Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

majkal
25. máj 2010

joooj lenocka, tak to uz aj tak neskoro 😀 Ovulka bola zrejme pred 6-mi dnami 😝 Ja som hlavne rada, ze bola a od buduceho mesiaca mozeme snazilkovat ostosest 😉

lenocka80
25. máj 2010

Ahaaaaa jasne 😀 Takze podari sa nam to v juni 😎 Huraaaaa

lubica69
25. máj 2010

Ahojte kočky Majka tak supeeer Tak od júna šup šup U nás svieti nesvieti ale snaží sa

majkal
25. máj 2010

lenocka: a budeme mat marcovciatka 😵

ja budem rada, ak sa zadari aspon do konca roka.

A kde su vsetky snazilky?

zabka1003
25. máj 2010

Ahojte aj ja som tu 🙂

baby, ktoré sa vyznáte vo fertilityfriend..poradte..ako sa dajú pozrieť staré grafy, myslím moje..? dakujem

majkal
25. máj 2010

zabka idem sa prihlasit a znavigujem ta 😉

majkal
25. máj 2010

no takze, bud si kliknes na "cycle list" (pod tabulkou overview-vpravo od grafu, kde ti sumarizuje graf) kde ti vyhodi pod sebou vsetky mesiace a uz si len kliknes na konkretny a zobrazi ti graf .... alebo len pri datume nad grafom kliknes sipku a dostanes sa o mesiac spat, pricom ti zobrazi aj graf z min. mesiaca.

kamilkka
25. máj 2010

ahojteeeeeeee
je tu niekto?
halooooooooooo haloooooooooooooo

takže nikto novy tehotny, čo?
baby, snažme sa!

no a moje novotky... dnes som 18 dc... a moj folikul stale nepraskol, ale ma 2,5 cm!
chapete?!?!?!?!?!?!
tak ma bolí v podbrušku ☹
asi preto, že je tam už riadne narvaty!

zibi
25. máj 2010

ahojte baby...pridavam sa k vam co veri ze otehotnie v roku 2010 🙂 mozem sa pridat?
chcem sa opytat mate nejake zvlast velke problemy...??ze sa vam nedari..
je to otrasne ked si pomyslim ze niekto sa nad tym ani nezamysla..a otehotnie jedna radost a este aj nechce byt tehu.a dakto sa natrapi, je to na porazenie.
ja uvidim tento mesiac osm mala aj vajko velke aj ovulka bola..tak uvidime co z toho..ale uz som zacala spinit ..stale mam s tym problem..tak neviem..ci z toho daco bude.. 😒

zibi
25. máj 2010

ale ked ta spatne pozeram tak skoro kazda mate dieta..tak asi nemate problem s tehu?? 😀

lubica69
25. máj 2010

Ahojte Zabka žiaľ neporadím Kamikka juj moja tomu čo píšeš vôbec nerozumiem Ale neboj bude to dobré Zibi vitaj medzi nami No ja síce už dieťa mám ale druhé sa nám nejak nedarí Vy sa ako dlho snažíte?

zibi
25. máj 2010

no my sa nesnazime dlho len dva mesiace xi xi
sme zobraty neico vyse roka tak sme si povedali ze by sme sa mohli uz posnazit o babo tak uvidime... 😀
a lubica vy ako dlho?

lubica69
25. máj 2010

zibi tak držím palčeky 😀
no my sme druhé vyše roka ale nedopadlo to aj tak dobre 😢
po výsledkoch(ak budú ok) koncom lete skúšame zas 🙂

zabka1003
25. máj 2010

majkal, dakujem idem na to 🙂

majkal
26. máj 2010

caute baby .... kde ste vsetky?

dnes mi teplotka kraaaasne vyskocila hore, takze OVU urcite bola 😉 sa tesim jak male decko.

vitam zibi ....

kamikka: folikul 2,5 cm????? to az taky velky moze narast? 😕 joooj tak len nech rychlo praskne, aby ta nebolelo brusko.

Mna konecne tak zdravo pobolieva 🙂 aj prsia ma normalne bolia 😀 si pripadam jak vadna, ze sa tesim z toho, co ma predtym otravovalo 😅 .... no ale .... kto by sa netesil po polrocnom prechode, vsak?

zabka: podarilo sa?

Pekny den vsetkym 😉

kamilkka
26. máj 2010

ahoj majkal 🙂
ano, ja mavam take folikuly... raz mal 29 mm!!!
riadna pecka!
no v utorok tam dľa ultrazvuku ešte bol, ale podľa teploty mi fertility friend vyznačilo ovulku v nedelu...
tak ja neviem...
buduci mesiac nebudem asi merať....
a depka ma stale neopustila ☹

majkal
26. máj 2010

kamikka: skus dat link na graf .... niekedy tiez musim FF oblbnut, lebo ja som si ista, ze ovu nebola a ono ju vyznaci. No co uz .... je to len program a nemusi zachytit vsetky specifika.

Chapem, ze si sa rozhodla nemerat, ja som tiez mavala taketo stavy ... ale nakoniec som sa vzdy k meraniu vratila 🙂 mala som vacsiu istotu co sa v tele deje.

a depka nech uz konecne ide prec! 😉

kamilkka
26. máj 2010

idem to pohľadať...
ty sa vyznaš v tych grafoch BT?

ale vraj sa to len tak ľahko nedá zverejniť, je na to nejaký kľuč.... nevieš?

lubica69
26. máj 2010

Ahojte Majka tak super Teším sa s tebou Juj kamikka to ma mrzí A to zvykne len tak prasknut a potom je to Ok Nebojkaj bude to dobré A depky preč preč!

majkal
26. máj 2010

@kamilkka to musis ist na SHARING (na lavej strane obrazovky) potom HOME PAGE SETUP a skopirovat link v ramceku (Your Charting Home Page Web Address🙂

ahoj lubica .... ty co mas nove? 🙂

kamilkka
26. máj 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/2e7522

majkal, atk skušam....
ešte raz otazočka: ty sa tomu trocha viac rozumieš?

kamilkka
26. máj 2010

mne sa podla toho grafu ajtak zda, že ovu bola 18.dc...

majkal
26. máj 2010

tak trochu ano, ja som si merala BT uz pred dvoma rokmi a nedavno som si prestudovala celu publikaciu ohladom symptotermalnej metody. Podla mna si mala ovulku tiez az 18.den .... uz len preto, ze ta kontrolna ciara by mala byt na urovni najvyssej teploty zo 6 poslednych teplot nameranych pred vzostupom BT. Sledovala si si aj hlien? Predpokladam, ze zelene policka predstavuju plodny hlien, len nerozumiem preco su potom ruzove .... toto ma tam trosku matie.
Mne teraz tiez napr. vyznacilo nespravne, tak som musela vylucit jednu teplotu, o ktorej som vedela ze je nepresna, lebo som nedodrzala vsetky podmienky - merala som ju v inom case .... ale ono si ju to tam veselo zaratalo .... Idealne je znacit si teploty do harku a poznat zasady a principy ....

majkal
26. máj 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/284312

moj je teraz takyto .... z 15 DC som musela teplotu vylucit, lebo mi to hned vyhodnotilo ako den ovu a to som vedela ze nemoze byt .... takze tak 😒 niekedy si to FF urobi po svojom ...

kamilkka
26. máj 2010

majka dakujem za vysvetlenie,
hlien velmi nesledujem a neznačila som ho do grafu.
proti FF hovorí aj to, že som bola na ultrazvuku 18.dc a folik tam ešte bol... teda dufam, že ho dobre videl....

kamilkka
26. máj 2010

ty si tak stupla?
waw!
možeš byť tehu?

majkal
26. máj 2010

no ten hlien by to viac objasnil, ale to nic ... uvidis ake budu dalsie dve teploty .....

tehu teoreticky mozem byt, ale tento cyklus je fakt taky neisty, kedze som nevedela ako a kedy sa po tej liecbe spamatam .... pokial sa teplota bude takto drzat este aspon 10 dni ... .tak by to mohlo vyjst 😉 ... ak nie, tak sa tesim na buduci mesiac, kedy uz budem istejsia 🙂

kamilkka
26. máj 2010

ach, majka ty si taka pokojna 😉
a ja zasa taka nervozna a rozrušena 😒

majkal
26. máj 2010

ono v podstate ta vyssia teplota este nevypoveda o tehotenstve, ale o dostatku progesteronu .... ak nebudem tehu, tak zlte teliesko prestane progesteron produkovat, teplota klesne a pride mrska .... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre