Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
20. máj 2009

😀 😀 😀
matusik, ty dona 😀
inak ja som si zasa uvarila alchemilku, uz ju dopijem tento mesiac, ked ju mam 😀 😀 😀
inak sa mi z nej tusim zacal robit natahovaci hlienik 😉

jarulai
20. máj 2009

OK, matusik, izba číslo 3 može byť. a postel pri okne nepotrebuješ, zo mna scvokneš skor ako ti stihne pred nosom prejsť nejaká tehulka 😀 😀 😀 a shandy mi určite pomože, ked už je to tvoje želanie, že jo 😀 😀 😀

shandy, ty sleduješ aj hlienik? ty si iná závisláčka 😉 😀

matusik111
20. máj 2009

tak to mas schvalne taky PC, aby ta to prestalo konikovat 🙂 , dobre to ten tvoj sef vymyslel. 😀 😀 😀

matusik111
20. máj 2009

😀 Shandy, aj ja chcem ten natahovaci hlienik 🙂 ja som ho asi mala z Pakostu ,.... idem tiez skusat buduci mesiac. Tento mesiac som pila alchemilku a nemala som ziadny hlien 😀 😀 😝 bola som sucha , ako tyzden pred vyplatou 😀 😀 😀 a druhu polku cyklu som zacala Pakost, a ja som zacala vlhnut ( ze by bola vyplata na ucte 😀 😝 😀 )

matusik111
20. máj 2009

ja este stiham pisat aj taky streleny projekt, ktory nema ani hlavu ani patu . Hruza a strach. Uz druhy den na tom pracujem a planovala som , ze to dnes dokoncim, ale nie som si ista,..... 😎 😎 😎 😎

jarulai
20. máj 2009

no moj sef asi ťažko, ten nevie PC ani zapnúť 😀

ale už asi fakt pojdem, lebo z neho scvoknem asi skor ako sa budeme mocť stretnúť v tom blázinci a to vám predsa nemožem urobiť 😉 😀 😀 😀
tak babulky, neviem, či sa ráno stihnem zastaviť ešte predtým ako si pojdem po tie výsledky, tak ak nie - držte paste a potom vám dám vedieť 😉takže zajtra sa isto zastavím 😉
užite si krásny večer, ja sa idem vyvaliť a oddychovať😉 😀
pa-pa

shandy
20. máj 2009

😀 😀 😀 matusik ty srandista
no tak si supnes pakosta a bude 🙂 🙂 , ja to len tak zo srandy davam, ked uz som si to kupila...
ale som citala ze to je dobre aj na travenie a tak, tak co 😀 😀 , na nieco to snad pomoze 😀

shandy
20. máj 2009

drzime palcosky na vysledky a pekne si oddychni a zrelaxuj sa 😀 😀 😀 , pa pa pa a pekny vecer 😉

matusik111
20. máj 2009

Jarulka, pekny vecer, pekne oddychuj a zajtra sa tesime na dobre spravicky a aj pekny grafik 😵 😵 pa-pa

matusik111
20. máj 2009

ved uvidime, ja si myslim ze tie nase cajiky a doplnky je iba haluz 😵 😵 😵 , utesujeme sa , ze nieco robime pre seba a spekulujeme hore - dole co skor.
Dnes rano som pozerala Ranny magazin na Markize, tam davali rozhovor s pani doktorkou a vychvalovala nieco, co pomaha na plodnost. Neviem teraz ako sa to vola, napisala som si to doma na listok. Chcem to omrknut na nete ako sa to kupuje. Je to ako taka muka - daky prasok, tak sa to pridava asi do jedla.

shandy
20. máj 2009

no jasne ze je to len na utesenie a pocit, ze nieco pre seba robis, noa? sak nebudem sediet so zalozenymi rukami a cakat 😵 😵 😵
jaaaaj a neni to maca? alebo take cosi? 😉

matusik111
20. máj 2009

nie , to sa dako volalo bety ...... neviem, chcem to doma pozret na nete a zajtra sa budem chvalit s novinkami 🙂 co pomaha na plodne dni 🙂

matusik111
20. máj 2009

tak ja sa asi idem balit domov, lebo pride kamoska ku mne domkov na zmrzlinovy pohar 🙂 , tak si to ideme trosku uzivat , ked uz som sama doma.
tak pekny vecer a ja dufam, ze prichod mrchy prezijem v zdravy a bez velkych bolesti 😀 😀 😵 😵

shandy
20. máj 2009

no dobre, dobre micka, tak zajtra chceme vediet, coze to je take dobre na plodnost 🙂 🙂
a pekne si uzite s kamoskou 😉 , mnaaaaam zmrzkovy pohar. a mrcha nech nedorazi 😉 , pa pa zajtra

jarulai
21. máj 2009

dobré ránko bambulky 😉
ešte som vás stihla pozdraviť 😵 pre výsledky idem o 10.00 😉

matusik ako?
a shandy? 😉

matusik111
21. máj 2009
jarulai
21. máj 2009

matusik, tak bude testík?

aj moj grafík:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

matusik111
21. máj 2009

ja som si robila test v pondelok a bol nadherne bielucky 🙂 tak ja asi pockam na tu mrchu, alebo mozno aj vyvolavacka bude 😀 😀

jarulai
21. máj 2009

idem makať, potom sa ozvem 😉

matusik111
21. máj 2009

si ma ukecala, idem aj ja pracovat,.... maximalne, ak by prisla Shandy, tak s nou pokecam 😀 😀 😀

matusik111
21. máj 2009

nieco som nasla ,.... nie ze by som chcela hodit vsetko iba na muzov, ale ukazat vam to mozem 🙂

http://www.o-zdravi.cz/clanky/muzska-neplodnost...

matusik111
21. máj 2009

Vcera som pocula, ze Beta Glucan pomaha pri neplodnosti , tak haldam nieco zaujimave na nete o tom,

shandy
21. máj 2009

Bre ranicko bambulkam mojim 😵 😵
tak a uz som tu, moj grafik dnes
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
matusik v pondelok bolo este skoro na test, skus zajtra rano, to uz by tam cosi byt malo. Tak ci tak sa tes, lebo ak z toho nahodou nic nebude, co ja mam pocit, ze by aj mohlo byt podla toho grafiku, tak budes mat krasne dlhu LF. Na vyvolavacku by som to nevidela 😉 😉 , aky bol tvoj najdlhsi cyklus? kolko dni?
jarulka, kukuk, tak sa drzkaj a hned podaj report od dokiho. jarulka tvoj grafik je tiez velmo pekny a to snazilkovanie, no superb 😵 😵 😵 , aj ja sceeeeeeeeeem 😀 😀

shandy
21. máj 2009

Matusik - detektiv oriesok nam vypatral dake novinky? Tak to idem prestudovat 😀 😀

matusik111
21. máj 2009

Shandusik 🙂 najdlhsi cyklus v mojom zivote bol 29 DC 🙂 , ale od kedy meram teplotu tak to zalezi od ovulky, a vychadza to. Skor ovulka - cyklus 26 DC , Ovulka na 15DC - cyklus na 28 DC, a tento mesiac bola skor, tak ja som pocitala, ze mrcha tu uz mala byt.
Mam moc nizke tepolty na daky zazrak, tak neverim tomu, zeby sa nieco malo diat. Tak myslim, ze zajtra to tu uz bude ako na koni 😀 😀

shandy
21. máj 2009

No Matusik, uvidis co zajtra, ak stupne, ja by som testila na tvojom mieste 😉 😵 😵
No ved ale nizke teploty nic neznamenaju micka, podla toho sa neorientuj 😉

matusik111
21. máj 2009

shandy , Tebe klesa teplota az na konci mrchy , to je zaujimave ,.... a uz aspon mozete snazilkovat a samozrejme, ze tento mesiac to vyhravas ty 😵 😵 😵 , uz by sa to tu malo nazaj pohnut , lebo je to trapne, ked v tejto teme nikto nieje tehulkovy 🙂

jarulai
21. máj 2009

babulky, tak teraz ste ukecali vy mna - som nervozna ako výjdu tie výsledky, že ani robiť nemožem 😀 no čo to budem siliť, že jo 😉 😀 tak dúfam, že vy ste nezdrhli...

shandy
21. máj 2009

veru, veru, veru sme my ale trapne, baby sa zobudte jedna z vas a pekne sup, sup tehu 😀 😀 😀 , no hadam sa nenechame zahanbit od ostatnych tem, aj tu musia byt tehule 😀 😀
ale jasne, naco to prehanat jarulka. a hned rano???! 😀 😀
neboj, tu sme, zavislost je silnejsia 😀 😝

matusik111
21. máj 2009

jasne , ze som aj ja tu 😀 😀 , len idem smeti vysypat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre