Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
27. apr 2009

moja a kolko dní mávaš normálne mrchu? no neviem - tak počkaj ale ako vravím - možné to je 😉

matusik111
27. apr 2009

minimalne 3 az 5 dni , prave preto je to cudne.

matusik111
27. apr 2009

uz ma vselico napada, ci nahodou to neni uhniezdovanie, ale sa mi to zda neskoro . Hrozne, pekne si pockam na zvysok mrchy , ktora pride mozno oneskorene a bude problem vyrieseny 🙂

matusik111
27. apr 2009

jarulka, a tebe kedy prisla akoze ta mrcha na 10 min ? v presny den?

jarulai
27. apr 2009

moja, vtedy mi to prišlo asi na 32DC, čo ale u mna ešte bolo akože v norme, lebo ja som mávala cyklus tak 28-35dní 😉

mojka, teraz už musím končiť, ozvem sa až zajtra 😉 majte sa mi tu krásne a neplačze za mnou 😀

shandy
27. apr 2009

jeeeej jaru a ty si uz prchla ☹ , tak zajtra 😉
ahoj matusik, my tu tusim mame nadejnu tehulku 😵 😵 😵
sup, sup testovat a budes mat klud. a kolko si dpo matusik? a co BT?

matusik111
27. apr 2009

pekny den a uzivaj si to 🙂

shandy
27. apr 2009

matusik, halooo si tu?

jarulai
27. apr 2009

babulky, nieeee, ešte som tu, len som mala nejakú aktivitu, kvoli ktorej som myslela, že mi už nevyjde sa za vami zastaviť /OK, priznávam, mali sme posedenie na počesť nedelnajšej filomeny 😀 😀 😀 /
tak už som tu a plne sa vám venujem, tak šup sem 😉

ste tuuuuuu??????

matusik111
27. apr 2009

ja som tu tiez 🙂 vyzera , ze nam to tu funguje

matusik111
27. apr 2009

vidim, ze sa tu dnes dako obchadzame 🙂 ja dnes vobec nepracujem. Ja to uplne flakam , to asi preto, ze neviem co sa somnou deje , ci ta mrcha sa rozbehne co nie. Ja ju setrim v klude 😀 😀 😀

matusik111
27. apr 2009

a viete co ,.... tak som bola skontrolovat na WC a pomalicky sa to spusta ☹ ☹ ☹ , takze mrcha si prisla len tak nepozvano

jarulai
27. apr 2009

no tomu sa teda hovorí mrcha jedna mrchovatá - to čo akože vyvádza 😠 to ti verím, že musíš mať nervy v kýbli

ale no - ved si ma snád nechcela predbehnúť 😉 😀 😀 😀 mi tu slubujete, že najskor budem ja tehulka, až potom vy 😉 😀 😀

nič si z toho nerob...tak zase nabudúce ako aj my 😉

matusik111
27. apr 2009

shandy, tento mesaic idem merat BT, lebo muzik mi slubil, ze to ideme brat vazne a budeme spolu stale iba v posteli 🙂 🙂 , tak idem merat aj pasiky ocikavat 😀 😀 😀 😀 , tak asi od stvrtku zacnem nahadzovat teplotu . Sem - tam sa Ti s tym pochvlaim 😀 😀 😀

jarulai
27. apr 2009

matusik, no ale po tomto nesmieš byť k mužíkovi lahostajná - podla toho, čo píšeš, je to u neho riadny pokrok 😉 nie?

shandy
27. apr 2009

ze filomeny jaru 😀 😀 to fakt? alebo si robis ritku? 😀
neboj matusik, ved budes aj ty tehulka 😉 , nuz ale dvakrat keksik za mesiac, to su nic moc statistiky veru 🙂 , ale ja sa ti uz pomaly zacnem asi priblizovat. tento mesiac sa AZ 2 x zem zachvela 😠 😠
asi zacnem navstevovat suseda 😀 😀
huraaaaaaa, tesim sa, ze budes so mnou grafikovat. mna to tu samu nebavi... 😵 😵 😵

shandy
27. apr 2009

teda myslim grafikovat 😀 😀 , vsetko ostatne ma bavi 😀 😀 😀
matusik a profertil nesce papat? hmm? to by bola doma divocina 😀

jarulai
27. apr 2009

shandy, ved kuk do kalendára a uvidíš 😉
mna teraz napadlo, že aj ja som rozmýšlala nad tým meraním...no samozrejme som zabudla, tak z toho asi zase zíde 😀
shandy, to už u nás sa častejšie chveje zem ako u vás - to čo štrajkujete?

matusik111
27. apr 2009

baby, ked budete pocut to zemetrasenie od povazskej , tak to sa deje u nas doma 😀 😀 😀 , Jarulka, budeme sa predbiehat, ktora viac zderie muzika ( zo spermii ) cez vikend . ... aj u vas sa to chysta, vsak?

shandy
27. apr 2009

no tak a pytaj sa ma, ze preco som nastvana...
v sobotu sme sli na bajk a ja mam strasne tvrde sedlo, tak som mu vravela, ze vecer neviem ci nieco bude...
to som sa este premohla, aj ked velmi prijemne to nebolo, ale som vedela, ze sa blizi ovulka, lebo v sobotu som mala pozitivny ovu test. no a v nedelu ze ci nejdeme zasa na bajk, tak mu vravim, ze ale vecer potom nehrozi nic. tak neviem ci si myslel, ze si robim srandu alebo co, ale som mala problem vobec si cestou domov sadnut na bajk (radsej som bajkovala po stojacky) a vecer zacal na mna robit tahy. tak mu hovorim, ze nech smola, boli...
no ale ze mame ovulku, ako keby to rano nevedel.. 😠 😠 😠

matusik111
27. apr 2009

Jarka : VSETKO NAJLEPSIE K MENINAM A UZ LEN TO MIMINKO K TOMU VSETKEMU 😵

shandy
27. apr 2009

tak sme prepasli dalsi mesiac, no ved pohoda nie? casu dost, hlavne, ze sme sa dva dni pobajkovali 😀 😀 😀

jarulai
27. apr 2009

matusik, u nás sa to chystá už na stredu - na obed mi dojde domkov 😵 😵 😵 😵 😵 asi mu ani jesť nedám a vrhnem sa na to zdieranie 😀 😀 😀 ved musím uvolniť tie profertilové spermijky 😉 sa mi sťažoval, že ho to až dole v brušku ťahá... 😉 😀

shandy
27. apr 2009

micuskaaaaaaaaa, vsetko naj, naj a naaaaaaaaaaj 😵 😵 😵 samlepsie 😵
nech sa ti splni to, po com najviac tuzis (ze neuhadneme co to je 🙂 ) a hlavne zostan taka aka si 😀 😀 😀 dora blazniva 😵 . cmuk

😀 😀 , jaru, tak urobte meninove miminko 😀

shandy
27. apr 2009

tak sa dohodnime, ze s novym cyklom meriame vsetky 3 😉

matusik111
27. apr 2009

shandus, 🙂 mna mi roztrhalo , keby som to vsetko takto mala naplanovane na nedelu a drahy da prednost bicyklovaniu 😵 😀 , by som bola ofucana a nahnevana sama na seba 😀

matusik111
27. apr 2009

moj nechce uzivat vitaminky ☹ ☹ , ale som rozmyslala , ze ich kupim a budem mu ich do nieco davat 😀 😀 😀 , ale do coho ?? a ako ???
a u nas je velky pokrok, lebo sme sa rozpravali , ze po dovolenke by sme sli k doktorovi 🙂 , tak mozno budeme mudrejsi

matusik111
27. apr 2009

shandy, ale vy ste zamiesali v sobotu a mohlo sa to zamiesat a pockat na vajicko, tak neboj sa, nieje vsetko stratene, mozno to nakoniec dobre dopadne.

Jarulai, ale ty musis rychlo , rychlo a rychlo byt tehulka, aby sme tolko necakali 🙂

jarulai
27. apr 2009

shandy, dakujeeeeemmmmmm 🙂 😵 neboj, ja som takáto od prírody, ja sa nepolepším ani za svet 😀 😀 😀

no ja som práve teraz na začiatku cyklu, tak meriam už teraz, či až na budúce?

matusik, ale u vás je to aj tak pokrok, že aspon priznal, že s tým treba niečo robiť, nie 😉 ved on si dá povedať, neboj 😉

shandy
27. apr 2009

veru matusik, to mas super, ze uz takto aj k dokimu ho dostanes 😉, no mozno by stacilo viac keksikovat a ani doki nebude treba. tak mu povedz, ze mozno ked bude jest tie vitaminy, ze k dokimu nebude musiet ist, lebo budes tehulka 😉 😀
matusik a tak to aj bolo, som bola taka nahnevana, ze som ani zaspat nemohla. ale neviem, to budu take unavene spermijky dlhsie nasetrene. sme sa dohodli, ze budeme obden a ani to asi nebude realne...
jaru a ktory si ty den od mrsky? tak zacni zajtra rano uz, lebo cez mrsku aj tak nemeriame. teda aspon ja, tak to mas akurat
🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre