Plánujete, aby sa vám bábo narodilo v určitom období?

catusca
30. dec 2007

Snažilky a mamičky, plánujete alebo plánovali ste si, aby sa Vám bábätko narodilo v určitom ročnom období alebo znamení? Ak áno, prečo? Alebo ste dali tomu voľný priebeh? My s bratom sme napríklad marcoví, moja mama si nás tak naplánovala (vraj ani zima, ani teplo 😀).

silvik
30. dec 2007

Ahoj Catusco,
my jsme chtěli, aby se dětičky narodily na jaře ... začíná být hezky, teplo, nemusí se tolik mimi oblékat, vše kolem krásně kvete, prostě mám jaro ráda.... první je březnová, druhá je narozená v květnu... vyšlo nám to takhle 🙂

mersedesa
30. dec 2007

nič take som neplanovala,ale mala som termin na 31.aprila a velmi som chcela aby sa narodila aspon 1.maja,lebo každy mi hovoril,že ludia narodení v aprili su leniví a proste žiadne dobre vlastnosti.a napr. maminy pribuzní su vo vačšine apriloví a všetci su strašne chamtiví egoisti. 😅 no lenže mala sa narodila o dva tyždne skor a aj som na to uplne zabudla,lebo som mala uplne ine starosti.a teraz mi je uplne fuk kedy sa narodila,lebo je uplne užasna 😎

vlastulka
30. dec 2007

Tak nad tým som vôbec nerozmýšľala, podľa mna to je úplne jedno kedy sa narodí..

maca793
30. dec 2007

ja som ani nad tým neuvažovala, kedy sa narodia. našťastie sa mi splnil sen, dvojičky sú marcové, máme narodeniny spolu a Karolínka je májová, narodená presne vtedy, kedy sa narodil môj starký. vždy som chcela mať deti narodené v marci alebo máji. ale vôbec som si nemyslela, že sa mi to splní. a vôbec som to neplánovala časovo presne na mesiac.

dagmarus
30. dec 2007

To je super ze si to mamina naplanovala na marec a aj jej to vyslo 🙂
Ja som si nic neplanovala a moj maly je narodeny 1.februara a ja 5. februara. A po neuspesnom manzelstve mam priatela s ktorym sa snazime o miminko a je mimochodom narodeny 4. februara
🙂 🙂 .
A vzdy ked si ratam kedy mam poslednu mrchu a bola by som nahodou tehotna, tak si prepocitavam ake by malinke bolo znamenie a co by z toho vyplyvalo 😎

catusca
autor
30. dec 2007

Dagmarus, niekedy si to aj ja tak prepočítavam 😀 My začneme snažilkovať v druhej polovici roku 2008. V podstate mi je tiež jedno, kedy sa bábo narodí, hlavne aby sa zadarilo. Len v mojom okolí, keď niekto otehotnie, už všetci automaticky prepočítavajú v akom znamení malé bude. 😅

maca793
30. dec 2007

ja ale by som nechcela, aby sa narodilo na zimu, je to strašné, obliekať také malé mini. cez jar leto to problém nie je. 😵
ja som mala mať chlapca narodeného koncom januára, ale v 9 tt som potratila. 😢
ale o 4 mesiace sa mi narodila dcéra, takže hneď po potrate som otehotnela a bola som šťastná 😵

dagmarus
30. dec 2007

To mi je luto macka, moj Misko sa narodil tiež cez zimu a uz to je par rokov dozadu a ani si to uz poriadne nepamatam, viem len ze som ho prve tyzdne nedavala von, len som mala v spalni otvorene okno ked spinkaval 🙂 . Ale tie mesiace prejdu tak strasne rychlo, pred chvilkou som mala brusko a na buduci rok mi ide maly do 1. triedy.
Tak si treba vazit kazdu chvilku a kazdy okamih, lebo zivot prejde ani nevieme ako
😅

zuzana76
30. dec 2007

maca ako si vedela v 9 tt, ze to bol chlapec a o 4 mesiace sa ti narodila dcera? prepac ale nerozumela som tomu

ja mam maleho narodeneho v auguste, planovala som septembre a zadarilo sa skor, takze je v auguste, som si myslela, ze hned na prvy krat to nevyjde, druhe babo by som chcela v maji, uz som jedna babetko cakala 2.5. - som mala termin, ale potratila som v 11tt , nevedela som co to bolo

maca793
30. dec 2007

chlapec preto, leto som to cítila a mala som to aj vyveštené. asi 2 mesiace po potrate som znova otehotnela a narodila sa mi dcérka. aj tú som mala vyveštenú.
májové vychádzajú na "august" termín plánovania, marcové na júl. 😵

zoya1
30. dec 2007

Ahojte žienky! Môžem sa pridať?

maca793
30. dec 2007

pridaj sa ahoj už som ťa tu dávno nevidela ako sa máš?

dagmarus
30. dec 2007

Ja som mala tiez vyvesteneho prveho chlapca co mi aj vyslo 🙂 a tiez si myslim a citim ze bude druhe dievcatko, co mi povedala aj pani co mi vestila a malo by to byt do 3 mesiacov /este mi zostava 1/ 🙂 .

maca793
30. dec 2007

tak potom daj vedieť, mne predpovedala aj dvojičky a to som mala len 18, a dvojičky aj mám. našťastie s rodením som už skončila,žiadne deti na pláne už nie sú, len teraz musím čakať na toho správneho chlapa do života. vraj to príde po 30-tke a tú mám za rok. 😀

zoya1
30. dec 2007

ahoj maca. Mám sa celkom dobre. Nebola som na PC 2 dni (mala som kontrolu z hora) bola u nás na návšteve manželova sestra. Vieš ja nemám svokrovcov tak ma pánboh obdaril troma švagrinami - hotový horor. A ten môj muž sa dobre že nepokakal, len aby sa jeho sestrička mala u nás ako v rozprávke. Som čisto hotová. 😠

zoya1
30. dec 2007

Inak k téme: Mám obe deti narodené v septembri, v septembri som sa vydávala, dokonca v septembri sme dostali náš krásny 4-izbový byt. Takže september je asi môj šťastný mesiac. A s detičkami by som asi mala zájsť za numerologičkou. Nejak veľmi veľa dvoják a deviatok majú v dátumoch. Syn je narodený 19. 9. 2002 o 19,29 h. a dcéra 2.9.2007 o 2.29 h. Žeby náhoda?

maca793
30. dec 2007

to nie náhoda, ale dar.
ja také sťastie nemám 😢

renika
30. dec 2007

náš malý je narodený v novembri. No veru máte pravdu s tým obliekaním malých bábätiek. Je to strašné. Z pôrodnice išiel tak naobliekaný, že sa nevedel ani pohnúť. Veľmi som sa bála, že prechladne, tak som to asi aj prehnala s tými vrstvami. Ale bol veľmi maličký. Ja som chcela mať vždy škorpióna, tak aspoň to sa mi splnilo a má to teda aj jednu výhodu, že je narodený v novembri.

mersedesa, ja som aprílová a nie som chamtivá egoistka 😠 🙂

zoya1
30. dec 2007

Vieš ja som narodená v apríli a ako sa hovorí ožratí a šalení majú šťastie. A keďže o aprílových sa hovorí že sú šalení tak u mňa to asi funguje.

maca793
30. dec 2007

renika
a teraz chodíš s ním aj troška von? a čo takému malému obliekaš? vôbec si to neviem predstaviť. neviem si predstaviť taký malý overal. 😵

maca793
30. dec 2007

no neviem si predstaviť taký malý batôžtek, musí to byť rozkošné, všetko mu je veľké, rukáviky má vyhrnuté aj 3x,.... 😵

bibinka
30. dec 2007

ahojte, my sme chceli všetky možné znamenia okrem strelca a panny , najlepšie keby boli v znamení leva(v auguste nejlepšie) a .... máme dve panny, dokonca sú narodení 21.9.2005 o 15.35h a 20.9.2007 o 15.11h 😀 ako keby cez kopírák 😀 😀
My s mužom sa zaujímame o astrológiu (manžel viac 😉 ), ale náš tip nám nevyšiel,príroda si vždy urobí po svojom 😅

renika
30. dec 2007

maca áno chodím. Zatiaľ, lebo Dr. mi hovorila, že len do mínus päť s takým malým bábätkom. Zo začiatku som chodila na 30min a teraz na 45minút. Obliekam ho tak ako cibuľu. Veľa vrstiev a máme aj taký malý overal. Čo neznáša je teplá hrubá čiapka. Tú mu musím dať až poslednú, lebo sa hneď rozplače. Ale keď zacíti ten studený vzduch, hneď ho plač prejde 😅 Veľmi sa teším na leto. Teraz sa najskôr oblečiem ja, potom jemu dám tie posledné vrsty a ja som zatiaľ celá mokrá a tak idem von, no hrúúúúza 😖

maca793
30. dec 2007

to je pravda, bibi
aspoň oslavujete naraz narodeniny.
😵

renika
30. dec 2007

náš je 13.11. o 13:25

zoya1
30. dec 2007

bibinka a prečo ste nechceli strelca a pannu?

catusca
autor
30. dec 2007

Bibinka,
prečo zrovna strelec a panna nie?

catusca
autor
30. dec 2007

zoya1 😀

masinka
30. dec 2007

ahojte

my sme mali zimne babo - decembrove. okrem toho ze to ma blizko vianoc z coho nie sme az taki nadseni to bolo podla mna uplne idealne. v zime bola este krpata a vela spala, tak som ju dala na balkon na vzduch a tam potiahla aj 4 hodiny vkuse. na jar ked zacala vykukat z kocika sme sa chodili prechadzat von a v lete ked zacala lozit tak mohla trenovat u babky na zahrade. chodit zacina az teraz takze kym bolo este pekne, bola ochotna sediet v kociku a teraz ked je zase zima, tak ju to z neho tiez az tak nelaka von..no a na jar uz bude moct sama bezkat po vonku

tehu bolo tiez super, brusko som mala velke na jesen, takze som sa ani neparila v letnych horucavach, ani som nemala problem co v zime na seba. okrem toho pocas najdolezitejsich mesiacov tehotenstva som mala vela cerstvej zeleniny a ovocia

maca793
30. dec 2007

ja som našťastie bola tehu cez zimu, takže mi bruško nebolo vidieť cez bundu, ja si neviem predstaviť tehu byť cez leto v tých horúčavách, to musí byť úmorné.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre