Plánoval tu niekto pôrod podľa znamenia?

lucindusa
15. apr 2009

Caute baby,

je tu niektora, ktora si planovala, planuje alebo este len bude planovat otehotniet tak, aby sa dietatko narodilo podla zelaneho znamenia???alebo sa nad tym nezamyslate a je vam to jedno???lebo my s manzelom mame svoje predstavy aby maly alebo mala bola v tom alebo onom znameni.
🙂 🙂 🙂

vavenka
15. apr 2009

Lucinduska, drzim palce aby ti to vyslo....Ja som najprv tiez planovala - aj ked nie podla znamenia, ale mala som urcite specifika, ze aby babatku dobre vychadzali roky, aby sa narodilo este pred letom a bla bla....Hold uz presli 2 roky a ja som este stale bezdetna, takze teraz mi je to uplne jedno, kedy sa narodi, kedy pocneme, ake bude znamenie, pohlavie, v ktorej casti roka budem tehotna......Plany su fajn, ale maloktorej vyjdu tak presne, a ty sa musis strafit dokonca do 30tich dni 🙂 V kazdom pripade nemozne to je, este raz drzim palce 😉

lucindusa
autor
15. apr 2009

vavenka, aj tebe zelam hlavne vela zdravia, vela trpezlivosti a stastia...

ja som len chcela vediet, komu vyhovuje ake znamenie, lebo niekedy sa da vypocitat kedy sa malicke narodi, ja chcem tiez aby sa narodilo tak v jarnych mesiacoch, najlepsie v marci alebo v aprili, pricom ja som v aprili narodena, ale moj manzel nechce dalsieho barana🙂))

vavenka
15. apr 2009

Lindus 🙂 🙂 myslim ze vypocet je jednoduchy, ber ze tehotenstvo trva 40 tyzdnov, ale rata sa to od poslednej menstruacie, takze ak chces presne den pocatia, tak odratavaj 38 tyzdnov 🙂
Ja velmi na znamenia neverim, napriklad moje sa s mojou povahou absolutne nezhoduje, a ja verim ze ci je niekto dobrym alebo zlym clovekom, zavisi viac od inych veci, ako od znamenia.......

jaja1118
15. apr 2009

lucinduska-tiez sme si s manzelom toho vela planovali aj nam to skoro vsetko paradne vyslo-dom,auta,super praca,aj nejake korunky-a ked uz zostavalo len babatko.........slabe manzelove spermie-dva krat umele oplodnenie-a ak by som moc chcela aj to znamenie-co som ja vzdy mooooc chcela-tak by sa moje terajsie -len paaar tyzdnove tehotenstvo-ktore dufam ze bude bez problemov-muselo skoncit o dva tyzdne skor 😉 -co je este vo hviezdach 🙂
tebe drzim palce,nech je to tak,ako si zelas

lucindusa
autor
15. apr 2009

diky baby, ja som tiez neni poverciva, ale teda urcite viem, ze nechcela by som rodit na zimu a ani nejako v horucom lete, z viacerych dovodov, lebo koncim buduci rok skolu, pracujem, takze to musim kombinovat a najlepsie by boli jarne mesiace, kedy je aj po skuskach a na statnice mi pomoze rodinka aj s manzelom, ved nech sa staraju, ved to bude ich maly pokladik.mna mrzi baby, ze ste mali take problemy, ja to este nepoznam, a priznam sa ze ani nechcem, lebo doteraz sme neskusali, len nedavno sme sa rozpravali a rozhodli, uvidime, ci nam pan bozko pozehna...nic nam v tom nebrani a nemam strach, ci dokoncim skolu, ked sa budem snazit,a s pomocou viacerych to urcite dokazem....
jaja my zatial o dome len rozpravame, vyberame si, teraz byvame na byte a tam by som chcela vychovat dieta do takych dvoch si troch rokov....ale vsetko je vo hviezdach ako sa hovori....treba dufat, ale hlavne aby nam sluzilo zdravie vsetkym..
pozdravujem vas...

liz_lemon
6. aug 2012

@lucindusa ja som vzdy chcela raka, a nechcela niektore konkretne znamenia (vodnar, strelec)
nakoniec ked som otehotnela, termin bol na prelome jul a august, takze lev, ale osud to zariadil tak, ze sa maly narodil uz v juni, cize mam raka, tak necakane 🙂

petribela
6. aug 2012

nedá sa nič naplánovať,,znamenie nás ovplyvňuje v určitom smere,aj meno,,,ale všetko závisí od toho v akej rodine je dieťa vychovávané....niekedy je žena rada, že otehotnie a nezaoberá sa aké bude znamenie je to blbosť....človek si s určitými znameniami nerozumie tak sa bojí, čo keď sa mi dieťa narodí v tomto znamení..všetko je o komunikácii..ja si napr.nerozumiem s rakmi a rybami,,ale dieťatko bude kozoroh....voľakedy som sa zaoberala znameniami,,,,na niekoho to sedí na niekoho nie,,ale je to zaujímavé....môj názor

jarus_galbi
19. sep 2012

@liz_lemon aj ja by som chcela raka 🙂 asi preto, že sme obaja s manželom raci a tým pádom si aj veľmi dobre rozumieme🙂 ale to už aby sme aj začali, ako tak rátam 😅

liz_lemon
19. sep 2012

@jarus_galbi maly racik je trosku naladovy, chvilu sa smeje, a vzapati place 🙂
najvyssi cas zacat 🙂 drzim palce, aby to vyslo

jarus_galbi
27. sep 2012

@liz_lemon ako keby som seba videla 😀 tak ja pevne dúfam, že nám to výjde🙂 a keď nie, tak hlavne, že bude zdravé a nejaké znamenie to už bude 😀

vonavakvetinka
1. okt 2012

neda mi pridat moju skusenost 🙂
ja som chcela maleho byka (bycicu) a mame barana...preco? Lebo, ze vsak skusime, na prvy raz urcite neotehotniem. A co? Otehotnela som na prvy sup 😉 takze tak s planovanim, inac maly je zatial super dieta (to su vsetky, viem), na barana velmi kludny, od prvych dni mi krasne spaval celu noc, ucenlivy, pozorny...
mne sa pozdavaju aj vahy, ale to by som bola cele leto tehu a to nic moc, vsak uvidime do buducna.
Vam vsetko dobre, aby ste si porodili zdrave, stastne a krasne babatka ake len chcete 🙂

moon1979
1. okt 2012

@vonavakvetinka
my sme neplánovali nič a termíny pôrodu ako aj poslednej menštruácie, proste všetko okolo toho vychádza presne na den rovnako ako pri prvom synovi 🙂 náhoda? určite 🙂 proste toto nenaplánuješ ani keby si chcela 🙂 a bude max gol ak sa podari porodiť v rovnaký deň 😀

meg_junova
1. okt 2012

Nie, ale mne to vyslo 🙂

meg_junova
1. okt 2012

Ale podla mna je to jedno, lebo dieta si prinesie svoju charizmu, svoju osobnost a ziadne hviezdy to neovlpyvnia. 😉

saxana25g
28. nov 2012

No ja nemám nič proti znameniam,ale určite nechcem doma malé levíča . Nikdy som si s levom nerozumela tak asi preto sa snažím aby lev nebol 🙂

simca06022011
28. nov 2012

ja som chcela vahu... a mam to tazke.. podaril sa vodnar (no aby ma neporazilo, nelubim vodne znamenia :P )

ritusuk
28. nov 2012

ja som dufala v raka alebo pannu a mam doma tri panny,uplne neplanovane🙂 su to uzas deti,bezproblemove (zatial🙂,ale ci je to znamenim,to sa neodvazim povedat🙂

ritusuk
28. nov 2012

ale baby,ako tak rozmyslam,ked mam deti 23.8,je to lev ci panna?lebo vsade inak pisu:D

chloe001
28. nov 2012

@ritusuk 23. je uz panna.

chloe001
28. nov 2012

@lucindusa ahoj, my s manzelom, ked sme planovali babatko, tak manzel chcel velmi letne dietatko. A okrem toho, ze sme dufali, ze sa nam hlavne vsetko podari a teda mozno aj s bonusom, ze bude letne, tak som si vravela, ze leva nechcem, lebo lev som ja a jeden lev v rodine bohato staci 😉 😀 (tak, kral moze byt len jeden, ze jo 😉 ). A raka som moc nechcela, tak som vravela, ze mohlo by byt dietatko blizenci. Ked sme zistili, ze som tehotna, vypocitali mi termin 21.6., co je posledny den blizencov. Tak som to tak brala, ved sa moze narodit v termine alebo aj skor... no a nasa princezna sa narodila o 4 dni neskor a mam doma racicu ako vysitu - citlivceka mojho milovaneho. A nevymenila by som ju za nic na svete, hlavne, ze je zdrava a v poriadku a je mi uz jedno, ze je rak a nie blizenec. 😉 Druhe babatko sme si naplanovali,ze by mohlo byt jesenne, taka panna, tak uvidime, ci sa trafime 😉

dadusa23
28. nov 2012

@lucindusa Ahoj, tak aj ja som pozerala na znamenie... 😀 ... no nikdy som nechcela škorpiona...neviem prečo,....😀, asi nemám dobrých ľudí okolo seba - škorpionov... no vždy som chcela blížencov a môže byť aj levík - keďže som ja 😀...inak mám barančeka (tvrdohlavého) a vodnárku 😀

avanti
5. dec 2012

Nie vzdy sa to da naplanovat, akoby si clovek zelal. Najma, ked je termin porodu na prelome znameni, pripadne sa porod vyvolava skor, rozbehne sa spontanne skor sam.... preto sa asi netreba uplne upinat na jedno znamenie, ale radsej si povedat, ze kazde ma nieco do seba, kazde vynikne v niecom inom a ked uz sa nepodari znamenie podla vzoru rodicov, aspon bude v rodine zmena a vacsinou pozitivna 😉
My sme sa tiez pri druhom synovi nadejali, ze bude Vaha, ale nakoniec sa porod vyvolaval o 3 dni skor a mame posledny septembrovy datum Panny. A kedze este nikto v rodine sirsej nie je Panna, aj to vitam ako moznost zase spoznat nejaku inu osobnost, nejake ine stranky, vlastnosti...
Pri tretom babetku sme tiez kvoli nedostatocnej srdc. cinnosti vyvolavali uz den po termine, ale uz nam aj tak vysiel zelany Barancek 🙂 No a prvy syn sa jednoducho asi "musel" narodit ako Strelec, ci by uz siel na svet dva tyzdne pred, alebo dva tyzdne po termine, jednoducho to tak datumovo vyslo na stred Strelca.

leonetka
19. dec 2012

ahojte, zaujimava temicka. jasne, ze vsetky chceme zdrave babatka v prvom rade, ale len tak na pobavenie i ja sa niekedy pristihnem ze spekulujem v akom znameni by bolo najlepsie. 😉 mozno mam obavu ze ak sa narodi v takom, kt. sa k nam nehodi, tak si nebudeme dobre rozumiet. vela sa tu spominali vahy, ze ste si priali aby sa narodilo. preco? 🙂 ja skoro nikoho s tym znamenim nepoznam, ale prave planujeme zacat snazit od januara, takze ak by sa naaahodou hned zadarilo, tak by nam vyslo prave toto znamenie. nuz a ja som baran a k tomu sa vahy nehodia 😀

usacek79
19. dec 2012

nuz poviem vam, aj ja som mala velke plany (su dve znamenia, ktore nechcem ani za svet), ale po styroch potratoch si clovek povie, ze uz ak keby to bolo v znameni chobotnice, tak beriem 😉

liz_lemon
19. dec 2012

@leonetka preco by sa nehodili? k baranovi sa nehodi rak

liz_lemon
19. dec 2012

@usacek79 mne s tym uz sibalo, az mi to uz priatel vycital, nech sa vykaslem na znamenia, ale aj tak mam to co som chcela

leonetka
19. dec 2012

@liz_lemon no aj ten, ale rak uz je aj tak pase, jedine o rok a to teda dufam, ze moje otehotnenie tak dlho trvat nebude 😉 no mam knizku horoskopov - hodime sa k sebe - ci tak nejak sa vola ani vaha vraj moc k baranovi nie. ale realne neviem potvrdit, ziadnu nepoznam. mne by sa pacil taky levik alebo vodnar 🙂 ale jedine znamenie, ktore by som asi nechcela, je byk. s nimi si dako nerozumiem.

leonetka
19. dec 2012

@usacek79 ano, to verim. ja mam za sebou jeden. 😒 preto ma neberte doslovne, to len tak ked uz o tom tu kecame 😉

liz_lemon
19. dec 2012

@leonetka k baranovi sa najlepsie hodi lev a strelec, ale kludne aj ten vodnar, blizenec a vahy
byk sa nehodi, ale nie je to ziadna katastrofa (ja som byk 🙂 ten rak by bol horsi

janie80
19. dec 2012

Su dve znamenia, ktore som nechcela... A ked to prcek potiahne par dni po termine, tak v jednom z nich sa narodi... 😀 ale po tolkom trapeni, aby sa nam podarilo otehotniet a po jednom potrate je mi to taaaaaaak jedno... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre