Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
13. feb 2009

Ja posielam graf, http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
mne by mala prist ovulka asi v nedelu - pondelk, tak hadam sa nieco posnazime 😵 😵 😵
Mna muzicek pride az dnes vecer ☹ , ale zas bude cely tyzden domka a mozme sa trosku viac milovat 🙂

matusik111
13. feb 2009

dnes´som neni v praci a uzivam si. Idem na nakup kupit cerstve rozteky pre draheho , ked pride vecer, potom idem do meste na nakup, do fitka, ku kadernicke, a neter ma karneval, tak idem tam do poctu. Je to sice detsky karneval, ale byva to super akcia aj pre dospelych 🙂 🙂

Zajtra je babulky Valentiiiiiin. Ako ho idete travit??? Ja idem pripravit slavnostny obedik , pri svieckach, a sexi pradelku 🙂 😵 😵 a vecer ideme na zabavu.

matusik111
13. feb 2009

tak si to uzivajte babulky cez vikend, Moncika, drzim palce, aby boli dobre vysledky, Jarulka, pekne sa daj vysetrit , aby bolo vsetko v poriadku, a Shandy dufam, ze test spravis na 1.

ahojkajte ..... mozno tu nakuknem popri mojim behackam 🙂

jarulai
13. feb 2009

no ja som šok s myšou zažila doma a bola som vtedy tehotná - to bolo asi 2týždne predtým ako sme o bábo prišli ☹

ja budem Valentina tráviť úplne perfektne - ráno hodím do práčky, poupratujem, niečo si navarím...a ked budem mať všetko hotové, sadnem pred telku a budem sledovať romantické filmy 😀 moj miláčik totiž dojde domkov až utorok v noci ☹ takže Valentína presúvame na stredu 😀

tak, matusik, príjemnú zábavu 😉

jarulai
13. feb 2009

shandy, už máš po testoch? neboj, to zvládneš 😉
babulky, ja som nejaká nachladnutá - škriabe ma v krku a mám upchatý nos 🙄 obvodný povedal, že to nič nie je ale je to nepríjemné 🙄 ...neznášam zimu 😠 už nech je jar a slniečko...šlahne ma, pozriem von oknom a - sneží 😖

jarulai
13. feb 2009

babulky, tak utekám domkov. želám vám pekný víkend a krásneho valentína, užite si to. pondelok som tu zase ako na koni 😀
pa-pa

moncika15
autor
13. feb 2009

ahojte babenky moje,
tak som tu a podavam vam infosky...
spg sa o malinko zlepsil,spermijky boli pohyblivejsie ale aj tak je to na umele. najprv skusime IUI.zacinam na 12DC folikulometriou a injekciou a 14DC mame inseminaciu. mam zmiesane pocity aj sa tesim lebo dufam ale zaroven sa strasne bojim ze to nevyjde 😔

drahemu spravia este nejake hormony a pojde na urologycke vysetrenie. potom sa uvidi co dalej.

celkom dobre som to tam zvladla...aj sme sa nasmiali 🙂

shandy
13. feb 2009

kukuuuk bambulky 😉
matusik, ze mys 😀 , hehe, vies ako som sa zasmiala 😅 😀
uzite si kocky valentina, my budeme na horach, takze ho oslavime tam, aj ked teda my to neoslavujeme 😅 , takze ako zvycajne. nuz ale konci mrcha, tak hadam sa aj zem zatrasie 😀
test som urobila, noo na to, ze s tym tak malo robim, tak som dostala pochvalu 😵 , tak ste dobre drzali palce. keby mi tak islo aj to plodenie deti 😀, teda ze na to nie su skolenia...tssss.
jaru, ty sa pekne setri, zalez do postele a lieckuj sa, nech si fit, kym ti dojde polovicka domov.
moncurik, to je super, ze mate lepsie spg. jooj mojka, drzime ti palcoky, nech sa podari. a kedy mas 12DC? pekny vikend vsetkym a aj pekneho valentikna. paaaaa v pondelok 😵 😵

moncika15
autor
13. feb 2009

dakujem 😵
vyxadza to presne za mesiac!!! mono budem na svadbe tehulka 😵

jarulai
16. feb 2009

dobré ránko 🙂
moncik, silno vám držím palčeky, nech vám to výjde. a aby si už na svadbe bola tehu 😉
no ja som veru toho v sobotu vela neupratala - radšej som to trošku vyležala a veru pomohlo, už je lepšie. už aj počujem 😀 😀 na šťastie som nemala horúčku, tak to je "len" prechladnutie 🙄
no shandy, my to vieme, že si šikulka 😉 a neboj, aj to plodenie detí sa naučíme 😀

aký bol víkendík? riadne zaláskovaný, dúfam 🙂

jarulai
16. feb 2009

no idem pracovať 🙄 ozvem sa poobede 😉

matusik111
16. feb 2009

ahojte babulky, ja sa hlasim po niekolkych dnoch 🙂

matusik111
16. feb 2009

takze, my sme mali skveleho Valentina,.... bol asi najkrajsie , ktory sme spolocne prezili. Mali sme sexik rano - taku rychlovku, lebo som musela ist nieco pomahat rodicom, a potom som spravila taku veceru romanticku pri svieckach, dali sme si jahodove vinko, a sexi pradelko a este raz sme si sexli 🙂 😵 😵 Bolo to super. Velmi sa mi to pacilo, Ovulku som mala bud v nedelu alebo dnes , tak este asi znasilnim muzika, lebo je cely tyzden doma 😵 😵 😵 . Ale v sobotu vecer sme isli na ples a trosku viac sa popilo, tak, boli asi opite aj tie spermie, ktore u mna prenocovali 😀 😀 😀
Tak ja som bola spokojna s Valentinkom. 😎

matusik111
16. feb 2009

shandy , posielam graf, aj ked je trochu dzuravy 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
si sikulka, ked si spravila test a aj Ta pochvalili,... si sa pochvalila, ze na Teba myslel cely konik ??? 😀
ako bolo na horach? valali ste sa poriadne v snehu ???

Monciatko, tak vy ste sa rychlo rozbehli, ani sa nenazdas a budes mat brusko vacsie a vacsie. Ake to je jednoduche, ked sa pride na ten problem . Vidis, vcera sa da v dnesnej dobe riesit, len potrebujes vediet kde je problem. Dobre , ze ste isli na to vysetrenie. Budes cacana nevesta a hlavne stastna 😵 😵 😵

Jarulai, tak ty sa chystaj na Valentinka, uz Ti pride zajtra domov 😎 . Bude vam dobre doma spolu a budete si uzivat valentina cely tyzden.

matusik111
16. feb 2009

babulky, ze by ste tu este neboli ???

shandy
16. feb 2009

ahojteeee,
moncika super, dufame vsetky, ze to tak bude a ze budes tehulka nevesta 😀
jaru hlavne, ze ti je lepsie 😵 😵
vikendik v pohode, no az taky zalaskovany nebol, lebo nebolo kedy..a draheho nejako zacali boliet krize, takze sme odisli skor domov, zasli k svokre na obedoveceru, na nakupy a vecer som uz bola taka grogy, ze som aj pri filme zaspala... 😅 , no dakujem za prejavenu doveru, dufam, ze vas nesklamem 😀 😀
ja mam dnes take fofry, ze az...
matusik, tesim sa z teba, ze ti to konecne vyslo podla tvojich predstav - vikend romantikus 😵 😵 , budem nedockavo cakat na vysledok 😀
o dzuravom grafe mi nehovor, lebo ja ti nemam ani co poslat, odvtedy som nist nemerala, pretoze som nenasla teplomer a ani nemala kedy kupit novy. tak hadam dnes sa podari, chcem kupit rovno ten, s ktorym sa meria bazalna teplota, co ma dve desatinne miesta, lenze to skoro nikde nemaju...
matusik, ja som sa teraz konecne dostala na kona 😀 😀

jarulai
16. feb 2009

už som tu aj ja. snažila som sa robotu čo najskor urobiť aby som sem mohla skočiť, ale stále sa vynáralo niečo nové, čo bolo treba 😠 ale už som hotová 😉
matusik, to musel byt krásny víkendík, normálne ti závidím 😨 😉 aj ja chcem takého ☹ my sa možme ešte stále len mojkať, žiadny seksík ☹ mrcha jedna, kedy už dorazí 😠 😠 vidím, že začínaš byť v obraze, kedy mám mužíka doma a kedy nie. super. lebo ja mám ešte stále chaos - sa mi to pletie, ktorej z vás ako chodia mužíkovia domkov. ale ja sa polepším 😀

jarulai
16. feb 2009

babulky, dnes tu nie je nikto? 😨

jarulai
16. feb 2009

ešte som zabudla - výsledky sú negatívne, takže za to asi može ozaj ten chrípkový vírus /aj ma bolelo hrdlo už v nemocnici.../ alebo tá trombofília ☹ no čo už. ale vraj mám zvýšený cholesterol /čo mi doki pred tým vravel, že jedna z príčin, že sa nedarí, je moja nízka hladina chol. - to je paradox, čo 😨 🙄

matusik111
16. feb 2009

ahojte kocky, ja som tu len na skok, lebo tiez dako viac a viac robim.... mozno to bude dobre, a nebudeme furt mysliet iba na to babo,. 🙂
ja sa budem cely tyzden domov ponahlat..... juj tak sa tesim, ze mam muzika doma. Tak ja uz iba 40 minut a bezim za nim.
Babulky, aj vy budete mat krasny vikend, a je to uplne jedno , ci je Valentina alebo Adolfa 😀 😀 😀 , hlavne , ze sa vsetci moc lubime.

jarulai
16. feb 2009

presne tak matusik, my máme pekný celý týžden, ked je moj mužík doma. tebe býva tiež celý týžden doma? mne už síce padla, ale čakám segru, tá ide na bus trošku neskor /robíme spolu, len pre poriadok 😀 /

moncika15
autor
16. feb 2009

ahojte,
dakujem za povzbudenie 🙂 dufam ze vas nesklamem, budem sa na to pilne pripravovat 😉 😀
my sme mali valentin dost nahofno 😠 pohadali sme sa a cele doobedie sme sa nebavili. az o 14tej na maminej oslave sme sa nejako dali dokopy 😅
no my sme tyzden "nasporene" spermijky museli odovzdat v kelimku sestricke ( 😅 ) a aby nebolo malo presne v den mojej ovulky! aj som sa xcela spytat ci si ix mozem zobrat domov 😀 😀 😀 ... srandujem samozrejme...

jarulai
16. feb 2009

moncik, prečo by si nás mala sklamať? na také niečo ani nemysli. aj keby vám to hned na prvý krát nevyšlo /čo sa nestane 😉 /tak to nebude predsa tvoja vina, ani tvojho budúceho mužíka - to by som aj ja mohla hovoriť, že som vás sklamala, nie?
ale hlavne, že ste sa udobrili - to býva to najkrajšie potom, nie 😉 také udobrovanie...hmmm

matusik111
16. feb 2009

mne chodi moj manzelik do roboty v pondelok rano a vrati sa stvrtok vecer a to sa opakuje kazdy tyzden 🙂 ale tento tyzden je cely doma , tak ide do prace az buduci pondelok.

Baby naozaj je to pravda, ze spermie musia dozrievat niekolko dni ???? Moncika, ved kelimok si oni mali nechat a do Teba mala ist dalsia davka 🙂 ked uz boli rychlejsie 🙂 a uzival aj dake tabletky?

jarulai
16. feb 2009

babulky, utekám domkov, aj tak som to dnes dosť pretiahla 😀
tak zajtra. pa-pa 🙂

moncika15
autor
16. feb 2009

nie nic neuzival,ale teraz zacal uzivat permen..to som mu ja naordinovala 😅
mam z toho strasne zvlastne pociy...take ze sa aj tesim aj m je to take cudne...akokeby to moznobabo nebolo od mojho ale od toho doktora 😅
a navyse vcera sme mali predsobasovu nauku u farara a ten hovoril taky pribeh o pare ktory po svadbe nemohol mat deti a rozhodovali sa ci pojdu na umele... ze pomale spermie,snazia sa 2 roky.... vsetko sedelo na nas. a potom to ukoncil tym aky je to strasny hriex nexat si babo spravit umelo 😅 ze ked boh da aj spermie sa zryxlia 😀 😀 😀 kokso ja som nemohla taky vybux smiexu som dostala az som sa hambila 😅 strasne neznasam taketo reci 🙄

matusik111
16. feb 2009

a ja to uz tiez balim,.... aj ked som uz mala byt na pol ceste domov 🙂

jarulai
17. feb 2009

dobré ránko, holky 🙂
moncik, na také veci sa vykašli. ja tiež neznášam takéto reči a hlavne od tých, ktorí nevedia ako to je. podla mna farári v tomto nemajú čo poučovať, ked im samotným ten celibát lezie na mozog 😀 a nevedia aké to je túžiť po mimi. mne tiež moja starká kázala so zdvihnutým prstom,ked som začala chodiť s mojím mužom, aby sme spolu ešte nespávali, lebo mám pred sebou ešte školu /začala som vtedy chodiť na vysokú/. a potom som sa dozvedela, že ona sa musela vydávať v 17, lebo už mala bruško. a potom ber vážne od takýchto ludí nejaké poučovanie 🙄
včer mi dojde mužík, už sa teším... 😉 😵 😵 😵

matusik111
17. feb 2009

dobre ranko babbulky,
ako ste sa vyspinkali ???? ja som celkom OK. 😵 😵 Mala som muzika doma, ale venoval sa viac internetu ako mne, tak ja som isla radsej spat ☹ takymto sposobom sa k babenku nedopracujeme ☹ co uz, ved mozno sa niekedy podari 🙂
prikladam graf, http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
uz som mala mat ovulku, ale nepodoba sa to moc , tak neviem co ma caka tento mesiac.

jarulai
17. feb 2009

matusik, neboj, ved on dolezie 😀 ked sme mi urobili bábo popri tých turnusoch a večných nahánačkách okolo domu, tak vy to zvládnete lavou zadnou 😉 😀 inak mne mužík pravidelne zaspáva už večer okolo 7 /to už musí byť ked vidí začiatok filmu o 8 😀 / a vidíš - znásilnila som ho pár krát a bolo to /nie že by sa dával nejako zvlášť prehovárať na to... 😀 😀 😀 /
ja mám pocit, že začínajú pobolievať didky - žeby sa už blížila mrcha 😨 😵 to by som nebola vobec proti. alebo mi z toho čakania na nu už zašibkáva 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre