Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
22. jún 2009

matusik a ako by si ich chcela vidieť? kam ich mám dať?

máme ťa isť dať vycikať 😀 😀 😀 ja som teraz bola za teba - pravda ti je už lepšie 😀 😀 😀

shandy
22. jún 2009

ahojte bambulky moje, vy ste mi chyybali 😵 😵
ako ste sa mali? hromadne ste vyvesili cervene zastavy? No toto...to sa musim zmenit 🙂 🙂 , ja chcem ist zas na dovolenkuuuuuu 😀 😀 😀 , jaj ze ako mi bolo dobre. Sice sme velmi neplodili, ale som si oddychla od tychto snazilkovskych veci, na teplomer ani nepomyslela a tak tento mesiac neriesim, netusim, kedy bola/bude a ci ovula, ani mrcha... 😀 😀
co tu nove? vidim, ze matusik ma novu zabavku...no mozes prist nalakovat aj mne, lebo ja som na to leniva 🙂

matusik111
22. jún 2009

Jarulka, dakujem ze za mna cikas, ale dako ma to furt tlaci 😀 😀 😀 , ale som aj tak vdacna,

Ze by si ich dala do albumu, okukneme ich a potom ich mozes dat prec , ak by mal niekto namietky.

Shandy,.... uz som Ta spominala, ze kedy sa prides pochvalit ,.... baby , vam je tak dobre, oddychnute , kopec energie a urcite aj cokoladkovo opalene,,.. aj ja chcem , aj ja chcem , aj aj checm 😀 😀 😀

shandy a co ze ste robili , ked ste moc nesnazilkovali ???
Vidim, ze tento mesiac nikto nemeria BT 😀 😀 a nesleduje ovulku, super, aspon jeden mesiac mame klud. Ked sa na to tak divam, tak je to trosku stresujuce, ale zas na druhej strane, tazko sa nam oplodnuje ,ked nebudeme vediet kedy je ovulka 😝 😝 , ale mame ten zivot tazky 😵 😵 😵 😵

Shandym pridem Ti nechtiky nalakovat, .... mna to vzdy bavilo . Mala som asi 1-2 roky pauzu a teraz ma to chytilo zas. Malujem vsetko co sa da 😵 😵 😵

jarulai
22. jún 2009

ahooooooojjjjjj, si mi chýýýýýbalaaaaaa ☹
veru aj ja by som si dala tú dovku ešte raz - mužík mi včera písal, že nemohli sme tam zostať 😉 😀 veru by som brala, len keby máme neobmedzené financie 😉

matusik111
22. jún 2009

a viete co, tak ja som sa uz vratila z WC a je uplne super, nechty su v poriadku, myslim, ze je cas na odchod domov 😀 😀

Tak vy by ste chceli este doovlenkovat???? a ja este musim este mesiac cakat ☹ furt na nieco cakame 😀 😀 niekto to uz spominal, ze sme take "cakanky"

nellie_
22. jún 2009

no mne sa teoreticky blizi ovulka tak hadam teraz bude aj vyuzita po dlhom case.. 😎 😎 😎

to na mne vela ludi obdivuje ze ako sa tak dokazem bavit ked nepijem..ktovie co by to urobilo so mnou keby si vypijem.. 😀 😀 😀 radsej neriskujem... 😀 😀 😀

matusik jemu sa nastastie nic nestalo pri tej havarke - klop klop klop na drevo... 🙂 🙂 🙂
stali pri nom vsetci anjeli asi 🙂 🙂 🙂 🙂 comu som velmi vdacna 😵 😵 😵 😵 😵

na dnes sa s vami lucim uz prcham a idem domov este dospavat ten vikend 😎 😀 😀 😀
ahojte... 🙂 🙂 🙂

PS: Jarulka aj mna by zaujimali fotecky z grecka.. 😵 😵 😵 😵

jarulai
22. jún 2009

babulky, chcela som tam pár fotečiek dať - no tento moj neschopák to zase nezvládol, takže nič 😉 ale ešte to teda skúsim - že ste to vy 😉

snád ste všetky už nešli domkov ☹

nellie, pekný večer ti prajem 😉

jarulai
22. jún 2009

babulky, tak nič - nejde mi to 😠

takže prajem vám všetkým pekný zvyšok dna 😉
ozaj - zajtra tu zase nebudem, tak za mnou neplačte 😉 ale možno sa ozvem okolo 14.30 - ako mi to vyjde 😉
pa-pa

matusik111
22. jún 2009

aj ja uz koncim ,... tak pa-pa, zajtra tu nebudem , tak neplacte za mnou 😀 😀 😀 😀

shandy
22. jún 2009

neboj jarulka, uz tu budem s vami 🙂 🙂
aj ked kym sa z tej roboty vyhrabem, tak asi trosku poredsie...pozeram, ze kym som sa ja spamatala, tak vy uz ste fuc 😀 😀 😒
matusik, nuz co sme robili? sportovali, slnili sa, kochali sa vyhladmi a krasami ostrova 😉
joooj matusik, hned by som ta brala ako osobnu lakovacku nehtov, mna to totiz hrooozne nebavi 😔
nellie, tak drzim palce, nech ju pekne vyuzijete tu terajsiu ovulku 😉
jarulka aj ja som zvedava na fotecky 🙂 🙂
a ty tu budes az tak poobede a matusik vobec? no pekne 😔

jarulai
23. jún 2009

ahojte babulky
tak som pre vás konečne hodila pár fotiek - ale fakt len pár, lebo každú musím zmenšovať a tento moj šrot ledva zvládol tieto 4 😠 😠 😠

matusik, pre tvoju spokojnosť som ráno zmerala teplotku a bola 36,4C, takže žiadne zázraky sa nedejú a ja sa možem pokojne napchávať clostylom 😉 ale to bola posledná teplotka, ktorú ste odo mna dostali - už nemeriam!

shandy, ja som zvedavá na tvoje fotky - prečo aj ty nedáš pár?

babulky, tak o 9.00odchádzam, tak snád ma tu ešte niektorá zastihnete 😉

shandy
23. jún 2009

dobre ranicko prajem 😵 😵
jeeeej jarulka pekne fotky 😀 😀 😀 , tak hodim aj ja par, ale su u draheho na kompe a ten je v robote, tak si budete musiet pockat do piatku 🙂 .
jarulka, ja ta nebudem nutit merat teplotu, lebo uz ani ja nemeriam, este zajtra rano zmeriam poslednu. dnes urobim este ovulacny test jeden, potom mi zostanu este dva a dalsie uz nekupujem 😉
tak pekny dnik 😵

jarulai
23. jún 2009

ahoj moja 🙂
pozerám, že konečne si aspon niekto dal povedať a nebude to tolko sledovať. tak ako ja 😉 ale mi to trvalo ťa prehovoriť - ale že mám pravdu a strašne to stresuje?

tak my si na tie fotočky počkáme 😉

pekný den

shandy
23. jún 2009

no veru, dala som si povedat, lebo ma to uz fakt nebavi. proste sa mi nesce a nebavi ma to vsetko sledovat... 🙂 🙂 , vidis ako ja na teba dam? 😀 😀 😀
no ved uz sa mi blizi navsteva lekara (buduca streda), tak uz to pocka 😀
no tak to mi je uplne jasne, ze si na tie moje fotecky pockas 😀 😀 o tom teda ani na xvilu nepochybujem
😉

nellie_
24. jún 2009

ahojte 🙂
tak ja sa musim pochvalit, ze tiez sa uz vôbec nesledujem... 😀 😀 som na seba pysna....
a ved aj ta sa malokedy strafime do ovulky tak to momentalne neriesim...povedali sme si ze ked bude mat babo prist tak pride 😵 😵 😵 😵 ja som teraz v takej super rovnovahe psychickej... 🙂 🙂 🙂

jarulka super fotos 😉 😎 😎 muselo vam tam byt ako v raji 😎

jarulai
24. jún 2009

dobré ránko 🙂
veru nám bolo ako v raji - super sme si užívali 😵 aj by sme tam zostali, keby to má kto financovať 😉 😀 😀 😀

nellie, to ti závidím, že si v takej super pohode. ja mám trochu depky z toho, že mužík už na isto 30.6. letí ☹ ☹ ☹ strašne sa o neho bojím...a už teraz mi je smutno za ním ☹ ...ale dnes mi príde domkov, zlepší náladičku a rumázgať za ním budem až utorok 😉

no vidíš, shandy - u nás nemá vobec význam sledovať ovulku 😉

shandy
24. jún 2009

dobre ranko bambulky moje 😵 😵
veru nellie, aj ja som na seba hrda a je to super sa nesledovat 🙂 🙂 , teda bola to ale riadna makacka odolat 😀 😀 😝
veru aj my sme boli v raji, takze jarulka presne ti rozumiem...keby sme takto mohli castejsie vypadnut a na dlhsie, ze jo?
ale nooo jarulka, ved sa ty o neho neboj, on sa ti vrati...
no ono to nema asi vyznam vobec sledovat tu ovulku jaru, nielen u vas. vsetky tu sme prikladom, ze ci vieme kedy je alebo nevieme, aj tak nie sme tehule. proste je to na tom tam hore, kedy nam ten zazrak umozni....
😵 😵 😵
tak vyhlasujeme verejne nemeranie a nesledovanie sa... 😀 😀
inak este mi zostali 2 😀 ovu testy, tak ich este buduci mesiac miniem, ved by ich bolo skoda vyhodit 😀

nellie_
24. jún 2009

shandy a vy ste kde boli??? ved to ani neviem...som dezinformovana 😅

shandy
24. jún 2009

nellie ty dezinformator 😀 😀 , no ja som bola tiez v grecku cely minuly tyzden. no tak aspon vidim, ako som ti chybala, ked si ani nezistila 😀 😀 😀 😝
teda dnes tusim vsetky makaju. nellie ty si ktory DC?

jarulai
25. jún 2009

dobré ránko babulky 😉
včera mi mužík prišiel domkov 😵 😵 😵 a hned mi oznámil, že 30.6. už na isto letí a vráti sa až 25.7. ☹ ☹ ☹ tak som si hned zaslzila - tak mi prišlo lúto, že ho skoro mesiac ani neuvidím ☹ ☹ ☹ no teraz si ho budem užívať 😉 a už sme zmierení zase s tým, že mimi tento rok nebude...čo už 😉

shandy a kde presne ste boli?

matusik111
25. jún 2009

dobre ranko, ... prisla som od doktorky, Normalne som to prezila zdrava a ziva 😀 😀 😀 , tak mi spravila sono a povedala, ze vidi vsetko v poriadku a vidi na vajecnikoch , ze prebieha ovulacia . Vyziadala som si hormonalny obraz , tak v pondelok budem mat vysledky. Ale povedala, ze zacne somnou az ked sa spravi manzelovi sprermograf, Manzelik planoval ist v auguste, tak sa uvidi az potom co bude somnou robit. Asi to nejdem znasilnovat , ostavaju dake 6 tyzdnov a to si pockam 🙂
´
Na pocudovanie mi odporucala merat BT, ze nie je to na 100 % , ale ze je vidiel apson ci ovulacia prebieha. Takze to som splnila,.. a este si aj pytala , ci ich nemam nahodou pri sebe.

Dala mi daky papier citat, tak idem ho citat a potom vam poviem co v nom mudre bolo. Odporucala kyselinu listovu + B6 ( myslim)

a co sa tu dialo nove????

shandy
25. jún 2009

dobre ranickoooo 🙂 🙂
no moja jarulka 😒 😒 , to je mi luto a neuvazujete este stale o CAR? Uzi si muzika teda kym ho tu este mas, mozno sa to este podari...alebo na just, zrovna preto, lebo si budes mysliet ze sa to nepodari 😉
jaru my sme boli na kalymnose, to je taky malicky ostrov pri kose.
matusik a uz som sa chcela spytat ako si dopadla. tak super, tesim sa, ze vidi, ze vsetko ok. ja planujem tiez potom zobrat grafy so sebou, nech ujo doki vidi. Ja som prestala merat, ale zasa som zacala, lebo som si nahodne odmerala teplotu a zistila, ze mam mat davno po ovuli ale teplota nizka a skace mi to. neviem ci som si nedokaslala cyklus gynexom, lebo to vyzera na anovulak. doteraz som mala krasne grafy a aj ovulku. tak toto bude dovod. skusim este zajtra zmerat a ak sa mi to potvrdi, ze asi gynex, tak to vysadim...

matusik111
25. jún 2009

tak som si uz vsetko precitala ,....

Jarulka, krasne fotky. To vam tam muselo byt nadherne. A to je naozaj blbe, ked bude muzik prec 25 dni ☹ , to je naozaj dlha doba samoty. A to kolko mesiacov bude chodit na take dlhe tyzdnovky?

Shandy , ja sa tiez tesim na tie vase fotecky, ak by si nahodou vahala 🙂 , ja som tento mesaic nerobila ani ovu testy a mam asi 5ks este. Tak pekne ocikaj , najdi // a mozete sa venovat s drahym jeden druhemu.

Nellie, ako vam dopadla ovulka a sexik??? myslim, ze sa to malo podarit tento mesiac.

matusik111
25. jún 2009

Shandy, a vy ste sa s drahym rozpravali, ze by isiel na spermo ? ako to zobral? a kedy planuje?
Moj sice povedal , ze pojde v auguste, ale nechce dako o tom pocut, .... neviem ako to vobec zvladne. To aj vasi chlapi robili take rodeo s tymi spermiami ??? On odmietol u doktora, tak budeme musiet v kancelarii, .... je to iba 5 minut od kliniky.
Vysledky poviedia tam na pockanie?

matusik111
25. jún 2009

zeby tu dnes zas nikto nebol ??? tak to sa asi sama flakam 🙂 🙂

matusik111
25. jún 2009

babulky, a nahodou neviete kde sa vypocitavaju plodne dni podla Janosovej metody? citala som to , ze ste to rozoberali . dakujem,

nellie_
25. jún 2009

ahojke kočky...

no priznavam tento tyzden nejak nestiham s vami udrzat krok.. 😅
ale idem si vas poctivo docitat... 🙂 🙂 🙂 🙂

no ja som tusim 15DC aj to som si musela vyratat,nejak to nesledujem teraz... teplotu meriam len kôli tomu aby som vedela ako vyjde mrcha kôli dovolenke a aj to budem merat len kym dojde ovu a potom kaslem na to, lebo to uz si lahko vyratam kedy môzem ocakavat milostivu 😀 😀
a momentalne nejak nesnazilkujeme, proste davame si oddych a normalne je to super, ked sa nesondujem a nevyratavam a nenervacim, ze zasa ide na jazdu... ved ono to raz pride.. 🙂 🙂 🙂 🙂
a po tych 15 mesiacoch stresov je to uplne super takto sa na to vykaslat 😀 😀 😀

nellie_
25. jún 2009

matusik ja mam doma link na tu stranku...podla jonasa ale mne to vzdy vyratalo pocas mrchy alebo tesne po nej... 😅 😅

nellie_
25. jún 2009

a prave som si to pozrela mam to stiahnute v penazenke a teraz mi to vychadza na 2.7. to je asi prvy krat co to nevychadza cez mrchu 😀 😀 😀 zeby skusime? a vychada to na dievcatko 😎
ale ked ja tomu neverim nejak 😅

matusik111
25. jún 2009

to sme si vsimli, ze dako na nas nemas cas, no co uz spravime, budeme Ti to tolerovat 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre