Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
14. jan 2009

😀 😀 😀 ale si myslím, že si nič nezmeškala. len to možno nepojde tak lahko a možno práve naokpak - sa vám to podarí skor ako by ste čakali. verím tomu 😉

shandy
14. jan 2009

no ono to bolo hlavne o tom, ze ten pravy stale nikde, az teraz 😀
a ja som si povedala, ze nebudem mat dieta s niekym len preto, ze biologicke hodiny. Dieta potrebuje otca, nie? V to dufam aj ja jarulai a dakujem za podporu 😵 , uz sa snazim nejako nad tym prilis nehutat a uzivat si 😅

jarulai
14. jan 2009

to máš veru pravdu. ja som našla toho pravého skor, takže sme na tom pracovali. a mimi bude určite štastné, že som mu vybrala takého ocka 😀 😀
poznám dvojicu, ktorým sa tiež nedarilo dlho, išli na dovolenku k moru - že zabudnú na starosti a budú len oddychovat, no a už prišli 3 😀

shandy
14. jan 2009

to urcite, aj ty si dobre urobila a urco budete statni vsetci traja 😉
no my sme aj na dovolenke boli a nic, ale to som nemala ani PD, co uz, ked to tak vyslo... 😠
nabuduce budem planovat dovcu podla cyklu 😀 😀

jarulai
14. jan 2009

krásny zvašok dna, utekám konečne domov z roboty 😵 som zvedavá, kedy dojdem domov, ked sa tak šmýka. no hádam dojdem celá 😉
tak zase zajtra

shandy
14. jan 2009

no davaj si pozor na seba mamina 😉
dakujem a pekny den aj tebe, ciao zitra 😀

matusik111
14. jan 2009

ahojte babbulky. dnes nerobim nic ine iba konika citam. 🙂 🙂 Este keby mi za to aj platili , tak som milionar 😀 😀 .
Shandy , mne sa uz blizi 30 a tiez mam zmiesane pocity. Ale hadam sa to podari niekedy.
Zajtra idem rano robit testik, tak som sama zvedava ako to dopadne. Ci sa nieco podarilo cez Vianoce , alebo sme si iba dobre zasexsikovali 🙂
Mam v sebe vseliake pocity, aj ma nieco picha v brusku, aj mi je tazko, aj neviem co vsetko. Ale to preto, ze som zvedava co sa rano dozviem.
Idem domkov, tak papa a zajtra sa Vam ozvem.

shandy
14. jan 2009

matusik, no ja tiez. hlavne neviem kolko cakat, co sa este povazuje za normal a s cim uz utekat k dokine. Silno na teba myslim, nech mi zajtra oznamis //. pekny vecer a papa zajtra 🙂

moncika15
autor
14. jan 2009

ahojte babulky 🙂
pekne pocasie mame. plynu nikde a ja uz som poprexladana na kost 😒

tusim som tu najmlacsia snazilka mam len 22 😎 ale za ten rok snazenia som zostarla a vytrapila sa na 25 😅

matusik prajem pozitivny testik!!!

jaru davaj si pozor nie ze si narazis rit ako moja kolegyna ta je v 7 mesiaci a predvcerom sa zrubala v umyvarke na rozliatej vode😀 malemu xvalabohu nic nie je, pekne sme sa vystresovali ale teraz spatne sa na tom bavime.... lebo ten pohlad stal za to valala sa v tej kaluzi ako veleryba na susi 😀 😀 😀

jarulai
15. jan 2009

ahojte babulky, ja už makám ako šrob 😀 😀 /to určite, jedine ak by sa toto považovalo za robotu 😀
nebojte, domov a aj dneska do roboty som prešla v pohode. muselo to síce z dialky vyzerat, že mám naložené...tak pomaly, opatrne som išla. no keby sa zrúbem, asi by sa viacerí uchechtávali 😉

matusik, ako? verím, že sú //. som zvedavá 😉

shandy
15. jan 2009

bre ranicko jaru, no tak radsej nech vyzeras ako vozralo, ako by si sa mala zrubat 😉
matusik sa este neozval, co? ja tiez cakam a dufam, ze nam oznami //
moncika no veru, aj mne uz z toho snazenia zacnu sediviet vlasy 😀 😀 😀

matusik111
15. jan 2009

ahojte babulky
uz som tu .....napisem vam to pekne od zaciatku 🙂

matusik111
15. jan 2009

Vcera vecer ked som prisla z prace mi bolo dako zvlastne a pobolievalo ma v podbrusku. Este som si povedala, ze ak by som mala mat cele tehotenstvo taketo bolesti, tak si to vobec neuzijem. Take bolesti som v zivote nemala. Isla som spat. V noci som mala take krce , mala som pocit , ze uz idem rodit. To bolo nieco strasne. Tak uz som len cakala co mi ukaze rano test ☹ .... teplota isla dole trosku som zosmutnela, a ked som videla vysledok testu , bolo mi este horsie / 😒 Takze asi tento mesiac zase nic. Verila som vianocnemu caru a asi to nebolo ono.
Napadli ma 2 myslienky. Bud sa to ukaze neskor , ze som tehotna, alebo budem mat daky problem vo vnutri, lebo take bolesti a krce nemozu byt len tak. Tak si pekne pckam v pondelok na mrchu a zacne sa novy "kolotoc"

To bola moja celo - vecerna story 😀 😀 😀

shandy
15. jan 2009

ahojcek matusik, no teeeda, to je divne. Ale niektore baby ked su tehule, maju take bolesti a krce, ako keby mali dostat a nakoniec nedostanu. Takze Matusik pokial si mrchu nedostala, este vzdy je nadej, tak nezufaj 🙂 a hlavu hore 😅 , drzim palce, nech to vyjde...lebo na test este moze byt skoro, ked ju ne-ocakavas az v pondelok...

no ja som tiez nebola uspesna a obavam sa, ze ani tento mesiac to nevyjde, lebo drahy je presne v case mojej ovu zasa v prdke, aaach jo 😠

matusik111
15. jan 2009

ved prave tie bolesti ma uistovali , ze asi sa nieco deje vo mne a hadam to bude to co ocakavam, a rano mi ukazalo iba / . Chcela som sa testovat, lebo zajtra ideme na lyzovacku a v sobotu mame party. Tak aby som sa vedela zariadit.
Shandy , ty sa rozumies trosku grafom pri merani teploty?
Inak , neverila som, ze otehotnenie moze byt take stresujuse 😝

shandy
15. jan 2009

no je to fakt mozne, ze sa uhniezduje, kazda babena to moze citit inak a to uhniezdovanie zvycajne vychadza na to obdobie okolo mrchy. No lyzovanie by ti myslim nemalo nijako uskodit, snad len trosku menej riskovat, aby si nejako blbo nepadla a party, ak myslis alkohol, tak podla mna si trosku dat mozes, s mierou.
Hmm, tu BT co ja viem, nieco som pocitala o tom, ale mam nepravidelny rezim, tak som sa na to vybodla...ako ti klesla?
No ja som tomu tiez neverila, ze z toho urobime "projekt" 😀

jarulai
15. jan 2009

babenky, nezúfajte, trpezlivost mimi prináša 😉
matusik, ja si myslím, že si skoro testovala. ja som mala na 24 den tiež pocity, že už dojde mrcha /a to bolo u mna moc skoro/ no a ona si jednoducho nedošla 😀 nádej zomiera posledná

matusik111
15. jan 2009

mna to tiez napadlo, ze by to mohlo byt usadzanie vajicka, lebo mi aj teplota klesla. Aj ked sa tomu meraniu vobec nerozumieme, iba par zakladnych info som si precitala 🙂 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

ale zda sa mi to dost neskoro, lebo posledny sexik sme mali 5.1. (na ten den som sa spoliehala) a potom 11.1. a to bola taka rychlovka 5 minutova, lebo uz bola nedela a manzel mal ist prec na tyzden 🙂 a myslim, ze uz bolo davno po ovulke. Mam z toho chaos. 🙂 🙂 🙂

zajtra skusim odmerat teplotu , aj ked uz bude doma manzel, tak musim tak potichucky, ked bude este spinkat. Lebo je mu sa zdaju vsetky veci okolo tohoto blbe a zbytocne. lebo dnes mi pride domkov a dnes mame 4 roky co sme sa prvy krat stretli ... tak si spravime peknucky vecer 😀 😎

jarulai
15. jan 2009

matusik, vieš kolko takých rýchloviek chodí po svete 😀

shandy
15. jan 2009

no veru matusik jaru ma pravdu, ja by som pockala do pondelka a uvidis, ale pokial neprisla, nadej tu stale je, tak ju v sebe ziv 😀 🙂

no aaale ved to zas tak neskumaj, vyckaj do pondelka. teplotku si kludne meraj, aspon zistis ako sa ti zvykne spravat. No jo chlapi...typicke 😀 a pritom dnes ked je problem otehu tak je to vraj tak 50 na 50..hmm

fiii, tak si urobte pekny vecer a uzite si 😉

jarulai
15. jan 2009

tak-tak, matusik, nemysli na to a pekne v pohode oslavujte 🙂 😉

matusik111
15. jan 2009

ved nic ine mi neostava ,iba cakat. 😀 😀 Ja som to len chcela skusit, lebo zevraj som mala dost vysoke teploty. Uvidime, co sa ukaze zajtra.
Mozno keby som si bola ista kedy mam ovulku , lebo ja som mala pocit ze to bolo uz okolo 3.1. ..... ale mozno vtedy vobec nebolo , ja neviem. Myslim, ze v pondelok uz budem mudrejsia aj bez merania a spekulovania. 😎
Posledne dni, ako travim vsetko casu na konikovi a citanim a vzdelavani, ja nic v praci nerobim a nie je to dobre. Uz aby som to mala vsetko za sebou, jednoducho chciem otehotniet, aby som sa mohla venovat praci 😀 😉

jarulai
15. jan 2009

myslíš, že ked otehotnieš, budeš sa viac venovat práci ako koníkovi?no ja som jasný príklad 😀 😎

matusik111
15. jan 2009

ja som v takej situacii, ze sa musim venovat prci ☹ a ked to budem flakat, mozem ist rovno na urad prace . mam to trosku komplikovane
ked som sa vydavala , tak 1. maja sme si urcili termin svadby, zajednali potrebne veci a potom som sa venovala praci do 30. juna ..... potom mi prichadza obdobie " prazdnin" tak az v polke jula som sa zacla venovat svadbe a vsetkemu okolo toho. .... a a preto som si to vychutnavala na plno.
tak by som chcela teraz otehotniet, venovat sa praci a potom v july sa budem chystat na nase babatko. Pekne som si to naplanovala 😀 😀 😀 , len dako to ten real uteka 😎

jarulai
15. jan 2009

no veru to máš pekne nalinajkované. mne tiež robotu nikto nespraví,čo nesurobím dnes, zajtra ma počká 🙄 ale doma by som sa asi teraz sama dost nudila

matusik111
15. jan 2009

to mi aj moj manzel vycita, ze vsetko mam nalinajkovane 🙂 ... ale ja si naplanujem a aj tak mi to osud meni. Takze berem vsetko s rezervou 😀 Lebo inak uz som mala byt v 3 tt 😀 😀 😀

jarulai
15. jan 2009

😀 😀 😀 ja už som mala byt po porode 😀

matusik111
15. jan 2009

aspon , ze nas humor neopusta. Mna este caka zajtra rano prekvapenie ,ked zmeram teplotu . A budem asi kludna na lyzovacke. A dam si aj caj s rumom 😀

shandy
15. jan 2009

no ale to planovanie zasa nie je zle na druhu stranu 😀 🙂 , tak ich trosku poupravis....
inak mne sa to svojim sposobom paci toto snazilkovanie - je to ako adrenalinovy sport, nikdy nevies, ktory mesiac najdes //...len nech to zas netrva dlho 😠
to su vlastne sny, no a snivat treba 😀

jarulai
15. jan 2009

humor je korením života, ved by sme sa bez neho zbláznili. nemeraj, aj tak to tým neovplyvníš, len sa budeš zbytočne stresovat 😉
mojmu PC pred chvílou šiblo, tak možno som odpoved pridala aj 2x 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre