Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

denne73
11. apr 2010

Jossie tak nenaťahuj

josie3331
11. apr 2010

nenatahujem 😀

myslim simasla a amelie predsa 🙂

denne73
11. apr 2010

Ano no jasné. O Simi som vedela ale AMeli?? jejej tak Ameli gratulujeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂

denne73
11. apr 2010

Neboj fomarik o chvilku si tam skočíme my dve hm????

josie3331
11. apr 2010

tak u amelie som videla tu druhu ciarku na piatej fotke, co niekto komentoval, ze je negativny.....takze pekne jej drzim palce, aby male mimi vydrzalo v brusku a bolo vsetko ok...

fomarik
11. apr 2010

No, ved to... naše dve bábiky otehulkovali skoro naraz. držíme im palce.
jasné, že aj my budme v klube baculatých tehuliek.

josie3331
11. apr 2010

heeej, ja chcem byt v klube tehuliek s peknym bruskom a chudym telom, ziadne baculky...ale to si nevyberies ako tvoje telo zareaguje....

denne73
11. apr 2010

Jeminky no jasné Jossie ja som myslela uplne všetky snažilky. neboj. Vyjde nám to dievčence len tomu treba veriť a každý den si povedať otehotniem verím tomu hm?? 😉 😉 😉 😉 😉 😉

fomarik
11. apr 2010

Jossie...ved aj som myslela aj teba predsa. ved ako by som ťa mohla vynechať!!!! Ved to by bol hriech.
No, vy možno - chudé telo, pekné bruško. Ale pri mojej ťažkotonážnej postave to skôr vidím na ropný tanker!

denne73
11. apr 2010

Žiadne také uvahy že si nevyberiš práve naopak my si vyberaáme a objednávame zdravučké pokojnučké bábetká 🙂 🙂 🙂 🙂

denne73
11. apr 2010

Jeminky fomarik tak mi pošli nejaké to kilečko šak ja mám už normálne depky z toho aká som chudulinka

vecernice
11. apr 2010

ahoj holciny, jen nakukuju., nemam silu prochazet, cely vikend jsme stravili praci na zahrade ... uff!!!
jinak ja se v tabulce presouvam zase mezi snazilky 🙂 a verim, ze nam to vyjde ted, nebo priste 😉

amelie - mam strasnou radost. ta druha tam je!!!! tak at sili !!!!!! super, ze to vyslo. jojo jakmile rostou, tak je to tutovka. uz priste vim, co sledovat 😀

krasny vecer holky. zitra mrknu i na hadani jmen, at se ve vas orientuju 😉

fomarik
11. apr 2010

denne, ojoj, keby sa to tak dalo. hned ti pošlem. Ja som po svadbe velmi pribrala ☹ , ale aj to bude z tých liekov, hormonov.

denne73
11. apr 2010

No mne by to vôbec nevadilo ja beriem aj 7 kil naviac. Ak máš svoje foto v temičke tak nič nerieš si pekná baba.

josie3331
11. apr 2010

idem kukat lets dance, inac dnes som videla Krainovu v BA, tak uvidim ako zatancuje

fomarik
11. apr 2010

jasné foto mám svoje. Tvár je OK, ale ako vravím, tá postava...ale velmi sa nad tým nepozastavujem, mm sa páčim taká aká som. radšej budem podstupovať akúkolvek liečbu len aby som otehotnela§ Na postave mi nezáleží. Tú budem riešiť po porode 😉

denne73
11. apr 2010

Postavu nerieš. pre svojho mm si krasna a to je dôležité nie?? 🙂 🙂

fomarik
11. apr 2010

Presne tak! Počkaj, skúsim pohľadať nejakú našu spol. foto, kde nás uvidíš.

fomarik
11. apr 2010

No tak to sme my: Guľkovia Bombuľkovia

kitu
11. apr 2010

jej baby tak vy si hadate mena...
no moje som tu už aj spominala...

inak presne na to som aj ja myslela- že sim a amelie nam sťastne odpadli od našej temičky, z nás čo sme tu od začiatku tu už vela nezostalo... nuž ale však hadam skoro začneme spoločnu temu otehotneli sme v roku 2010 a teraz sme maminy... 😀

ameliejulliette
11. apr 2010

Lucka, Denisa 😉 Martinku jsem věděla 😉 A jááá? No prosím dál chci být Amélie 😀 Amélie a Julliette jsou má dvě křestní jména, která jsem dostala od francouzských přátel, když jsem jim záviděla, že mají všichni tři 🙂 A Amélie je jeden z top favoritů na jméno pro holčičku. Jinak moje skutečné jméno začíná ná S.

altalia
11. apr 2010

Sim/Amelie: hm, holky dík za povzbuzení, ale naděje minimální .... hooodně let bez prášků, myslím prostě sexík na volno, nechala jsem to přírodě a co ? nic ...., a to jsme myslím oba byli v daleko větší pohodě než teď...teď kvůli financím a problémům v pohodě nejsme, takže mám pocit, že tu super dobu plnou milování pro radost mám jaksi za sebou a teď tomu fakt vážně šance nedávám ☹ ☹
formarik: držím palce !!! 🙂 mooooc

ameliejulliette
11. apr 2010

Já se teda s vámi nehodlám rozloučit, ani kdybych měla mít šesterčata, se mě jen tak nezbavíte 😀 A s tím jarem myslím, že bude těhulek přibývat 😉 Nová témata už se chystají 😉

vecernice
11. apr 2010

amelie - teda ty si odvazna, sestercata 😀 me by vydesily asi i dvojcata 😀

a jmeno - so teba Simca?

maricom
11. apr 2010

fomarik zlatučkí ste,
denne ja mám na rozdávanie, dávam do pľacu 20kilov 😲
altalia držím palčeky, niekedy je cesta za šťastím riadne kamenistá, ale ver mi, že sa ti to raz všetko vráti!!!

jejda super hádanie mien, niektoré som tipovala niektoré nie, moje isto viete z prezývky

ovulka neovulka, na večer príznaky utíchli, ale romantikuš večer si preto nempokazím 😉

ameliejulliette
11. apr 2010

Simča nejsem 😉
No dvojčata na začátek by mě taky vyděsily, ale aspoň by to bylo fér a nemuseli bychom se s mužem o jedno dítko přetahovat 😀 😀 😀 Jinak dneska jsem se dověděla věcí - jako že miminko nepotřebuje mít hezký pokojík, když to stejně ještě nevnímá, a že je jedno, co má oblečené, když leží jen v postýcle... 😀 Takže ten náš chudáček bude v nějakých hadrech snad v krabici v nevymalovaném skladišti??? 😀 No hlavně, když bude zdravý a spokojený... 😀 Chlapský pragmatismus...

fomarik
11. apr 2010

Amelie, tak ty budeš Soňa

maricom
11. apr 2010

oooo nie ooo nie, dieťa potrebuje už v brušku podnetné prostredie a to má pokračovať až doooooo no aj my - dospelí predsa potrebuje podnetné prostredie aby sme nezostali "zakrpatení"
ach jaj niektorí autori fakt nevedia čo už by mali písať...

amelie Silvia?

fomarik
11. apr 2010

Maricom a ty Mária?

maricom
11. apr 2010

Jo jo Mária - Marika 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre