Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
16. júl 2009

ahojte babulky, ja mam trosku menej casu na kona teraz ,.... nehenvajte sa na mna ☹
musim ist nastudovat co sa tu deje a ake su novinky,

Nellie, tak si krasne uzivajte na dovolenke, sexikujte a hlavne, pridite uz traja 😵 😵 😵 😵

nellie_
16. júl 2009

matusik dakujeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a nehnevame sa na teba, ved ani mne sa niekedy neda sem ani len nakuknut, takze to chapem 😉

a shandy si urcite uziva s manzelikom 😵 😵 😵 😵 😵

matusik111
16. júl 2009

a kde je Shandy??? nestihla som to precitat

matusik111
16. júl 2009

tak uz som to precitala,... ze isla k MOhamedovi 🙂 🙂 😀 😀 😀 , to je super napad. Ja som sa tiez rozravala s muzikom, ze v auguste by som isla s nim do prace na niekolko dni. To by bola super doovlenka, Lebo by nebol TV, Internet, ziadne telefonaty, ziadna praca,... precitala by som si knihu a cakala by som na muzika ako zienka domaca. Uvidieme ako to vybavime s ubytkom.

Mne pride muzik az zajtra domovko,.... ale uz sa tesim. uz mi konci mrcha a ideme sexikovat 😵 😵 😵 a laskavo si chcem najst // na dovolenke 😵 😵 😵 ked uz si ten osud somnou robi co chce, tak aspon takto by ma mohol potesit. Ovulku by sme mali stihnut este doma a potom sa to moze uhniezdovat pri mori 😀 😀 😀 Zo mna moze byt jedneho dna aj spisovatel 🙂 ci basnik 😀

jarulai
16. júl 2009

ahojte babulky 🙂
tak som sa aj ja trosku odtrhla a skocila vas kuknut 😉 sa vám páči moje foto? toť moj originál kukuč 😀 😀 😀

nellie, my sa už asi nestihneme, tak ti želám krásnu dovolenku, oddýchni si a ak Boh dá, tak dojdete traja 😉

matusik, ty to máš celkom pekne rozplánované 😉 😀 nech ti to vyjde - držím paste 😉

dnes idem pre to naše vozítko - kolegyne ma tu stále plašia, či sa nebojím hned šoferovať nové auto - a čo ho mám dať doviesť odťahovkou? 😀 😀 😀 srandistky. takže myslite na mna, aby som ho zvládla 😉

nellie_
16. júl 2009

tak ja prave opustam mury nasej firmy a zacina mi dovolenkaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

tak ahojte krásky, čítame sa 27.7.2009 - a posluchajte tu 😀 😀

moncika15
autor
19. júl 2009

ahojte babulky 🙂 , uz mame konecne nte tak ma tu zajtra doobeda mate ako na koni 😀 uzsa ma tak lahko nezbavite.

moncika15
autor
20. júl 2009

ahojte, no kde ste? ☹ vsetky dovolenkujete?

jarulai
20. júl 2009

ahoj moncika 😵
no ako sa nám máš? čo máš nové?tak konečne tu budeš s nami - super 😵
mne zase net každú chvílu padá, takže mi trvá aj pol hodku, kým sa sem vobec dostanem a dalšiu kým odošlem nejaký príspevok 😠

u nás po starom - mužíka mi preložili zase do inej krajiny, takže teraz ho domka nemám už od 30.6. ☹ ale - piatok mi už kooonečne prídeeee 😵 😵 😵 😵 a to máme práve 10rokov, čo sme spolu, tak sa tešííííímmmmmm 😉

moncika15
autor
20. júl 2009

no teda jaru, to by bylo aby nebylo! treba sposobit zemetrasenie 😉
u nas je to bieda, boli sme na 2 IUI a 1x sme mali skusit doma s tym ze som brala hormony ako pri IUI. teraz piatok by mal ist manzel do GYNFIVu do BA na urologicke vysetrenie, lebo pri poslednom IUI sme boli nahrane ci nam ho vobec spravia 😔

vy ste sa niekam dostali?ci stale ste na tom istom bode?

shandy
21. júl 2009

ahojte bambuleeeee 😵 😵 😵
tak po dlhej dobe som tu zas 😉
jarulka ma aku peknu okatu fotecku 🙂
jeeej moncika, ahojcek, hmmm, no teda vidim, ze aj v tvojom pripade je to na dlhsie lakte 😔 😔 , ch jo, drzime ti palciska, nech sa vam zadari este aspon jedno IUI. Moncika a ked nie, potom by ste sli na IVF? ci?
no pozeram, ze nasa nellie isla vymalovat kuchynu k moru 😀 😀 😝 , tak dufam, ze si odtial nieco prinesie 😉
matusik a ty to ides kedy k moru a kam? nejako mi to tusim uslo...hmmm 😔
a ja som bola vcera na folikulometrii a mame 21,6 mm dominantny folikul na lavom ovariu 😵 😵 , takze mame snazit uz teraz 😀 😝 , sliznica cez 9 mm 🙂

matusik111
21. júl 2009

ahojte babulky 🙂

matusik111
21. júl 2009

takze , ja nic nestiham a neviem kde mi hlava stoji 🙂 , ale hlavne ze na slniecko svieti 😀 😀 😀

my ideme na dovolenku 2.8. , takze este 2 tyzdne musime cakat.
ja mam graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0 , takze uviidme ci pride ovulka na vikend, alebo iba manzel 🙂 😀 😀

Moncika, tak u vas to naozaj bude trosku komplikovanejsie, ale verim, ze vsetky z tejto temy budu tehulky, tak pekne ostan s nami a dobre todopadne. Ale ak sa mozem opytat, v com je taky velky problem, ked to uz bolo na hrane ?

Shandy, tak ty uz hadzes take pekne cisla??? jejeej, aj ja chcem. takze uz sa ovulka blizi a drahy je kde ??? dufam, ze aj ten sa uz blizi domov 😵 😵

Jarulka, tak ty uz budes zachvilu v siedmom nebi a teda hlavne pod perinou s muzikom, Super si to zvladla. A uz hadam nepojde tak na dlho, ... musi povedat zamestanvatelovi, ze z rodinnych dovodov musi byt blizko pri manzelke 😎 😎

moncika15
autor
21. júl 2009

ahojte 🙂
by ste neverili aky je problem zohnat lieky na IUI 🙄 3x som obehla cele mesto aj tak som sa vratila do prvej lekarne a tam si to dala objednat 😒
shandy vy mate aky problem? tusim som vsetko pozabudala kym som sem nexodila 😎
juj aj nas caka mooore 😀 uz len 2 tyzdne a ide saaaaaaa. som si dnes kupila casopis a bolo tam napisane ze kto xce splodit dievcatko ma ist do teplyx krajin 😉

shandy
21. júl 2009

jeeeeej matusik 😵
tebe bude ako dobre potom pri moriku 🙂 🙂 , no matusik, mozno pridu obaja, to by bola idealna kombinacia 😀 😀 😀
Drahy sa tiez blizi domov, vecer ho tu mam dufam ako na koni 😉
Veru Jarulka velmi rychlo to ubehlo ty nase statocne ziena 🙂 🙂 , sme na teba hrde...to bude rosambo cez vikend, cooo?? 😀 😀 😀
moncika no zatial o nijako vaznom probleme nevieme, akurat ze ja mam problemy so stitnou trosku, ale hormony SZ mam zatial v norme takze lekar tvrdi, ze v tom by nemal byt problem, drahy ma astenozoospermiu, cize nejakych 43% pohyblivych, co nie je az take tragicke, no ale stale sa nedari...teraz chodim na folikulometriu. ak ovulka prebehne urobime hormonalny profil a bude sa patrat dalej, po pricinach...moncika a vy ste mali zly spg, ze? 😔 , beriete aj profertil? lebo my sme mali tych 43% po 3-mesiacoch brania profertilu, tak este ze som nevidela tie vysledky predtym... 😔

moncika15
autor
21. júl 2009

baby nespite tu 😕

moncika15
autor
21. júl 2009

ja som sa prave vratila z endokrinologie a piatok idem zase na vysetrenie,podla dr. to u mna nehra rolu. najvacsi problem je astenospermia.o tom profertile som vela pocula ale nejako cez svadobne pripravy neostavali nan peniaze. uvidim co mu povie piatok urolog a potom by som ho zohnala. kde si ho kupila? na nete?

matusik111
21. júl 2009

my tu nespime 🙂

rada by som tu dnes popisala, ale fakt mam toho moc a uz to odkladam 2 tyzdne 😀 😀 😀
Ja idem objednat muzika na spermo po dovolenke. , myslim ze 14 v piatok. .... sama som zvedava ako to dopadne. Zatial uziva iba zinok + C , ale aj to iba ked ho to napadne.

Viete co sa mi dnes stalo? Ja rano chodim behavat a ked som dobehla, ledva som prisla domov a take bolesti do spodneho bruska, ako keby som mala dostat mrchu. Hrozne bolesti, az ma pod oblieval. A asi po 20 minutach kludu mi to preslo, ..... hrozne.

Shandy, to pride dako rychlo domov,.. ved je iba utorok. Alebo ma od doktora prikaz ist domov 😵 😵 😵
a ako bolo u draheho v praci?

moncika15
autor
21. júl 2009

ja mam tento tyzden poobednu 🙄 takze sa vam moc smiat nemozem 😅
moj drahy ma problem dodrzat pitny rezim nie to este pravidelne brat lieky. pred IUI som mu vzdy k ranajkam naxystala kopku ale vela krat mi ju aj odnietol 😔 nie je zastancom liekov. dasi problem je ze je fajciar a ked som si pola u dr. pytat sprievodku tak prve co mi povedal bolo aby zmenil robotu (koli unave z cestovania) a prestal fajcit .dufam ze od septembra bude robit v SR ale to fajcenie ☹

shandy
21. júl 2009

matusik, no super, takze aj vy pojdete darovat spermosov do laborky 😀 😀 😀
matusik a nemohla ta bolest byt ovulacna? hm? 😉
No jo pride rychlo, lebo ide ovulka, tak snad to nepremeska, no nie? 😀 😀 , ale nie, on ma v lete viacmenej volno, takze ma cely august volno, robit bude az koncom septembra...nuz niekomu je hej 😀 😝 . U draheho v praci v pohodicke, ale velmi sa tam teda nepretrhne, no co uz s nim 🙂
tak to musim pochvalit mojho draheho, lebo on je v tomto dost zodpovedny. papa co treba a dost poctivo a na spg sa objednal sam a hned 😉 . ale ako som vravela, jemu tikaju tie biologicke hodiny uz, tak ma motivaciu 😀 😀
moncika objednala som to cez net, tam boli najlacnejsie..no a to ze je fajciar je fakt dost zle, plus aj to cestovanie...ale to asi nie az tak..my mame zase trosku problem bajkovanie, no ale co uz...tak mu pred ovulkou zakazem bajk 😀

moncika15
autor
21. júl 2009

bicyklovanie skodi spermosom? 😕 xvalabohu ze moj ani bike nema 😀 zase si to vynahradza na motorke a s laptopom na bruxu a hlavne 😠 s vykurovanim sedaciek v aute.ktory impotent to vymyslel?! 🙄
unava a stres je podla dr. najvecsi zabijak pre muzsku plodnost, a toho ma moj mily az az...
dajte nejake rady ako nenapadne ovplyvnit xlapov k xraneni si vlastneho zdravia 😉

shandy
21. júl 2009

uuufff moncika, to pride asi vekom. moj drahy tiez kedysi hulil ako tovarensky komin a teraz rokmi uz sa o seba stara, aj ked niektore veci uz asi do poriadku uplne neda... 😔 🙂
ale motorka je skoro to iste co bajk, sedia si na vajkach, takze nic moc. o laptope ani nehovorim, to je snad najhorsie. videla som take testy a najhosie tam vysiel prave laptop.... 😔

jarulai
21. júl 2009

ahojte babulky, už som tu a zatial mi ide aj net - tak šup sem všetky, nech si trošku písneme 😉

idem vás prečítať, lebo ste sa nejako rozšupli 😀

jarulai
21. júl 2009

ahojte babulky, už som tu a zatial mi ide aj net - tak šup sem všetky, nech si trošku písneme 😉 no som zvedavá, dokedy to zase vydrží 😠

tak už som všetko prečítala - no vám sa zdá, že to rýchlo ubehlo, ale poviem vám - tak dlho ho nemať doma bolo úplne utrpenie. a najhorší bol prvý týžden. vdaka Bohu za mobily 😉
moj mužík tak strašne túži po babatku, že poctivo užíva aj femibion, chráni si vajká, snaží sa ich neprehrivať a ked, tak ich schladí studenou sprchou 😉 😀 , papká mliečne výrobky, vela zeleninky...takže snaží sa chlapec o 106 😉 😀

jarulai
21. júl 2009

dievčatá, kde ste, je mi tu samej smutno ☹ to som vás všetky prešvihla ☹

shandy
21. júl 2009

jarulka ja som tu, ale mam veeeeela roboty 😔 😔 , aj moj k tomu pristupuje takto zodpovedne. aj k tomu keksiku, ale to my vieme, ze 😀 😀 😀

jarulai
21. júl 2009

😀 😀 😀 no moj pristupuje zodpovedne hlavne k tomu seksiku 😀 😀 😀

matusik111
21. júl 2009

tak sa ku vam zas pridam na chvilku 🙂 u nas je problem asi tiez ta motorka, aj ked uz je to velmi , velmi zriedka, ale hlavne ten laptop. X krat som mu povedala, ze je to zle, ale on si to dava na brucho,... ze je to daleko od smermosov,.... ale nevie si najst lepsiu polohu. Inak , tiez sedi na zadku cely den, tak myslim, ze ani to nie je to najlepsie, ... a k tomu vsetkemu. To cestovanie a pobyt v cudzine je pre neho moc na psycho. neznasa chodit do prace a ja mam pocit , ze aj to k tomu vsetkemu pomaha. ☹
My sme sa aspon polepsili v pravidelnosti sexikovania,... bolo na case po roku 😎 😎 😎
Ja sa obavam tych spermosov , ze ake zazraky nam ukazu. .... a potom mozme zacat riesit .

matusik111
21. júl 2009

dnes som mojho kontrolovala, ci si uz zobral zinok a povedal, ze ano 🙂 , tak sa snazi 🙂

Shandy, myslim, ze ta bolest nebola ovulacia, ... to som v zivote nemala taku bolest,... okrem mrchy. Uvidim ci sa to zajtra zopakuje. Aj ked u mna je vsetko mozne 🙂 😵

moncika15
autor
21. júl 2009

babulky, mna uz ties pobolieva podbrusko, okolo piatku mam dostat mrsku.
dnes ked som zhanala veci na dovolenku ma tak napadlo co by sme spravili keby mrska nedosla 🙂 bo predsa tehula aby spala pod stanom, musel by sa drahy plesknut po vacku a zaplatit luxusny apartman 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre