Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

zabka1003
3. jún 2010

No ja už som aj dostala 🙄 🙄 🙄

Majkal, tak to je super..a prečo si nemala tak dlho?

majkal
3. jún 2010

mam endometriozu a bola som pol roka na liecbe - v umelom prechode.

sranda, tak sme to dostali naraz 😉

zabka1003
3. jún 2010

No vidíš..tak teraz môžeme spolu čakať, resp. nečakať 😉

A teraz sa už môžete do toho pustiť? máš to stabilizované?
A pri prvom ste nemali problém?

majkal
3. jún 2010

nie, prve bolo v pohode ... dokonca sme to ani tak skoro neplanovali 🙂 Endo mi diagnostikovali len v decembri min.roku. Vyse roka sme sa snazili a bolo mi divne, ze nic, ked jedno dieta mame, tak som isla na laparoskopiu a bac! No tak, co uz. Dufam, ze liecba zabrala. Aj ked vraj sa to zvykne vratit 😒 .... preto je najlepsie cim skor otehotniet, lebo kazdou menstruaciou sa to moze vratit, resp. zhorsit 😔 No, hadam to stihnem 😉

zabka1003
3. jún 2010

Juj majka, to mi je ľúto ☹ ja som si myslela, že to buď máš alebo nemáš, a nie že to môže byť aj po prvom dieťati..
Veľmi veľmi ti držím palce, nech to čím skôr vyjde a pôrodom a tehotenstvom sa ti endometrióza stratí..naozaj zo srdiečka ti to želám...

Ja sa inak tiež bojím, aby sme nemali nejaký problém..vzždy som si myslela, že keď už jedno máme, že druhé bude bez problémov..o to viac som z toho teraz prekvapená, že to nejde..ale musí sa nám to podariť, verím tomu 😵 😵 😵

camelco
3. jún 2010

ahojte 🙂 je tu niekto .......... 😀

kathrin6
3. jún 2010

Ja veľmi tomu verím, že tento rok sa nám to už konečne podarí.

camelco
3. jún 2010

@kathrin6 .......... vsetky co sme tu verime, ze tento rok je pre nas osudovy 😀 ............. urcite sa to podari

kathrin6
3. jún 2010

ja to mu velmi velmi verim, lebo po babatku uz strasne tuzime a snazime sa vyse roka

lilusiatko
3. jún 2010

ahojte 🙂 vidim, ze dnes mrcha dorazila k viacerym...a uz som sa zacinala tesit, ze ani nepride...ale tak mozno o mesiac 😵

camelco
3. jún 2010

hmmm tiez dost ............................... aj my velmi tuzime ................. my uz 3 roky

kathrin6
3. jún 2010

joj tak to je poriadne dlho,ale ja verim, ze kazdej sa nam to podari

camelco
3. jún 2010

😀 .......... myslim pozitivne ze to urcite dopadne vsetko dobre a tento rok budu / / 😀 😀 😀 .............. urcite je to dlha doba ........... a vy ste uz nieco podnikli, alebo zatial sa iba snazite, bez vysetreni ?

kamilkka
4. jún 2010

ahojte 🙂
aj mne došla mrcha....
nejak mame rovnako načasovane cykly, že?
ma niekto aj pozitivnu spravu?

majkal
4. jún 2010

ahoj kami .... no super .... ale aspon budeme vsetky spolocne cakat na ovulku a snazilkovat 😀 a ked nam to tento mesiac vyjde, tak budeme mat rovnake terminy 😀 .... no kiezby 😔

inak nic pozitivne sa nedeje, vsade same katastrofy, vrazdy .... same zlo vo svete ☹ Ale verim, ze bude lepsie ....

kamilkka
4. jún 2010

@majkal ano, aj ten čas vonku je strašny...
chystam sa k toryse kuknuť ako to tam vyzera - len zo zvedavosti...
asi by sa slovensko malo začať modliť, že?

majkal
4. jún 2010

@kamilkka veru malo by .... ja uz som sa zacala 😔

ja ani neviem, aka je teraz torysa, som v robote, ale kolegyni volal syn zo skoly, ze ich pustaju domov, zevraj ide nejaka privalova vlna .... mne zatial ucitelka nevolala, tak dufam, ze sa nedeje nic vazne 😒

majkal
4. jún 2010

uz mi volala 😔 vsetky deti idu domov ... torysa stupa ☹

kamilkka
4. jún 2010

@majkal a do ktorej školy chodí kolegynin syn?
no torysa sa už vylieva.... pomaly....
17.novembra pri mestskej hale je už uzavreté - ani autá neprejdú...
tu bližšie ako je škola je to ešte v pohode....
voda je na hranici mosta k mestskej hale.
most pri vysokej škole - voda 1,5 metra pod most...
ked som išla smerom tam ešte som prešla k mestskej hale po 17.novembra, o 5 minut neskor
už som sa nedokazala vratit, musela som isť hore až ku železničiarskej ulici.

majkal
4. jún 2010

no, uz isli domov deti z Prostejovskej, no a aj z nasej Bajkalskej skoly 😒

majkal
4. jún 2010

to je hrozne .... kedy to prestane? .... fakt asi prisla druha potopa na svet ☹

martinka78
4. jún 2010

Ahojky,
teda jak tady píšete o té vodě, to je hrůza, soucítím s Vámi děvčátka, tady u nás v Královéhradeckém kraji je díky bohu sucho,ale co ukazujou v TV je fakt šílený, my se ještě máme navíc dobře, protože bydlíme na kopci a žádná voda v naší blízkosti naštěstí není, takže.. ale jinak si to úplně umím představit,v r. 2002 jsme byli na dovče v Jižních Čechách a to jsme si tu potopu užili na vlastní oči, děs!!

camelco
4. jún 2010

ahojte baby 🙂 ....... pozeram baby ze vy ste z PO?
.................................... no pocasie sa trosku ukludnilo aspon tu, ale voda je hnusny zivel, uvidime co prinesie vikend 😒

majkal
4. jún 2010

@camelco no ano, ja a kami sme z PO 🙂

camelco
4. jún 2010

jeeeeeeeeeeeej ................... 🙂 🙂 🙂 🙂 ............. ja som sa vydala do okresu PO .......... Tuhrina, poznate? 🙂 🙂 🙂

camelco
4. jún 2010

ale urcite ano 😀

majkal
4. jún 2010

🙂 ale nezijete tu, nie? ... no ale uz aspon polovicna vychodniarka, to sa ceni 😀 vsak kami? 😉

camelco
4. jún 2010

😀 😀 😀 majka by si sa divila, ale aj ja som vychodniarka ........ zo zemplinu 😀 Michalovce 😀 a s mm sme sa zoznamili na madaroch na juhu slovenska 🙂 🙂 🙂 🙂 a teraz zijeme v TO

camelco
4. jún 2010

sorry za slovencinu, ale nechce sa mi rozoznavat male a velke pismena 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majkal
4. jún 2010

ta potom sicko v poradku 😀 😀 😀 a coze ste isli az tak daleko?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre