Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

govinda
24. mar 2010

drzkosa - tak držím palčeky 🙂
steph, čo sa tam dialo preboha? 😲 . No určite si s ňou pohovor, lebo tovno tká gynda by pre ňu mohla byť stresujúca,nie? Možno to z nej nejako vytiahneš 🙂
helcenka - tak to máš ešte dobre, keď mávaš ovulku a aj mrchu pravidelne. Moje aj 60 dňové anovulačné cykly závidia 😀

skippy7
24. mar 2010

dievčata....teraz trochu odveci....prečo si vieme kuknuť fotoblogy iba Sloveniek? Cešky ich tu ani nemaju....neni to divne??

govinda
24. mar 2010

skippy, ak chceš mrknúť fotoblog nejakej kočky z čiech, tak klikni na jej fotku a ono ťa to potom hodí na jej fotoblogy 😉

ela19
24. mar 2010

skippy, oni maju modrykonik. CZ tam maju svoje fotoalbumy

ela19
24. mar 2010

jáj uz chapem ako si to myslela 🙂

misinn
24. mar 2010

preco sa mi nedaju dat tickery?neviete?

helcenka
24. mar 2010

ela, jasně, že snažili den před ovulkou, protože pak manžel odjel a už se nic nekonalo. A s tím pohlavím, já jsem také četla, že děvčata je snazší počnout před ovulací a chlapce v den ovulace nebo den po. No tak nám to vyšlo naopak 😀 Ale to je jedno, hlavně že to vyšlo.
Já neměla nikdy problém, abych cyklus neměla. Taky jsem každé 2-3 roky užívání HA na 3 měsíce vysadila, poradil mi to můj gynekolog, protože bych pak prý mohla mít problém, abych vůbec menzes dostala. Tak jsem to tak dělala. Ale ta nepravidelnost je fakt děsná, taky si těhu testy nedělám v hned po vynechání, protože jak už jsem psala, u prvního se // objevily až čtvrtý den...

skippy7
24. mar 2010

ahaaa, diky....inak tento novy Konik, no, sa mi moc nepači........a vam? neviem si nejako zvyknuť....

govinda
24. mar 2010

skippy, no ani ja sa neviem v mnohých veciach orientovať na tom novom koníku 😠

zabka1003
24. mar 2010

no je to veľká zmena..ale zvykneme si..musíme 😀

helcenka
24. mar 2010

já jsem se právě někam naklikala a už to nešlo zpátky, taky ještě tápu, ale určitě si zvykneme.

ela19
24. mar 2010

no ved to, ze my co to mame nepravidelene, mame este o starosti naviac 😀 Ale ja som najprv snivala o dievcatku a teraz, ked sme v tejto faze je mi to uplne jedno, pochopila som dolezitejsie veci ako je pohlavie babätka.

ela19
24. mar 2010

ok, tak ja bezim, vecer dam hlasenie ako sme dopadli 😉

zabka1003
24. mar 2010

Ela držíme palce, a určite sa ozvi čo a ako 😉

govinda
24. mar 2010

ela, neboj, bude mimi. Len my sa musíme kvôli mimi asi trochu viac natrápiť 😒

drzkosa
24. mar 2010

govinda - prve priznaky byvaju kedy? po kolkych dnoch ? ci az vynechanie MS?

govinda
24. mar 2010

no ja som tehu nikdy nebola, ale počkaj do termínu MS, cca 2 týždne po ovulke. 🙂

govinda
24. mar 2010

myslela som to tak, že testuj až nejakých 12 dní po ovulke najskôr.

drzkosa
24. mar 2010

ANO SKUSIM, no ale vies netrpezliva som 🙂

kitu
24. mar 2010

Ahojte baby,

vy ste toho dnes teda napisali, uplne suhlasim že niekto ani nechce a buch je to tam a my čo silno chceme tak nič...

baby,
juj taka som nasr.tá...prave mi volala jedna mamička že ja jej deptam jej dieťa, že nechce chodiť do školy.... juuuuuj 😠 a to že oni sa s nim neučia a decko nevie vobec čítať, tak to je ok, ale ked mu ja poviem že ma viac doma čitať tak ho už deptam...dokelu aj s takými rodičmi...

zabka1003
24. mar 2010

Kitu a ty si učiteľka?

govinda
24. mar 2010

Kitu, no tak to je fakt o nervy. Dnes sa už v škole nemôžeš na dieťa ani krivo pozreiť, lebo ťa zažalujú z týrania 😠

govinda
24. mar 2010

drzkosa a kedy vlastne neočakávaš mrchu? Testovanie skôr je zbytočné, pretože ak je to príliš skoro, vyjde len jedna palička a zbytočne sa budeš stresovať Fakt najlepšie najskôr taký 12DPO

kitu
24. mar 2010

hej som učiteľka... a celkom som kludný typ, ale toto ma vytáča a riadne... dokelu však som mu nerozumela ani jedno slovo, ktore prečítal, decka sa vypytovali že kde asi číta, čo nemali tušenie čo to pletie... sam mi povedal že to čital len raz-lebo maminka viac nestíhala, a pritom mu to kažem vždy 5x, a ešte ja budem ta zla... 😠 😠 😠 😠 však dobre ked im stačia 4-ky tak ja mu ich budem davať, ja som chcela aby sa naučil poriadne čítať...

no vidite čo vas kočky čaka- zle učiteľky, ktore vaše deti budu len deptať ked ich budú chcieť naučiť čítať...

zabka1003
24. mar 2010

Kitu chápem ťa...
som tiež vyštudovaná učiteľka..a presne kvôli tomuto som tú prácu nešla robiť...
Musíš mať veru nervy zo železa 😒 no asi ti neostáva nič iné, len sa na to povzniesť...

govinda
24. mar 2010

kitu, kekď bude moje dieťa po mne, tak sa naučí čítať ešte pred školou 😀 😀
Ale máš to ťažké, nezávaidím. A hlavne dnes, keď učiteľ už nemá žiaden vplyv na tie deti 😒

kitu
24. mar 2010

to je fakt nemožeme si ani pipnuť, nam kedysi aj čapli poza uši a mali sme rešpekt voči učiteľom ale teraz ti malý fagan povie /ked ho nahodou vyhrešíš že nech sa nebije/, že čo ma hrešíte ved vy mi aj tak nič nemožete... juj už aby som bola na materskej...

govinda
24. mar 2010

kitu, presne. Deti nemajú žiaden rešpekt, vedia, že si voči nim nemôžeš nič dovoliť 😒

stephani
24. mar 2010

ely,tak jsme tam byli.Je to v pohodně ale všimla jsem si že má na krku něco jako cucák takže nevím co se tam dělo.
govi, už jsem si sní pohovořila a říkala že je to její kluk a že se jen líbali.Pak že jí furt strkal cigaretu zapálenou do pusi a že nechtěla a proto se rozbrečela.

Radši ji nechám zítra doma.A Lucase stím vyvrtlím kotníkem radši taky.

govinda
24. mar 2010

steph, no tak teda máš to veselé 😒
A Lucas má vyvrtnutý členok? Súcitím s ním. Ja som si ho vyvrtla pred mesiacom a tak nešťastne, že som si roztrhla väz v členku a teraz tu skáčem o barliach so sadrou na nohe 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre