Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
2. mar 2010

dobre ranko, Shandy, pekne si to uzivaj na svahu a vyhybaj sa vsetkemu zlemu 🙂))))
takze mne uz teplota klesa dole ☹ , a taky to bol uspesny mesaic. 😠 No nic, meram aj dalsi mesiac a uz sa tesim na snazilkovanie 🙂 😀 😀 😀

jarulai
3. mar 2010

dobre ranko 🙂
no za chvilu si tu budem pisat sama - kde sa flakate 😀
ja by som taaaaaaaaaaaak spala. ta nasa sialena behala celu noc a stekala, zavyjala... 😠
na vecer vas cakam 😉
a neprepracujte sa zas 😉
pa-pa

nellie_
3. mar 2010

bre ranko 🙂 🙂
jarulka a dnes si kolko namerala??? 😉

Ja som mala vcera volno tak som troska oddychovala.. 🙂 🙂 draheho mam stale doma, takze sa moc na pocitac nedostanem, ale aspon som zasa objavila čaro kníh a citavam teraz troska po veceroch... 🙂 🙂

jarulai
3. mar 2010

joj, nellie, to som zabudla napisat 😀 dnes bolo 36,59 😵 sa mi to paci tieto teplotky, nie ako tie 36,3 😝 to bolo o nicom 😀
uz robis?
a matusik sa kde flaka?

nellie_
3. mar 2010

jarul skusam si predstavit ten tvoj grafik... 😀 😀

sice je tam zvysenie,ale stale nie som presvedcena o tom ze ovu naozaj bola... 😅
ci ty mavas bezne take nizke poovulacne teploty??? ja mam vzdy minimalne 36,8 ....sice kazda sme ina, ale cakam kym sa ti to poriadne vysvihne... asi ti slabsie stupa progesteron... 😉

jarulai
3. mar 2010

nellie, ved mas moznost kuknut ten moj graf, nie?minuly mesiac som mala presne poovulacnu teplotku taku ako teraz. sice, teraz je to presnejsie, lebo vtedy som merala ortutovym, takze to nebolo az na 2 desatinne miesta.
tak fčul bud mudra 😀

moncika15
autor
3. mar 2010

matusik ved z TN nas uz pred rokom vyradili a odvtedy xodime do BA co GYNFIVU 😝

jarulai
4. mar 2010

dobre ranko 🙂
tak ja som sa konecne dnes ako tak vyspala. ale do toboty sa mi aj tak straaaaaaaaaaasne nechceeeeeee 😀
uz ste poculi ako chrape pes 😀ta nasa v noci tak pilila, som neverila vlastnym usiam 😀 😀 😀
nellie, tak ze si to ty, ta dnes som mala teplotku 36,74 - moze byt? 😉 😀
matusik, stastnu cestu a zajtra ta cakame 😉
dnes sa niekto navecer aj zastavi, ci to nemusim ani zapinat 😀
pekny dnicek vsetkym

nellie_
4. mar 2010

bre ranko 🙂 🙂

ze chrapanie psa... 😀 😀 ja som pocula iba prasce u svokrovcov chrapat a to je tiez brutalita 😀 😀
jarul pekna teplotka, to mam ako na vyziadanie.. 😎 😎 😎 len tak dalej 😉

no ja neviem, ci sa ustavim, kedze nas pocitac je stale okupovany nepriatelom 😀 😀 😀

jarulai
4. mar 2010

nellie, prasce som uz pocula aj ja - to je fakt burtalita 😀 ale toto ma dorazilo 😀
no nepriatel by sa mohol aspon dnes odreagovavat inak, nie 😉
a este mas muzika domka? nemal uz ist? mu zrusili jazdu?

nellie_
4. mar 2010

jarka mal ist vcera do nemecka ale vymenil sa s kolegom 🙂
teraz maluje u nas na byte....konecne sme vybrali farby tak od zajtra by sa malo ist malovat uz na farebno 😵 😵

a aky komorny dialog si tu vedieme Jarul 😎 😀 😀

jarulai
4. mar 2010

nellie, ved ked ostatne si chodia po vyletoch 😉 a niekto to tu musi udrziavat, nie 😀

jeeeeeej, vy uz malujete na farebno. to uz dlho nepotrva 😉 tesim sa na nove fotecky

jarulai
5. mar 2010

dobre ranko 🙂
konecneeeeee mame piatooooooooookkkkkkk 😵 😵 😵 mna uz to vstavanie nebaviiiiiiiii 😖
a dnesna teplotka bola 36,79 - to bude pad. si aj hubu rozbijem 😀 😀 😀
tak ak by som vas dnes uz nezastihla ani jednu, tak vam zelam krasny vikendik. a uzite si muzikov 😉
cmuk

nellie_
6. mar 2010

jarul pekne teplotky.. uz sa tesim ked ti ich shandy dopise do grafu nech sa pokocham... 😵 😵 😵

jarulai
6. mar 2010

nellie, no ale uz pocnuc dnesnym dnom prestavam merat 😉 snad to staci aby mi potvrdilo tu moju ovulku/neovulku 😉 som zvedava, ci ju vyznaci, alebo nie

moncika15
autor
7. mar 2010

ahojte 🙂

jasne ze xrapu psy,prasata dokonca aj holuby 😅 😀

vyslkedky z kultivacie dopadli zle, tento tyzden mam ist na kontrolne ale podla mojix pocitov to tiez nebude bohvie co 😒

co sa nam vcera stalo 😀

uz sme sa pomaly xystali do postele a naraz mi zvoni telefon, ze ci je tam niekde moj muzik. viete co ... on zabudol ze ma stretavku zo ZS 😀 pritom ju sam organizoval 😝 za 10 min bol oholeny, osprxovany, obleceny (xvalabohu ze sa nenidavno zenil bo by si nemal co obliect 😅 ) aj tak prisiel neskoro ale aspon mali rososo 😀 😀 😀

jarulai
7. mar 2010

moncik, tie tvoje zapaly mocaku tomu nasvedcovali, ze nebude nieco v poriadku. ale neboj, nasadia ti liecky a hned bude dobre 😉

tak stretavka aspon mala ozivenie 😀 😀 😀

moncika15
autor
7. mar 2010

ahoj jaru 😵
tieto cipky co mam teraz nestali ani za prd 😒

co mate nove?co ten CEGYS? mozes pisat aj IP.

jarulai
7. mar 2010

moncik, tak ti napisem IP 😉

nellie_
7. mar 2010

ahojte krasky 🙂 🙂
ja len tak na skok, jeho velicenstvo ma pustilo za pocitac 😀 😀 😀

jarulka fakt som zvedava na tvoj grafik 😵 😵

Monci to s tou stretavkou je dobrreeeee 😀 😀 😀 😀 😀

jarulai
7. mar 2010

nellie, tak na to som zvedava aj ja 😀 stale sa len splham hore a potom pride o to horsi pad 😠

jarulai
8. mar 2010

dobre ranko babulky 🙂
vy to tu nejako flakate 😠
no ale prajem vam krasny MDŽ 😉 😵

matusik111
8. mar 2010

ahojte babulky, uz som tu davno nebola,. Dako nestiham. Musism si precitat vsetky novinky ake sa tu udiali. Inak ja uz mam po mrche a sme v novom cykli a v piatok nas ocakavaju v Heliose 😀 😀 😀
Ako po vikende? my sme boli lyzovat s muzikom na nocnom a to bola asi najlepsia lyzovacka, uplne super.
A vsetko iba naj k MDŽ 😵 😵 😵

nellie_
8. mar 2010

ahojte... 🙂 🙂 🙂

matusik, takze v piatok uz idete??? no som ja zvedava ako to tam bude prebiehat, potom nas hned informuj 😉

my sme od kolegu dostali krtkove lizatka.. tak prave žužlem ako nejaka škôlkarka.. 😀 😀 😀

moncika15
autor
8. mar 2010

aj ja sa pripajam ku gratulantom 🙂

moj muzik dnes nastupil do neovej roboty, dufam ze aspon tam bude mat klud 🙄

zajtra drzte palciska idem na tu kontrolnu kultivaciu a muzik na krv😨

uz sa m to krati idem do roboty na poobednu. taaak sa mi nexce kd je tak pekne. zabity den v robote😒

shandy
8. mar 2010

ahoooojte micusky, ale ste mi chyybali 😵 😵
dnes total fofry, tak som sa s Vami ani rano nestihla pozdravit 🙂
takze lyzovania malo, lebo bolo zle pocko, ale aj to malo co bolo bolo fantastikus 🙂
matusik hlasim, ze sme obaja prisli celi a zdravi 😀 vynimocne...
nellie, co nove? mnaaaaam ja mam celkovo rada lizatka, aj chupa chups.
matusik, ty uz takto do heliosu? supeeer, tak som zvedava co ti povedia 😉
jarulke som nahadzala grafik, len ho este musim skontrolovat, ci som tam dala vsetko pekne ako treba 🙂
ja mrchujem odo dnes. rano som stihla este aj hematologiu, urobi mi aj genetiku (trombofilne mutacie), akurat, ze na vysledky si este pockam asi taky mesiac. ale dokina bola veeelmi mila a som rada, ze som tam sla. aj ked sa citim total vycucana (tusim 7 ampuliek mi brali) a to mi najprv zobrala 6 a potom zistila, ze este jednu treba, tak mi zas napichla druhu ruku. este si musim dat mojmu gyndovi urobit hormonalny profil 1. - 4. DC, takze asi v stredu tam pocupitam a zasa mi budu pit krv 😀
moncurik drzim palce, nech uz mas tu pliagu fuc a drahy nech ma ok krvicku.
pekny den vsetkym 🙂

shandy
8. mar 2010

jo a pridavam sa tiez ku gratulantom 😀 😀 😀

matusik111
8. mar 2010

tak som si vas pekne precitala. 😎
Ja som uz pocula chrapat psa, rodicia maju a od malickeho chrapal pri dverach , bol taky zlatucky. Ked som bola v izbe a bolo otvorene okno a zrazu pocujem nieco chrapat, tak som sa nalakala , a to bol nas psik a odfukoval z vesela.
Nelie, tak vy uz malujete ? ake farby idete dat? a kedy sastahujete, Malovanie uz je finalna uprava, jeeej, uz budete vo svojom .
Moncika, aj Ti povedali co bolo zle ? Ono sa to dalo asi cakat, lebo ten Tvoj nepretrzity zapal musel byt z niecoho, len som prekvapena, ze to nezistili skor. A fakt som nezaregistrovala , ze ste uz prec z TN ? Ved len pred rokom ste mali svadbu a to ste chodili do TN, ak si dobre spominam.

Shandy, tak super, ze ste mohli vegetovat s drahym a hlavne, ze sa nic nestalo a prisli ste komplet. a Boli ste sami dvaja ? - romantikos 😵 😵 😵
Jarulka, ja uz by som mohla byt vecer na skype, relativne 😀

matusik111
9. mar 2010

dobre ranko, dnes to vyzera na krasny slnieckovy den. Babulky, opytam sa vas, myslite , ze by mohli pichnut Pregnyl bez uzivania clostilu ?

nellie_
9. mar 2010

ahojte... 🙂

matusik a to naco prosim ta by ti pichali?? 😉 vacsinou sa pichava len pri brani clostilu....podla mna bez neho sa nepichava.... ale neviem presne... 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre