Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
23. okt 2009

no napis, nech sa pobavim 😀 😀 😀

moncika15
autor
23. okt 2009

no vidim ze bolo veselo 😀
piste piste piste!!! sme zvedave 🙂

matusik111
24. okt 2009

ahojte, je sobota. som samucka doma, ale mam robotu tak je to v pohode 😎

moncika15
autor
24. okt 2009

matusik aj ja som samucka 😒 . ale bola som s kamaratkou zagratulovat byvalej spoluziacke ,sa vydavala.potom sme si isli sadnut a pokecali sme 🙂 dobre to padne taketo stretko.
a navyse ma potesilo ze ta spoluziacka co sa vydavala sa mi vrhla okolo krku a zacala plakat,taka bola rada ze ma vidi 😅

nellie_
26. okt 2009

dobre ranko... 😎 😎

z tretej strany nas taham.. 😀 😀

simib
26. okt 2009
nellie_
26. okt 2009

ahoj simib.. takze uz si po ovulke 😉 🙂

ja mam dnes troska napor roboty.. ale inak v pohode... 🙂

shandy
26. okt 2009

ahojteee,
no matusik, dufam, ze budes rychlo fit 🙂
nellie ty nas furt z niecoho tahas 😀 , mica a kde mas graf? 😉
simib po ovuli a ja asi tiez 😀 😀 , som rada, ze uz dosla skor, lebo tie moje cykly 32 dnove ma uz fakt nebavili 😀 😀
simib co vysetrenia, ako si postupila?

nellie_
26. okt 2009

no breeeeee ranko shandy... 😀 😀 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie - toť je.. nejake mam divne teploty dake vysoke predovulacne...

shandy vaaau aka ovuliskoooooo a takto skoro no supiš pupiš 😀 😀

simib
26. okt 2009

Shandy no baktérie žiadne.Robili tie stery na mykoplazmu a neviem čo všetko a všetko OK.Dal mi Duphaston,že skúsime tomu trochu dopomôcť,ale na ďalšie som povedala,že až tak začiatkom roka.Nechce sa mi to riešiť.Všetko je OK podla dokiho,tak to nechcem rozmazávať.A dúfam,že mrcha dojde aspoň pekne načas.Nellie mávaš normálne takéto vysoké???

nellie_
26. okt 2009

simib praveze nemavam.. vzdy som tak okolo 36,5-36,7 - toto neviem co akoze ma znamenat.... 😒
sak na ovu je este casuuu a ony asi padnu potom....

simib
26. okt 2009

Aha.Ty mávaš dosť neskoro OVU.Prečo?

shandy
26. okt 2009

bre ranickooooo 😀
nellka podla mojho skromneho nazoru ty uz mas poovulacne teploty moja 😉 , ako tak pozeram na tvoj minuly graf a vidim tam aj ten egg, sedelo by to 😉
hehe, tiez som rano mrkala na ten teplomer. inak teraz ma tak boleli vajecniky, ze ani neviem, ktory ovuloval 😀 , no tak dnes idem na folikulosku, tak doktor bude mrkat, ze uz som po 😀 😀 😝
simib jasne netreba to silit, hlavne ze nemas v sebe tie sajrajty..

nellie_
26. okt 2009

shandy no tak to uz napadlo aj mna ze mozno som fakt po ovu.... lebo bolesti som mala riadne veru vtedy ked bol ten egg a bol ukazkovy....

ale neverim tomu moc.. sak uvidim ako sa to bude dalej vyvijat.. kedze meriam len tak podla smradu uz sa idem polepsit 😀 😀

simib - mne neskôr dozrievaju foliky... zistili mi to uz aj pri laparke ale ze to nie je nic nezvycajne... 😉
takze preto mavam ovu neskôr...

takze preto sa mi to teraz nezda ze by bola ovu tak skoro... 😅 😅

simib
26. okt 2009

Tak Shandy.Ja to trochu prehodnocujem,či teraz je tá vhodná doba aj tak a či to zvládnem,ak by sa podarilo a potom stratilo a potom zas kolobeh a tak.Predsa len jedno máme. 😒

nellie_
26. okt 2009

ved ja sa tesim na gelovačku ze kedy si to s nim poriadne uzijeme... 😀 😀 😀

shandy takze dnes ti ovu potvrdi aj doktor... 😉

simib
26. okt 2009

Aha Nellie.Už chapem. 🙂

nellie_
26. okt 2009

simib ja som stale toho nazoru ze ked sa tomu da volny priebeh tak to pride... 😉 🙂 😵 😵 😵
ja som si tiez povedala ze dost...!!!!
a tento cyklus neberiem absolutne nic.... 😎 😎 😎 ani len caje nepijem.. nic.... 😎

simib
26. okt 2009

No ja som nikdy nič moc nebrala okrem mesačného gynexu.Ale ten mi všetko posral len.A teraz mi dal doki ten Duphaston.Ja aj tak rozmýšlam,že v tom januári keď pojdem k dokimu,tak si dám nasadiť HAK a hotovo.

nellie_
26. okt 2009

simib a preco to chces riesit tak radikalne???? 😕 😕
ze nasadit HAK.... ved jednoducho sa na to vykasli a uzivajte si a podla mna potom // nedaju na seba dlho cakat... 😉

simib
26. okt 2009

Nellie ale ja radšej nechcem // ako potom MA.Ja som bola 3x tehu a vždy problémy.

nellie_
26. okt 2009

aha.. tak to som nevedela Simi... 😔
ale vies,ono to tak nemusi vzdy dopadnut... 😉

simib
26. okt 2009

Nellie ja som smoliarka jak hovado.Ale povedala som si,že osud už kašlem a že ma nepoloží.Jedno dieťa máme a hotovo.Pri snažení som stratila pol roka života.Ani ako keby som nežila a to nám vôbec nevyhovuje.

nellie_
26. okt 2009

tak potom chapem tu HAK - tebe vlastne ide o psychicky klud...ak to spravne chapem.. proste uplne prestat na to mysliet.... ved ak to tak teda citis, tak si ju daj predpisat a hotovo...

simib
26. okt 2009

Ja už som v psychickej pohode a úplnej.Len doteraz som chcela // napriek všetkému a teraz tak rozmýšlam,že čo ak aj budú // a potom o to dojdem.O bambulku som prišla skoro v 8 mes. a už nikdy viac.Potom sa narodila Simi o 3 týždne skor a potom pred rozvodom som potratila v 8tt.

shandy
26. okt 2009

simib viem, ze to mas tazke po tom vsetkom co si prezila, ale HAK by som to naozaj neriesila...nechaj tomu volny priebeh, prestan merat a sledovat sa ked si si nie ista....inak a ake boli dovody tych tvojich potratov? prislo sa na nieco?
nellie podla mna si po, ver si comu chces 😀 😀 , neveriaci tomas 😅
a uz neber nic, simib ja uz som gynex tiez vysadila, zbytocne to do seba pchat...

nellie_
26. okt 2009

shandy.. no mozno by som tomu uverila, ale zas 36,7 po ovu nemavam... 😅
preco to ja vzdy musim mat take trafene?? 😀 😀 😀
no sak uvidime, co bude zajtra.. aka teplota... 😎 😎 😎

ale inak nebolo by od veci mat aspon raz kratky cyklus.. takze by mi to ani nevadilo keby uz som po ovu 😎

simib
26. okt 2009

No zúžila sa mi placenta a dieťatko sa udusilo.A lekárka vedela že mám aj málo vody a zlé prietoky a nič sa s tým nerobilo.Bola to vyslovene jej chyba.Ale malú mi to aj tak nevráti,tak som kašlala na to.Uvidím ako bude ďalej.Ja buď Hak,lebo vtedy nebudem zaručene to sledovať,alebo ďalej snažiť,ale v rámci normy jak doteraz.

shandy
26. okt 2009

nellie pozerala som tvoj minulomesacny cyklus a bola aj taka, neboj, ono to este porastie snad 🙂 🙂 , veriiime 😅
Simib ja viem, ze to je krute, ale stava sa to. mojho brata kolegyna prisli o maleho, lebo prenasala jeden den a potom jej odtiekla plodova voda a bola zelena. napriek tomu, ze to nie je uplne ok mat zelenu plodovu vodu, nechali ju tak a isli ju odrodit az o den neskor, maly sa narodil modry a ihned siel na JIS, previezli ho na kramare, kde po 2 tyzdnoch zomrel..tiez jasna chyba lekarov. este urobili hned na druhy den po jeho smrti pitvu, aby nahodou rodicia nepatrali kde je pricina a aby nahodou sa nezistilo, ze dieta zomrelo chybou lekarov... 😔 😔 🙄
je to hrozne, ale zial deje sa to...a to nielen pri tehotenstvach a porodoch ale aj inych chorobach, kedy lekari nechaju vyslovene pacientov zomriet... 😔
simib a ten druhy potrat v 8 tt? tam bol aky dovod?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre