Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
18. jún 2009

😀 😀 😀 sluby sa slubujú - blázni sa radujú, že 😀 😀 😀

zajtra tu asi ani ja nebudem, max.tak ráno na pár minút 😉
to nás shandy pochváli, že nemusí moc čítať 😉

moncika15
autor
20. jún 2009

ahojte 🙂 tak som tu zase nakukla
neviem ci som tu pisala ze mame za sebou druhe IUI a okolo stredy sa dozvieme vysledok 😕 drzte palce i ked manzelov spg klesa cim dalej viac dolu vodou 😔

tu to ako pkracuje? jaru ty ako?

jarulai
22. jún 2009

moncika ahooooooooooojjjjjjjj 😵 😵 😵
takže druhé IUI? strááááááááááášššššššššššnnnnnnnnnneeeeeeeee siiiiillnnnnooooooooooo držím paste, nech vám to výjde 😉 aj nám dáš v stredu vedieť?

no u mna sa práve v piatok rozbehla taká slabá mrcha a ešte k tomu na 29DC! čo som bola úplne šokovaná 😨a spomenula som si, akí sme boli v decembri u dokiho šťastní a celý den som mala slzy v očiach ☹ 😠 na 3DC /teda včera/ vyzerala už ako na 5-6DC a ani bruško absolutne nebolelo 😨 , tak mám v tom teraz asi riadny bordel 😠 ale nádeje si nerobím...
mužík mi asi od 30.6. nastupuje zase do inej krajiny, kde bude chodiť možno na 2, možno na 3týždne, takže to u nás vidím ako nútenú pauzu, lebo pochybujem, že sa nám potom podarí niekedy trafiť do ovulky...ale pomaly sa s tým zmierujem, asi to tak má byť...

tak moncika, drž sa a stredu nám daj vedieť 😉

matusik111
22. jún 2009

ahojte babulky, tak co sa tu dialo koncom minuleho tyzdna??? Moncika, drzim palceky, aby vsetko dobre dopadlo a nahlasila nam v stredu //.

Jarulka, ja som asi trosku zaspata, ale ako to je vlastne s Tebou ?? Prisla mrcha??? alebo prisla a odisla?
To je blbe , ked muzik musi byt az 2 tyzdne prec, to je naozaj moc. Aj ked sa nepocita , ze sa snazilkujete, ale aj tyzden bez muszika je dost.

Shandy, kedy prides rozpravat zazitky????

Nelie, ty dako moc pracujes, ... neblazni. .... potom naozaj nemas ani cas mysliet na tehulkovanie 😵

A my sa doma lepsime, sice neviem kedy je ovulka, lebo prestala som merat, nebereme ziadne liekdy, ziadne cajiky, a my sme za vikend stihli az 2 x cmulikat 😵 😵 😵 , takze aj ked pochybujem ze sa trafime , ale aspon sa zacal nas manzelsky zivot podla pravidiel 😀 😀 😀 😵 😵 😵

jarulai
22. jún 2009

matusik, tak gratulujem, že mužíkovi zachutili aj tie "manželské povinnosti" 😉 😵 😵 😵

no mrcha došla a ostala - je slabšia ale doki povedal, že na intenzite nezáleží. takže zajtra začínam zase s clostylom 😉

matusik111
22. jún 2009

Jarulka, tak to mi je luto ☹ myslela som, ze dovolenka a pohoda je to idealne na babo . A len tak pre zaujimavost mozes zajtra odmerat BT , ak by nahodou bol daky zazrak v Tebe,

Zivot ide dalej , a budes sa tesit na dalsie snazilkovanie 😵 😵 😵

jarulai
22. jún 2009

matusik, nie, už nemeriam - som sa rozhodla! u mna to nemá význam - ved v den, ked došla mrcha, som mala 36.9C a teda moj osobný rekord a mrcha došla aj tak 😠 takže kašlem už na to

ja sa na snažilkovanie teším vždy 😉 😀 😵 a nie ani tak na to, že sa snažíme o mimi ako na mužíka a to láskanie... 😉

matusik111
22. jún 2009

Jarulka, a nemohlo sa stat , ze nieco v tebe ostalo aj ked prisla mrcha,.... Ja tento mesiac nemeriam, ale po mrche som odmerala a teplota bola 36.4 , tak viem ze idem dalej na novy cyklus,.
ak by si mala vysoku teplotu aj teraz po mrche, tak mozno by som skusila testovat.

jarulai
22. jún 2009

matusik, asi nie - ja som dnes ráno testovala, lebo mám od zajtra užívať closytl, tak aby som si bola na istom, že niečo nedokašlem...a bola jasná /

matusik111
22. jún 2009

aha ☹ ☹ ☹ takze , zacinas novy cyklus s nami,.... a na to je ten closytil?

Baby, ale uz je to tu hrozne, nezda sa vam???? Kedy uz bude aspon jedna tehulka??? Kto to kedy videl , ze tema bez tehulky ...... kto nam bude posielat virusiky ???? 😵 😵 😵

jarulai
22. jún 2009

moja, clostyl je na stimuláciu vaječníkov - aby dorástlo dosť folíkov 😉 ja ho beriem na zlepšenie sliznice, no baby tu tvrdia, že na to nepomáha clostyl, takže nabudúce sa musím s dokim porozprávať 😉

nellie_
22. jún 2009

ahojte krasky 😉
no mala som super vikend v tom rakusku...dneska sa mi nic nechce robit lebo som totalne nevyspata...za cely vikend som spala si 5 hodin.. 😅 ale bolo super.... 😎 😎 😎 😎

jarulai
22. jún 2009

ahoj nellie 😉
ty si bola v rakusku 😨 a čo si tam robila?výletík? aj s mužíkom?no kto by sa ti rovnal 😉 😀
mne sa inak tiež hce spať a hlavne sa mi nič nechce robiť 🙄 ešteže som taká šikovná a robotu som už dobehla 😉 😀 😀 😀

matusik111
22. jún 2009

aha, tak ty zvacsujes sliznicu ,... ja som len zvedava, co mudre mi povie dokyna vo stvrtok. Co vsetko by mohla zistit na vysetreni? Pojdem preistotu na lacno , ak by chceli krv brat, Berie sa aj krv a da sa z toho nieco vy carovat?

jarulai
22. jún 2009

štvrtok ideš k dokine? si sa odhodlala? mne krv nebral, až vtedy, ked mi zisťoval tú trombofiliu...a čo sa dá z krvi vyčarovať? napríklad ťa možu naklonovať 😉 😀 😀 😀

matusik111
22. jún 2009

Nellie, a ty si bola v akom Rakusku??? to som necitala ?? nieco mi uslo. Co si tam robkala,?

nellie_
22. jún 2009

ci som vam to tu nespomenula??? 😅
mali sme z firmy sportove hry.. 😀 😀 ale ja som nesportovala ja som taka lemra 😅 😅
ja som bola len vo fanklube ako povzbudzovacka 😀 😀

to sme tu normalne klub clostiliek... 😉 aj ja som ho brala..

matusik111
22. jún 2009

ano, som objednana , nech mi povedia dake zazraky 🙂 🙂 ,... a co moze zistit z prehliadky? co vsetko moze obzret ? 🙂 idem daky 13 DC +-

ja uz mam vsetko porobene a zas si lakujem nechty, to mam v poslednej dobe taku uchylku 🙂

jarulai
22. jún 2009

nellie, ty si teda bola za peknú, čo 😉 😀 😀 😀 či si hrala slovenskú hádzanú 😉 😀
taká športovkyna som aj ja - lemra lemrava 😀 😀 😀

matusik - asi ti bude zistovať výšku sliznice, stav vaječníkov...mne pri prvej robil aj sono prsníkov, kukol si ma pod riadnym svetlom a robil aj cytologiu 😉 ved budeš vidieť

matusik111
22. jún 2009

ale ja sa strasne bojim 😒 😒 😒 , a co je cytologia ? to sa ako robi?

matusik111
22. jún 2009

Nellie , tak ty si takto sportujes??? super, ved treba aj povzbudzovat ,.... inak by sa sportovci nemohli tesit 😀 😀 😀 😀 a este mas muzika doma?

jarulai
22. jún 2009

matusik, neboj - nemáš čoho sa báť. cytologia je na včasné zistenie rakoviny krčka maternice /teda preventivka 😉 /a neni to nič strašné - to len takou tenučkou akoby štetinkou zoberie vzorku, ani to necítiš 😉 samozrejme musí použiť kačicu - to je na tom také nepríjemné trošku ale inak pohoda 😉 tebe ešte nikdy nič také nerobili?

nellie = roztlieskavačka 😀 😀 😀

matusik111
22. jún 2009

jarulka, ked ja som bola na gynde asi tak 5 krat za svoj zivot, tak ja neviem co mi robili a co nie, ... ja som bola rada , ze idem prec odtial co najskor 😀 😀 😀 , daky vyter mi robila,... mozno aj to 🙂
ja som to vzdy odkladala a preto som sa teraz objednala v slabej chvilke,.... lebo inak by som to odkladala az do vianoc 🙂

jarulai
22. jún 2009

no tak to ťa asi aj vyhreším - aspon raz do roka si mohla ísť na preventívku 😠 ved ani mne to neni 2x príjemné také vyšetrenie...tak ti je beda ak tam štvrtok nepojdeš...

nellie_
22. jún 2009

ano roztliezkavačka.. 😀 😀 😀 😀

slovensku hadzanu nepraktizujem, som abstinentka 😀 😀 aj ked si podaktori mysleli ze som pripita, lebo mne ked zašibe tak to riadne teda 😀 😀 😀 😀
ale bolo veru fajn... 😎 😎 😎

ja idem zajtra na kontrolu ku zenskej tak som zvedava co mi povie..este som nebola po tom zapale..
matusik cytologie sa neboj, to nic nie je 😉
aj som ani nikdy nevedela ze mi ju robi, iba ked mi kazala prist sa spytat na vysledky... 😉

muzik siel vcera o 16,00 do nemecka, takze sme sa obišli, lebo ja som dosla domov o 20,00 ale v stredu by mal dojst.. 🙂

matusik111
22. jún 2009

veru , musim ist vo stvrtok a potom okolo 9 vam budem pisat romany tu na konikovi, ake mam zazitky 🙂 🙂 🙂

nellie, a uz je manzelik v poriadku po tej havarke? tak to ho mas za chvilu doma.

moj pride az v piatok ☹ toto bude dlhy tyzden pre mna

jarulai
22. jún 2009

nellie, tak som tu konečne neni sama abstinentka - sme 2:2 😉 😀 😀 😀 a veru - zašibkávať mi može aj bez chlastu a že aj zašibkáva 😉 😀 😀 😀
takže do stredy sme na tom rovnako - aj mne dojde v stredu 😵 😵 😵

matusik111
22. jún 2009

a mne sa zda ze Shandy tiez patri ktym co nepopiju ,.... tak som zas sama ???? 😒 😒 😒 , tak to teda pekne, aspon v niecom som jedinecna, aj ked zrovna v tomto sporte sa neda moc chvalit 😀 😀 😀

matusik111
22. jún 2009

jarulka , mas novu fotecku , pekucku .... asi z dovolenky 😵 😵 😵 a ostatne fotky uvidime ??

tak u vas zacinate snazilkovat hned od stredy 😵 😵

matusik111
22. jún 2009

babulky, jaj mam taky velky problem, chce sa mi cikat, ale mam nalakovane nechty , tak nemozem 😀 😀 😀 , mne uz sibe od nudy, .... uz by som isla domov, ale musim pockat , nech nechty schnu 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre