Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
10. mar 2009

no ved preto 😀 😀 😀
to nie chlapi - to policajti 😀 😀 😀 to je diagnoza sama o sebe 😀 😀

shandy
10. mar 2009

no o to horsie, ze xlap a este aj policajt, to je dvojita diagnoza 😀 😀

matusik111
10. mar 2009

tak babulky, ja idem tiez trosku robit , aby som sa 2 dni neflakala, to by bolo uz moc, nezda sa vam 🙂 ???

Tak navrhujem, 2 deticky so sedackami, a to 3. na koniec, ked uz to najstarsie nebude potrebovat sedacku 🙂 🙂 , dobre som to naplanovala????

matusik111
10. mar 2009

baby, ja uz by som naozaj chcela byt tehotna , uz ma to nebavi takto stresovat kazdy mesaic. To je asi blby a nevhodny prispevok, co ? 😀 😀 😀 😀
Ak sa tonepodari tento mesaic, tak na to seriem .... 😵 😵 😵

jarulai
10. mar 2009

matusik, to tie staršie detičky už ani nebudú detičkami, ked budeš potrebovať tú 3.sedačku 😉 vieš, že dnes sa to musí používať doooosť dlho.

tak idem aj ja niečo urobiť, som tu tak za 1hodku - ked budem papať 😉

shandy
10. mar 2009

😵 veru, veru ty si planovac matusik 😀 😀 , no hlavne klud a nemysli tak na to...ja napriklad tento mesiac mam z toho uplnu srandu, tak to tak aj beriem 😵 😵 , mozno by sa ti zisla dovolenka ako mne, aby si prisla na ine myslienky. okej babeny, tak aj ja, o hodku sme tu 😵

jarulai
10. mar 2009

už som tuuuuu 🙂

shandy
10. mar 2009

ja meskam 😒 😠 😀
som bola xrumkat. tak ty cestoviny, ja reznicek a zemacky a sosovicova polievocka, mnamky hamky 😀 , co nove? micka nezufaj, ze sa tolko snazite, dnes sme sa dozvedeli, ze je tehula taka danka z temy BT grafy, tiez sa snazili ako vy 😉 , tak neboj, uz ked to prislo raz, pride aj druhy 😵 😵 a ja mam dnes stretko s kamoskou tehulou, uz zacina piaty mesiac, tak dufam, ze na mna prenesie tehu virusy a ja potom aj na Vas 😀 😀 😅 😵

jarulai
10. mar 2009

shandy, to teraz komu patrilo? 😨

shandy
10. mar 2009

no tebe, akurat si to pisala v druhej teme 😀 😀 , tak som to trosku zblbla 😀 😀

jarulai
10. mar 2009

shandy a čo keby sme zase neskákali a boli len v jednej téme? a vraj len ja tu mám schizu 😀 😀 😀

shandy
10. mar 2009

😀 😀 , mozme, tak podme do tej 2009, lebo matusik tu nie je aj tak. matusik, keby si sa tu objavila, sup ho do temy rok 2009 to isti, okej? 😉 , si odskocime 😀 😀

matusik111
10. mar 2009

babulky, tak vy takto behate kade - tade ??? pekne. asi zas nemate ziadnu robotu 🙂
ja som tiez citala tu temu BT a Danka je tehulka, .... jaaaaj , ze 2 roky snazenia. Ja si to neviem ani predstavit, ze 2 roky trapenia.

a inak , shandy , mas pravdu, ja by som potrebovala daky vikdendik oddychu..... alebo mozno po roku skusania to uz nebudem dako ani vnimat , ze sa snazime 😵 😵 😵

jarulai
10. mar 2009

matusik, máš pravdu, dnes som toho moc nespravila 😀
inak, ja som to včera počítala - ked nerátam to moje krátke tehu, tak sa už snažíme 2,5roka 😠
každopádne - práve mi padla, takže utekám domkov. musím mužíkovi upiecť koláčik a nachystať masko - večer mi zase odchádza ☹ ☹ ☹

tak zajtra. pa-pa 🙂

shandy
10. mar 2009

ja makam aj popri konovi, aj ked ma tu potom jaru hubuje, ze ju zanedbavam 😀 😀
mne ta dovoska ffaaakt pomohla, vobec som nemyslela na to, uplne som vypla z tohoto. bolo to super, fakt by som ti to dopriala 😉
tak ahoj jaruuuu, pekne sa s nim rozluckaj, nech sa zem zatrasie 😵 😵 , pa pa

matusik111
10. mar 2009

ahoj Jarulka, tak ty odchadzas, ... pekne vybozkavaj muzika , pobal ho , aby nebol hadny. Presne ako ja ked balim v nedelu 😀 😀 😀 😀 , a zajtra sme slamenne vdovy 🙂

shandy
10. mar 2009

veru, veru, zajtra sme vsetky tri slamene vdovy, ale potom matusik stvrtoook a hurraaa uz ich tu mame 😀 😀

shandy
10. mar 2009

matusik idem aj ja este zamakat a potom ponahlam za tehulou kamoskou, tak pekny vecer, pa pa a pozri si dnes Dextera 😉

jarulai
11. mar 2009

dobré ránko, slamené vdovy 😀
tak som ho vystrojila, nabalila poriadne a on mi napísal potom, že: ťažko sa mi od teba odchádzalo, musíš byť na mna nabudúce zlá, nech sa mi lahšie odchádza 😀 no uznajte 😀 😀 😀
inak, aj vám vždy tak hrozne mužík chýba, ked odíde? mne je v ten den nenormálne smutno. a ked vidím ten prázdny dom - no hrúza. ja som vtedy ako malé decko, aj slzička vyletí 😉

shandy
11. mar 2009

ahooooooj slamena dora 😀 😀 😝
no aj mne moj drahy vravel pred odchodom, ze mne sa taaak od teba nexce odist, som videla, ze bol smutny z toho. no je to tazke, potom sa nikdy neviem dockat, kedy pride. tak sa na seba vrhneme, ze niekedy ani kabat a cizmy nestihnem dat dolu 😀 😀 😝

shandy
11. mar 2009

iinak vcera som bola babenky s tou kamoskou tehulkou, tak som jej dobre pochytala brusko a posielam vam tehu virusiky 😵 😵 😵

shandy
11. mar 2009

matusik a ty si kdeee? si sa nam stratila? 😒 😕

matusik111
11. mar 2009

dobre ranko babulky , tak som tu aj aj 😵 😵 😵 a pridavam sa do kolektivu " slamene vdovy" 🙂
A viete co , ja tento mesaic som sa dala na poriadne chudnutie. Lebo pochybujem , ze sa nieco zadari, ked ovulka vychadza na cca utorok a to budem samucka ☹
Poviem vam co a ako 🙂 , ranajkujem jogurtik alebo musli, obedujem normalne a potom uz nic nepapam. Stavila som sa s kamoskou, ze mesiac nezjem nic sladke, a Od vcera cvicim vo fitku pod trenerom. Zatial som zvladla iba 2 dni, ale musim to zvladnut cely mesiac. Potrebujem schudnut 2-3 kg, uvolni sa mi psychika a potom sa vrhneme na dieta 🙂
Ked brusko nechce rast tak ako by malo, tak nech nie je ziadne. Tak tento tyzden vy budete planovat mimino a ja planujem chudnutie 🙂
Moze byt ?? 😀 😀 😀

shandy
11. mar 2009

ahoj micka, neblbniiiiiiii ty slamena vdova. My sme mali raz prednasku s kondicnym trenerom o strave. Povedal, ze nejest nie je dobre. Sposobuje to jojo efekt, cize ty sice schudnes, ale zas to naberies spat. Okrem toho, telo sa chova tak, ze ked zisti, ze uz vecer nejes, zacne si ukladat zasoby z toho doobednajsieho, lebo vie, ze potom uz nedostane nic...skus radsej to cvicenie a zdravo sa stravovat - mensie porcie castejsie. ovocie a sladke skor doobeda. Vyhybaj sa hustym mukovym polievkam, lepsie su vyvary alebo teda cire polievky. Rovnako sa treba vyhybat mukovym omackam k masu. Radsej si dat maso na prirodno alebo bez omacky. Ak mas vacsie brusko, je lepsie jest menej zemiakov, radsej ryzu ako prilohu. Po cviceni je dobre si dat banan... 😉 , no snad som ti povedala, co som xcela. Nejest nie je riesenie, skor ti moze zacat haprovat MS a cely cyklus tak nevymyslaj bambula 😀 😀 a mimi sa u teba bude pacit bez ohladu na to, ake mas brusko.. 😵

jarulai
11. mar 2009

matusik, pridávam s k shandy. má úplnú pravdu. a to ti vravím ako študovaná dietna sestra, takže žiadny laik, čo si to prečítal v časáku 😉

inak - ja osobne by som radšej cvicila pod mojim mužíkom ako pod trenérom 😉 😀 😀 😀

matusik111
11. mar 2009

babulky, vy ste uplne super. ... ked ja teoriu ovladam ☹ , ale ja zerem ako blazon. Ja sa musim nastarotvat a potom to pojde . Uvidim , ako to vlastne vsetko zvladnem, takze mozno uz zajtra vam napisem, ze som mala super veceru 🙂 a ktomu zmrlinovy pohar 🙂

matusik111
11. mar 2009

Takze Jaruali je dietna sestra, .... mala by si na tie nase bruska viac dohliadat 😵 😵 😵

jarulai
11. mar 2009

mnaaam, to by som si veru dala, taký zmrzlinový pohár 😝
inak, ja idem o mesiac na svadbu a poviem ti, nejaká dieta mi je ukradnutá. som si povedala, že pre mimi musím mať zdravé bruško a nie super postavu plnú neduhov. nie že by som sa nejako prejedala - to sa ovládam, ale mimi mi je prednejšie. komu sa nepáčim, nech sa na mna nepozerá 😉

matusik111
11. mar 2009

jeeej, svadba, ja by som isla tiez. trosku sa zabavit a dat si kolacik. ale az za mesiac 🙂

jarulai
11. mar 2009

matusik, vidíš, ja nemám kontrolu ani nad tým mojim bruškom 😀 inak - aj mužík pod mojim vedením pekne priberá, tak vidíš aká diétna 😀 😀 😀 ale on si zase nedá povedať

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre