Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

catrin1
11. mar 2010

larmimi 2-3 dni..podla mna to bude dobre... 😉

larmimi
11. mar 2010

catrin to vazne??? tak to neni az take zle pretoze sme sa snazili 9teho... 😨

catrin1
11. mar 2010

larmimii tak to je super...9-teho ste sa snazili a 10 bola ovulka...ved to je velmi dobre...vobec sa nemusis bat... 🙂

larmimi
11. mar 2010

catrin si ma potesila (dnes ma narodeniny a celkom mi bolo z toho rano do placu )
ja som chcela pocas ovu kazdy den sa snaziiiiiittttttt pomoc 😒

larmimi
11. mar 2010

chcela som napisat mam narodeniny

catrin1
11. mar 2010

larmimi neboj vystihli ste to dobre... 🙂 ..vsetko najlepsie k narodeninkam a dodatocny darcek nech su //.... 🙂 😵 ...snazili ste sa den pred ovu tak to je super...bude dievcatko.... 🙂

larmimi
11. mar 2010

catrin dakujem !!! 😉
dievcatko uz jedno doma mam, ale uprimne aj druhe by som chcela asi dievcatko,hihi

catrin1
11. mar 2010

larmimi tak nech to vyjde... 😉 ..som nevedela ze mas dietatko uz..nemas to v pase...kolko ma mala??

larmimi
11. mar 2010

mala ma uz 4 roky! ako to leti...
a ty si kolky den po ovu?

catrin1
11. mar 2010

tak to uz je slecna.... 🙂 ..ja som 10 dni po ovulke 🙂

larmimi
11. mar 2010

no, jednej kocke tu na 10DPO vysla uz slaba ciarka 😉

catrin1
11. mar 2010

ja skusim zajtra,lebo pri malom mi vysla uplne slabulinka az 14 dni po ovulke...tak dufam ze zajtra nebudem sklamana...

larmimi
11. mar 2010

jeeej, skoda ja tu budem az zas v pondelok, tak budem spatne citat🙂 budem drzat palce vsetky !!!
14 dni teda mna caka dlhaaaaaa vyckavacia doba 🙂

simasla
11. mar 2010

Ahoj holky 🙂 jakpak se máte? Já nic nové.. teplota si dělá co chce skáče jako blázen a čekám zase na další UZV - na kontrolu.. jestli zase nic nevyroste.. tak teda nevím, co budu dělat. Holky ze štítky, kam ještě chodím mi říkali, že je to divné.. že mohl ten jeden folikul prasknout a tyhle co viděl Dr. už byly nové...a že bych do sebe neměla tak cpát ty hormony... což já chápu, že neměla, ale zase si říkám, on je Dr. - on by měl vědět jak postupovat....
Jdu se juknout na nějaké krásné grafíky... ať si trošku zlepším náladu... Včera jsem bečela večer v posteli a J. nevěděl co se mnou... tak jen mlčel a objímal mě... za chvilku mu ze mě začne taky hrabat.. no fuj.. musím se donutit přestat myslet na to, coby kdyby a vymýšlet ty nejhrůznější teorie..

josie3331
11. mar 2010

simasla ja ta uplne chapem, je dobre, ze mas taku dobru oporu v podobe priatela, on vie co to pre teba znamena, tak to vydrzi neboj

ja som si povedala, ze od buduceho cyklu to kaslem, nebudem sa chranit a jedno s druhym, ale caka ma stahovanie a snazim sa najst si pracu, tak to necham tak, ked osud bude chciet, tak otehotniem....

simasla
11. mar 2010

Ty jo... josie staví schody.. amelie ? ty už jsi na 37,2??? a co prsa? rostou???
catrin - taky se pěkně držíš - pocituješ něco zvláštního?
nela - jako obvykle krásný grafík.. tak tfuj tfuj tfuj.. ať je to konečně ten pravý... se správným koncem
A i všem ostatním přeji brzy miminko v bříšku 🙂

josie3331
11. mar 2010

simasla asi mam umelecke citenie, tak potrebujem v tom grafe nieco vyobrazit 😀 ale co to moze tak znamenat tieto teploty....ach jaj

mirka7582
11. mar 2010

ahojtte mozem sa kvam pridat 😅

vecernice
11. mar 2010

mirko - ahoj, jasne pojd k nam 🙂 pridej se do tabulky, a neco nam o sobe prozrad 😉

catrin1
11. mar 2010

simasla zatial nic zvlastneho necitim,ale dufam ze budem... 🙂 ..zajtra bi som chcela testnut,ale bojim bojim... 😅

catrin1
11. mar 2010

vecernice ty chces kedy testnut..pozeram ze si uz 11 dpo... 🙂

mirka7582
11. mar 2010

ahojte tak snazime sa a cakame na shcvalenie poistovni a ideme nato ivf 😀

maricom
11. mar 2010

ahoj mirka, vitaj

no ja som na tom tak, že mrška zatiaľ nič, ale nemám ani žiadne tehu príznaky, možno je ešte aj skoro, ale niečo sa tam chystá... keby som vedela čo...
a predstavte si... chcem sa dať na profesionálne rodičovstvo, keďže to tak nejak s mojou profesiou aj súvisí a akurát mi prišla pozvánka na 16. 3. na preškolenie a práve vtedy si mám testnúť či som alebo nie som tehu... 😝 nieto sa tam hore somnou zahráva...

kedy by ste testovali? ráno alebo radšej večer, či je to jedno...

mirka7582
11. mar 2010

maricom teras su take tehot.testy ze je to jedno pockaj do 16 a sprav si ranno a choj na preskolenie 😀 to bude radosti na jednou

maricom
11. mar 2010

to hej, len keď ráno to nebude ešte tak dobre viditeľné, či večer to nebude lepšie, ja neviem... stressujem 😅 a tak aj tak jedno, aj keby bolo neg. tak na druhýdeň idem k dokymu a bude robiť sono tak tam sa už ukáže či tam teda dačo je či nie ehmmm

terhar
11. mar 2010

ahojky, můžu se k vám též přídat? díky 😉

denne73
11. mar 2010

Ahoj vitaj 🙂

maricom
11. mar 2010

ahoj, pridaj sa!

maricom
11. mar 2010

Som rada, že sa tak rozrastáme, ale už nejaké tehulky by mohli odtialto "odkvecnúť" 😀 😀 😀 vadelka by sem mohla zavítať nech nás trošku nakazí!

duratlicka__2
11. mar 2010

Vitajte babulky🙂
Maricom, to je dobry napad🙂 Naco robit vlastne deti, ked sa da starat o tie chudatka opustene, to je pekny ciel🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre