Plánoval tu niekto pôrod podľa znamenia?

lucindusa
15. apr 2009

Caute baby,

je tu niektora, ktora si planovala, planuje alebo este len bude planovat otehotniet tak, aby sa dietatko narodilo podla zelaneho znamenia???alebo sa nad tym nezamyslate a je vam to jedno???lebo my s manzelom mame svoje predstavy aby maly alebo mala bola v tom alebo onom znameni.
🙂 🙂 🙂

syla
10. apr 2014

@simca06022011 ryby je tvoj manžel?

aicha15
10. apr 2014

ja budem mať škorpiónika, čítala som veľa o tej povahe že sú prchké atď, sama poznám 3 škorpiónov a ani jeden sa mi nepodobá na ten popis

zitaje
10. apr 2014

@pauliesivackova
@simca06022011
ja mam doma dcerku ryby a je to zlatusik najvacsi, nič z toho čo si napísala, neplatí na nu... ale tak ja si s rybami rozumiem, mozno je to aj tym.
Moj najmladsi je vahy, velmi som chcela, aby bol vahy a nie panna, lebo ja panny nemusim. No a vyslo nam to pekne 🙂

simca06022011
11. apr 2014

@syla ano, najlepsia kombinacia ;)

@zitaje ja som pisala ze voci mamicke sa toto vobec neprejavuje 🙂 mam co-to po realite prestudovane a teda viem o com hovorim 🙂 moj drahy je tiez maminkin najzlatsi a teda 99%ludi ho nevie v jeho 35 rokoch staci si co-to o tomto znameni nastudovat a uvidis ze vobec neklamem. Ale vela spravi nespravna vychova, tak ako u zdeho znamenia (kedy si som citala ze vahy-deti by nemali travit vela casu pred zrkadlom ;) ) nakolko poznam vela ryb ( drviva vatsina u nas oslavuje narodky praaave v obdobi ryb, pripade vodnarov) a maloktora je az takyto extrem ako mam doma;) Aj ked iste znaky su viditelne u kazdeho podla mna🙂 a vela sa prejavi iba pekne v sukromi.

zuzuno23
11. apr 2014

ja som si tiez vzdy predstavovala,ze ked raz dieta tak aspon aby nebolo v tom ci onom znameni...su niektore kco by som nechcela ...ale nakoniec si aj tak dieta same vybere co chcem byt a kedy je ten spravny cas...s neplanovaneho dietara mam dneska vodnarku a som spokojna lebo ja som vaha a priatel blizenec ...tak to mame aspon vsetky vzdusne znamenia pohromade 🙂 skor som uz potom riesila datum narodenia lebo kazdy den ma svoj osobnostny vyznam...verila som ze si vybere ten spravny 🙂

horana
11. apr 2014

Astrologiu som studovala nejaky ten rocik, a tak viem ze nie su lepsie a horsie znamenia, skor by sa to dalo povedat ze kazde na karty inak rozdane a to ako ich ma rozdane interaguje s tym ako ich mame rozdane my a vysledok je nam bud viac alebo menej sympaticky. Na porovnanie totiz musia byt vzdy dvaja. Skratka ked sa napr. niekomu zda iste znamenie "zasnene a uletene" bude to najskor preto ze sam je racionalny a tvrdy (co si uz ale neprizna, kazdy berie sam seba ako ten vyrovany etalon, hoci nie je).

Cim dlhsie do toho vnikate tym viac sa vam bude zdat ze vyberat si nieco konkretne nema absolutne zmysel, nakolko u kazdeho jedneho su klady/silne stranky vyvazene zapormi/slabymi strankami a naopak.
A nielen to, ono mozte tisickrat si zelat pozadovany prejav povedzme napr. leva a potom sa vam lev naozaj narodi, lenze ouvej, ascendent bude mat v rakovi (to je to ako sa prejavujeme navonok a ako nas prvoplanovo ludia vnimaju), jeho "levie" slniecko bude napr. naviac v obkrocenom znameni, budu na neho zaroven ine planety vrhat same neharmonicke kvadratury ci opozicie atd...a nakoniec sa vase vysnene dietatko bude javit uplne inak nez ste si o tomto znameni precitali a vysnili. (a budete si hovorit akoze tie charakteristiky z kniziek nesedia)

Co som sa mala moznost rozpravat s profi astrologmi, skor ako znamenie niekedy mali tendeciu radit horsie a lepsie obdobia roka celkovo, na ktore by mohlo byt "lepsie" (relativne) aby porod padol. Lebo vzdy lepsie krasne aspektovany rak nez hrozne aspektovany lev a to vychadza kazdy rok inak podla celkovych planetarnych vplyvov, ktore prave na nebi su/budu.

syla
11. apr 2014

@simca06022011 my sme tiež tak a je to celkom v pohode. On mňa drží pri zemi a ja zase priaznivo vplývam na tie jeho výkyvy nálady a pesimizmus.

karabashka
14. máj 2014

My zas necheme hlavne leva - zaciatok augusta. Máme v tom znamení 2 netere - ale nie sestry, ale sú sesternice. Sú narodené s rozdielom 10 rokov a 1 dna 🙂 ale povahu obe uplne rovnaku. Každá z nich je vychovavaná v inom prostredí, jedna so surodencom, druhá bez..proste uplne odlisné ale povahu uplne rovnaku..a taku hroznu že by som taketo dieta nechcela..len tomu sa chceme vyhnut....

emma_932
14. máj 2014

@karabashka no teda. aj ja som lev 😀 a som uzasna, dokonala a hlavne SKROMNA!!!! 😀
ale k teme: nie, neplanovala, ale synator sa narodil den po tatovych narodeninach /MM ma narodky 22. 2. a syn 23. 2/ ja mam narodky 23. 7. a bola by sranda , keby sa dalsie dite narodilo 22. 7. 😉 😀

karabashka
14. máj 2014

@emma_932 no oni sú riadne výbušné a urážlivé...no hrozné s nimi 🙂 ale oni sú až v auguste..6. a 7. U nás je to zas tak že manžel je v januári a den na to má narodeniny jeho dcera z prveho manželstva. A aj teraz sme chceli aby nase prve spolocne dietatko bolo v januari...ale žial nevyslo nam to :(

liz_lemon
14. máj 2014

@karabashka moj syn sa tak mal narodit, a ja som sa aj tesila, ze bude lev, silne znamenie, ale nakoniec sa narodil skor a je rak, a tusim som rada, ze nie je lev, ked som si to precitala 🙂

emma_932
14. máj 2014

@karabashka fuha, no vybusna som aj ja 😀 urazliva nie... tiez je pravda, ze 23.7. je prvy den v tomto znameni, 22. je este zn. raka..
tak my chceme zacat pracovat na babatku v septembri, tak uvidime kedy sa zadari. ked v oktobri, tak dostanem aj ja na narodky.. teda porodim si 😀

aicha15
14. máj 2014

ja som chcela aby sa naše bábätko narodilo v lete a šup je z toho november :D

karabashka
14. máj 2014

@liz_lemon no ja som z toho tiež prekvapená že aké su obe také isté...
@emma_932
@aicha15 a chcem skôr tak od septembra - max. do marca..takže ak to teraz 2 mes. nevýjde tak asi radsej pockame..ale no neviem ci sa to tak da..kedže ho velmi chceme..a zas v apríli...to je asi 80% nasej rodiny...všetko strelený barani 🙂

aicha15
14. máj 2014

@karabashka ja mám manžela streleného barana :D takže ťa chápem 🙂

karabashka
14. máj 2014

@aicha15 no ja mam oboch bratov, dokonca jeden je 1.apríla, otca, uja, švagrinu, synovca...

ewwwe
17. nov 2015

Máte niekto blizenca ? My čakáme V júni A som strašne zvedavá čo sú tá za stvorenia ako sa budú znášať S rakom ktorého už máme doma. Priznám sa že mám obavy z tej rozpoltenej povahy....je to tak či áno ???🙂))

majka99999
17. nov 2015

@ewwwe ja mam Blizenca, ma 3,5 roka. Je to dobry chlapcek, ale ked mu nieco nejde, tak reve, ze snad aj do Rakuska pocut. 😀 Alebo mu zrazu "prepne". Druhy syncek je Vahy a je ovela pokojnejsi, aj sa pekne zahra sam. Su uplne odlisni povahou aj vyzorom.

ewwwe
17. nov 2015

@majka99999 A keď bol bábätko tak aký bol? A vo vzťahu http://mnamky-recepty.webnoviny.sk/recipe/brown... brtacwkovi je aký? A spoločenský je, V kolektíve je rád?

majka99999
17. nov 2015

@ewwwe aj ked bol mensi, tak celkom dobry, ale ako sme to my nazvali - jedošivý. Lahko ho vselico rozculilo. Na braceka ziarli, predtym vsetky hracky boli jeho, teraz sa musi podelit. Ale ma ho rad. Len mu nesmie brat smetiarske auto. 😀 Spolocensky je, ked ma naladu, premenlivy ako aprilove pocasie, raz recituje basnicky pomaly aj tete v autobuse, inokedy je ofucany a cim viac sa mu niekto prihovara, tym viac reve. Do skolky chodi rad, na ihrisku sa tiez rad hra s detmi (ak prave nema naladu na ohadzovanie pieskom), ale aj sam.

lucicka009
19. sep 2018

Ahojte, no ja som mala mať levicu ... Ale bohužiaľ som porodila predčasne, namiesto 01.08 to prišlo 09.06 ☹️ Strašne som chcela aby mala bola lev, lebo ja so synom sme barani a manžel strelec, takže by sme boli také ohnivé kvarteto. No napokon máme blíženca, čo sa mi vôbec nepaci 😥

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre