Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
17. apr 2009

pekny vikendik teda aj tebe 🙂 , no my este nesnazilkujeme naplno, mozno v nedelu nejaku rychlovku, ale mam tam tie kvasinky tak vobec nemam chut a este dnes mam mrchu, tak nemozem ani liecbu zahajit 😒 ...no ved ale kto si pocka, ten sa docka 😀 😀 😀

jarulai
20. apr 2009

dobré ránko mojka 🙂
no prežila som to 😝 🙄 zabaviť sme sa zabavili, nohy ma ešte včera boleli 😉 aj ked...piatok sa ma švagor pýta: čo aj vy budete mať mimi? a slzy už tiekli ☹ viac mu nebolo treba, myslím, že pochopil /aj ked u neho je to vždy trošku otázne 😀 / v sobotu sa pre istotu pýtal zvyšok rodinky: a vy kedy budete mať? ved je to už nejako dlho, nie?/rok a pol po svadbe/ odpovede som radšej už nechávala na mužíka, len som sa vždy otočila a zadržiavala slzy - nedalo sa inak 😢
mrcha nedošla na svadbu, no už dnes ráno začali náznaky, že príde čo nevidieť 🙄 a ku podivu to neberiem tragicky - mužím ma povzbudil tým, že aspon vieme, že som tam už OK 😉 no neviem ako by som to znášala, keby nebol domka...
moja, idem popracovať a zase okolo 11.30 😉

shandy
20. apr 2009

dobre ranicko mojenka 😵 😵 😵
no tak vidis, aka si ty silna osoba. mna boli cele telo, lebo vcera sme otvorili sezonu a boli prvykrat na bajku, presli sme cez 40 km a svalovicu mam tusim este aj na mihalniciach. ufff 😀 😀 . jaaaj tieto otazky. musis sa voci nim obrnit, ine ti nezostava. Niektori ludia si neuvedomuju, ako to co povedia moze ublizit tomu druhemu. Oni to tak vacsinou ani nemyslia, len nevedia, ze mozno je nejaky problem...
tak pekne pracuj, ja budem tiez a poobede sa vidime
😀 😀, ja ho tu mam tiez este dnes a potom mi ide do prec az do piatku 😒 ☹ , zem sa este stale u nas nezatriasla, lebo vcera ma bolel cely zadok a okolie 😀 😀 😝 , hadam dnes sa uz bude dat 😀

jarulai
20. apr 2009

ešte pracuješ? ja som sa už odtrhla - mám tu síce ešte niečo, ale to sa dá aj popri koníkovaní robiť 😉

ved práve - tie otázky - oni totiž z mužíkovej rodiny nikto nevedia, čo a ako to u nás je. ale už som mala 100 chutí to pri tej 50.otázke povedať! nie aby nás lutovali alebo tak, ale nech nám dajú pokoj, dosť sa predsa trápime aj bez ich idiotských poznámok ☹ 😠
ty si takýto športovec - mna by zabilo aj 5km, nie ešte 40!!!no klobúk dolu 😉

shandy
20. apr 2009

no dnes toho mam teda dost, ale nejako som sa nevyspala, lebo som vcera popila kofolu a potom vecer nie a nie zaspat. a teraz to na mna ide 😀 😀 😀
hej, asi mas pravdu, ze niekedy je lepsie to povedat, aby si nemusela celit takym otazkam ako teraz. neboj mojka, ved zasluzena odmena ta neminie 🙂 😉
no ze sportovec, vies aka som teraz hotova? 😀 😀 , no tak dakujem. tak my sme zvykli chodit take dlhsie, ale predsa len som aspon chodila cvicit v zime alebo tak a tuto zimu nic, lebo som mala to koleno...ale ved nejako sa dostanem do formy 😀 😀

jarulai
20. apr 2009

moja, ja verím, že tá odmena čaká na nás obidve 😉
dnes sme sa akosi nestihli, už utekám za mužíkom 😉 no mrcha dorazila práve teraz a je o dooooosť slabšia zatial ako minule. minule som musela chodiť na wecko skoro každých 15min...no ved uvidíme
tak si pekne dnes oddýchni 😉
pekný večer moja, zase ránečko 😉
pa-pa

shandy
20. apr 2009

no dufam aj ja 😵 😵
joooj hnusoba jedna 😒 , no ved ona sa potvora asi este rozbehne. ale to neva, nech sa to dobre precisti vsetko, nech to tam ma potom fazulka makucke ako nove 🙂
no, neviem ci si oddychnem, lebo drahy ma zas pripravene volake narocne aktivity 😀 😀 , no ale hadam este dnes to prezijem a potom budem mat tyzden na liecenie. ty si pekne pomojkaj muzicka a rano teda tu 😵 😵
pa pa

jarulai
21. apr 2009

dobré ránko mojka 🙂
mrcha už je normálna, ale teší ma, že 15-ty DC, ked by teoreticky mala byť ovulka, bude mužík domka 😵 😵 😵 a chystám sa vtedy aj k dokimu, nech ma informuje, či je alebo neni ovulka, aby sme sa zbytočne potom neumárali 😉 a vidíš, zase nám to vyšlo cca naraz tá mrcha, že? ty máš tiež taký dlhší cyklus okolo tých 31dní?

moja, dnes sa zase ozvem okolo tej 11.30, ako vždy, jo 😉 idem teda makať 😝 🙄
pa-pa zatial 😉

shandy
21. apr 2009

dobre ranko micka moja 😵 😵 😵
huraaaaaaa, no ja by som ho tu teoreticky mala mat tiez, tak sa na to vrhneme spolu tento cyklus
😀 😀 😀
jaaj, no vidis, tak ja budem robit ovu testy, nech to nepresvihnem. v najhorsom objednam dalsie cez net. ved to prislo rychlo a az take drahe to nie je 🙂 . co by sme pre to neurobili, ze? 😉
hej, presne ako pises, ja tak 31, 32 dni, tak to budeme na rovnako 😵
jasne, tak ja tiez, zatial makaaaaaame papa 😀

jarulai
21. apr 2009

už nemakám - teda makám, ale toto možem robiť aj popri koníkovi 😉 😵
no neviem, či budeme vždy rovnako - ja som teraz dostala až na 36DC - tak možno to odteraz bude zase takto 🙄 no vobec by som sa nenahnevala, keby to tento rok už bola posledná mrcha... 😉

shandy
21. apr 2009

no ved nevaaaaa, sak plus minus rovnako 😀 😀 😀
no ani ja by som sa na teba nehnevala, keby tato bola tvoja posledna 😉 😵 😵 😵

jarulai
21. apr 2009

no ved to dúfam 😉 😀 momentálne si pripadám ako zdrogovaná - bolí ma bruško, chce sa mi spať... 😝 neznášam toto 😠
a ved aj tvoja by mohla byť už posledná - ved počkaj, ked začnete snaýilkovať s profertilom... 😉

shandy
21. apr 2009

no ani sa ti nedivim, ja mam vzdy take bolesti cez mrchu, ze by som cely den najradsej prelezala v tepluuucku 🙂

no mohla, vobec sa nebudem branit 😀 😀 , ved uz teraz cakame na ovulku s profertilom, sice zatial berieme len nejakych 20 dni, ale uz nejake vysledky by byt mohli. aj ked po tej operacii by som to skor asi tipovala na dalsi mesiac, lebo tie spermijky budu mozno nie az take kvalitne 😀 😀

jarulai
21. apr 2009

a my tu máme ešte aj zimu, ruky mám ako ladoborec 😠 😠 😠
no myslím, že aj teraz by sa mohlo objaviť pár riadnych kvalitných bojovníkov, nie 😉 ja sa tiež teším na to rošošo s profertilom... 😉 😀 😀 😀

shandy
21. apr 2009

😀 😀 😀 ty moj ladoborec
sak ale studene ruky a horuce srdce, nie?
😀 😀 😀 a uz ho berie muzik? to tak rychlo prislo? 😉

jarulai
21. apr 2009

ešte dnes má poslednú z toho Cem M /inak tá je najlepšia, už ju má 3dni a nie a nie ju zjesť 😀 😀 😀 /najskor si myslel, že mrcha nebude, že budú //, tak čakal, či dojde, že až potom začne užívať aby sa tým vraj nenapchával zbytočne 😀

shandy
21. apr 2009

😀 😀 😀 ze zbytocne 😀
no takze zajtra zacina? 😉
pocuj, to ma ako s poslednou cigou keby sa lucil 😀 😀 😀
uzi si vecer micka, zajtra sa na teba tesim. cmuk

jarulai
22. apr 2009

dobré ránko 🙂
tak mužík si už včera dal posledný Cem M a dnes by mal začať s profertilom. len sa trošku bojíme - neviem ako to má brať:je tam písané ráno a večer a on má ráno brať aj tabletku na tlak, tak aby mu to neublížilo. nevieš poradiť? a ja som od včera začala poctivo pickať alchemilku 😉

idem zase popracovať a od obeda som tvoja 😉

matusik111
22. apr 2009

dobre ranko babulky 🙂

Som sa rozhodla, ze dnes vas pridem pozret a skontrolovat, ci uz robite tehulkove testy // 😵 😵 😵 .
Idem precitat par noviniek o vas , aby mi nahodou nieco neuslo.

Ja nemam nic nove , ovulka za nami, ale ziadnu zmenu necakam pre tento mesaic 😀 😀 😀

matusik111
22. apr 2009

tak som nieco stihla precitat, tak Jarulai sa bola zabavat cez vikend na svadbe. Super. Aj ked je mi luto tych sprostych otazok, lebo poznam to aj ja 😒 Ale hada sa to uz teraz podari a vsetci mozu byt kludni a vy budete stastni 😵 😵 😵
Shandy, tak ty hadzes sportove rekordy??? tak to pekne formujes telo na leto , budes kocka. A drahy uz je v poriadku po operacii?

matusik111
22. apr 2009

uz som precitala aj druhu predchadzajucu stranu 🙂 Tak vasi chlapi uzivaju nieco fajnove???? Ako vidim, nic ine neostava, musim to kupit aj ja mojmu 😵 😵 😵 , to ste kupili normalne v lekarni, ci na predpis?
A inak , mne dochadza kyselina listova, tak idem sa preorientovat na nieco ine. Tiez ste to tam spominali, tak pojdem zas na nakupy 🙂

Inak, citala som temu , kde si chvalili Alo Vera na otehotnenie, mate s tym skusenosti ?

A kto je ta kocka, ktorej silnie // , to je tiez dlhorocna snazilka, ktorym sa podarilo?

matusik111
22. apr 2009

Babulky moje, asi som vas tu nezastihla. No uvidim, ako budem stihat - nestihat cez den. Dufam, ze sa na mna nehnevate 😀 😀 😀
a inak, nema nahodou Moncika po svadbe uz ??? a mozno sa uz aj gulka a nechce nam nic povedat.

shandy
22. apr 2009

dobre ranickoooooooo 😵 😵 , jeeeeeej matusik, nazdar 😀 😀
jaru to by mu nemalo urobit nic, lebo profertil je len zmes mineralov, enzymov a vitaminov, ja tiez beriem vsetky mozne vitaminy rano spolu s tabletkou na znizenie pulzu (betablokatory - oni sa predpisuju aj na znizovanie tlaku, ale ja to mam kvoli pulzu), takze to by nemal byt problem.
tak pekne pi jaru, aby si zabudla 😀 😀
tak tesim po obediku 😵 😵

shandy
22. apr 2009

matusik a preco nic necakas? aby si bola prijemne prekvapena? 😀 😀
si pis, matusik, sportujem o sto dvesto. aj vcera som si dala doma pol hodku na stacionarnom 🙂 , hned sa lepsie citim 😅
matusik kup profertil, nech to tvojmu muzikovi povzbudi libido a nech ta trosku ponahana s korbacom 😀 😀 😀
aloe vera? no neviem...ale ak tak treba kupit to prave, vytazok co najcistejsi, lebo tie akoze aleo vera napoje z ciny, to je len marketing...
ta kocka je z tej temy rok 2009 to isti 😉 , po 8. mesiacoch sa jej zadarilo a 5 mesiacov merala BT.

shandy
22. apr 2009

no veru o moncike ani chyru ani slychu 😒 , snad vsetko ok 🙂 a ked bude mat po sa ozve s pozitivnymi spravami 😵 😵
matusik ty by si mala poriesit tvoju LF mas ju tusim kratsiu, tak mozno tie valovic kvapky skusit, hmm? 😉

jarulai
22. apr 2009

ahojte babulky, už som sa na dnes upracovala až dosť 😀 😀 😀
jééééééj, matusik, no konečne si sa nám ozvala 😵 😵 😵

babulky, ten profertil je nejaký riadny - mužík si dal dnes prvú a už mi volal na hraniciach, že ho vajka už tlačia - žeby už účinkoval😨 😀 😀 to bude po mesiaci iná sila, budem musieť mať pri seksíku zavreté ústa, aby to nevyletelo druhou stranou 😀 😀 😀

inak - moncika má svadbu teraz v sobotu, tak má asi momentálne iné fofry 😉 no snád sa ozve potom a hádam aj pridá nejaké to foto 😉

shandy
22. apr 2009

no huraaaa, nazdo 😵 😵

hehe, vy mate teda doma veselo 😀 😀 😀 , uz potrebuje vypustit bojovnikov? no veru jaru, radsej zapchaj vsetky dierky pre istotu 😀 😝

jeeeej, tak drzime palce moncike, nech jej to vyjde podla jej predstav 😵 😵 😵

jarulai
22. apr 2009

no shandy, asi ako vy 😀 😀 😀 ale vieš si to predstaviť, ked šetrí spermošov už od nedele /teda to vychádza nejakých 10dní/ + ten profertil - čo to potom urobí 😉 😀 😀 😀 to bude iné rošošo 😀

shandy
22. apr 2009

si pis jarulka, my keby sme zili vedla seba, akoze vy a my, to by bolo ine rodeo 😀 😀 😀
no u nas setrenie len na 4 dni, ale aj to bude asi mela, aj ked draheho este trosku bolia vajka, ze to este nema uplne ok. tak sme sa dohodli, ze asi uplatnime tentokrat model nie kazdy den, ale kazdy druhy 😀 😀 , no len ci to vydrzime cez tie plodne dni... 😝, sice ked sa zasa cez vikend znicim na bajku, tak mozno aj hej 😀 😀

jarulai
22. apr 2009

daj si na bajk miesto sedačky fotelu - to sa mi moj mužík raz tak smial, ked som sa mu po 5km začala sťažovať, že ma tlačí zadok...no uznaj, tsss 😀
no nám nič iné nezostávalo, kedže som hned pondelok dostala mrchu a dnes mužík odišiel a príde až v stredu - tak musí šetriť 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre