Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

moncika15
autor
9. mar 2010

ahojte 🙂
konecne doma 🙄

zajtra rano valime po dr. potom podam info. nepytala som sa co som mala zle. a moj gyn to neriesil si myslel ze to len z tyx ATB mam vytoky. mozno mi nejaka bacilka skocila z toho zapalu mexura co som mala cez vianoce.xvalabohu mocak uz mam v poriadku ale stale papam preventivne urinal. boze ja uz xcem mat konecne klud..neznasam ked ma to tam vsetko svrbiiiiiiii. 😨 😅

matusik, hned po svadbe sme boli na dasom nepodarinom IUI a v lete sme boli prvyktat v CARe

kolko je nas tu CARaciek? 3?

jarulai
10. mar 2010

dobre ranko 🙂
mne sa taaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkk strasne nechce do roboty 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ja chcem buvaaaaaaaaaaaaaaaattttttttttttttttttttttttt 😔 😔
moncik, potom nam vsetko popis. drzim paste 😉
a pekne piste, co to tu ake zanedbavanie 😠
pekny dnicek.
cmuk

matusik111
10. mar 2010

tak sa pridavam aj ja k dnesnej debate 🙂 veru sa ani mne nechcelo vstavat , ale co uz narobime, este nas to caka cca 30 rokov 😀 😀 😀 😀
Nelie, ja som sa len pytala preto, ze ked sa pichne pregnyl, tak ovulka je do 24 hodin a muzik na nu moze pockat v spalni 😀 😀 😀 😀 Ved uvidim, co bude v piatok. Doktor mi povie, ze : " ved vy nemate ani maternicu , ani vajecniky " 😀 😀 😀 😀 😀
Moncika, tak prepac, ja som si myslela, ze vy chodite stale do TN na vysetrenia. Vidim, ze dalsi odbornik - gynekolog, , ktory neriesi dolezite veci. Mala by tu byt jedna tema , kde bude zoznam dobrych a zlych gynekologov, lebo taky " mantak" iba moze narobit zle.

Veru , dako nam tu Shandy vynechava pravidelne navstevy 😎 😎 , ze by chcela dobiehat pracu ??? 😵 😵

matusik111
10. mar 2010

jeeeeeeej, ale som si dnes pokecala 😀 😀 😀 😀

matusik111
11. mar 2010

a zas som dnes prva 😀 😀 😎 😎 😎

moncika15
autor
11. mar 2010

baby, neuverite!

v skratke... 😉
vcera sme si pekne odcakali u muzovej dr. a po hodine a pol nam povedalo ze ona zo dna na den nevie tie test spravit ze mame ist internistovi. tam nam povedali ze za inyx okolnosti ano ale dnes nie 😒 ale ze je v meste este jeden. tam na nas vyletela sestricka ze kolko to vie?, ze ci si myslime ze vsetkyx odlozi a zacne vybavovat jeho,........... 🙄 kupodivu moj drahy zareaboval kludne ale s umyslom stazovat sa 😎 taka zmena nastala u tej sestricky ze sme sa az divili 😀 zrazu to vsetko islo vybavit 😝 . spravili mu vysetrenia , EKG, zobrali krv ( na tu sme cakali 2 hodiny),rontgen pluc.... a ked isiel naspat k tej dr. s vysledkami sestricka vo dverax....: "nehnevajte sa... ( to uz som citila ze na mna leze taky slabsi infarkt) ale niekto m zo stola zobral vas kardiogram musime ho spravit este raz 😀 😀 😀 sme sa len na seba pozreli a taky vybux smiexu sme dostali, tolko zadrhelov v jeden den 😨

vysledky dobre, potvrdenie na operaciu dostal ale este nekoncim 😅
odtial som isla na poobednu a viac som pretelefonovala ako urobila roboty 😕 nemohli sme zohnat nikoho kto by ho tam zaviezol ( nexce nexavat nase auto pred nemocnicou a nevie ci si bude trufat ist potom autom), nakoniec s bozou pomocou sme zlamfarili mojho brata aby prisiel z bratislavy (100km| domov a rano sa vratila naspat do BA aj s mojim muzom. tak sa aj stalo. ale nekoncim..

bol tam na 8 tak ako kazali...ja uz kludna este v poslely, ze xvalabohu podarilo sa , uz je v nemocnici 😵 a o 9 mi zvoni telefon ze " sedis? tak si sadni! poslali ma domov ze nemaju pre mna volne lozko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ma prist v nedelu na 16:00.

prosim vas, baby, to len mi mame take nestastie alebo ma niekto prekona?! 😨

matusik111
11. mar 2010

Moncika, tak to bola naozaj story pre knihu. To sa nemoze stat len tak. Inak je to na psychiku, lebo uz mohol mat po tom, ale co uz spravite. Aspon uz vam chyba iba ten posledny krocik, ist tam v nedelu a dufam, ze nic necakane sa nestane.
Ale musim uznat, ze na tie trampoty tu asi bodujes 😎 , ale zatial to nie je nic nemozne zvladnut. Drzim palce, ze uz sa to v nedelu podari.

shandy
11. mar 2010

ahojte babulky, tak ja po dlhsej dobe zasa tu 😀 😀
matusik ty si si pekne podebatila pozeram 😀
ja si tiez myslim, ze pchat do seba pregnyl bez clostilu alebo nejakej stimulky pred tym je asi blbost, ale zasa az tak sa v tom nevyznam 🙂 a hlavne myslim,ze by si mala chodit na folikulometriu ked sa stimuluje a podla toho ti pichaju pregnyl, ved ako budes vediet, kedy ho pichnut? 🙂
matusik pravdu mas, veru som dohanala pracu po dovolenke. celkom fuska, ti poviem 😀
moncika teda dobreeee 😀 😀 😀
tak dufam, ze uz v nedelu si ho tam naozaj nechaju. tak ale vies, kde su peripetie na zaciatku, tak to zvykne nakoniec celkom dobre dopadnut 😉 . tak drzim palcose... 🙂 .

moncika15
autor
11. mar 2010

dakujem vam za podporu 🙂

xudam moz muzik v cera s nim nebola ziadna rec, tak sa bal, dnes rano uzs tym bol vyrovnany a takto to dopadne 😠

shandy
11. mar 2010

hej je to na prd, ked sa nieco stale natahuje. no asi ho to ma naucit trpezlivosti 🙂

nellie_
11. mar 2010

ahojte... 🙂 🙂 🙂

no monci... - no comment.... 🙄 🙄 🙄
ale verim, ze tu nedelu uz to dopadne najsamlepsie ako len moze.. 😉 🙂

ja mam dnes volno.. prave som sa troska pochytila s MM - dosiel z jazdy a nervozny je jak stara dievka pred vydajom 🙄 🙄

shandy
11. mar 2010

nellie 😀 😀
no ja vcera s mojim 😀 , naapodobne...

moncika15
autor
11. mar 2010

aj my sme sa vcera vecer pohadali 😅 nieco bolo vo vzduxu ci co?! 😕

matusik111
11. mar 2010

tak aby som nebola horsia, ja sa pochytim s mojim dnes , ked pride domov 🙂

shandy
11. mar 2010

matusik, no kvoli nam to veru robit nemusis, radsej si uzivajte domacu pohodu 😀

matusik111
11. mar 2010

uvidime 🙂 ale uz sa na neho tesim. Uz ja na ceste domkov. A pisal mi , ze jeho kolega ma v robote zakrpatenych zajacikov , a ide ichzaniest do chovproduktu. Som navrhal mojmu, ze nech zobere domov jeden, ze budeme mat doma zajacika malicekho namiesto babenka 😀 😀 a ze budeme ho bravat aj na navstevy, Budeme chodit ako velka rodina 😵 😵 , ale mi to zamietol ☹
Nebolo by to krasne, mat takeho malinkeho zajacika domka, Ja by som chcela aj psika, ale nechce mi dovolit ☹

shandy
11. mar 2010

no matusik moja kamoska si jedneho kupila tiez, ale potom sa divila, ked jej vyrastol na riadneho velkeho zajaca. tak potom ho sla reklamovat a pekne im ho doniesla velkeho a vykrmeneho nazad.
mozno to urobili naschval, aby mali masko na gulas 🙂 , chudacik zajko...

shandy
12. mar 2010

ahojte miciny 😀 😀
jeeej teraz si pisem ja sama so sebou, huraaaaaaaa 😀 😀 a kde ste vsetky? 😕 😕
baby v utorok si idem prebrat moj novucicky byt, huraaaaaaa 😵
matusik, drzim palce a myslim na teba, ked pridete z heliku, hned podaj report 😉

nellie_
12. mar 2010

ahojte.. 🙂 🙂 🙂

shandy vaou kupili ste byt.. no super 😵 😵 😵 😵 😵 tesim sa s vami...kolko izbovy???? 😎 😎

nellie_
12. mar 2010

a coze ste dnes vyhlasili strajk???? 😕 😀 😀

shandy
12. mar 2010

ale kdeze, to ja som si este zobrala svojho casu na hypoteku garsonku, ked som este nepoznala draheho a teraz ju racili dostavat. no ale samoska nebudeme byvat v garsonke, ked sme teraz v 3i byte...takze asi to prenajmem, nech mam z coho splacat hyposku.
a kde mame matusika s novinkami z heliosu? 😕

matusik111
12. mar 2010

ahojte kocky, 🙂 tak uz som doma z Heliosa 😵 😵 a nemam sa komu vyrozpravat, tak to poviem vam 😀 😀 😀

matusik111
12. mar 2010

tak muzik mal nastarosti cestu do Heliosa, este vcera vsetko super nastudoval a musim povedat, ze sme tam prisli pekne na prvy krat bez problemov. Prisli sme asi 10 min pred 11 . takze presne na cas. Vypisali sme dotazniky na recepcii, je to tam take mensie , chodby uzsie , ale utulne do zlto-oranzove, (myslim) , Zobrala nas taka pani doktorka , tak cca 35 rokov, isli sme do takej miestnosti a taaaa sa mi velmi pacila. V strede miestnosti bol kancelarsky stol a dve stocily pre nas. V jednom rohu kutik - satnik na vyzlecenie a v druhom kute koza + monitory ( jeden studovala ona a jeden rovno predomnou) . Najskor sa nas pytala co vsetko mame za sebou , ona si pisala do PC . To bola rychlovka cca 20 minut, potom mi povedala, aby som sa isla vyzliect do kuta 😀 😀 , mali tam zelenu zasterku 😵 😵 , lahla som si na kozu a vysvetlovala, Konecne mi povedala aku mam sliznicu maternice - huraaaa- 10mm a to povedala, ze je to v poriadku na 10DC , v pravom foliku mam vela drobnych a v lavom - ide ovulovat mam folik 14mm , A sup dole. To bolo tiez super, lebo to bolo rychlo. Nie ako u mojej byvalej , kde som bola ako vo vyklade skoro 20 minut.
Tak sme si dohodli termin , v pondelok v noci mame " nocnu" a v utorok rano tam idem na krv a na PST (tak sa to pise? ) , to by uz malo byt akurat ovulacia, a potom tam pridem na 23 DC ci prebehla ovulka v poriadku a na 3DC cyklu na krv. A potom sa moze vyjadrit k diagnoze. Muzik bol na SPG , chvilu hundral, ale prezil to.
Inak , ked sme povedali , ze uz bol na SPG a odpoved: " vsetko je v poriadku" tak sa pousmiala, ze to tak robia na urologii 😀 😀 😀 .
Takze to bol nas den. Som rada, ze sme tam isli , aspon uvidime, ci mame problem, alebo nie a mozno sa aj pohneme dalej. 😵 😵

jarulai
12. mar 2010

ahojte kocandy 🙂
no mate odomna pochvalu, ze ste aspon nieco popisali 😵
matusik, super. ja som taka rada, ze ste tam sli 😵 inak - tu sliznicu ti budem zavidiet 😉 😀 kraaaaaaaaaasaaaaaaa 😵 uvidis, tak vas daju do laty a hned budes tehulka 😉

shandy, bytik nechaj pre nas, ked ta prideme prepadnut aby sme mali kde prespat 😀 😀 😀

a este vam ja poviem: susedova sliepka preletela k nam a to nemala robit - nas tiger ju hned zlikvidoval 😝 ale ze to bolo nechutne, vam poviem. ma pekne natahovalo, kym som ju odpratala, bleeeee

tak vam vsetkym prajem pekny vikendik, uzite si muzikov, oddychnite si a matusik - vela stastia v plodeni 😉 😵

cmuk

matusik111
13. mar 2010

Dobre ranko, tak ja uz mam prvu tortu za sebou 🙂 , este tam musim prilepit usko, ale to zatial schne.
Krasny vikend. 😵 😵

jarulai
13. mar 2010

ahojte 🙂
no matusik, ty si aka sikovnica sikovna 😵 😵 😵 by som si dala nieco take 😉
ja som si dala neskoro tyroxin, tak musim cakat na ranajky. a bez nich nie som schopna fungovat 😀 ale uz pozeram, ze mozem papat, tak idem vyjest chladnicku 😀 😀 😀
pekny vikendik vsetkym 😉 😵

shandy
13. mar 2010

ahojte, tak ja som nakoniec nikde nesla a som doma 🙂
matusik, ja som najprv myslela, ze opisujes vsetky miestnosti v heliku 😀 😀 😀
som myslela na ze na vysetrenia ani nedojde 😀
krasnu sliznicu mas aj folik, tak som zvedava, co vypatraju 😉
co je to to PST? tomu nejako nerozumiem 😕
cize matusik teraz pojdes do heliku o 13 dni zasa? som zvedavaaaa, kde bude u vas problem...
jarulka fuj, ja som este neranajkovala, teraz som vstala, ale je to teda doost nechutne. ble

matusik111
14. mar 2010

dobre ranko, veru , vsetci boli sokovani, ked sme tam doniesli tu tortu, vazila 7,3kg, a na pocudovanie, vsetkym aj chutila. Tak som sa tak vytesovala. Inak, mam este doma, nechcete prist na obed ku kavicke ?
A uz sa tesim , idem piect dalsiu tortu za 2 tyzdne , babka ma 90 rokov.

Shandy, ved ked to nikomu nerozpravam, tak som sa musela vykvakat aspon na konovi , ake to tam bolo cacane v Heliose 🙂 , ved ocakavam, ze buduci tyzden nam opises ake rozmery mala ta vasa miestnost a akej farby bol koberec
😀 😀 😀
Zobrala som papier z Heliosa a pekne to napisem 🙂 , ak vas to bude nudit preskocte to 🙂 😀 😀 😀
14 DC - utorok - komplet HP + UZ +chlamydie + PCT (test po pohl. styku )
23 DC - HP + UZ
3DC - HP

Shandy, dako mi to uslo , ale kde si to mala ist cez vikend ?
A ak ma byt sliznica ? V tychto cislach nemam este prehlad. Veru som aj ja zvedeva, co nam idu objavit, ved o mesiac uz budme mudrejsi.
Tak pekny vikend. 😵 😵

moncika15
autor
14. mar 2010

baby, sedite?! tak si sadnite 🙄

prave som prisla domov co som bola muza zaviest na vlak do BA a naraz mi vola ze neuverim...zas ho poslali domov!!!!!!!!! tentokrat uz pre neho maju posltel ale nemaju dr co by zo zoperoval... kde to zijeme?ako sa taketo nieco moze stat? a 2x po sebe tomu istemu cloveku? keby mi to niekto povedal tak mu neuverim 😔

jarulai
14. mar 2010

ahojte 🙂
matusik, tak vas teda fakt dobre prevetraju. konecne. som z toho cela happy 😵 😵 😵

moncika, to snad ani nemozes mysliet vazne - to co tam robia s vami 😠 a nemozu ho operovat niekde inde? ved toto uz neni normalne 😖 no prajem vam dobre nervy a nech ho uz na dalsi krat konecne zoperuju 😉

pekny vecer 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre