Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

vadelka
1. feb 2010

Matamisi GRATULUJEM 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Dúfam,že nás všetky nakazíš tehu vírusíkmi 😉
U mňa dnes taktohttp://www.fertilityfriend.com/home/2aeb81 a čítala som o tej luteálnej fáze a mne to akosi nevychádza.Ja mám väčšinou pravidelný cyklus,najdlhší som mala asi 30 dní a keďže mi to vyznačilo ovulku 20deň,tak neviem... 😒

skippy7
1. feb 2010

Ahoj Vadelka 🙂 ,
inak to je robota s tym FF, lebo aj tak sa dozvieš,že bola ovulka až PO....no možno teraz budeš mat o to dlhši cyklus, som teda zvedava,či to tak bude...aj ste snažilkovali vtedy? 😉

vadelka
1. feb 2010

Ahoj Skippy,práveže nie,snažilkovali sme predtým ☹ ,no nič,veď príde február a budeme snažilkovať o to viac 😉
Čo je u Teba nového?Tebe o chvíľu príde ovulka,však? 😉

skippy7
1. feb 2010

Vadelka,
u mna nič take nove....hej,plodne dni už asi začali, ale mam tu švagra, tak to sa super snažilkuje 🙄 ...no uvidime, najhoršie je potom to čakanie....ale ani u teba to nemusi byt stratene,aj ked je to 2 dni pred ovu,može sa zadarit 😉 ....však uvidiiiiime 😎 ...

vadelka
1. feb 2010

No veď uvidíme...Tak švagor si teda vie vybrať,kedy prísť... 😒
To čakanie je teda hrozné,veď ja už pár dní v noci nespím,stále sa budím,že to už je čas na meranie???Normálne mi z toho asi šibe...Dokonca sa mi v noci snívalo,že som si robila 4 tehu testy a na všetkých boli //,hrozné ☹ Mala by som si asi trocha prevetrať hlavu a myslieť aj na niečo iné,lebo takto to ďalej asi nepôjde... 😒

skippy7
1. feb 2010

Vadelka, presne, asi nam z toho merania už hrabká...mne sa zas snivalo, že mi "veverička" zhltla teplomer a ja som ho nevedela vybrať 😀 😀 😀 ...tak to už je čo 😀 .....chcelo by to asi trochu sa od toho odputat... lebo možno preto,že na to tolko myslime a sustredime sa na to, tak to just nepojde.......ale dokažeme to? hmm?

josie3331
1. feb 2010

ahojte, tak ja som uz v skole a nemam co vecer robit, tak som v kaviarni na nete....
dnes som zazila cosi divne, zacalo ma divne boliet brucho a hlavne v panve alebo ako to opisat... a to pocas vyucovania.....uz som myslela ze zacnem krvacat a nic....na menzes by bolo moc skoro ale ziadnu krv som nenasla.....len tak nahodou, kolko dni po oplodneni sa zacne babo zahniezdovat?
inac som si povedala, ze nebudem na to mysliet ale ako vidim, tak sa to neda....len u mna je problem, ze mna furt nieco boli 😀

gratulujem tehotnym je to super super super juuuuu 🙂 🙂

skippy7
1. feb 2010

Cauko Josie.....pišu, že zahniezdovanie je 5.-10.DPO.....neviem, asi je to individualne....
aj mna furt niečo boli, už si nahovaram kadečo,fantazia mi pracuje, už mam PCO vaječniky, endometriozu,rakovinu....atd.....dnes mi tak pulzovalo v podbrušku,divny pocit, asi by sme sa nemali tak sledovat...len to by sme nemohli chodit ani na Konika 😀 .....

elise
1. feb 2010

ahojte babulky tak som vás našla 😀 my uvidíme 8.2. či príde mrcha alebo // 😀 v práci máme otras tak na mna myslite do konca týždňa mám skrátené termíny na odovzdanie úloh ( ma to už nebaví to mi robia schválne a ešte mi hádžu navyše) ale ja to zmáknem a pekne krásne pôjdem v druhej polovici na materskú 😉

josie3331
1. feb 2010

skippy no ved to, ja som na jednej strane rada, aspon sa viac informovana a to nie je na skodu....chodit sem zatial urcite budem, snazim sa, aby mi z toho nesibalo uvidime co bude, ked dostam menzes...ako budem reagovat..

matamisi
1. feb 2010

dakujem za gratulacie... 😵
josie ja som asi tak tyzden pred mrchou par krat za den citila take pichnutie v spodnej casti brucha a strasne mam citlive bradavky...a to ja nikdy nemam bolesti pred mrchov...ale okrem toho sa citim dobre az na to ze som strasne vybusna-za malickost sa urazim 😒 a to som pred tym taka nebola... 😅
ale to asi patri ku tehotenstvu... 😀 dufam,ze to moj manzel so mnou vydrzi 😀
uz som hovorila s doktorom a o tyzden v utorom mam termin... 😵

vadelka
1. feb 2010

Tak to máte pravdu,že by sme asi nemohli chodiť na Koníka 😀 😀 😀
Elise,držím palce,aby Ti to vyšlo a pôjdeš pekne na materskú ...Dúfam,že aj nám to vyjde 😉

josie3331
1. feb 2010

matamisi ale uz si to manzelovi povedala, ze?
a jak sa mozem spytat ako casto ste sa snazili? 😉

elise tak tak, potom im bude za tebou luto

matamisi
1. feb 2010

zatial som to este manzelovi nepovedala lebo on pride az okolo 21.30 z roboty,ale uz sa neviem dockat... 😀 😵

josie3331
1. feb 2010

no to som zvedava ako bude reagovat hehehe

matamisi
1. feb 2010

aj ja... 😀

elise
1. feb 2010

dakujem babulky aj vám držim všetkým palčeky aby sme si našli čoskoro všetky //
matamisi gratulácia aj odo mna inak dúfam že sa od teba všetky nakazíme len rozmnožuj vírus nech sa všetkým újde // 😉

matamisi
1. feb 2010

jasne ze sa kazdej ujde a v najblizsej dome budete urcite kazda tehotna.... 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

simasla
1. feb 2010

gratuluji matamisi 🙂 ... jé další těhulinka.. to je paráda...
já dnes zadřená v práci, jako už několik dnů.. a lepší to teď nějakou dobu nebude.. Nejradši bych s tím sekla a šla si odpočinout na mateřskou :D
Né... ono se to podá.. jen kdyby mě tam tak neštvali.. někteří lidé jsou prostě divní.. a na mou hlavu všechno :( Nebo si to moc beru

ameliejulliette
1. feb 2010

Matamisi, moc gratuluju 🙂 A děkujeme za ten virus, ten teda je, to by teda bylo, abychom se brzo nenakazily všeckyyy 🙂

Josie, užij si školu 🙂 A nestresuj se, a když Tě někde píchne, říkej si, že třeba je to to "správné" píchnutí 🙂

Vadelka, 2 dny před ovu určitě není žádná tragédie 😉 Fakt ne 🙂 To jen FF říká, že to není úžasné a skvělé skóre, ale na otěhu to je 🙂

Objednala jsem si novou čajovou směs místo kontryhele - neznáte někdo, jmenuje se to Gravozen?

ameliejulliette
1. feb 2010

My máme pauzičku ještě pořád trochu krvácím a ani nemám chuť a mám tak nějak trochu strach :-/ Blbost, ani nevím z čeho...
Máte někdo zkušenost po takhle časném potratu, jestli vám ovu přišla jako normálně? Že bychom stihli zadělat na mimi ještě než milý odfrčí pryč... 😉 Pořád věřím, a ještě víc než předtím 🙂

skippy7
1. feb 2010

Amelie...ja si myslim, že je to v pohode,a že ovu by mohla prist normalka ako predtym....kedže to bol naozaj časny potrat a nemuseli ťa čistit ani nič podobne....takže pekne zadělavejte 😵 😵 😵 a šup šup, nech je pekny grafik zase tu 😉

matamisi
1. feb 2010

manzel prave prisiel a prekvapenie sa mu velmi paci 😵 😀
hned si otvoril pivo a ja pripijam cajikom.. 😎
tak sa pekne majte a snazilkujte aby ste coskoro napisaly ze ste aj vy tehotne... 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kitu
1. feb 2010

vadelka aj my sme sa snažili iba dva dni pred ovu... tak som zvedava že ako to dopadne, ale som v tom skor pesimista - teda nerobim si nádeje, čakam že sa nezadarilo- aby som nebola priliš sklamana, a ak by sa nahodou zadarilo tak by bola super radost...

vadelka
2. feb 2010

Dobré ránko 🙂
U m%na dnes taktohttp://www.fertilityfriend.com/home/2aeb81
Kitu,veď dna dni pred ovu ešte je šanca 😉 Ja som tiež skôr pesimista,aby som nebola sklamaná...
Matamisi,veeeeeľmi sa s vami teším.Držte sa!
Pekne sa nám to tu rozbieha 🙂
Amelie,aj ja si myslím,že by ste nemuseli čakať.V takom časnom potrate by to nemal byť problém.Veď u mňa po potrate v 23TT mi doky vravel,že stačí počkať na prvú mršku a šup sa do snažilkovania,ale my sme chceli počkať...
Prajem pekný deň 🙂 🙂 🙂

catrin1
2. feb 2010

ahojte..dlhsie som tu nebola manzelik bol doma tak som sa mu venovala..dneska odisiel uz 😢 ...vcera som bola u gynekologa povedal ze zajtra mam prist na folikumetriu to budem 12 dc a potom 22 dc na krv a co bude dalej neviete??inak graf takto http://www.fertilityfriend.com/home/2bfbb2

catrin1
2. feb 2010

kocky preco mi neukazuje tu vely graf ale len do osmeho dna cyklu? 😕

catrin1
2. feb 2010

vely=cely

catrin1
2. feb 2010

My Ovulation Chart

anaxamon
2. feb 2010

ahojte, tak nam to nevyslo, napriek tomu ze som malaukazkovy graf, menzes dosiel pri relativne vysokej teplote takze zas budeme skusat po februari

tu je moj graf

www.fertilityfriend.com/home/anaxamon

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre