Plodné dni. Príbehy snažiliek

martinjasen
14. mar 2012

Čo sú plodne dni z lekárského hľadiska je jedna vec, ale čo je prežívanie plodných dní pri snažení je asi úplne niečo iné. Faktické informácie môžu byť iba zlomok z toho, čo reálne obnáša táto téma pre snažilky. Ak si si tým prešla podeľ sa so svojou skúsenosťou. Môže to mať veľkú hodnotu, pre tých, ktorí sú na začiatku snaženia.

lalilla
23. sep 2022

Baby sak aj na navode aj inde pisu ak je druha ciarka je to tehotenstvo. Nato sa kupuje tie testy aby ukazali druhu ciarku. Gratulujem.

jasimina
27. sep 2022

Ahojte devčata prosím vás nesúďte má rozmislam nad potratom čo si otom milslite bojim sa že to nezvládnem z babetkom a 11 rôčkov Autistkouv ktorá potrebuje moju pozornosť 😢

veronika1603
29. sep 2022

@jasimina nikto ťa nebude súdiť...ja už tretie by som tiež nedala...neboj dobre bude...urob ako myslis že bude najlepšie💜

valentina45
18. okt 2022

porate my mala mi dostac menstruacie 4 .aoteras nemam

jasimina
31. okt 2022

Ahojte devčiata prosím stalo sa vám že ste mali antikoncepciu nehormonalnu na 10 rokou mám ju cc tizden len zavedenú a dneska ráno mi vipadla cela bojim sa nemohlo mi to dačo prepichnut ďakujem za radu

neznamadama
9. dec 2022

otehotneli ste s hipertirozou?

neznamadama
9. dec 2022

@jasimi nemozem svami suhlasit viete kolko zien by chcelo mat dieta na nemozu nechodte napotrat

jasimina
24. feb 2023

Ahojte žienky moje chcela bysom sa spitať používam alchemikum čaj mám otázku pijem ho prvý krát v živote otázka moja načo je dobrý tento čaj podporuje plodnosť u žien ? A môžem ho používať počas mestruacii. Ďakujem za odpoveď pekne pekný deň prajem 🥰

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre