Plánoval tu niekto pôrod podľa znamenia?

lucindusa
15. apr 2009

Caute baby,

je tu niektora, ktora si planovala, planuje alebo este len bude planovat otehotniet tak, aby sa dietatko narodilo podla zelaneho znamenia???alebo sa nad tym nezamyslate a je vam to jedno???lebo my s manzelom mame svoje predstavy aby maly alebo mala bola v tom alebo onom znameni.
🙂 🙂 🙂

usacek79
19. dec 2012

@liz_lemon tak to budes nejaka prelomova hodina asi, aj tvoj syn, inak si to neviem vysvetlit 😉

liz_lemon
19. dec 2012

@usacek79 ja som 04:10 a on 23:15

usacek79
19. dec 2012

@liz_lemon no to sa pocita na polhodiny - takze ty pocitaj, ze si o 04.00 a pri synovi si vyber ci 23.00 alebo 23.30 😀 kde bol aspon o minutku blizsie 😉

avanti
20. dec 2012

@leonetka - k Vaham - toto znamenie kladie doraz na medziludske vztahy, priatelstvo - vacsinou nekonfliktne, spolocenske osobnosti, diplomati, tolerantni, nestranni - (Adela Banasova, Pyco - zo znamych ludi), len aby si si trosku blizsie vedela predstavit, za seba mozem potvrdit, ze aj ja mam s nimi take skusenosti 🙂 .
Uplne chapem, ze zenam, ktorym sa nedari dlhsie otehotniet, musi tato tema pripadat prinajlepsom komicky, ak nie aj trosku smutne. Vsetkym im drzim palce, nech co najskor drzia na rukach svoje dlhoocakavane deticky bez ohladu na to, v akom znameni sa narodia 😉

leonetka
20. dec 2012

@usacek79 @liz_lemon @janie80 dievcata, na tomto sa mozete vyblaznit 😀 staci zadat svoje a partnerove znamenie a najde vam to v akom znameni je pre vas najvhodnejsie babo:
http://product.tarot.com/family/parenting/baby-...

inviav
20. dec 2012

@leonetka my sme teda planovali..chceli sme maleho bycka po ockovi a babatko vychadza majove 🙂 a predstav si, tak som sa teda "vyblaznila" a klikla na ten link, co si sem dala a je pre nas aj naidealnejsie 🙂

liz_lemon
20. dec 2012

@leonetka no u nas to teda vobec nesedi 🙂

lienka1601
20. dec 2012

@leonetka super aj nam to vyslo najlepsie ako len mohlo :D srandovne no

leonetka
20. dec 2012

no nam vyslo, ze pre nas bude najlepsi vraj kozorozec 😀

liz_lemon
20. dec 2012

@avanti suhlasim, ze vahy su nekonfliktne znamenie, poznam vela vah, a konfliktna je len jedna jedina, ostatne su skor take, ze radsej daju za pravdu, ako by mal nastat spor
ale, vsetky znamenia, ktore su "dvojite", teda vahy, blizenci, ryby, maju dve tvare, jednu k ludom, ktorych poznaju, a tu druhu ostatnym

jasminetea
25. dec 2012

a je tu niekto taky ze : zienka lev a manzel lev??? zaujimava kombinacia ;) mate skusenosti? alebo este aj dietatko lev 😉

adkasmolka
25. dec 2012

@lucindusa ja som chcela vzdy jarne dieta aj skrz zverokruhu, a aj preto,aby som som do leta bola fit a sup sup ho k moru 🙂 zatial nam to vyslo ;)

liz_lemon
25. dec 2012

@jasminetea mam kamosku, ktora je lev a aj jej partner je lev, vzdy hovorila, ze laska leva s levom je vasniva 🙂 tak asi to sedi
inak napr. moderator Marcel Forgac z Funradia je lev, detto jeho manzelka a jeden syn
myslim, ze je to v pohode

katecameron
25. dec 2012

ja som nechcela februarove dieta a majove inak syn mal byt byk a kedze ja sa s bykmi neznasam tak som to urychlila aby sa narodil skor a stihli sme to je baranca inak je super ze je na prelome lebo takto to uz niejej typicky baranec 🙂

jasminetea
25. dec 2012

@liz_lemon dakujem za odpoved, taka levia rodinka 🙂 my sme tiez len to dietatko sme chceli levicatko( este nemame ale planujeme) a nevieme ci by to bolo ok ale asi teda hej ;)

adkasmolka
26. dec 2012

@katecameron ani ja som nechcela febr.a a maj 🙂 Dobre si to poriesila :D :D

katecameron
27. dec 2012

@adkasmolka ja co poznam vodnarov decka tak su hrozne problemove mame v rodine 😉 a byci to je tiez otras svagrininy synovia su byci a su velmi zakerny a lakomy ale to je mozno aj vychovou 😠

adkasmolka
27. dec 2012

@katecameron ja som osobne byk, ale taka niesom 🙂 ja som nechcela blizenca, lebo to by bola konecna..myslim, ze sme dobre vychytali -ryby. 😉

liz_lemon
27. dec 2012

@katecameron zakernost na byka vobec nesedi, lakomost tiez nie je to spravne slovo, byk si neuvedomuje, ze sa ma s niekym o nieco delit, a pokial k tomu nie je vedeny, tak to jednoducho nevie, je to majetnicke znamenie, ako na veci, tak na ludi
som byk a jedinacik 🙂 deti k nam nechceli chodit, lebo som im nedovolila sa hrat s mojimi hrackami 🙂

veronicka1901
27. dec 2012

@liz_lemon naozaj? Ja co poznam tri vahy, tak su uplne ini a tvoj opis vobec nesedi. Ale asi zalezi keby presne su narodeni 🙂

liz_lemon
27. dec 2012

@veronicka1901 urcite aj od dekady zalezi, ale podla mna vela urobi aj vychova a okolie
este by som k vaham mohla doplnit, ze sa zaujimaju vylucne o seba

veronicka1901
27. dec 2012

@liz_lemon tak toto plati uplne 😀 , ale inak si s tymto znamenim rozumiem super. Som kozorozec, ale opis na mna vobec nesedi 🙂

liz_lemon
27. dec 2012

@veronicka1901 no, ak si narodena 19.01., tak to si blizko k vodnarovi, mozno preto si s nimi dobre rozumies

veronicka1901
27. dec 2012

@liz_lemon presne tak, som narodena az 19. A to este predcasne 😀

katecameron
28. dec 2012

@liz_lemon vidís ja som tiez povedala ze tam uiz nepojdem ale vies co je zaujimave ked ked príde synoivec ku nam zaujímave ze mojim detom zoberie vsetko a vobec nema tu hanbu drzo zobrat co nieje JEHO zato ked moje deti prídu ku nemu naposledy nemohli vobec vstupit do izby lebo by sa nahodou nieco dotkli co patrí jemu 😝 nemam rada taketo deti a myslím ze je to hlavne o vychove menej o znamení

pauliesivackova
8. apr 2014

@simca06022011 vodnár je vzdušné znamenie takisto ako váhy a blíženci.

Ja by som veľmi veľmi chcela raka. Aj partner je rak. Ja som blíženec. Vyhovuje mi rakova citlivá povaha, náchylnosť k matke a podobne. 🙂 Takisto mi príde akoby som nepoznala tlstého a škaredého raka, ale to už je možno len náhoda. A rak mal u mňa vždy charizmu veľkú. Tak snaď sa zadarí.

Určite nechcem doma ryby, hoc je to asi podobné znamenie ako rak, ale nikdy som si z rybami nerozumela a prídu mi dosť zakomplexované, lenivé a vyryvačné. To nechcem. A takisto moc nechcem ani leva či pannu.

simca06022011
9. apr 2014

@pauliesivackova ja mam doma ryby a to je hrozostrasne znamenie. Őresne ako si napisala... . Ked je to este podporene nespravnou rozmaznaneckou vychovou tak to je hroza. plus maju skolny k tiranstvu, cize pri rozmaznanych chlapcekoch by som bola ako potencialna partnerka na pozoroe. Raka by som nechcela tiez.. A veru poznam rakov aj skaredych, tlstych a agresivnych - samozrejme nie voci mamicke. Ja si s tymito vodnymi rybacimi vobec nesadnem.

pauliesivackova
10. apr 2014

@simca06022011 A ty si aké znamenie? 🙂

ada12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca06022011
10. apr 2014

@pauliesivackova ja som "vaha" 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre