Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

simib
27. okt 2009

Shandy nič nové.Idem zas makať.Už by mohol byť koniec cyklu.Budem musieť aj testovať,kedže furt makám a vláčim sa z ťažkým.Ale dúfam,že žiadne // nebudú a my to pekne dokončíme.

shandy
27. okt 2009

matusik, ja som skoro furt hore ale potom pride ten pad na hubu tesne pred mrchou 😀 😀
simib no ale to ti vobec nemusi uskodit, ze dvihas takto uplne na zaciatku tazke. keby ti to malo uskodit, tak pride mrcha a ani nezistis, ze si bola tehu...moja znama raz nechtiac otehotnela a robila vsetko preto aby potratila, vlacila tazke, skakala, vsetko mozne..aj ked sa to nam snazilkam tazko pocuva 😔 , spontanne nepotratila...ja myslim, ze co ma byt to bude. ak sa to ma udrzat, tak naozaj mozes skakat aj po skriniach...

simib
27. okt 2009

Shandy ale po tom všetkom čo sa stalo nechcem nič riskovať.Ak náhodou budú // tak čo už,budem musieť sa šetriť,ale ak nebudú // tak sa nemusím ničoho báť.Testov mám asi 7,takže v poho.

matusik111
27. okt 2009

Shandy, ja mam mrchu cca 3-4 dni, ale nechcelo sa mi to znacit, tak som tam dala iba prvy den.
Tak ja som zvedava co mi povie zajtra, budem vas informovat. A taka otazka, to ako mera ??? ked to vidi na tej obrazovke, tak na tej obrazovke to mera pravitkom ?? 😀 😀 😀 😀
shandy, ale Tvoje grafy su naozaj ukazkove a to snazenie je bez chyby,.... ja nechapem, preco sa nedari. Ono sa to musi podarit do konca roka.

Simib, osud rozhodne ci bude pre Teba lepsie // alebo nie. Neboj sa, ved s nami sa ten osud tiez zahrava a necha nas cakat na krajsie casy 😀 😀 😀

shandy
27. okt 2009

jo, jo to chapem. Ved ja som bola taka ista, ze som kvoli tomu nesla ani bajkovat ani nic, lebo som sa bala kazdej cinnosti, ale uz som sa z toho vyliecila, zaklad je podla mna psychika a ked budem mat otehotniet, ak otehotniem ci budem na bajku jazdit alebo nie....ale jasne, ze v tvojom pripade, kedy si o dve mimi prisla je to este ovela narocnejsie nezohladnovat vsetky tie vonkajsie vplyvy, co by ti mohli uskodit...drzim palceky, nech je co ma byt 😵

matusik111
27. okt 2009

a mam taku technicku otazku. Ja som merala do teraz 6:45 , ale ked bol posun casu, tak kedy mam merat ???

simib
27. okt 2009

Veď hej Matussik.Sú tu hrozné príbehy a je super ako my ženy sa s tým vieme popasovať.Niektorá viac,niektorá menej.Ale každej to vyjde,len sa nevie kedy je ten správny čas.Akurát by ma zaujímalo,podla čoho osud súdi pravý čas.

nellie_
27. okt 2009

no ako koťuhy.... 😀 😀 😀
ale ste toho popisali.... 😎

shandy to mas super miery maternice... 😎 😎 😉 ja som mavala tak 9mm a to vzdy dala vykricnik ze hranicnej vysky... 😒

shandy
27. okt 2009

ty sama si kotuha, ty kotuha jedna 😀 😀
matusik tam ma v kompe to pravitko, chyti mys a zmeria 🙂
no jo matusik, to bude asi tou stitnou 😀 😀 😀
nellie moja maternica je ti vdacna, od radosti priam brni 😀

nellie_
27. okt 2009

shandy len nech brni... 😀 😀 😀 ked len maternica... 😀 😀

ja som bola nastvana ze moja gyndoska nemala sono v ambulancii...neviem ake mam miery tento cyklus 😀 😀
ci to je na miss alebo nie... 😀 😀
uz tak davno mi gyndoska nepravitkovala... 😎 normalne mi ten podmanivy zvuk šuchotania mikrotenoveho sačku chyba.. 😀 😀

shandy
28. okt 2009

dobre ranko a tu dnes nikoho? ja to tu otvaram? 😀 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
nellie a predtym tam sono mala? 😀 😀 😀 , tiez by som neodolala suchotaniu mikrotenovych sackov 😝

simib
28. okt 2009

Ahoj Shandy.Pekne,pekne,len tak ďalej.
http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka

nellie_
28. okt 2009

dobr ranko 😀 😀

ja som dnes doma.. 😎 😎 😎 akurat varim sosovicovu polievku a chystam sa robit francuzske zemiaky, ale zatial ich mam iba nacistene a nakrajane... 🙂

baby pekne grafy mate... 😎 😎

môj dnes vypada takto... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

simib
28. okt 2009

Nellie nech už ide len hore tá tvoja teplota.Snaženie bolo?
No moj je teraz taký nijaký.V tejto fáze moc nevyčítaš,aj keď mám pokles.Uvidíme ďalšie dni.

nellie_
28. okt 2009

simib, vcera sme sa posnazili.. ale nemyslim, ze je to uz ovu.. ja ju mavam ovelaaaaaaa ovelaaa neskôr...
aj ked vcera som bola v soku - ze ako som mala nenormalne "mokro" 😅
drahy mi zapotil ze ale som tam toho gelu nachnapala.. a ja pozeram na neho ze ci mu pipi ze som ziadny nedala.. a on ze neveri, a potom som mu ukazala ze tuba je este nenačata tak sam nechapal, ze co to bolo 😀 😀 😀

simib, ved ho mas pekny.. mne sa tvoj graf paci.. len nechapem, preco ti nevyznacilo ovu.. sice asi preto, ze predtym nemerala ze???

shandy
28. okt 2009

caves simib, aj ty mas pekny grafik, dufam, ze zajtra bude tvoja teplotka zas hore 😉
nellie ty si dnes zienka domaca? 🙂 , mnam nerob mi chute, mnaaaaaaam 😀 😝 a inak som zvedava, kedy ta tvoja ovula naozaj dofrci 😀
simib mne sa tvoj paci 🙂

simib
28. okt 2009

Čo je na ňom pekné?Aj ja som zvedavá,či zajtra zas vystúpi hore.
Nellie tak mokro?No tak sa možno fakt blíži.
Shandy ty máš hneď dosť vysoké teploty.

shandy
28. okt 2009

no je pekne hore, to ze mas jeden pokles zatial je podla mna fajn 🙂 a co sa na nom tebe nepaci?
nellie, tak mozno fakt ovula. a mozno lepsie, ze tento mesiac neberies nic, ved telo hadam vie co a ako ma robit...to je super, ze nakoniec mozno ani gelik nebudes potrebovat 😀 😀
simib hej, mavam pravidelne veru....som si tam prikurila, aby mi zima nebola 😀 😀 😀

simib
28. okt 2009

No Shandy,mne sa nepáči že v tejto fáze sa nedá vobec nič vyčítať.Ani pokles nemusí byť IP a tak.Ale nejak bude.Som zvedavá či keď nebude // či príde normálne mrcha,keď beriem Duphaston.Tak prikúrila,čoooo?

matusik111
28. okt 2009

ahojte kocky, tak ja som prisla od doktorky a idem vam to vsetko napisat, len si nieco vybavim 🙂

matusik111
28. okt 2009

tak som rano isla s malou dusickou, co mi povie a ci mi nenada, ze prehanam . ale na pocudovanie, bola v pohode a pytala sa vsetko od zaciatku, od kedy skusame, co vsetko mame za sebou , a co sa da este spravit.
Tak spravila mi sono a moje foliky su uplne ukazkove , na pravej strane je 12mm a na lavej 16mm , takze su tam pekne pripravene. Samozrejme som sa k cislu maternice nedostala ☹ , ale ze je v poriadku.
normalne mi navrha dalsie vysetrenia. Robila mi ( nepoznam presne nazvy , tak hadam pochopite 🙂 ) , ureoplazma, chladioz...., a vseobecne. A zaver takyto:
mam vytok, ktory samozrejme ja nevidim a ani nesvrbi, - takze infekcia a treba preliecit cipky mam a lieky. a chlad.... mam pozitivne , takze treba nasadit antibiotika a liecit

Bola by to sranda, keby bol tam pes zakopany 🙂 , ale normalne som sokovana, ze mi to vsetko spravila. Samozrejme som platila za vsetko, ale bohuzial, s tym treba pocitat .

simib
28. okt 2009

Matussik tak aspoň nejaká normálne lekárka,keď sa snaží.No robili ti stery na mykoplazmu,ureoplazmu a chlamydie predpokladám.To sú baktérie,ktoré môžu ničiť spermie.Aj mne to nedávno robili ale všetko OK.Tak sa pekne prelieč a potom šup do tehu.

matusik111
28. okt 2009

tak ja cakam na odbornicky a nikde nikoho 🙂

simib
28. okt 2009

No tak sorry. ☹

matusik111
28. okt 2009

ja som praveze na nu nadavala, lebo kaslala na mna, ale teraz som bola prekvapena, ze sama s tym zacala a som rada. A myslite , ze tie chlamydie mozu robit taky problem otehotniet ? a ako dlho sa to drzi v tele? a ako dlho s ato lieci?

matusik111
28. okt 2009

Simib, dakujem, ja som Ta asi omylom urazila ☹ , prepac. Ked som to pisala , tak este tam sprava od Teba nebola, Dakujem za pomenovanie celeho vysetrenia 🙂
a ureoplazma je tiez infekcia , ktora zabija spermie?

shandy
28. okt 2009

ahoj matusik,
tak tak ako simib pise, tie vysetrenia ti robila, cize mas pozitivne chlamydie? tak to neni az take zle, preliecis sa antibiotikami a coskoro budes tehulka, neboj 😉
ano moze tam byt pes zakopany, lebo ako pise simib, tie sajrajty mozu zabijat spermosov a vyrabat zapaly. matusik moze to byt problem pri otehotneni a mozes to mat straasne dlho a nemusis mat ziadne problemy. ale ked doberies antibiotika uz by to malo byt ok. potom by ti mohla este urobit kontrolny ster, ze tam uz tie chlamydie nie su 🙂

shandy
28. okt 2009

matusik urea je tiez taka potvora, co moze skodit pri otehu 🙂
simib matusik to tak urcite nemyslela, ona je dobracisko od kosti 🙂

matusik111
28. okt 2009

Shandy aj Tebe dakujem,.... prosim zastan si ma, 🙂 ja som to nemyslela na nu ,... ved ja som rada, ze mi to pekne napisala 🙂 , Simib, nebude sa na mna hnevat, vsak ? 😵 😵 😵

Tak to je sranda a som aj rada, ze sa nieco naslo, mozno naozaj tam bol pes zakopany. Takze , ked mi v utorok nasadi antibiotika, tak klasicky 10 dni sa uziva a vsetko je OK ? a dalsi cyklus by som mala byt pripravena ?

Inak, ja som to uz spominala , ze v januari som mala cudny pocit, ze mozno sa nieco udialo a odislo, a ked si na to pomyslim, tak ja som akurat bola preliecena z Mikozy a mozno fakt to funguje.
Uvidime, Ale viem, ze tento cyklus mam pokoj a nic necakam 🙂

nellie_
28. okt 2009

matusik no paradicka.. teda tym sa netesim tomu ze mas tie potvorky, ale aspon vies ze v com je problem 😉
to je fakt super.. preliecis sa a bude....
baby inak teraz fakt lovim v pameti ci to aj mne robila ta moja kvarglina..... 🙄 🙄 🙄
asi ked sa pojdem pytat na vysledky z tej krvi tak si to vyzistim a napravim ak mi to nerobili lebo ja uz fakt neviem.. 😀 😀 😀 viem ze stery mi nejake aj minuly rok bravala a vzdy to bolo negativne ale neviem ci to boli tieto chronty co zistovali teraz matusik....

matusik, ja ti to hovorim ze ty prva otvoris rady tehuliek 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre