Plánujeme bábo. Je to skoro?

luluka
18. júl 2007

Ahojte maminy! S priateľom chodíme spolu už 2 roky, aj spolu bývame asi 1,5 roka. On je o desať rokov starší a pomaly bude mať tridsať. Ja mám ešte pred sebou rok školy a po skončení školy plánujeme bábätko. Myslím si, že mám aj dosť skúseností nakoľko skoro stále pomáham kamarátke s deťmi. Detičky mám veľmi rada a obaja veľmi chceme bábo. Čo si o tom myslíte, nie je to príliš skoro?

pahu
19. júl 2007

Ale babulky, neuchylujme sa k žiadnej melanchólii 😀 Všetko je tak ako to má byť...
Poďme si napísať niečo o sebe, nech sa lepšie spoznáme 😀

poleva
19. júl 2007

nie zlý nápad : - )

pahu
19. júl 2007

Píšem 😀
Mám 29 rokov, 3.8. budem mať 30-tku... Teším sa ... 🤐
SRok som vydatá za chlapa (Peťa) s ktorým sme boli pred svadbou 10 rokov... Mimi skúšame celý rok, pred tým to bolo "však uvidíme či otehotnieme". Už máme naplánované stretko v GynFive na konzultáciu a vyšetrenia či je všetko O.K. Dúfame že áno a že sa jedná iba o prílišné chcenie 😀 😀 😀

luluka
autor
19. júl 2007

Ahojte! vidim, ze ste tu nahodili nejaku spoznavaciu temu, ale o mne uz co to viete. Mam 18 a snazilkovanie planujeme niekedy v decembri. Velmi po babetku tuzime a dufame, ze nam to aj vyjde. Mne sa uz o tom dokonca aj sniva...🙂))

asmk
19. júl 2007

ahojte ja mam 25(no 22.08. uz 26), manzel 28 zobrali sme sa teraz v maji a planujeme ze o mesiac vysadim tabletky a tak v novembri zacneme pracovat na babatku 🙂 🙂 najskor sme mysleli ze este pockame ale dako ten cas skracujeme a skracujeme proste sa uz nevieme dockat 😀 😀

luluka
autor
19. júl 2007

asmk, tak to vam prajem len to najlepsie, nech sa vam to podari... 🙂

asmk
19. júl 2007

Dakujem luluka dufam ze to bude take lahke ako si predstavujeme, ale ked citam niektore prispevky na MK tak mam strach. Hlavne chceme vsetko nechat na nahodou (prirodu alebo kto to ma na starosti 🙂 ) a hlavne to nesilit....ked sa podari hned, podari sa ak nie, podari sa neskor. A na odporucanie chcem mat aj prestavku po vysadeni HAK aspon tie 2-3 mesiace aby sa nieco nestalo (tak hadam sa nam podari dat si pozor 😝 ) a pijem aj alchemilku 😀 😀 takze daka teoreticka priprava by uz bola.

luluka
autor
19. júl 2007

To co je ta alchemilka... 😀 😀 ??? Asi trapas, ze to neviem. Aj ja si myslim, ze niekedy to trva dlhsie, inokedy kratsie. Asi vtedy to trva dlhsie, ked to tak velmi chceme... Tiez si myslim, ze to nema vyznam silit to. Podla mna je to dost dolezite, aby sme to nesilili.

asmk
19. júl 2007

alchemilka zltozelena je bylinka, jedna pani mi odporucila ju pit teda cajik z nej na obale je napisane ze:posobi na vsetky zenske choroby, posilnuje maternicu, zvysuje pravdepodobnost pocatia a udrzania plodu v tehotenstve, pomaha pri menstruacnych poruchach a bolestiach, bielotoku a pri zapaloch vajecnikov....tak si varim 2x denne cajik

mirka20
19. júl 2007

tak sa aj ja k vam pridam. volam sa mirka, mam 25, v maji som sa vydavala a teraz sa snazime otehotniet. 😉
asmk, zacni uzivat aj kyselinu listovu, ak este neuzivas, ta je tiez dobra uz pri snazilkovani a uziva sa aj v prvom trimestri tehotenstva.dostat ju v kazdej lekarni... 🙂

luluka
autor
19. júl 2007

Aha! tak to sa dozvedam same nove veci... 🙂 problemy s vajecnikmi som tiez mala a dokonca ma mali operovat, ptom od toho ustupili, ale lekar mi nepredpisal ziadne lieky ani nic, aj ked som pocula ze pri tychto problemoch sa normalne lieky beru. Bojim sa, ci aj v tehotenstve s tym nebude nejaky problem, lebo som mala na lavom vajecniku aj dost velku cystu.

asmk
19. júl 2007

ahoj mirka20, dakujem za radu prave odchadzam z prace a mam v plane aj lekaren tak si kupim aj to, pekny zvysok dna...PAPA

mirka20
19. júl 2007

pa

asmk
20. júl 2007

ahojte kocky, tak na radu Mirky som si vcera kupila aj kyselinu listovu a uz papam aj tu, tak dufam ze v tom novembri to pojde tak ako si predstavujeme 😀

radkatt
7. aug 2007

Ahojte. Chcem sa opytat, ci niektora z vas nema nahodou ten kalendar,kedy sa da pocat dievca a kedy chlapec. 🙂 . Keby ste mi ho poslali do posty bola by som velmi vdacna 😉

radkatt
12. aug 2007

Nikto??

ingulienka
12. aug 2007

radkatt, ja mam
chceš?

radkatt
12. aug 2007

ingulienka no bola by som happy keby si mi ho poslala...

lulu6541
25. aug 2014

S priateľom sme už 3roky spolu, a plánujeme bábätko už polroka a ,do toho nám príde vždy nejaká prekážka. Povedali sme si že sa budeme ďalej snažiť. 😉

jenny04
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikaszabova
16. aug 2020

@jenny04 riesila to pred 13r

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre