Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
20. aug 2009

Shandy, dala si nam tu krasy vyklad o sexikovani 🙂 , tak co povies na moj graf ? 🙂http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

matusik111
20. aug 2009

Shandy, my sme sa uz o Teba bali , ze co sa stalo s Tebou , ale tesime sa , ze si medzi nami 😀 😀 😀 . Vy idete na vikend ovulkovat ??? tak super. Babulky, fakt uz by sme mali byt tehotne. Ved sme sa dohodli , ze cez leto je kopec slniecka , oddychu a dobre j nalady, ze uz sa to musi nalepit na nas.

shandy
20. aug 2009

No super mojka, 4 x sex a to je len polka cyklu 😅 😅 😅 , som na teba hrda 😀 😀

shandy
20. aug 2009

Matu asi hej, ideme sa o to pokusit. Dnes idem na preventivku a na folikulosku, tak som zvedava, ci bude folik, lebo tento mesiac mi to nejako lieta hore dolu....no a nas keksik ani nekomentujem. ved ale cez vikend sa na prikaz dokiho ukeksikujeme. dufam, ze ho ukecam uz aj na hormonalny profil, lebo uz sa mi nechce stracat cas...
😀 http://www.fertilityfriend.com/home/251771
Hej matu stalo, lebo ma pracou zavalili
😀 😀 😀
oriesok, ved to, pozname...keksikujeme, kedy mame muzikov doma 🙂

matusik111
20. aug 2009

ja som tiez prekvapena sama ze moj muzik to zacal brat vazne, ..... a to ho dnes cakam s ruzovym vinkom v chladnicke 🙂 , aj ked uz je po ovulke, ale aspon si uzijeme.
Musime sexikovat furt, aby sme nepocitovali tie "silove ovulkove sexiky " 😵 😵 😵

matusik111
20. aug 2009

inak som uz spravila domacu zmrzlinu, som zvedava aka bude .... zajtra sa vam pochvalim, ci sa to da jest , alebo nie 🙂 Ja rada skusam a experimentujem, len skoda, ze nemam pre koho ☹ . Ake ked budeme mat jedneho dna deticky, tak im budem vypekat a chystat same dobrotky 😀 😀 😀

moncika15
autor
20. aug 2009

ahojte, tak uz som tu 🙂
ostal tu niekto?

mna najviac dziera svokra a svagrina s recami typu: ked raz budete mat deti...... vrazdila by som vtedy 😠
alebo muzova babka, ked ma videla 1x a zistila ze som vegetarianka hned odhovarala muza aby si zo mnou nezacinal lebo som neni sxopna donosit babo ☹
no a moji rodicia stale hovoria ze si neplodnost iba namyslame a naco miname tolke peniaze na IUI, no povedzte daju sa xybajuce spermie IBA DOMYSLIET ?! 😠 😠 😠 😠

juj tak som sa zas rozculila ze sa mi xce plakat 😠 😀

matusik111
20. aug 2009

Moncika, ja som tu tak trosku cely den 🙂 , tak rodicia vedia o tom, ze chodite na IUI , na nieco to je mozno dobre.

A co sa stalo , ked si tak moc plakala ???? 😕 😕 😕

moncika15
autor
20. aug 2009

ahoj,
ja som plakala? 😕

matusik111
20. aug 2009

napisala, si ze sa ti chcelo plakat ..... to je skoro to iste ..... tak co si sa rozculila ?

moncika15
autor
20. aug 2009

jaj, ze skoro to iste 😀
vytocilo ma to co som pisala v prvom prispevku o ludox co nexapu ze neplodnost boli ☹

matusik111
20. aug 2009

ahaaa, mne dnes niekto stoji na kabli 🙂 🙂

Inak, , co je to UO ? este som taku skratku nevidela tu.

moncika15
autor
20. aug 2009

matusik, neviem co je UO, to odkal mas? mozno sa k tomu dopatrame 🙂

matusik111
20. aug 2009

alebo taka daka podobna skratka, jedna kocka tu pisala, ze nebanuje ze ma " UO" , a je stastna , ze ma v ruchach dievcatko. .... tak to je asi dake " darcovske " asi ,.... musim to este raz pozret.

Inak, v Grafoch je Katka444 tehulka, jeeej, ona tiez bola dlho snazilka. Bohvie, ci aj ona prestala na to mysliet a podarilo sa. 😕

moncika15
autor
20. aug 2009

a nebude to umele oplodnenie 😕 😀

matusik111
20. aug 2009

mozno 🙂 fakt neviem 🙂 , ale asi by to mohlo aj byt 🙂 Sikulka Moncika 😵

moncika15
autor
20. aug 2009

pozeram na magister.sk nejake vitaminiky pre muza....nevies nieco poradit? profertil je teraz po dovolenke moc drahy 😅

moncika15
autor
20. aug 2009

haloooo kde steee?

ja mam dnes poslednu nocnu a 3 dni volna s manzelikom... lenze s mrskou 😒

moncika15
autor
20. aug 2009

babulky, ja uz odxadzam do roboty a nexali ste ma tu sediet samu bez dnesnej davky humoru ☹

shandy
20. aug 2009

moncurik, ja som tuuuu 😀 😀

shandy
20. aug 2009

jaaaj moncurik budes sa cervenat s drahym? no to je pech toto... 😔 😔 , ale nevadi tak sa budete mojkovat, aj to niekedy staci 😀 😀
baby UO je umele oplodnenie, lebo ta kocka to pisala tusim na margo toho biskupskeho listu, co odsudil umele oplodnenia... 😔 🙄
no inak som bola dnes u dokiho na rocnej prehliadke, ze z gynekologickeho hladiska mam vsetko perfektne. Sliznica 7mm, dominantny folik 16 mm a hadajte kde? na pravom vajecniku....to je zahada, ze ovulujem zatial len na pravom vajecniku, aj minuly mesiac...hmm, divne, nie? ja musim byt furt cosi extra 😀 😀 😀

nellie_
21. aug 2009

dobre ranko herečky 😎 😎

pozriteeeeeeeee http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie 😎 😎

ale priznavam, strasne moc ma stve ze sme to presvihli, ani si neviete predstavit ako... 😔 😔 😔 😔
ukazkovy ovu hlien prvy krat tento rok a my sme to presvihli...

do kelu aj s jeho blbou robotou 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

nellie_
21. aug 2009

no teraz som si vas dočitala....

shandy super, ze prehliadka dopadla OK... 🙂 🙂 🙂 take bude plodiaci vikend, zovulieva sa... 😉 😀 😀

matusik111
21. aug 2009

dobre ranko, tak ja prikladam graf ....... a vcera sexik nebol, lebo bol muzik unaveny, ☹ Tak asi som si prechvalila ten pravidelny sexik 😀 😀 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

oriesok
21. aug 2009

bré ránko.. ja že sa to iba my baby vyhovárame na únavu.. 😀 😀

matusik111
21. aug 2009

Nellie, naozaj je to krasny vzostup ,..... ono sa hovori , ci vyssie to vyskoci, tym je to lepsie?????
Shandy, ty si aj minuly mesiac mala pravy vajecnik ???? Ze by to islo na dvojicky 😎 😎

nellie_
21. aug 2009

no devuchy na druhej strane sme.. 😨 😀 😀 😀

matusik to asi nezalezi od toho, ze cim vyssie tym lepsie.... hlavne ze ten vzosup bol a vidno riadny rozdiel medzi pred ovu teplotami a po ovu takze nie je pochyb, ze ovu mi prebehla... 😉

shandy
21. aug 2009

dobre ranko koceny 😵 😵
ty jo nellie, aka krasna ovula 😵 😵 😵 , no jo, skoda toho snazenia, ale hlavne, ze ju mas... 😉
nellie, no jo, prehliadka ok, aj ked tiez sa mu zdalo zvlastne, ze mam obe ovulky po sebe z praveho vajecnika, ze ci vobec ten lavy fungiruje...hmmm..no a dnes idem na krv a ideme urobit aj hormonalny profil. Co este vsetko by mi mal doki urobit okrem toho? Nellie ty budes mat asi skusenosti...chlamydie sa zvyknu, urea este cosi?
no matusik, ja tiez nic moc, uuplna bieda s mojim drahym. uz zacina byt ako ten tvoj. pomaly pol cyklu za nami a len jeden keksik 😔 😔 🙄 , asi oslovim suseda 😀 😀 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

nellie_
21. aug 2009

zasa nas idem zdvihnut z druhej strany... 😀 😀 😀
ja som tu dneska za žeriav normalne.... 😀 😀

shandy no mne osobne nerobili testy na tie chlamydie a toxoplazmozu... sice pockaj, neviem ci to nerobili pred laparkou, tak mi robili komplet na vsetko vratane AIDS, zltacky, syfilisu 😀 😀 😀
nastastie vsetko bolo OK... 🙂

matusik111
21. aug 2009

Shandy, 🙂 tak budeme sa drankat o daky sexik 🙂 hrozne s chapmi. Dnes rano , ked som sa mu stazovala, ze aj vinko som koli nemu otvorila a nechcelo sa mu, tak mi povedal, ze ved aj tak je uz po ovulke. A hlavne , ze nam hovoria, ze my mame v hlave iba plodenie deti,.... a nakoniec je to v hlavicach nasich chlapov 😀 😀 😀

Shandy, ked budes mat plodneho suseda, tak mi ho posli 😵 😵

Nellie, ale ved ak ste mali vcera sexik, tak moze sa stat vselico, Jarulka ostala tehotna 2 dni po udajnej ovulacii , ktoru potvrdil DR. Tak naozaj clovek nikdy nevie.

My uz dohadujeme Silvestrovsku chatu, tak aspon nieco pekne na Silvester, ked uz nemozem sa gulkat 😀 😀

Ja dnes mojho muzika vobec nevidim, lebo beha na motorke, ta ked pride domov, tak bude bud unaveny, ale sa mu nebude chciet 😀 😀 😀 a kvalita spermosov bude dost biedna .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre