Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
10. sep 2009

si piste baby, je to zazrak 😀 😀
neboj matusik, ved ona este dnes pride...aj ked zas to mam ine. ale nemyslim, ze kvoli tehu....
spinila som a mala krce ako na mrchu, ale vcera uz nic, ani spinenie ani krce a dnes zatial tiez nic, ale som rada, ze nemam takmer ziadne PMS, ako predtym, co mi vzdy uz byvalo zle a cojaviemco este 😀 😀 ...

matusik111
10. sep 2009

juuuj, zavcas rana ma stihnu vsetci vytocit. zacala som robit par veci a ani jedna nedopadla hladko ako som si predstavovala. Ale co uz,
Baby, ja som mozno zla, ale bola som u svokry rano, lebo nam pece kolace na oslavu. a uz nas vola v nedelu aj dalsiu nedelu ku nim na obed. Uz mi to leze na nervy, aby sme furt kadesi chodili. Vsetci vedia , ze sme malo spolu s muzikom a cele nedele zabijame u rodicov. Ze aby sa rodina stretla. Mne je ukradnuta cela rodina, ked my nemame cas si spravit ani romantiku doma ☹ ☹ a potom sa cuduju, ze nemame babo .

jarulai
10. sep 2009

noooo, shandy, tak asi ma matusik pravdu s tym tvojim tehu 😉 ja som vtedy tiez trosicku zaspinila a koniec 😉 😵a aj som mala pocity na mrchu... ved uvidime

matusik, tak to ta chapem, ze ta hned vytocili - ved zatrhni tie obedy a hotovo 😉

shandy
10. sep 2009

matusik, ja ta chapem, ja som tiez najradsej sama s drahym doma a nie chodit po navstevach 😔 🙂
jarulka, nemyslim si. vobec sa necitim tehu, prave, ze kazdy mesiac doteraz som mala pred mrchou pocity, ze som tehu, akurat teraz ziadne nemam.... 😀 , ale uz ma zacinaju boliet krize, tak pride coskoro, hnusoba 😠
baby tehu isto nie som, ved to by mal byt vysoky progesteron a mne ked klesla teplota, tak tehu isto nie som...klesnuta teplota znamena, ze zlte teliesko umrelo 😔 , takze nem tehu...

jarulai
10. sep 2009

shandy, nie si ty nahodou dr.? ty tomu ako rozumies 😵 riaditelka sa neapre, co - este aj tehu si musi rozkazat 😀 😀 😀

ja som tiez najradsej doma s drahym - ved na to sme sa brali, aby sme boli spolu a nie aby sme behali po navstevach 😉

babule, mne ta robota pri vas ide akosi pomaly - neviete, cim to je 😀

shandy
10. sep 2009

si pis moja 😀 😀 😀
veru, veru my sme sa ani nebrali este, ale tiez som s nim najradsej sama doma 😀 😀 , to bude asi vekom 😀
jarulka, no stare dobre casy, len si zvykaj 😀 😀 😀 😀

matusik111
10. sep 2009

shandy, ale ty meras v zlom case v poslednej dobe,... takze zajtra rano meraj presne na minutu ako sa ma a budem cakat na graf 🙂 😵 😵

Ved ja som uz pomali pohadana s celou rodinou koli tomu, ze chcem sa separovat 😵 😵 , Sme spolu skoro 5 rokov , z toho 3 roku spolu byvame , z toho 1 rok manzelia , ale ja vobec nemam pocit, ze by sme sa uz prejedli jeden druheho a vadili by sme si v jednom byte . Lebo poznam take pary, ze po roku spolocneho byvania je kazdy rada , ked je co najdalej od toho druheho .
Mozno by to bolo ine, keby sme mali muzikov doma kazdy den , ako vacsina funguje, ale toto mam pocit , ze chodime spolu ako dake patnasky 😀 😀 😀 😀 .
Prepacte, ze vas tu takto zatazujem somarinami, ale fakt ma to vytocilo hned zrana . tak potom nemam cas mysliet na oplodnovanie 🙂 😀 😀

jarulai
10. sep 2009

veru - stare dobre casy 😵 😵 😵

matusik, nezatazujes nas - na to sme tu aby sme ta vypoculi a podrzali sa nie 😉
my sme spolu 10rokov, 2roky manzelia, prakticky spolu byvame cez 3roky a este stale sa jeden druheho nevieme nabazit /a nemyslim teraz len co sa seksiku tyka - celkovo. nasim uz doma lezieme pomaly na nervy, ze sme este stale taki zalubeni 😀 no co sa zabijeme 😝 😀

matusik111
10. sep 2009

Jarulka, vy byvate blizko pri rodicoch ?

jarulai
10. sep 2009

my byvame od nasich 5km - myslis, ze by som inak k nim chodil kazdy vecer na MK, keby byvaju dalej 😀

shandy
10. sep 2009

matusik, no ty si zlata a mozem ja za to, ze sa zobudim o hodku az pol hodku skor, ako mam merat? no nemooozem 😀 😀 😀
matusik to je v poho, na oplodnovanie ale musis mysliet furt 😀 😝
jarul, to je slepa zavist 😀 😀 😀

matusik111
10. sep 2009

jeej, tak to mas na skok k rodicom, aspon koli konikovi je to vyhoda, a svokrovcov mas kde?
Shandy, tak skus odmerat aj v tom case ako meravas,... podla mna je to dolezitejsie ako to kedy sa zobudis,... zajtra cakam az 2 teploty,.. ked sa zobudis a kedy meriavas 😀 😀 😀

shandy
10. sep 2009

no matusik to nema zmysel, lebo mne po zobudeni klesa, takze ja musim merat hned ako sa zobudim. ked sa este prehadzujem v posteli, aj ked lezim, uz mi zacne klesat. mam to otestovane 😉

jarulai
10. sep 2009

😀 😀 😀 shandy, ja viem 😀 😀 😀

matusik, svokor byva tiez tam, kde aj nasi, svokru ja nemam...ale lepsie by bolo, keby mam comp doma - to by som vam aj z vane pisala 😀 😀 😀

matusik111
10. sep 2009

tak shandy ide zajtra testovat 😵 😵 😵 😵

Jarulka, neboj, zachvilu su vianoce a budete mat pekny darcek .... novy comp sa zide, samozrejme, pre male mimino darceky ani nepocitam. 😵 😵

shandy
10. sep 2009

no chudak muzik, ani okupat by sa nemohol 😀 😀 😀
ved vcera ma tiez odsuval od kompu, ale ked mne sa moj notebook domov tahat nechce, lebo potom mam pocit aj doma, ako by som bola v robote ked ho zapnem 😀 😀

jarulai
10. sep 2009

shandy, zase az tak by som nekonikovala - najprv by sme sa spolu predsa umyli... 😉 😀 ale nemusis sa bat, kedze vana u nas este nem 😀

matusik, co to splietas, ake darceky pre mimi? pre ake mimi?

matusik111
10. sep 2009

jarulka, pre vase,... ved do vianoc sa da vselico stihnut , ked mas dobru pomoc z Trencina 😵 😵 😵 😵

jarulai
10. sep 2009

jaaaaj a myslis, ze ba tak rychlo? no nebola by som proti 😵 najkrajsim darcekom by aj tak bol ten pozitivny tehu testik 😵

shandy
10. sep 2009

no matusik zajtra testovat nebudem ani omylom, fakt som neni tehula, dnes dostanem, 😀 😀 😀

jarulai
10. sep 2009

shandy, mozes dostat aj hned - po holej, ak ti len to chyba ku stastiu 😀 😀 😀

shandy
10. sep 2009

😀 😀 😀 , no tak aspon cosi dostanem 😀 😀
micky musim ist uz fakt makat 😀 , tak zatiaaaaaaaal...

jarulai
10. sep 2009

no vidis 😉 😀 inak som fakt zvedava, ci ta tvoja mrcha dorazi - daj vediet 😉

a neprepracuj sa nam 😉 snad sa este stihneme, vecer sem nedojdem, by som sa prekonikovala 😀 😀 😀

jarulai
10. sep 2009

uz som napapana, mozem sa dalej tvarit pracovne 😀 😀 😀
tu nikto?

jarulai
10. sep 2009

si pisem sama so sebou, zase, vy pracanti roka 😎 kde steeeeee

shandy
10. sep 2009

ja som bola az teraz papkat, ale zas musim riesit 🙄 😠
no ale obcas zbehnem, neboj 😉
nellie ty si kdeeeeeee??

jarulai
10. sep 2009

huraaa, aspon ze si teraz skocila, uz som si pripadala ako schizak 😀 😀 😀 som rozmyslala, ci sa mi nahodou nepokazil kon, ze mi neukazuje nikoho 😀 😀 😀

shandy
10. sep 2009

😀 😀 😀 vtipaaaaaaaalek 😝

jarulai
10. sep 2009

😀 😀 😀 dnes srsim humorom, lebo uz sa taaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkk tesssssssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmm na zajtra vecer, ked dojde muzik domkov 😵 😵 😵 😵 😵 😵

shandy
10. sep 2009

ani sa ti nedivim. moj drahy uz planuje silvestra a ja este neviem ani, ze co bude zajtra 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre