Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

moncika15
autor
30. aug 2009

myslim z som tam mala nieco zle nastavene klikla som v tom VIP na ovulation poll a hore mi skocil link, dufam ze je to on http://www.fertilityfriend.com/home/21a5d0

matusik111
30. aug 2009

Moncika, dobre si to nasla tam 🙂 tak sa bude tesit aj na Tvoj graf.

Nellie ☹ , tak to je skoda, ze teplota ide dole. aj ked pokles neznamena prichod mrchy. Tak zajtra sa uvidi a budem hned rano cakat na aktuality 😵 😵 😵 Mne stoji hore 😀 😀 😀 , ale myslim, ze zajtra sa bude tlacit dole a dole a dole 😀 😀 😀

moncika15
autor
30. aug 2009

matusik a co hovoris na moj graf? ako to vyzera? ja sa v tom nevyznam az tak 😅

matusik111
30. aug 2009

a meras vzdy v rovnaku hodinu ?

matusik111
30. aug 2009

keby to bol moj graf, tak v takej vyske by som uz mala ovulku. Zatial musis cakat , merat a potom sa uvidi, ci sa zhodne grafova ovulka s doktorom

moncika15
autor
30. aug 2009

heh no ta dnesna hodnota je asi preto taka vysoka ze som sa na budik o 5 zobudila a zacala merat a zobudila som sa az o 6:24 😀 takze som spala 1 a pol s teplomerom v suske 😅

moncika15
autor
30. aug 2009

inak ja viem kedy mam presne ovulku mavam to 100percent presne aj podla dr. hlienu.bolesti... a presne na 13-14 DC

matusik111
30. aug 2009

😀 takto to si mala dobru spolocnost v noci 🙂 , ze teplomer. Ale aj mne sa to uz par krat stalo, ale nie hodinu 😀 .
Inak, ja mam budik na mobile a tam mam spanok na 10 min, takze ma to vzdy zobudi aj potom.

tak si iba porovnas graf s hlienom a s doktorom. Tak este cakaj na 13 - 14 DC a uvidis, ako Ti te graf pekne nakresli

moncika15
autor
30. aug 2009

no ved uvidim 2. 9 co povie folikulometria a potom ovulka bude istotne... po pregnile aby nebola 😀

matusik111
30. aug 2009

a ty dnes nevaris nedelny obed ?

moncika15
autor
30. aug 2009

a ty? 😀
nie nevarim, ved mm je v robote a a ja si dam syr a hranolky 🙂

matusik111
30. aug 2009

my ideme ku svokrovcom na obed, takze nevarim 😀 😀 , aj ked ja nemam rada nedelne obedy u rodicov, ja som rada , ze som doma s muzikom a mame spolu klud,. Ale svokrovci by chceli, keby sme tam boli furt. Tak vcera to zorganizovali bezomna ☹ , tak musime ist

moncika15
autor
30. aug 2009

my musime tiez xodit stale k svokre a k svagrinej inac su zdute ze neprideme 🙄 hlavne ze oni tu boli asi 5x za celyx 5 rokov co sme s mojim spolu 😒

matusik111
30. aug 2009

tak to sme na tom rovnako 🙂 , ku nam nepridu ,ale my musime chodit,... a uz som to raz vysvetlila svokre, ze ja rada navarim svojmu muzikovi a sme spolu sami, ale asi to nechape 😀 😀 ,musism jej to pripomenut 😀 😀

moncika15
autor
30. aug 2009

no "xvalabohu" ze je moj mm cely den v robote aspon tam zase nemusime ist 😀

moncika15
autor
30. aug 2009

vy istotne vsetky snazilkujete a ja mam mm v robote 😔 nemamm s kym ani nudu zahnat. kde steeeee?

moncika15
autor
30. aug 2009

toto je tak krasne 😵 xvylami sa mi tlacili slzy a xvylami som sa smiala : http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=73013

jarulai
30. aug 2009

ahojte babulky 🙂
je tu niekto?

moncika15
autor
30. aug 2009

jaaaaaaaaaaaaa jaru ja sa tak tesiiiiim

jarulai
30. aug 2009

ahoj monciiiiii 😵 a z coho mas taku radost? hadam zo mna 😀
este musim tuto str.precitat aby som sa aspon trosku chytila 😉 😀

nellie_
30. aug 2009

ahoj ja ja som akurat dorazila... 😎

jarulai
30. aug 2009

no uz som docitala 😉
tak aj ty si sa dala poctivo na meranie? no to som zvedava. v TN ti kazali merat, ci nemusis?

jarulai
30. aug 2009

ahoooooj, nellie 🙂

moncika15
autor
30. aug 2009

ja vas tu cely den nakam a nikde nikoho. tak som sa rozhodla zasivat monterky 🙄 a v tom prisli moje vysloboditelky 😅 a hned dve naraz 😀

nellie_
30. aug 2009

akurat som precitala ten pribeh moncika... 😉

no to asi nejaka telepatia...ja som prave dozehlila... zehlila som 2 hodiny... moje kriiiiiiiiiiiže 😖 😖
aspon som si pozrela Sumrak... 😀 😀 😀 😀
romantika jak hovado 😀 😀

moncika15
autor
30. aug 2009

nie tam mi nekazali ale moja stara gyn (ta uzasna 🙄 ) ma k tomu kedysi doviedla tak som sa k tomu vratila 😅 topiaci sa aj slamky xyta 🙂

nellie_
30. aug 2009

monicka tak uz odhod monterky.. ja tu chvilu pobudnem... 😀
drahy hra fotbal a volala mi svagrina ci nedojdem, ale vcera sa mi nechcelo vlasy umyvat, tak dneska som troska nereprezantativna, tak som ju odmietla... 😀 😀

nellie_
30. aug 2009

ved meranie je super vec... 😀 😀 😀 😀 😀
ja som na to taaaaaaak namotanaaaaaa 😀 😀 😀 😀

nellie_
30. aug 2009

vcera sme boli na nakupoch v Nay a kupili sme si konecne - chladničku, elektricku trubu, plynovu varnu dosku, pracku a umyvačku riadu.... 😎 😎 😎 😎
tak sa vytešujem 🙂 🙂 🙂 🙂

jarulai
30. aug 2009

jeeeeej, moncika, keby som vedela, ze zasivas monterky, tak ti poslem aj muzikove 😀 😀 😀 aj tvoj to stale trha? ahlavne v rozkroku, kde sa to blbo zasiva, ze 😠

ja som bola muzika vystrojit do Schwechatu na letisko - isli sme rano o 7.00 a vratila som sa o 16.45 😝 🙄 sofer, co ich vozi, zobral so sebou na vylet zenu s dcerou a tak sme sa motali po au-parku a avione 😝 normalne som uchodena 🙄

aani nie ste zvedave, co muzik povedal na TN?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre