Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
9. sep 2009

aha, takze nadalej to ostava chyba lekarov a mojej blbosti ☹ co uz - uz to nezmenim ☹ ☹ ☹

moj muzik mi napisal, ze neva, ked uz bola ovulka, bude dalsia 😉 len aby som bola stastna - na tom mu zalezi 😉 lebo ma lubi - pekne, ze 😵

matusik111
9. sep 2009

juuuj, Tvoj muzik je zlatucky. Ja si aj tak myslim, ze ovulka este len bude, tak ze kludne si keksikujte a vsetko dobre dopadne 😵 😵 😵 a budeme mat druhy december 😵 😵 😵

shandy
9. sep 2009

podla neho asi hej, ale podla mojho nazoru nie. zial niekedy je priroda silnejsia ako lekari 🙂 , nemyslim, ze v tvojom pripade to bola chyba lekarov. ale ako vravis, uz ho nechajme odpocivat, uz nic neurobime s tym, co sa stalo. treba sa sustredit na to, co bude, nie? 🙂
matusik to len tento tyzden, no veru, ale hadam budeme keksikovat aj tak, aj ked nie su plodne dni... 😉

jarulai
9. sep 2009

matusik - tak to nam teda kazat nemusis - to dobre vies 😉 😵 a vraj si ani nemame uz tento cklus robit nadeje, ze by sa mohlo nieco podarit, kedze uz je udajne po ovulke, ze jo...tak si budeme aspon uzivat 😉

shandy
9. sep 2009

kraaaaaaasne ti napisal jarulka, no vidziis, ako ta lubi ako takeho kona (modreho) 😀 😀 😀

jarulai
9. sep 2009

😀 😀 😀 ved ja viem, ze ma lubi 😵 ved aj ja jeho taky tak 😵 😵 asom stastna ako blcha, ze ho mam a ze je taky aky je - nevymenila by som ho ani za celu rotu inych chlapov, ani za vagon zlata...

babulky, pomaly pojdem - este som nebola ani doma a tiger tiez este beha po dvore 😝

matusik111
9. sep 2009

tak vam je ,.... babulky, vy si budete uzivat 😵 😵 ,tak ja budem odkukavat , ze ako sa to robi 😵 😵 😵
sledujete Modre z neba ?

jarulai
9. sep 2009

nie, nesledujem to, ja radsej housa 😉 ...do kelu, ved mne uz beziiiiiii houseeeeee - prcham domkov, zase z toho nebudem nic mat 😠

tak dakujem vam, dievcata, za vsetky povzbudive slova, uzite si pekny vecer 😉 zajtra vecer sa zase zastavim - dufam, ze mi do toho nic nepride. asi tak okolo 17.00 😉

pa-pa

matusik111
9. sep 2009

uz sa rychlo zotmieva a rychlo sa budem bat sama 😀 😀 , tak uz aby prisiel muzik domov , musim cakat do zajtra

matusik111
9. sep 2009

tak pekny vecer , zajtra vecer tu nebudem, ale spomeniem si na vas 😵 😵 Shandy, aj ty uz ides cakat na draheho ?

shandy
9. sep 2009

no drahy mi tu zasadol za komp, ani som sa nemohla rozlucit 😠
je tu este dakto, ci si pisem sama? 😀

shandy
9. sep 2009

do kelu, jarulka, house, kua....by som zabudla, tak pekny veceeeer matusik, idem aj ja pozerat. drahy uz je doma, pa pa matusik, dufam, ze cez den sa zastavis 😉

matusik111
10. sep 2009

dobre ranko, prikladam graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
trosku sa mi to nepaci,... lebo ja mavam pre ovulkou nizke teploty pod 36,5 a teraz sa vsetko drzi hore. Moze to byt tym Gynexom ???
Ozvem sa neskor 😵

jarulai
10. sep 2009

ahojte babulky 🙂
ste prekvapene, ze som tu? dnes vynimocne, mozno aj zajtra 😉 😀 segra ma potrebuje pomoct v kancli, tak mam terza pristup na comp - ja robim vsade, uz ma mozu aj riaditelkou urobit 😀 😀 😀

jarulai
10. sep 2009

dnes sa zahajil strajk ci co? kde ste vsetky, snad neprcujete tak pilne 😨

shandy
10. sep 2009

dobre ranicko prajkam 🙂 🙂
tak uz som tu konecne 😀 😀 😀
matusik, mas uplne pekny grafik, teploty mas uplne v poriadku 😉 , cakaj na ovulu
🙂

shandy
10. sep 2009

ozik a kde mame vratnicku dnes?? 😕 😕

jarulai
10. sep 2009

dobre ranko, micik 😵
aj ja som tuuuuuuu

shandy
10. sep 2009

huraaaaaaaaaa 😀 😀
ako sme sa vybuvali? 😉
teda ten dr. house bol vcera super, ze?? 😀 😝

jarulai
10. sep 2009

😀 no veru - ani i nehovor, skoro ma vykotilo, ked som to zapla 😠

vybuvali sme sa celkom fajn - a ty?

shandy
10. sep 2009

aj mna a drahy to hned zacal pozerat, tak som zostala pri knihe, ked mi mozno pomoze k otehotneniu 😔 😀 😀
ja tiez, ale este sa mi chcelo buvat 😀 😀 😀 , len dufam, ze mi dnes dorazi mrsisko jedna, nech sa mi to nenatahuje, ked pojdeme do toho talianska by som bola nerada, bleee

matusik111
10. sep 2009

uz som tu na skok aj ja 🙂 Jarulka, tak uz mame dalsiu riaditelku ,... ale sa to tu siri. Ked nie tehotenstvo, tak aspon riaditelstvo 😀

jarulai
10. sep 2009

a mne moj drahy napisal, ze: pozeraju futbal, tak idem spat 😉 keby je doma, tak by sme robili mimi, on by futbal urcite nekukal, jeho to nebavi 😵 😵 😵

ty sa mas, ty si ides este na dovku - aj ja by som isla

matusik111
10. sep 2009

ja Hausa moc nesledujem .... iba ked nic ine tam neni. Ja fandim Panelaku 😀 😀

Shandy, myslis, ze je to normalny graf?? mne sa zda daky rovny .... a mozno to bude anovulak. Som zvedava, kedy pride ovulka. A graf nam ukazes ???

shandy
10. sep 2009

ani mojho draheho to nebavi udajne, ale vcera bol celkom zapozerany 😀 😀 😀 , ale potom sa mi este venoval 😉
hej, idem, ale neviem, ci to nakoniec neposunieme, lebo ma byt skaredo 😔 , tak mozno pojdeme az v utorok, aspon by som vedela, ako si dopadla 😉 🙂
veru matusik, aj ty musis byt pani riaditelka 😀 😀 😀

jarulai
10. sep 2009

ja len robim vsetko, plat mi taky nedavaju 😠
shandy, tak to posunte - ved si na mna zvedava, nie 😀

shandy
10. sep 2009

jaru, no to ani mne, nie 😀 😀 😀 a ty to robis aspon docasne 😝
no ved vyzera to zatial tak, ze pojdeme az v utorok. no ale aj si stiahnem maily aj ked budeme tam, snad tam najdem nejaku internet cafe alebo cosi, tak mi pekne napises, aj keby som nahodou odisla skor, okej? lebo to nevydrzim 😉

jarulai
10. sep 2009

neboj, mici, urcite ti napisem 😉 ved ako inak by to bolo, nie 😀

matusik, kde si zmizla? hladas si miesto riaditelky 😀 😀 😀

matusik111
10. sep 2009

a shandy, ale ved ty stale nemas mrchu ,.... len aby si este netestovala v taliansku a budes nahat internet , aby si nam vsetkym zvestovala // 😵 😵
Lebo vidim, ze oplodnovanie nema ziadnu logiku , tak vsetko je mozne . 😀 😀

jarulai
10. sep 2009

matusik, ved preto je to zazrak, ze sa vajko oplodni vtedy, ked to najmenej cakas 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre