Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

mscat
29. nov 2009

no čaaau 😀

majcika
autor
29. nov 2009

dakujem dakujem beriem to tak tak lebo v piatok bola zivotna hadka tusim tento teply november nie je nic pre mna 😝 som nperijemna a potom placem 😔 lebo provokujem tak snad bude sranda. 😀
kupujete si niekto casopis mama a ja?

xena1
29. nov 2009

majcika aj hadky patria k zivotu...
kedysi som si kupovala mama a ja

majcika
autor
29. nov 2009

ja som si to kupila a docela zaujimave clanky hlavne tema materske 😒 pozeram superstar na pol oka a pytam sa sama seba ci som hlucha ja ci ostatni? pocujte babule poznate niekoho kto ma dve ovulky v mesiaci? 😅

xena1
29. nov 2009

majci,dnes je ta superstar total o nicom....falosna...a to aj som hlucha hudobne...
ja si teraz vela citam na nete,ale mam aj tieto casaky od buducej svagrinej...
nepoznam nikoho s dvoma ovulkami ale jednu s dvoma folikulmi-seba 😀

mscat
29. nov 2009

tak souhlasím..superstar dnes hruuza...jo ale nezklamali pro mě..opět Stará a Šmajda. 🙂
Bagárová je strašná čím dál horší.
já si kupuji maminku,betynku.

simasla
30. nov 2009

Ahojte holky 🙂.
Sakra já už chci tu mrchu - teplotka klesá - takže píchnutý progesteron se pěkně uvolňuje z těla, tak už chci aby dorazila... ať vidím zda je nějaký problém, nebo jestli to byl jen podivný výkyv.
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9
Jinak k superstar se nevyjadřuji-taky to byla hrůza - hlavně Bendig a Bagárová - to jsem to musela přepnout 😀

josie3331
30. nov 2009

ja keby nie som okolnostami prinutena, tak sa asi tak skoro nezacnem snazit, ale proste viem, ze ked budem mat male, tak ho budem lubit najviac na svete a hlavne mam uzasneho priatela, o ktorom viem, ze mi bude vo vsetko pomahat...podla mna je sikovnejsi ako ja 😀 byvanie momentalne riesime..mame byt ale v dezolatnom stave, tak ho prerabame, do toho pracujem a externe studujem, tak ma ooobrovsku hlavu 😖 musim sa viac naladit do pohody, tak nam to snazenie ide lahsie

lenkasop
30. nov 2009

Ahojte baby,
môžem sa k Vám pridať????? 😉
No január 2010 znie dobre, aj mi sa chceme poznažiť o druhé,tak uvidíme....

mscat
30. nov 2009

lenkasop?ahoj..
😉 tak at se vám zadaří 😉 😉

josie:tak taky toho máte dost vidím.no my taky řešíme bydlení...právě asi za dva týdny se stěhujem na dva-tři měsíce zpět k mé mamce a pak budem kupovat byt nebo domek.uvidíme co se nám objeví pěkného 🙂
ted to máme celkem na prd..ale těch pár měsíců vydržíme a pak snad juchů do vlastního už. 🙂
tak se ani nebojím snažit se o druhé...to se narodí až za 9 měsíců a to už snad bude vyřízené bydlení 🙂

josie:a kolik pak ti je? 🙂
simasla:určitě brzy dorazí 😉

lenkasop
30. nov 2009

mscat: Ďakujem. Vy sme bývli v garzonke a potom s nám narodila malá, až minulý rok sme kúpili 2 -izbák, síce nie je ešte komplet porobený ( už by som aj niečo prerobil, ale dá sa). Všetko pekne pomaly a teraz by sme aj my chceli druhé. Prvé sa zadarilo rýchlo, ani neviem ako ( na druhý mesiac). Uvidíme ako druhé.

kitu
30. nov 2009

čavte kočky...

juj ja už začínam chytať taku tu vianočnu prednaladu... bo v škole už s deckami chystame triedu na mikulaša a skušame basničky a pesničky... dnes sme začali vešať vločky na okna... tak mam taku fajn naladičku...

baby čo sa mi dnes stalo: tie moje herečky 6- ročne mi dnes len tak z fleku zahlasili, že pani učiteľka a vy nebudete mať babätko že nie? lebo to by ste odišli a mi nechceme aby ste odišli... normalne mi spadla sanka a že čo...? nuž tak som si pomyslela... na našu temu a len som sa usmiala...ale inak sú zlatunke...

čo sa týka toho bývania s manželom sme to poriešili tak že sme si prerobili podkrovie u našich a mame tam pekne 3 izby... zariadene už mame už len jedny dvere nam chybaju a je to vybavene...

josie3331
30. nov 2009

mscat - ja mam 21 😎
a co si myslite o svojom partnerovi? bude vam pomahat? alebo bude ako moj tato....mama mu povedala, nech sa ide pozriet ako kupe moju starsiu sestru a on povedal, ze ved to uz raz videl 😀

xena1
30. nov 2009

ja verim ze ten moj bude somnou a pomahat mi...vlastne nepochybujem o tom...

mscat
30. nov 2009

josie:takže taky mladá super 😉 😉 a jakpakto,že teda chcete mimi 😉
jinak co si myslím o svém partnerovi.?tak nepochybuji o tom že mi bude ve všem taky pomáhat..o tom absolutně nemám pochyb.. 😉 on je v tomto dokonalý.on mi pomáhá se vším..jelikož už si mě našel s dítětem a vidím jak se chová k nevlastnímu tak je má volba naprosto správná. 😵 z toho vůbec strach nemám..no ale jelikož je pracovně stále pryč tak 😅 tak stejně většina bude na mě.ale počas toho co bude doma..tak vím že si i odpočinu od dětí.že se postará o vše.. 😉

kitu:ty jsou zlatunké 😉 😵
co jsi jim na to odpověděla.že ne? 🙂
to bývání jste vyřešili super..

lenkasop:tak vidím že ne každý má postavený barák 🙂 a i tak jde mít děti. 😉 nám každý říká si postavte dům je lepší...byt ne.tak já toužím po domečku ale postavit jen tak..dyt to nejde 😅 teda šlo by to ale zas kde máme vzít pozemek ten stojí taky peníze...takže ted se stěhujem k mojí mamce..a potom asi ten byt no,..právě mám z toho obavy.nejsem zvyklá ,jsem hlučná a dupu 😅

skippy7
30. nov 2009

Ahojte,
dievčata, chcem sa opytat ako to funguje na fertilityfriend.....može mi to prosim niekto vysvetlit, ako sa tam zaregistrovat a čo dalej....
dakujeeem

mscat
30. nov 2009

skippy7
máš tu adresu?
http://merenibt.xf.cz/index2.html

a podle toho se to naučíš 😉
tam je vše vysvětlené když dáš v menu otevřít vše..a pak vybereš FF...tak na to přijdeš musíš proštudovat 😉

skippy7
30. nov 2009

Mscat...dik....idem kuknut,snad to pochopim 🙂

mscat
30. nov 2009

skippy:pochopíš...já to studovala myslím celý večer a taky pochopila..ted už to zvládám levou zadní 😀

xena1
30. nov 2009

ja este chvilku lebo dnes snazilkujeme... 😀

mscat
30. nov 2009

xena:juj ani mi to neříkej 😅 ..teda jako jo..hlavně at se vám zadaří..
ale 😢 😢 víš jakou mám chut na sex se svým miláčkem..jéžiš...
jak mě přestala působit asi ta injekce tak jsme došli na to..že vlastně od toho okamžiku kdy dorazila ovulka jsem neskutečně nadr.... 😀 😅 oj..no co už jsme lidi že...tak si to můžem říct..ale fakt nikdy takto to se mnou neházelo jak ted..se celá třepu na pátek juuuj 😀
tak vám závidím v dobrém samozřejmě..at jsou šikovné spermijky 😉

xena1
30. nov 2009

asi mas ovulku,vtedy je chut na sex najvacsia....a ake injekcie ,myslis pregnyl???tak musis folikom dohovorit nech do piatku vydrzia 😀

mscat
30. nov 2009

xenka:
to vážně??
já se totiž na to už ptala v grafech..jestli je to možné...protože minulý měsíc přesně takto to začalo...celý obličej mi hoří 😅 nehoří jen obličej teda 😀 😝 strašnou chut jsem měla na sex...a za prá dní vlastně dorazila nečekaně ovulka..
a ted před pár dnama začlo to samé..jdu čůrat myslím na to,umývám nádobí myslím na to,jdu prát myslím na to... 😀 ježiš hrozné vážně.celý den...u mě není toto až tak normiš.ale ted mojemu neříkám nic jiného do telefonu samé prasárničky 😀 😀 😝 já mám takého tucha právě že bud mám ovu nebo každým dnem je tu
celý den mě pobolívá břicho..čípek strašně měkký a vzadu uplně plus ten hlen... 😝 😅

xena1
30. nov 2009

ano myslim to vazne...je to tak...ja sama to tak mavam....aj som to niekde citala...v tomto som aj ja v tomto obdobi ako chlap-furt nato myslim...a citim sa ako pred MS

mscat
30. nov 2009

oj.....tak to bude ta ovu 😝 😅 já jsem si to ale myslela...a nebo možná splašené hormony..ale břicho mě teda bolí..celá hořím myslím že to bdue asi každým dnem pokud ne dnes.achych... 😝 😅
tak konečně vím že to tak může být..děkuju 🙂 tak já podle toho aspon budu poznávat ovulku 🙂

xena1
30. nov 2009

som rada ze som ti pomohla ujasnit si dovod tvojich tuzob 😀 sme an tom rovnako,len aj mam mm vedla a caka kym zaspia deti a ja dokonujem... 😀

mscat
30. nov 2009

xena:hmm 😢 ti závidím...ach jo...a já až v praze a pouze na icq 😝 😅
toto už mě taky moc neba to že je furt pryč 😝

xena1
30. nov 2009

dakujem...dopriala by som ti...asi je to nutne ked pracuje tak daleko,vsak???nechcela si za nim???

mscat
30. nov 2009

děkuji 🙂
noo..za ním bych šla ale ne teda tak daleko.tam mě nikdo nedostane. 😅 😝 tady mám mamku vlastně celou rodinu,známé...nene já bych tam nešla.
no nutné...asi ano..sice nemůžu říct že by tam měl až tak extra výplatu..ale tak jako o dost víc než by měl tady to rozhodně.určitě aspon o těch 10 tisíc víc.podle toho kolik mají práce někdy má o dost víc než obvykle..takže lepší práce by tady nenašel no 😝
dnes jsme si volali přes webku a nakonec jsem se rozbrečela... 😝 🙄 přišlo mi to líto..a je to pro mě čím dál těžší že je pryč..i malému azčíná víc a víc chybět jak je starší víc to vnímá 😒

xena1
30. nov 2009

mscat letim do postielky plodit deticky... 😀 mozno dvojicky 😀 bru nocku zajtra...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre