Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

mimi2002
16. jan 2010

Ahojte. Som tu prvý krát, tak sa hneď ospravedlňujem, keby sa mi niečo nevydarilo. Veľmi ma zaujal názov témy. Ja už jedno dieťa mám. Mám cez 30 rokov, takže určite uvažujem nad druhým bábom. Mám priateľa, ktorý by veľmi chcel deti, ale o snažení sme ešte nejak nerozprávali. A prečo ma zaujala téma? No stalo sa nám cez týždeň, že sa mu nejak "šmyklo", alebo ako sa tomu hovorí. Tak teraz si nie sme istí 🙂 či názov témy nevystihuje moje pocity 😖 Ale skôr si myslím (ale to si len myslím), že to nebude, nakoľko mám pred menštruáciou 😒

kitu
16. jan 2010

Ahojte kočky,

no konečne je tu sobota, ja upratujem ako odušu... uf cez týžden nejako nestíham a tak teraz to všetko doháňam...

josie tu je link:ň

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

josie3331
16. jan 2010

velmi pekne kitu, vsetko sa mi paci, aj fotky, aj saty, uces....vy ako par, hodite sa k sebe...tak nech vam to vyjde...aj manzelstvo, aj babatko 😉

ameliejulliette
16. jan 2010

Josie: 😀 😀 "...17DC idem do skoly na 5 dni...", to už je hrozná deformace, používat místo datumu DC 😀

(Nemyslím to ve zlém, přišlo mi to vážně vtipné a myslím, že pro nás všechny pochopitelné 🙂 ) Každopádně doufám, že Ti to s tímhle cyklem vyjde.

Kitu: Moc hezké svatební fotky.

catrin1
16. jan 2010

....ahojte tak ja dnes takto...toto su moje teploty po ovulke..mrcha zatial neprisla tak uvidime.. 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/2bfbb2

josie3331
16. jan 2010

no nie, viem narabat aj s datumami.....ale tak tym som chcela len naznacit, ze by malo byt teoreticky po ovulacii, tak ze to stihnem...ved asi vas nezaujma, ze idem od 1. do 5. februara do skoly, iba ak by ste ma chceli prist pozriet 😀 😀

simasla
16. jan 2010

Ahoj holky - tak já taky dneska uklízím jak o život, teď už nás čeká jen kuchyň a koupelna - tak už za chvilku budeme mít naklizeno. Miláček mi pomáhá, je to prostě zlatíčko 🙂. No a můj graf - ten už nekomentuju - dneska teplota k ničemu, takže jestli vůbec ovulka byla? Kdo ví.. myslela jsem, že toho 9.1. a že tedy přece jen přirozeně přišla, ale asi ne ☹ . Ještě, že už v úterý jdu k tomu Dr. a doufám, že už se pohneme.
Kitu - krásné svatební fotky 🙂
catrin - držím palečky aby to vyšlo
jossie - určitě to vyjde 🙂, jak já bych chtěla mít takové cykly - pěkně pravidelné 🙂

simasla
16. jan 2010

jo ještě grafík, jak vypadá - je to fakt na nic
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9

diapozitiv01
16. jan 2010

ahojte ,
ja som momentalne vymknuta, nikto neni doma tak som u maminy a cakam kym sa muzik vrati z ba,, 😝
ale aspon grafik ma tesi,,,

simasli, no uz nech dojde mrsina, ked nic ine,,

diapozitiv01
16. jan 2010

catrin, to si mala akoze ovulku?? 🙂

simasla
16. jan 2010

dia - hoď grafík 🙂 když tě těší 🙂

diapozitiv01
16. jan 2010
skippy7
16. jan 2010

Ahojte!

ja sa idem tiež pustit do upratovania 😝

Sim, prosim ta,čo znamena na FF dole že Stats....su tam take zelene štvorčeky....

Dia, možno ti to ešte vyznači ovulku,ked ti teplota stupa 🙂

catrin1
16. jan 2010

dia .hej ovulku som mala den predtym ako som si zacala robit graf...

simasla
16. jan 2010

dia 🙂 super, konečně ovulka 🙂
skippy - stats - já tam mám teď odpočítávání do testování - tak není to toto - jinak barvami jsou znázorněné různé zadané obtíže, jako bolesti, atd...

ameliejulliette
16. jan 2010

Skippy, stats jsou předpokládané události na základě předchozích cyklů - zeleně ovulka, červeně MS, jen "pravděpodobná" doba podle FF.

ameliejulliette
16. jan 2010

Tak u Tebe to teda vypadá, že funguješ jako hodinky 😉

skippy7
16. jan 2010

ahaa, už tomu rozumiem, je to vždy od 8-11DC, predpokladana ovulka....lebo raz som ju mala(vraj) 8DC a max. do 11DC, takže v tomto rozmedzi by mala vždy byt u mna....
no vdaka Bohu,že fungujem,som sa bala ako to bude po tom porode, tak som velmi rada, aj ked furt pocitujem take slabe bolesti,raz nalavo raz napravo,či to su vaječniky,neviem (a ovulka to neni,to viem), ale dr. mi nic nezistil

ameliejulliette
16. jan 2010

A to máš pořád? Může to souviset například s páteří. Po absolvování intenzivní 3-týdenní rehabilitace jsem celé dva cykly neměla skoro žádné bolesti, jen při MS, a i ty byly menší. Pak jsem přestala cvičit a je to zpět - podobně jako píšeš Ty, různé pobolívání v podbříšku, ale i mimo dobu ovulace, přitom Dr. mi řekla, že jsem z jejího pohledu naprosto v pořádku. Nebo jsme jenom prostě moc vnímavé a citlivé. U sebe jsem přesvědčená, že to souvisí s páteří, a snažím se cvičit (nejsem v tom dost důsledná ☹ )

kitu
16. jan 2010

baby dakujem za pochvalu foto...

my sa už silno chystame na ten ples... všetko je upratane... teraz sa už len narichtovat a šup sa trsať...

vadelka
16. jan 2010

Ahoj Kitu,fakt veľmi pekné fotečky,veľmi vám to svedčí spolu 🙂 tak na plese prajem príjemnú zábavu 🙂 🙂
Vidím,že všetky podstivo upratujete.Mne je už lepšie,už je to len taká nádcha,tak som rada.
Skippy,Tvoj grafík vyzerá sľubne 😉
Sim,tak držím palce,nech doky niečo vymyslí a vy sa pohnete ďalej.Keď som bola v novembri u svojho dokyho na UTZ,tak mi vravel,že mám asi PCO,ale prebieha u mňa normálne ovulka a dosť sa tomu čudoval.Ale to vravel,že iba asi PCO,nepotvrdil mi to,tak neviem,ale aspoň,že ovulka prebieha normálne...
Ja idem ďalej čajíkovať a šup pod perinku,nech som zdravá 😉

simasla
17. jan 2010

Ahoj holky 🙂. Tak jsem trošku upravila graf... myslím, že před tím ovulka být nemohla, pak mám ještě teorii.. že včera to byl IP 😀 a teplota teď bude jen nahoře... a když ne? Tak to je anovulák a nic se neděje... snad se to později upraví.
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9

josie3331
17. jan 2010

fuuu, pre mna je to uplne spanielska dedina....
a uz ste niektora z vas skusala sa proste milovat kazdy den, resp. kazdy druhy a bolo vam uplne jedno, ci je ovulacia alebo nie resp. ked ste si mysleli, ze je ovulacia, tak ste to skusila aj viackrat za den...a aj tak sa nepodarilo? lebo sak ked je vsetko ok, tak pri takomto snazeni to proste musi vyjst, ci nie? ci zijem asi v rozpravkovej krajinke co 😀

simasla
17. jan 2010

josie - to jsme zkoušeli, toho prvního půl roku - a nežiješ v pohádkové krajině.. někdo má hold štěstí a nic takového neřeší.. jen my věčné snažilky máme hlavu plnou ovulace atd.

janka13ke
17. jan 2010

jossie3331
my sme skusili posledny cyklus, manzel asni nevedel, ze mam OVU...a nevyslo ☹
........dnes som 1DC

skippy7
17. jan 2010

Ahojte,
no ja tomu tiež nerozumiem, je proste ovulacia, presne sa trafite a nič....fakt ,nerozumiem,však,mam vlastnu skusenost že ano.....

teraz akurat mi švagrina oznamila, že sa im "šmyklo",že nevie,či nezamiesili......ma to dost zobralo, lebo to by znamenalo, že všetky(3) moje švagrine by boli tehotne... ☹ a ja? najstaršia z nich a takto....mne sa strašne ťažko s nimi všetkymi potom stretava, neviem, či ma chapete...

nuž, v stredu sa uvidi, ale nerobim si radšej nadeje... 🙄

prijemny začiatok prac.tyždna vam všetkym prajem !!!

josie3331
17. jan 2010

tak ja som robila cely vikend, tak mam zajtra volno, takze mne mozes priat iba tak pekny zaciatok jednodnoveho volno 😀
inac chapem ta, ty sa snazis uz tak dlho a niekomu sa smykne a je to....dokelu, preco to nemoze na tom svete fungovat tak, ze kto chce mat baby nech ma a kto nechce, tak nech necha tak...ach jaj

skippy7
17. jan 2010

josie...ja že už tu nikto nie je.... 🙂
život je nespravodlivy....vid ciganov,rodia jak na bežiacom pase a určite nemaraju BT každe rano a nekresia grafy 😀 😀 😀

zavidim ti to volno, pondelky su hrozne dni 😝

idem už spat, tak dobru nôcku

josie3331
17. jan 2010

skippy - radsej nezavid, musim sa ucit, utorok a stredu robim od 9 do 9-tej, vo stvrtok a piatok skusky.....proste tento tyzden chcem mat rychlo rychlo za sebou
citala som nejake prispevky vo vedlajsej teme o potratoch, velmi velmi ti drzim palce, nech sa vam coskoro podari otehotniet, myslim na teba a dufam, ze coskoro nam povies, ze si zbadala dve ciarky 😉
mne sa asi zajtra skonci menzes, tak ideme na to 😀 😀

skippy7
17. jan 2010

dakujem josie 😵 😵 😵 , kiežby si mala pravdu, lebo inak to bude psycho 😒

tyžden ti uleti jak voda,uvidiš....držim aj tebe palce,pri skušakach, aj pri // 😉 😉 😉 ....paaa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre