Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

wikira
24. aug 2010

ahojte baby, to asi kto nezažil, tak nepochopí... ja si to ani neviem predstaviť, že by sa mi také niečo stalo...
Držím Vám veľmi palčeky a dúfam, že čoskoro sa budete tešiť z tehulkovania a nebudete sa stresovať...
A ako dlho sa snažíte o bábo?
@iknella Ty od februára, či ste sa len teraz začali?

lenuska20
24. aug 2010

baby držím vám palce, aby sa vám už také nešťastie neprihodilo a aby to už vyšlo...

iknella
24. aug 2010

@zuzika251 neboli nijako specialne...iba krv,sono a nezistili ani pricinu preco mi dietatko umrelo???
Vies si predstavit ako som sa ciitila...isla som do prvej poradne a namiesto radosti kruta sprava ze mu nebije srdiecko!!! Bolo to velmi tazke a hned nato som musela riesit kyret,este v ten tyzden.Nikomu to neprajem.
Ty chod k doktorovi a uvidis ze vsetko bude ok...verim!!! 🙂

iknella
24. aug 2010

@wikira dufam a verim ...a aj tebe zelam nech sa ti to splni!!!! 🙂

iknella
24. aug 2010

@wikira snazime sa od maja, a zatial nic...

wikira
24. aug 2010

@iknella neboj, to je ešte krátka doba... my sme sa začali snažiť v júly, na prvý krát nevyšlo a teraz čakám, či dorazí menzes...už deň mešká, tak budem zajtra ráno testovať 🙂

iknella
24. aug 2010

@wikira tak to ti drzim palce...nech je to tam!!! prajem ti to stastie!!! daj vediet! 🙂

wikira
24. aug 2010

@iknella ďakujem 🙂

zuzika251
24. aug 2010

@iknella ja som nebola s tehu až tak ďaleko ako ty, tak to musí byť ešte horšie ako to, čo som ja zažila v 6tt., ale tiež som bola na zosypanie a to kvalitne, revala som v kuse, naozaj to neprajem ani najhoršiemu nepriateľovi zažiť takéto niečo...
@wikira
@lenuska20 babky ďakujeme vám, tiež držím palčeky, nech sa podaria // čo najrýchlejšie. my sa snažíme vlastne od apríla ako som vysadila HAK, ono, nie je to tak veľa ešte a z potratu si beriem trošku aj pozitívum, že sme plodní obidvaja, už len aby sa to zadarilo nanovo a bolo všetko v poriadku... akurát je najhoršie, že čas beží a vek pribúda... 😠

iknella
24. aug 2010

@zuzika251 to jedine trapi aj mna...ten vek a ze cas bezi....no verme vsetky ze sa to podari!!!! 🙂

lenocka80
24. aug 2010

Babulky hlasim sa spat. Prave som sa dozvedela, ze moje babatko sa prestalo vyvijat...zajtra idem na cistenie... ☹ ☹ ☹ Ach jaj...

lubica69
24. aug 2010

Ahojte kočenky
@lenocka80 bože moja Normálne mi je do plaču Mojka Ale nebojkaj určite to bude potom dobré Bože moja

lubica69
24. aug 2010

Inak prepáčte Vítam nové tehulky Kočenky no ono treba len dúfať Ja som mala MA v apríli v 10tt

lubica69
24. aug 2010

@wikira držím palčeky Daj zajtra ráno vedieť ako testík

ciernavila
24. aug 2010

ahojte dievcata, juchuuu, tak to mam za sebou dnes. Je to potvrdene, 4,6mm, 6+2 t, videla som bit srdiecko a mam aj malicku fotku, preukaz dostanem az 14.9 ale na to si uz pockam. Sice mam aj myom ale vraj by nemal prekazat. dufam.

ciernavila
24. aug 2010

drzim palce nech su pozitivne vsetky vase testiky

lenuska20
24. aug 2010

@ciernavila gratulujeeem 😉
ja sa už neviem dočkať buduceho týždna, či mrcha dorazí alebo nie 😅
aaa dnes som spravila tú ťažkú skúšku, takže sa vytešujem 😀

lubica69
24. aug 2010

@ciernavila gratuluuujem 😀
@lenuska20 prajem nech mrška nedorazí 😉

lenuska20
24. aug 2010

@lubica69 dakujem 🙂 a ako sa máte? dnes bolo otrasné počsie, mňa celý deň ma bolela hlava.... 😒

lubica69
24. aug 2010

Mňa dnes hlava naštastie nie Ale nahnevali ma u môjho dokiho Má dovču Mala som ísť na KO Prišla mi už aj histológia z opky a že Ok ale vôbec neviem kedy teraz dostanem mršku a či je všetko ok na snažilkovanie Tak som sa s ním chcela porozprávať a on si dovolí mať dovču 😀 Ale tak pôjdem 6.9 a uvidím

ciernavila
24. aug 2010

gratulujem aj ku skuske lenuska20
lenocka80 je mi smutno, vela sily zelam ☹(

prosim vsetky babatka aby poslusne ostavali v bruskach a rastli...

lubica69
24. aug 2010

veď to ciernavila 😉

lenuska20
24. aug 2010

@ciernavila dakujem
a bodaj by to už len tak bolo,aby pekne rastli a vyvíjali sa a aby neodchádzali...

majkal
25. aug 2010

@lenocka80 😔 😔 😔 je mi to luto .... drz sa moja!

lubica69
25. aug 2010

@majkal ahoj Si tu dlho nebolaAko sa máš?

iknella
25. aug 2010

@ciernavila gratulujem 🙂 .....ta moja mrska zase prisla ☹

iknella
25. aug 2010

@lenocka80 mrzi ma to velmi...ja som o svoje prisla vo feb.Drz sa!!!!

wikira
25. aug 2010

@lenocka80 mrzí ma tvoja zlá správa ☹

wikira
25. aug 2010

@ciernavila gratulujem 😀 nech Ti tá malá bublinka pekne rastie 🙂
@lenuska20 blahoželám ku skúške a prajem, aby mrcha nedorazila 🙂
@lubica69 zatiaľ mrcha nedorazila, ale na teste len jedna palička... takže zatiaľ čakám... zajtra ráno skúsim testík znovu

lubica69
25. aug 2010

@wikira tak uvidíš testík zajtra

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre