Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
19. aug 2009

moncurik a ty si co fetovala? ja ponozky 😀 😀 😀 😀

ved treba na tento svet pozerat s humorom, inak by nas uz slak trafil!

moncika15
autor
19. aug 2009

no ja to zhrniem je tu Bratislava, topolcany,nove mesto nad vahom a nellie je asi bezdomovec tak to vidim na stretko v piestanox. co vy na to?

moncika15
autor
19. aug 2009

my sa tiez s mojim niekedy zabavame na tom ze ked sa dohadujeme ci ideme robit babatko (ako sex) tak sa zacneme xovat ako babatka 😅 😀

jarulai
19. aug 2009

😀 😀 😀 😀 ja ze pod mostom, aby to aj nellie nemala daleko 😀 😀 😀 😀
no nemohli ste dnes - dnes som tam bola 😀 piestany su pre mna OK 😉

jarulai
19. aug 2009

😀 😀 😀 ja som mojmu tak minule zacala mrncat - akoze babatko, ze nech trenuje utisovanie 😀 😀 😀 to neviete, ale nam to obcas riadne vyhrava 😀 😀 😀

nellie_
19. aug 2009

no ja odbehnem a vy takto ma tu ohovarate 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

a ja nie som bezdomovec...ja byvam v okrese banovce nad bebravou a to je kusok od jarulky 😝

jarulai
19. aug 2009

nellie, super, takze aj pre teba su PN v uvahe 😉

nellie_
19. aug 2009

no uz idem sa pokusit s vami udrzat krok 😀 😀

co to riesite..??? mne neplanovane volal drahy ze uz je v blave a o 20,30 je domaaaaaaa co myslite, stihneme este vajco???? 😀 😀 😀 😀

tak mu idem asi upiect jeho milovanu klobasku..mame slivkove gule a tie mi on otrieska o hlavu akurat tak 😀

shandy
19. aug 2009

ani ja nemam problem s piestanmi, urobim si vylet... 😀 😀 , zlomim nejake tie barle po ceste 😀 😀
kks, ved vam sa neda stihat, tolko toho pisete.. 😀 😀

nellie_
19. aug 2009

jo PN su v pohode... 😎 😎 😎
a to kedy chysate tu sejšn

jarulai
19. aug 2009

mnaaaaaam, to lubim - nerob chutky hladnemu 😝 😀
ked sa chce - vsetko sa da stihnut 😉 moj keby vedel, ze mame taku sancu, aj pecenu klobsu by ozelel 😉 😀 😀 😀

nellie_
19. aug 2009

shandy aj ty mas ten problem???? ale ja uz mam tiez zerave prsty tak uz chytam vase tempo 😀 😀 😀

aj s kefkou v puse lebo sak nemozem umyvat zuby v kupelke lebo zas ma budete ohovarat... a nechcem vam tu sediet s makom medzi zubami... 😀 😀 😀

nellie_
19. aug 2009

jarul no ved pre istotu dneska bude džiga džiga ako tomu hovori sup všetrt... 😀 😀 😀

moncika15
autor
19. aug 2009

no takze miesto mame urcene este cas a datum

nellie_
19. aug 2009

a matusik je odkial????? nech uz sme kompletne... 😀 😀 😀 😀

ale PN beriem fakt v pohode... 😎 😎

moncika15
autor
19. aug 2009

inak aj ja su umyvavam zuby pri PC tiez som zavysla 😀

nellie_
19. aug 2009

moncika ked v kupelke je to taka nuda zuby umyvat ja vzdy beham s kefkou po celom byte a draheho to napina ked ma vidi... nemozem mu nic vtedy hovorit...fajnovka jedna 😀 😀 😀

jarulai
19. aug 2009

nellie, ved preto - to by sme ta ohovarali, ze mas mak medzi zubami 😀 😀 😀

inak, ja mam tiez co robit aby som stihala sledovat 😝 kym dopisem, uz su tu dalsie 3 😝

tak hodte niekto datum

moncika15
autor
19. aug 2009

mame pruser, matusik je zo ziliny. to bude asi poroblem

nellie_
19. aug 2009

ale som vas tu zahltila... 😀 😀 😀

inak mylim si moju foto so shandy.. sme nejak do modra ladene a teraz aj moncika nejak omodrela 😀

jarulai
19. aug 2009

nellie - tvoj drahy je presne ako ja - aj mna vtedy napina, moja segra to rada robi, ze beha po celom dome, bleee 😝 😝 😝 mna napina inak pri umyvani zubov vzdy a ked som bola tehu, tak mi k tycke veru vela pri tom nechybalo 😝

jarulai
19. aug 2009

esteze ja mam normalnu farbu 😀 😀 😀

nellie_
19. aug 2009

fuha to je opacny smer ta žilina.....ale ved ktovie mozno si rada urobi vyletik 😎
uvidi barlolamača, napije sa vajcovky čo ma 60 stupnov a mozno z tej prdavice aj otehotnieme 😀 😀 😀

moncika15
autor
19. aug 2009

zima sa blizi treba sa zladit s omrzlinami 😀 jaru to zobrala oklukou, ta zladila zladny pohlad..

nellie_
19. aug 2009

jarul ano ty si normalne že telová 😀 😀 😀 😀 😀

no tak to si s mojim mozte ruky podat 😀 😀 😀

nellie_
19. aug 2009

baby vy nemate albumy na mojej svadbe??? nech vas vidim v plnej krase?? 😉

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

toto sme my... 😎

moncika15
autor
19. aug 2009

inak mohli by sme si dat nejaky bahenny zabal a vycvaxat sa v termalnej vode. muzom povieme ze nam to odporucil dr. na podporu otehotnenia 😀 😀 😀 kurniksopa ja som dnes dobra

moncika15
autor
19. aug 2009

aha a aj bylinkarku,ktora sa zameriava na neplodne p[ary by sme mohli prepadnut 😎
jaru,ty vies o ktorej hovorim,vsak

nellie_
19. aug 2009

ozaaaaaaaj ved ona byva za piestanmi... baby to rovno tam podme.. ja sa ku nej chystam 😉

ja som bola v kupeloch pred 2 tyzdnami na welness vikend prvy krat v zivote a bolo supeeeeeeeer.. a aki nadherny personaaaaaal... som si nechala očka popasť... 😀 😀

moncika15
autor
19. aug 2009

😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre