Plánoval tu niekto pôrod podľa znamenia?

lucindusa
15. apr 2009

Caute baby,

je tu niektora, ktora si planovala, planuje alebo este len bude planovat otehotniet tak, aby sa dietatko narodilo podla zelaneho znamenia???alebo sa nad tym nezamyslate a je vam to jedno???lebo my s manzelom mame svoje predstavy aby maly alebo mala bola v tom alebo onom znameni.
🙂 🙂 🙂

leonetka
19. dec 2012

@liz_lemon hihi som prave rozmyslala ci tu neni nejaky byk ked to tu pisem 😀 levik uz je zial pase, tak si pockam na strelca, ci vodnara, alebo aj vahy ak budem mat stastie 😉 hlaavne nech sa uz podari a je zdrave. 😉

usacek79
19. dec 2012

@liz_lemon no to sa naozaj neda povedat, ktore znamenie sa hodi a ktore nie, to, ktore bezny clovek pozna - teda slnecne, je len spicka ladovca, je dalsich 8 planet, ktore zohravaju ulohu, ascendent, luna atd... Takze toto su take starsne blbosti s tymi hodiacimi a nehodiacimi sa znameniami, ked to chce clovek naozaj vediet, vzdy sa musi astrologicky posudzovat KONKRETNY clovek, nie znamenie 🙂
ale teda pri tom vseobecnom hodnoteni podla znameni zakladne pravidlo je, ze to znamenie, ktoro je oproti v zverokruhu, je najmenej vhodne do partnerstva (opozit). Takze pri baranovi je to naozaj vaha. Ale ja mam vahu za manzela a je to viac menej idylka 😉
a s tymi idealnymi je to tiez jednoduche - kazde stvrte znamenie je "najlepsie" (vytvaraju v zverokruhu trigon)
takze pre barana lev a strelec 🙂
a zas naopak, neodporucane je kazde tretie, cize pre barana rak, vaha, kozorozec (vytvaraju kvadrat)
atd atd...

leonetka
19. dec 2012

@janie80 ved barani su uzasni 😀

janie80
19. dec 2012

@leonetka mala som doma dvoch baranov a dve rybicky... Takze si vyberam radsej rybicku... 😀 😀 😀

leonetka
19. dec 2012

@usacek79 fuha, si dobra. ale jasne, my to tu tak povrchne berieme.

kwetina
19. dec 2012

mne to bolo nejak jedno ale keď už, tak som chcela strelca keďže aj ja som strelec..aj som si to tak plánovala ale zadarilo sa nám skôr ako som myslela..čiže máme škorpióna..tak som zvedavá 🙂

leonetka
19. dec 2012

@janie80 no my sme mali mat rybicku, len sme o nu prisli ☹

usacek79
19. dec 2012

@leonetka no ja to nejako neriesim, ale kedze mam v rodine astrologa, tak as na mna holt nalepilo 😀
ale zvacsa je to presne tak, ze rodic chce dieta v takom znameni, v akom je on, lebo si pochopitelne mysli, ze to je najuzasnejsie znamenie na svete 😀 ved aj ja by som brala barana 😉

usacek79
19. dec 2012

@leonetka ja som mala mat rybu, leva, byka, raka.... hotovy zverinec 🙂 nuz a stale nic, takze ako hovorim, to su malichernosti (ale priznavam, ze z blizenca a kozorozca by ma asi porazilo 😀 😀 😀 )

leonetka
19. dec 2012

@usacek79 no my sme povodne planovali barana 😉 , len sme zacali o mesiac skor a zadarilo sa. ale teraz mi to uz je jedno. skratka, od januara sa u nas zacina... uvidime ako to dopadne 😉 a vy uz tiez snazite ci mate pauzu?

lucynka287
19. dec 2012

ja mam doma strelca a pannu ale to je brutal 🙂))))

leonetka
19. dec 2012

@usacek79 no vidis 😀 predsa len mame svoje oblubene a neoblubene znamenia 😀 a vacsinou to vyjde prave na take ake nechces. 😉

usacek79
19. dec 2012

@leonetka no my tiez tak od januara, kedze posledne bolo mimomaternicove v septembri, tak som chcela mat aspon do Vianoc svaty pokoj od vsetkych tehotenstiev 😠
tak uvidime 😉 nam to vzdy vyslo na prvy sup, takze ak by aj teraz, tak by to bola vaha, co je moj manzel.. Ale co ja viem, ci je to take uzasne znamenie 😀 ale nie, srandujem, beriem aj to 😉
drzim ti palce!

janie80
19. dec 2012

@leonetka my sme mali mat levika... Termin bol na moje narodky... ☹ ale co uz, nic s tym nenarobime... Teraz sa uz len tesit na dalsich drobcekov a je jedno, ake znamenie budu... 😉

martinazvo
19. dec 2012

Velky luxus taketo planovanie, ja musim absolvovat umele oplodnenie takze budem vdacna ze vobec babo budem mat 😒

liz_lemon
19. dec 2012

@usacek79 ja som vzdy chcela raka, aj ked som byk, ale mam vela rakov v okoli a rozumiem si s nimi, detto aj ryby mam rada, ale tie radsej nechcem, lebo su pri vodnarovi, a tych neznasam 🙂
u mna moze byt vsetko okrem vodnara a strelca
ja ako byk si nerozumiem ani s levmi, ale lev by mi vobec nevadil, aj sme ho mali mat, ale narodil sa skor a je z neho rak, aj ked ja si myslim, ze ak sa clovek mal narodit v nejakom znameni, a nakoniec sa narodil v inom, ma nejake crty aj z toho, ktore malo byt povodne, ja to vidim na synovi, je citlivy racik, ale zaroven zboznuje pozornost inych a nikoho sa neboji, teda crty leva

leonetka
19. dec 2012

@usacek79 aj ja tebe! zo srdca prajem nech ti to vyjde! ja budem v januari uz 6.mesiac od kyretu. musela som pockat par mesiacov kym sa mi upravi stitka, preto tak dlho 😒 tak nech je rok 2013 super plodny! 🙂 (teda nie na dvojicky al. trojicky 😀 )

usacek79
19. dec 2012

@liz_lemon no nie je to tak, ze by si bral nieco z povodneho znamenia... To je len presne to, co som pisala vyssie - vplyv dalsich planet, ascendent (znamenie podla hodiny narodenia), luna atd... Preto aj hovado baran, ako som ja, moze byt totalne citlivy - ja mam napr. 4 planety + lunu v rakovi, takze som viac rak ako baran 🙂 ascendent v panne, takze clovek je vzdy zmeska a v kazdom znameni moze byt uplny kreten aj uplna matka tereza 🙂
tvoj syn pokojne moze mat x planet v levovi, baranovi, kozorozcovi atd - tvrdych silnych znameniach 😉

leonetka
19. dec 2012

@janie80 to ma mrzi. ale onedlho uz budes mat RYBICKU 🙂 v naruci a to je pozitivne.

janie80
19. dec 2012

@leonetka my sme sa o toto druhe tehu snazili rok a pol, takze ci rybicka, ci barancek, ci dievcatko, ci chlapcek, vsetko jedno... 😉 tebe prajem, nech necakas tak dlho ako my a nech je to hlavne zdravucke babulko... 🙂

beruska141
19. dec 2012

@lucindusa ja mam celozivotne vynimocny vztah zo strelcami, su to take osudove bytosti. a ked sme planovali babo, tak som si pocitala ktory mesiac splodenia ake znamenie vyjde na narodenie a ze strelec by bol super a aj mame doma strelkynu malu 🙂 takze ja ano 🙂

liz_lemon
19. dec 2012

@usacek79 no, kukla som sa na to na niekolkych strankach, a na jednej ma ascendent vo vodnarovi 🙂, na inej v rybach a dalsej v baranovi, takze si mozem vybrat...preco su take bludy na nete 🙂

leonetka
19. dec 2012

@janie80 dakujem 🙂 no za chvilu mam 36, takze beriem hocico len nech je zdrave a dlho nan necakame 😉

janie80
19. dec 2012

@leonetka mozno vyjde na prvy sup... 🙂 a uz to dopadne len dobre... 🙂

modrofuzik11
19. dec 2012

ja nie. som proste dieta chcela a nechala na osud, ako to vyjde🙂

usacek79
19. dec 2012

@liz_lemon hm, tak to je zahada, ja som teraz kukla styri stranyk, ktore mi ako prva vyplul google a vsade som panna...

leonetka
19. dec 2012

@janie80 juj, kiezby! 😉

liz_lemon
19. dec 2012

@usacek79 a teraz som si dala seba a tiez mi vysli rozne, niekde byk a niekde baran...my sme asi nieco extra aj s mojim malym 🙂

usacek79
19. dec 2012

@liz_lemon neviem, ci tam, kde kukas netreba zadavat aj miesto narodenia alebo letny a zimny cas pripadne zvolit, moze to byt rozne...
ja som teraz kukla tu -
http://www.horoskop.cz/on-line-vyklady/ascenden...
http://wildweb.sk/astro/ascendent.html
http://ascendent.najdise.cz/
a vsade rovnaky vysledok 🙂

liz_lemon
19. dec 2012

@usacek79 tie iste stranky som davala 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre