Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martina2001
4. jan 2011

@raza neviem ti poradiť a asi ani baby, chodila som na ultrazvuk a tam mi ovulku povedali kedy je a aj lenuška tak chodí.

lubica69
4. jan 2011

@martina2001 moja ja som sa bola na genetiku objednať po poslednom MA v apríliá Termín mi dali v septembri tak si idem zajtra po výsledky Inak tie triple testy AFP mi vyšli OK tak ak budú dobré aj tieto hádam nebude nutná amnio
Inak kočky už mám foto bruška 😀

lubica69
4. jan 2011

Všetko v jeden deň 17tt

martina2001
4. jan 2011

@lubica69 určite áno keď ti vyšli tripltesty dobré aj genetika bude ok. mňa čakajú ešte len tie testy ☹

martina2001
4. jan 2011

@lubica69 už je dobrééé, ja mám ešte len také malinké trochu dole, koľko si pribrala?

lubica69
4. jan 2011

@martina2001 neboj moja Ono aj veľa ženám vyšli AFP zlé a detičky majú zdravé 😀
A ďakujeeem Dúfam

lubica69
4. jan 2011

@martina2001 no mne vykuklo za posledný týždeň tak Teda asi v 16tt A pribrala som 3kg

martina2001
4. jan 2011

@lubica69 ale pekne ho už vidieť, už aj pohyby cítiš? dúfam že budú dobré, že už to zlé je za nami. Ja zas teraz mám dni kde sa nútim niečo zjesť, a 2x týždenne žravé dni 😀 , ja zatiaľ mám 3kilá dole

martina2001
4. jan 2011

baby a marino sa neozvala? tiež už dávno tu nebola

lubica69
4. jan 2011

@martina2001 áno už som aj pohyby začala cítiť 😀
Mne nejak stále nič nechutí Ja som v nemocke schudla a teraz za posledné 3 týždne prirala
A neboj výsledky budú dobré Veď to až o mesiac

lubica69
4. jan 2011

@martina2001 myslíš mariro???Hej dlho nebola

martina2001
4. jan 2011

@lubica69 už môžeš mimčo kontrolovať 😀

lubica69
4. jan 2011

@martina2001 hej hej Veď to len občas cítim ale aj tak je to dobrý pocit 😀

martina2001
4. jan 2011

@lubica69 hej, hej ju som myslela

martina2001
4. jan 2011

@lubica69 nato sa tešim jak bude bublinkovať brucho 😀 aj mm, lebo teraz je to ešte také nezáživne. A už sme prišli nato čo mi vyvolávalo to špinenie, bola to teplá sprcha, tak teraz poctivo mrznem v sprche a je všetko ok

lubica69
4. jan 2011

@martina2001 aj ja sa vyhýbam teplým kúpeľom a sprchujem sa len vo vlažnej 😅 A to ľúbim horúce 😀

martina2001
4. jan 2011

@lubica69 ja vaňa neviem čo je už od jula, čo to tak milujem a letná sprcha je pre mňa utrpením normálne a to predtým v zime bežne horúca vaňa hodinku denne, teraz len fatamorgána 😀 , ale moji chalani sú sudržný nekúpu sa tiež, len sprchu

lenuska20
4. jan 2011

@martina2001 no mlieko má, a je v klude ked ju cecajú, teda to sme vždy pritom...a vrčí na nich ked jej lezú po zadných labách alebo sa k nej približujú zozadu...zatial ich neprikrmujeme, lebo sa vždy dobre najedia a spokojné zaspia, ale od budúceho týždna im už skúsime dať kašičky, doktor povedal, aby sme to takto aspoň do tých ich dvoch týždnov vydržali, čo bude v sobotu. a ked sme pri nich tak je úplne kludná...ja neviem, asi mala nejaký skrat alebo čo

solinkarka
5. jan 2011

Baby je mi hrozne 😢 v pondelok sme prisli o mimi 😢 zivot je taky nespravodlivi 😢

lenuska20
5. jan 2011

ja som si až teraz všimla, kolko ste včera popísali, neviem kam som kukala 😀
@lubica69 aké máš už zlaté bruško 🙂
@martina2001 potom daj aj ty foto, nech sa pozrieme 😉 to bol nakoniec ten dôvod špinenia? ja som myslela, že len kúpel teplý vadí a nie aj sprcha 😅
@solinkarka je mi to naozaj lúto

mariro
5. jan 2011

@lubica69 @martina2001 cavte,sak aj ostatne babule....som tu davno nebola 😉 ,mam sa celkom fajn,vcera som bola na poradni a teda bambino sa vrtelo a vsetko ok.V pondelok idem na genetiku-konzultaciu,lebo vcera mi brali aj krv na AFP a teda budu to sumarizovat .Ja uz mam veru pekne vygulene brusko a kozy ani nehovorim 😉 ,jak keby som uz kojila 😉 .

martina2001
5. jan 2011

@lenuska20 ja som talent na fotenie 😀 podľa všetkého to vyvovolávala teplá voda, uvidím v pondelok či sa vstrebal hematóm úplne už a tomu dopomáhala tá voda, včera som si dala sprchu čo teplom len prebehla a je všetko ok
@solinkarka to mi je ľúto
@mariro moje kozy sú už skoro jak pred tehu, ale mala som tiež riadne naliate prvé 2 mesiace a super že ti je už ok

lenuska20
6. jan 2011

@martina2001 no vidíš, si sa pochválila, tak šup sa pochváliť s bruškom 😉 😀 ideš na kontrolu? tak hádam to už bude ok 🙂

martina2001
6. jan 2011

@lenuska20 v pondelok idem sa vráti gyndoška y dovolenky 🙂

lenuska20
6. jan 2011
martina2001
6. jan 2011

baby poradte dačo na nudu, ja už neviem čo robiť 😠

lubica69
6. jan 2011

Ahojte dievčatá
Tak sa hlásim Na genetike všetko OK takže sa tešíííím 😀 😀 😀
@mariro ,že si sa aj ozvala Držím palčeky na genetiku 😉
@solinkarka 😢 😢 😢
@lenuska20 moja tak len trpezlivosť s havkami A super,že už budú mať 2 týždne v sobotu 😀
@martina2001 moja len nejak vydržkaj ešte

solinkarka
6. jan 2011

@lubica69 hm aj ja som si uz nejake tie cele dni preplakala 😢 ale asi to tak malo byt ☹ pockam do prvej ms a sup do snazenia...ziadne cakania nebudu bo sa nam aj tak asi nezadari hned ☹

lubica69
6. jan 2011

@solinkarka aj som si vždy povedala,že to tak asi malo byť Mám za sebou 2 MA 😢
No a s tým snaženým uvidíš Nám kázal doki pol roka počkať a aj sme počkali 😀

solinkarka
6. jan 2011

@lubica69 co sa ma stat sa stane,,,ja to aj tak neovplivnim ☹ takze to bud, alebo.. teraz to najdlhsie cakanie je na mrchu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre