Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martinka78
31. máj 2010

@majkal to je fakt lepší,ale já si jich koupím najednou vždycky víc, protože si je nekupuju u nás v lékárně - máme tady sice 4 lékárny,ale jsme malé město a v každé lékárně je někdo kdo mě zná a tak si testíky radši kupuju jinde, nechci aby šly pak po městě drby, že jsem si kupovala těhotenský test, ale pak těhotná nebudu

kamilkka
31. máj 2010

ako viete že tie citlive testy nevychadzaju?
poznate niekoho kto bol tehu a nevysli mu?
mne zatial nevysli ani citlive ani menej citlive ....
ale to preto lebo som nikdy nebola tehu 😀

camelco
31. máj 2010

ahojte 🙂
tak som tu 🙂
@kamilkka velmi pekny graf, tak drzim palce 😀

kebulina
31. máj 2010

Ahoj žienky, pridávam sa k Vám do diskusie a asi tu na MK budem častejšie 🙂. My sa snažíme 4 mesiace a začínam trochu stresovať, lebo mám super pravidelný cyklus a aj viem, kedy mám ovu a stále nič ☹. (Mám 31 rokov. )

kamilkka
31. máj 2010

ahoj kebulinka 🙂
ja som si tiež myslela, že viem kedy mam ovu, ale nebolo to celkom tak....
4 mesiace je málo na stres!
je to normalne!

petuska123
31. máj 2010

ahojte baby...........aj ja s mm sa snazime o babetko cca 9 mesiacou a zatial sa nam dako nedari tento mesiac si prvykrat meriam bazel.teplotu tak sa uvidi

camelco
31. máj 2010

kebulinka ........ kamilkka ma urcite pravdu, stresovat sa urcite nemusis ......... budes stresovat neskor 🙂 ked sa vam nebude darit viac akorok, prip. ako nam 3-ti rok, ale zacali sme to riesit, hlavne na to nemysli a uzivaj si 😀

kamilkka
31. máj 2010

ako kamera zachytila ovulaciu pri rutinnej operácii
http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/7447942.stm

camelco
31. máj 2010

kamilkka ........... tak nejako som si to predstavovala 🙂 .................... super ako pracuje ludsky organizmus 🙂

kamilkka
31. máj 2010

je to krasny zazrak, že?

camelco
31. máj 2010

to fakt, normalne som bola z toho unesena

petuska123
31. máj 2010

no aspon som videla ako to vlastne funguje
tal urcite na you tube je aj dake video 😀

camelco
31. máj 2010

mohlo by tam byt nieco ako oplodnenie vajicka spermiou 🙂 ako vo filme pozri kto to hovori 😀

petuska123
31. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 jo to bol super film

camelco
31. máj 2010

kamilkka ......... ty to hned aj najdes, aj ja chcem aby moje vajicko oplodnila taka spermijka 😀 to je chutne

kamilkka
31. máj 2010

tak daj mm spapať ružu!

camelco
31. máj 2010

petuska to mas pravdu .... ten flm by som si pozrela aj teraz 🙂

zabka1003
31. máj 2010

Ahojte,
vítam aj nové babulky..

Kamilka, grafík vyzerá super, držím palce, nech to aj tento mesiac vyjde 😉

lubica69
31. máj 2010

Ahojte Vítam nové snazilky @kamikka Juj veľmiiii držím palčeky Ja som dnes zažila sklamanie Bola som na sone a že všetko Ok Tak som sa bola objednať na tú hematológiu a že najbližší termín o mesiac teda koncom júna a na výsledky sa čaká ďalšie 2 mesiace Takže najbližšie 3 mesiace nič nehrozí čo ma dosť mrzí A to som sa nebola ani na genetiku objednať Som zvedavá koľko sa čaká tam No ale hádam tento rok výsledky budú Len aby boli ok a mohli sa snažiť o bábo Všetkým vám držím veľmi palčeky a bodaj by vás v téme "otehotnenie v júni"bolo čo najviaaac My odchádzame zajtra na dovču takže pa pa až 13teho

camelco
31. máj 2010

kamilkka .. vo stvrtok mame vyrocie svadby, tak mozno pride takto s ruzou 😀

ahoj lubica ... mm dnes volal na genetiku do NR a objednali nas na 21.7. a vysledky trvaju 4-6 tyzdnov 😖 😠 ☹ .......... inac zajtra nam zacina novy mesiac, tak by sme sa mohli premenovat na tehulky 😀

lilusiatko
31. máj 2010

ahojte zienky 🙂 tak to video o ovulke je krasne 🙂 ja cakam, kedy a ci dorazi mrcha, najlepsie by bolo keby nedorazi 😔

camelco
31. máj 2010

lilusiatko ahoj 🙂

lubica69
31. máj 2010

camelco tak držím palčeky Riadne dlho to tam trvá A ideš aj na genetiku?lilusiatko tak prajem nech vôbec mrcha nedorazí A prečo premenovať?

lilusiatko
31. máj 2010

ahoj camelco 🙂 gratulujem k vyrociu a hlavne prajem dve palicky na tehuteste 😉

camelco
31. máj 2010

no ideme obaja aj ja aj manzelik, zajtra po vysledky na endokrinologiu tam to vraj tiez nie je ok ☹ takze uvidime.................................. zatial sa majte babulky, prajem dobru nocku 🙂

camelco
31. máj 2010

lilusiatko .... dakujem, verim ze tie 2 ciarocky tam tento rok uz budu 🙂 a nech ti ta mrska ani nedorazi 😀
lubi ... dakujem za palceky
a teraz uz pa-pa

lilusiatko
31. máj 2010

dobru nocku camelco 🙂 ked dorazi mrcha tak zase dalsi cyklus beriem Clostybelgit a pichne mi aj Pregnyl...

zabka1003
31. máj 2010

Lubi, krásnu dovolenku 😉

a dobrú nocku všetkým..

lubica69
31. máj 2010

camelco dodatočne blahoželám k výročiu Prajem všetkým // a žiadne mrchy A @zabka1003 ďakujeeem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre