Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

zabka1003
19. máj 2010

Ahojte baby 🙂
Lubka a pri prvom si nemala problém s otehotnením? až teraz pri druhom sa to "kašle" ? 😒

No tak máte super dovolenky povyberané baby, určite si to užijete všetky 🙂

camelco
19. máj 2010

ahoj zabka 🙂
len aby lietadla lietali, ked uz ten Island a sopka ☹

majka .. ja mam tiez dokyho na dve veci .... ☹ chcela som zmenit ale tu nie su nijake dobre vyhliadky, ja k svojmu chodim len na preventivku a to nase snazenie riesim cez CAR

lubica69
19. máj 2010

Zabka prvé tehu som mala úplne super Žiadne komplikácie A pôrod tiež super Takže som myslela,že druhé bude ešte lepšie a vidíš Ale veď nič nie je stratené Tento rok otehotnieme a basta Ja mám našťastie teraz dobrého starostlivého dokiho Zhodou okolností som pri ňom rodila Potom prebral súkromnú prax od môjho starého doktora čo šiel na dôchodok

majkal
19. máj 2010

baby, dajte dobre rady do lietadla .... my teraz letime uplne prvy krat, tak ani neviem co a ako. Ja viem, ze v papieroch tam bude popisane vsetko, len som chcela nejake tipy a dobre rady, co si zobrat ku sebe a tak 🙂

camelco
19. máj 2010

ja som sa na prvy let tesila ako male deco 😀
nic strasne, akurat, ze na palube v prirucnej nesmies mat manikuru - zoberu ti to, vodu, max. ked prizmuria oci tak 0,5l aj ked hovoria o 100 ml - to mam v lete na dva - tri hlty 😀 a vsetko mas v batozine dole, inac odporucim ti kufor zabalit do potravinovej folie. Nam minuly rok pokazili rucku na kufri, uz sa nevytahuje, hadzu to ako chcu, tento rok to balime do folie, uvidime ako to dopadne, videla som to aj u zahranicnych takze tiez to robia asi preto ....

camelco
19. máj 2010

zabka a vy mate nejaku dovcu vybranu ?

lubica69
19. máj 2010

Majka nám malý prespal celú cestu v lietadle S kočíkom vôbec neboj problém Mohli sme s ním až k lietadlu Jedine s čím bol problém bola detská fľaša s čajíkom keďže sa žiadna tekutina nemohla brať na palubu lietadla

camelco
19. máj 2010

majka s tymi tekutinami pozor .... su na to vsade dost haklivy .... ale minuly rok, pri lete naspat zo Zakyntosu som mala pri sebe 1,5l flasu vody a greci na to hodili boba 🙂 🙂

camelco
19. máj 2010

na SK robia z toho haloooo a vsetko co tam nepatri musis vyhodit 😒

majkal
19. máj 2010

vdaka kocky .... a peniaze ste mali pri sebe v prirucnej, alebo ste to nejako rozdelili .... a prirucnu batozinu moze mat kazdy clen rodiny?

majkal
19. máj 2010

a este otazka - brali ste si so sebou na dovolenku nejake lieky "pre istotu" ? .... ja planujem zobrat nieco od bolesti, teploty, na zaludok, hnacky, fenistil gel na stipance ....

camelco
19. máj 2010

majka z liekov presne to co si napisala, ja som mala este kvapky od kasla, pre istotu a leukoplasty 😀 nikdy nevies a prirucnu mozne mat kazdy z vas, a peniaze by som mala urcite iba pri sebe, ja ich inde ani nedavam, s tym ze polovicu mal manzel a druhu ja, keby nieco

majkal
19. máj 2010

aha fakt .... leukoplasty .... to budeme urcite potrebovat, pri mojom chalanovi 😀

jeeeej camelco ... hodila si foto?

majkal
19. máj 2010

alebo ako sa poznam, pri mojom stasti ich budem potrebovat ja 😝 minuly rok som sa v tatralandii zodrala v tobogane 😀

camelco
19. máj 2010

😀 😀 😀 a vidis od znamej co je zdravotacka som pre istotu mala sirokospektralne antibiotika ....

inac na komare sa v grecku hodi ten strojcek do el. zasuvky ... ale nie je to az take hrozne, niekde vobec komare ani nie su ... a hlavne urcite si to budete uzivat 😀

..................... nasla som v PC nejaku normalnu tak som tam hodila 🙂

som sice v robote, neviem kde mi hlava stoji, ale tak sa mi nechce, ze citam a pisem na MK 😀 sak medzitym aj nieco urobim 🙂

camelco
19. máj 2010

to muselo stiiiiiipat 😀

majkal
19. máj 2010

ved stipalo, ale najprv som to nejako ani nevnimala .... bola som rada, ze som z neho vonku 😀 aj ked podla ocitych svedkov to nebol pekny pohlad, ked som vypadla 😖

camelco
19. máj 2010

majka ja mam strasne bujnu fantaziu, a normalne si ta viem zivo predstavit 😀

majkal
19. máj 2010

aj ja som nejaku nasla 😝

majkal
19. máj 2010

😀 😀 😀

no ale "cierna diera" nikdy viac 😀

zabka1003
19. máj 2010

camelco my pôjdeme do Tatier, mužovi to platia z roboty každý rok..
A dokončujeme si dom zvonku, takže tam smerujú všetky naše financie 😒

lenocka80
19. máj 2010

majkal, tak ty si sa odvazila na tobogan? 🙂 To si teda super, ja to vzdy len tak okukavam, ale este som nenabrala odvahu 😀

majkal
19. máj 2010

lenocka .... no to ano .... a hned na ten najextremnejsi 😀 Najprv som si sice skusila taky miernejsi, otvoreny a pomalsi a potom ma kolegyna presvedcila na tu ciernu dieru - a to som sa nemala nechat nahovorit 😀

majkal
19. máj 2010

ale aspon sa mame na com teraz zasmiat a zaspominat 😀 😀 😀

camelco
19. máj 2010

majka hezkyyyy 🙂
zabka ja v Tatrach je nadherne, mne sa najviac pacia v jeseni, ked je babie leto .. a kde do Tatier?

ja som tiez este na tobogan nezobrala odvahu, aj ked ja som za kazdy adrenalin 😀

lenocka80
19. máj 2010

tak to verim...ja sa vzdy bojim, ze mi to vyzlecie plavky 😀 😀 😀 😀 😀

camelco
19. máj 2010

to ano ... usmevne historky su asi najlepsie , moj manzel nema rad kolotoce a ked sme boli na Rodose, tak som ho prehovorila na rychlodrahu - crazy mouse - baby mne to tiez jedno nebolo, ale potom som chcela ist znov, manzel si sadol na lavicku a myslela som ze ho odtial ani nedostanem prec, proste sa zasekol a nic - ten pohlad stal za vsetko, ked sme vysli z tej drahy 🙂

camelco
19. máj 2010

lenocka ... dalsi vtipny dotaz
ja sa skor obavam prave toho co spominala majka 😀

zabka1003
19. máj 2010

Ešte nevieme kam presne do tatier, musíme si vybrať..

Inak ja milujem tobogany tiež, a môj drahý naopak vôbec, bol na dvoch, na jednom si odral ruku a na druhom zadok a odvtedy nikdy viac 😀 😀 😀

majkal
19. máj 2010

no a to nehovorim, ze som jacala jak nepricetna .... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre