Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
28. aug 2009

nieco som mu naznacila, ale je tu mamina, tak to sa musime porozpravat medzi 4-ma ocama 😉 😀

no ja by som aj volala, ale co ked tam uz teraz nikto neni ☹
a ktoze ma to odporucil k nim? moncika15 z MK - tak im poviem 😀

moncika15
autor
28. aug 2009

skus im povedat ze ta co sa im tam vzdy rozreve 😀 isto si spomenie

jarulai
28. aug 2009

takze znama firma, co 😀 😀 😀
neboj, ved ked tam zacnem chodit aj ja, ja take urevane budu mat dve 😉 😀

moncika15
autor
28. aug 2009

no co som videla tak ix tam malo neni.. ☹
naposledy ked som sedela v cakarni tak tam taky mladucky, myslim ze viac ako 19 nemali behali od dr,neviem kam,s papiermi a a potom sa zase vvratili do ordinacie,boli tam dlho a poto vysla ona s placom a on sa tiez moc stastne netvaril.... bud potrat alebo nejaka vada,komplikacia 😒

jarulai
28. aug 2009

tak to tam asi budem musiet skocit az po pol noci aby som sa takemuto obrazu vyhla, lebo budem plakat s nimi ☹
ono sa to da sice teoreticky aj cakat v takomto zariadeni, tie stastne pary su v inej casti - tehulkovskej, tem prejdeme potom aj my 😉 😵

moncika15
autor
28. aug 2009

ked som bola malatak mame zmuseli zobrat materinu a ked bola v nemocnici na kontrole tak tam jedna zena strasne plakala a valala sa po zemi, mala uz velike brusisko,bola v pyzame a v zupane a tiez som sa az neskor dozvedela co jej bolo...som sa to pytala mami ta mi o tom vtedy nexcela moc hovorit 😒

jarulai
28. aug 2009

ja som vygumovana - co jej bolo?

moncika15
autor
28. aug 2009

neviem ale asi jej nic dobre nepovedali 😖
alebo ked som bola pred IUI na folikulometrii tak ten primar prave nebol v CEGYSe ale mal sluzku v nemocnici a tam tiez babula na prijimacke vrieskala ze ju to strasne boli a plakala.... s takou malou dusickou som tam sedela 😨

jarulai
28. aug 2009

no to veru neni prijemne taketo nieco vidiet 😖
ja ked som si bola pre vysledky z histologie, tak prave dosla babenka, drzala v ruke tehu knizku ale brusko este nebolo vidiet a vravela svojmu drahemu, ze musi ist lezat, ze snad to udrzia... ☹

moncika15
autor
28. aug 2009

☹ preco sa taketo veci musia diat?! 😢

jarulai
28. aug 2009

neviem, moja, nemyslime na to 😉

monci, uz ideme domkov,muzik mi tu uz pomaly zaspava 😉
tak pekny vikendik a uzi si muzika 😉
papa

moncika15
autor
28. aug 2009

ty si ho nexala zaspat 😀 aj mi bolo podozrive ze si hovorila ze za 20 min pomaly odxadzas...ale ze to bude az tak pomaly to ma nenapadlo 😀

dakujem ze sme si tak uprimne pokecali...moc mi to pomohlo

babule budu mat co citat aj ked v teme je len slaby odvar 😅

shandy
28. aug 2009

kua, tak riaditelka zas dosla po funuse 😀 😀 😀
jarulka, som rada, ze si sa tak rozhodla, drzim palce, nech mm suhlasi. naozaj uz uplynulo dost casu a zbytocne sa budes dalej trapit 😉
nellie, ty mi asi citas myslienky, lebo presne to iste som jarulke pisala do IP 😀
jarulka hned daj vediet, ked sa objednas. som zvedava 😉
HP by sa mal robit na zaciatku cyklu - cca 3.DC, potom cez ovulku cca 14.DC a potom po, cca 26.DC, ale kazdy doki to robi inak, on ti povie co a kedy...drziím palcosky. ja som sa konecne pobalila do reichu, ideme si trosku porelaxovat, nejaku turicku dame, bajkovacku, uz sa tesim. aspon pridem na ine myslienky...lebo drahy mi hned tretiu vetu ako prisiel zahlasil, ze znama je v 2.mesiaci 😔 😔 🙄
tak som si trosku porevala 😕 , takze do tej Revucej partie sa pridavam aj ja 😀 😀

moncika15
autor
28. aug 2009

shandy ahoj v revucej partii 😀
tak vy sa idete takto zrekreovat ,hmm. obdivujem ludi co povedia ze bike je relax 😅 pre mna je relax otacacie kreslo alebo fitlopta pri PC 😝

co sa ti dnes prihodilo?porozpravaj...prehanaj

shandy
28. aug 2009

😀 😀 caf moncuuur 😝
si pis moja, to bude jak ROH rekreacia, andel na horach 😀 😝 . no dufam, ze to nebude moc namahave, lebo minule som bola znicena do mrtva po nejakych 40 km 😔 ...
no v zasade sa mi nist neprihodilo, len som nejako nezobrala uplne dobre tu informaciu o tom, ze dalsia znama je tehotna. asi tieto veci teraz nedokazem pocuvat 😔 🙄

moncika15
autor
28. aug 2009

40km 😅

ja tu prave maturujem ako vlozit link na graf....cez data ze?

http://www.fertilityfriend.com/ttc/calendar_mod...

moncika15
autor
28. aug 2009

shandyyyyyyyyyy nenexavaj ma tu samuuuuuu

este musim pockat mm a pojdem buvat. rano vstavam do roboty 🙄

moncika15
autor
28. aug 2009

pamatate si ked sme sa tu tak nasmiali 🙂 tak jedna z usmevnyx tem bol utz s igelitovym sackom, len uz si nepamatam kto to zacal 😅 kazdopadne tovar som nasla mozeme sa zacat skladat na navliecky"na utz sondu" http://www.lpp.sk//index.php?cPath=3&products_i...

nudim sa nevsimajte si ma 😀

matusik111
29. aug 2009

babulky, to ste zas kopec toho napisali , nestiham vas ani citat dnes rano,... mozno vecer.
tak ja prikladam moj graf, poctivo meram 🙂 . aj ked vyzera "dzuravo" , ale musim preposlat

http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

nellie_
29. aug 2009

dobre ranko babenky....

môj dnesny grafik.. http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

stale mam pocit ze dojde mrcha, hrozne ma boli brucho a krize.... 😖 😖

nellie_
29. aug 2009

monicka to mne moja doktorka robi uzv. mikrotenačom... jej zeby si to objednam a podarujem jej 😀 😀 😀 😀
ake navlečky ja mam dost... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
to by som potesila vsetky jej pacientky... 😀 😀 😀 😀

moncika15
autor
29. aug 2009

hned ma to napadlo ze ta potoesim 😀 😝

babule ako vlozim ten graf? cez data?

http://www.fertilityfriend.com/ttc/calendar_mod... tak? 😕

moncika15
autor
29. aug 2009

ehe tak nie 😅 akooooo?

matusik111
29. aug 2009

Moncika, si tu ? vysvetlim,.... Sharing ........ Home Page Setup ,.... tam nakopirujes ten link a vlozis nam to.

matusik111
29. aug 2009

Neliie , to je uplne super u Teba 😵 😵 😵 😵 , ja zajtra cakam na novinky hned rano 😵 😵 😵 😵

moncika15
autor
29. aug 2009

matusik, a kde najdem ten link? lebo normalne v hornom vyhladavaci namam na linku taku koncovku ako vy.... fertility.com/home/NICK

matusik111
30. aug 2009

Dobre ranko, ... vidim, ze cez vikend som tu vratnicka ja 🙂
moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

Moncika, vidis tam toto : Your Charting Home Page Web Address: ...... tak to je ten link pod tym.

matusik111
30. aug 2009

Baby ja sa musim priznat, ze som dnes rano testovala ..... mala som doma posledny test , tak som skusila a bol bielucky ako sneh ☹ ☹ ☹ , ako sa hovori, pokial mrcha nepride , nadej ostava,... ale ja dako tomu nadej nedavam, aj ked na pocudovanie su teploty vysoke.
Ale cakam na Nellie, velku kandidacku 🙂 , ako to vyzera ???? 😵 😵 😵

nellie_
30. aug 2009

ahojte, ako som predpokladala, dnes typicke mrchovske klesanie.... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

merala som o hodinu skôr, prebudilo ma cikanie, ale klesanie by tam bolo urcite...takze nic.. mozno o mesiac 😉
len nech sa uz spusti mrcha, to brucho ma boli priserne.... 😖 😖 😖

moncika15
autor
30. aug 2009

matusik, nevidim 😅 kde by to tam malo byt?
ked idem cez sharing do home page setup tam mi tam ukaze uplne hore miesto na pisanie (taky ramcek)
podtym je privacy a graphic na odskrkavanie policok nastaveni alebo coho 😝
a dole VIV cervenym pismom

ziadny link tam nevidim 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre