Plánujete, aby sa vám bábo narodilo v určitom období?

catusca
30. dec 2007

Snažilky a mamičky, plánujete alebo plánovali ste si, aby sa Vám bábätko narodilo v určitom ročnom období alebo znamení? Ak áno, prečo? Alebo ste dali tomu voľný priebeh? My s bratom sme napríklad marcoví, moja mama si nás tak naplánovala (vraj ani zima, ani teplo 😀).

catusca
autor
30. dec 2007

maca,
cize zima nie, ale zas v lete nerobia "cerstvemu" babu dobre horucavy, nie?

evitkamalicka
30. dec 2007

my sme chceli mat majove babo a zial ☹

zoya1
30. dec 2007

no tak byť tehu v lete som zažila 2x. Úplná romantika 😀 . Všetci v plavkách, len ja v manželových trenkách a v tielku ešte možno po starom otcovi.

maca793
30. dec 2007

ani to, ja som v lete chodila von len okolo18,00. našťatie pred domom aj za máme cez leto už od piatej tieň, tak je to super. ale veď je to úplne jedno, kedy sa narodia, nie? hlavne nech sú zdravé a šťastné.

zoya1
30. dec 2007

tak to ja som dnes mala s malou super zážitok v Tescu. Zatiaľ čo ja som si obzerala zľavy, naša Zoja si sadla k regálu s dojčenskými mliekami, a na jednu kopu hádzala všetky mlieka ktoré jej "nesedia" so slovami "zlé miňo" (mlieko) a na druhú kopku úhľadne ukladala jej obľúbený SUNAR, lebo to je "dobré miňo". 😀 . Predavačky aj okoloidúci z nej mali show a manžel potom 1/2 hodiny upratoval. Úplná "pohádka". 😅

maca793
30. dec 2007

😀 😀 😀 😀
ani ja by som to neupratovala 😀
taký neporiadok 😵
a aké tam majú zlavy? ja sa tam chystám v stredu, majú aj nejaké detské veci za fajn ceny?

zoya1
30. dec 2007

vieš čo o ničom.

maca793
30. dec 2007

takže nepôjdem asi
ale u vás to je možno o ničom, ale u nás to až také hrozné nemusí byť, nie? 😵

digysa
31. dec 2007

Nam nevyslo nic! Nase planovanie bolo nasledovne:

Nech sa syn narodi pred septembrom, aby mu nevychadzali zle skolske roky.
A ked sme zistili, ze termin je 8.septembra, tak sme sa modlili, aby to aspon nebolo 11.septembra, kedze je to taky smutny den pre americanov a moj manzel je american....

A co cert nechcel: v nedelu 11.9. sa nam narodil syn Jack 😵

adetka
31. dec 2007

ja som velmi neplanovala po dvoch MA... ale chcela som, aby sa narodilo v znameni psa, alebo svinky... podla cinskeho zvieratnika... a mam malu sucku... 😉

kristi
31. dec 2007

nam to bylo jedno, mala se nam udelala nejak necekane

kristi
31. dec 2007

slo mi spis o datum, chtela jsem,aby se narodila presne rok po svatbe, coz se malem stalo,ale pak se jeste zabejcila a vylezla az 7.2.2007 za 2 minuty 7 vecer..... 😀

warholette
1. jan 2008

hihi, moj priatel je rybar, zoznamili sme sa na rybarskej lodi, kde som pracovala v lete, a babo sa narodi v znameni ryby 🙂 a to sme vobec nic neplanovali 😀

elise
1. jan 2008

my sme tiež nič neplánovali a veľmi som potom chcela by sa nám malý narodil v znamení strelca mala som termín 17.12.06 nechcela som aby bol kozorožec, lebo my sme obaja blíženci a tak si so strelcom budeme rozumieť lepšie ako s rohatým znamením 🙂 malý sa nám narodil 16.12.2006 presne po roku na den ked zomrela moja babička a o 17.05 hod. ja som sa narodila o 16.55. a podľa čínskeho horoskopu je malý havino a celkom mu to sedí 🙂

natalien
1. jan 2008

Ahojky, my jsme též neplánovali, ale když jsem se dozvěděla že ze svatební noci mám v sobě ten maličký zázrak, tak jsem si hned ze zvědavosti zjišťovala, v jakým znamení se Nell narodí. Vycházel Rak a já tak strašně Raka nechtěla, že to příroda zařídila tak, že je to Blíženeček jako já a dokonce narozená o den dřív, než já slavím svoje narozeniny. Taky jsem si propočítávala numerologii.

susik77
1. jan 2008

ahoj, nam sa mala tiez narodila trochu"necakane" planovali sme mimi az ked dostaneme byt a trochu zariadime.tak byt sme dostali na konci oktobra a mala sa narodila 13.augusta 😎
inak povodne som chcela byka, al. vahy a veronika je lev.Preco je lev vlastne take dobre znamenie? Ze vraj su spolocenski ale zase na druhej strane mozu byt egoisticki a tvrdohlavi...

meni
1. jan 2008

tak já čekám lva nebo pannu, bude to na rozhraní, kdy se pak malé usmyslí, že se narodí, ale na znamení jako takové moc nedám, protože den a hodina narození je ovlivněná spoustou dalších věcí, docela na to věřím, nechám si pak pro malé sestavit astrologický rozbor. V našem okolí je spousta lidí, kteří si to pro děti nechali udělat (spousta i pro sebe), a dost to sedí.

katecameron
27. aug 2010

Ktore znamenie je podla Vas najvhodnejsie na narodenie dietata?my mame doma strelca,raka a barana.Ale rak mal byt lev len sa narodil o 3tyz.skor a baran mal byt zas byk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre