Po akej dobe môžem otehotnieť po spontánnom potrate?

nalali
7. feb 2013

Ahojte, chcem sa spýtať po akej dobe je fyzicky možné otehotnieť po spontánnom potrate- teda následnom čistení.

xlucia
7. feb 2013

@nalali teoreticky hned. telo sa uzasnu moznost samoregeneracie. ale na tvojom mieste by som si dala mesiac dva pokoj a pila alchemilku. ta ti posilni a zceli maternicu 😉

sevka83
7. feb 2013

ahoj, ja som nemala kyret, len injekciami ma cistili, potrat som mala 2x hned po sebe, lebo lekar v nemocnici tvrdil, že po tom prvom nemáme na čo čakať a snažiť sa hned, tak sme to skusili, hned som opat bola tehu a nasledne opat hned potrat, tak som si dala testy na stitnu zlazu a v tom bol problem, ale to je vedlajšie, už by som do toho hned nesla, tak 3 mesiace si radsej dajte pauzu, aby sa maternica spamatala a hlavne vy po psycho stránke, je to neskutočný tlak to verím, my každý mesiac čakáme a fut nič, a pritom predtým som vzdy otehotnela na prvýkrat a teraz ked som OK, tak ani za toho :(, držím palce. evka

strakana
7. feb 2013

ahoj, ja som po spontánnom potrate otehotnela po 3 mesiacoch 🙂

meusicka
7. feb 2013

ahoj ja som prisla o babo v auguste 2010, koncom augusta ma cistili, potom sme cakali 4 mesiace, trebalo sa troska pozbierat z fyzickej aj psychickej stranky a potom sme sa znova pokusali a na 4 cyklus sa nam podarili nase dvojicky. skus si davat cajik alchemilku je dobra na posilnenie maternice. ja som ju pila pred prvym tehulkovanim a nemala som ziaden problem. druhe tehu neuspesne bolo aj neplanovane, a potom to tretie som zase pila cajik. bol tu strach ako vynosim po potrate hned dvojicky ale nastastie vsetko dopadlo dobre. tak drzim palce.

livocka21
7. feb 2013

hovori sa ze 3 mesiace az polroka....ja som teraz otehotnela po mesiaci... ja si myslim, ze telo vie samo kedy uz moze 🙂 drzim palce 🙂

nalali
autor
7. feb 2013

ja som dva týždne po čistení.. mali sme už s priatelom sex viackrát.. je možné že by som už otehotnela? po prvej menštruácii som si plánovala nasadiť antikoncepciu a o bábatko sa snažiť až po polroku.. ale teraz si uvedomujem že som na priatela velmi nepríjemná a zlá a bojím sa.. že či som hned nemohla otehotnieť..

m.i.r.i
7. feb 2013

@nalali mozne to je a viacmenej aj vysoko pravdepodobne...vseobecne je maternica prave po potrate/tehotenstve okamzite pripravena, dobre prekrvena...teda fyziologicky mozes otehotniet hned a velmi lahko...ale ja by som to az tak neriskovala..taktiez ale nezastavam nazor, ze "hovori sa" 3-6 mesiacov..je to proste individualne..mne moj doktor povedal, ze po prvej menstruacii mam prist a ultrazvukom mi vsetko prezrel..ako sa maternica zahojila...kedze bolo vsetko ok, povedal, ze na dalsi cyklus sa uz mozeme kludne snazit..teda som dostala zelenu vlastne po 2 mesiacoch...otehotneli sme hned na dalsi..teda 3 mesiace po potrate...mne sa ten pristup zdal spravny...ak by este maternica zregenerovana nebola, nieco by tam trebars ostalo,nezahojilo sa a tak..tak este pockame..a tiez ide o psychiku, ako si pripravena ty

nalali
autor
7. feb 2013

@m.i.r.i dakujem . ja sa bojim ze som otehotnela.. ja som psychicky dost zle zvladala tu spravu,este aj teraz plakavam kvoli tomu. velmi by som chcela babatko aj priatel... dufam, ze som nezostala tehotna a musime si uz davat. pozor. velmi pekne dakujem!!!

lydik
7. feb 2013

Nam lekar tiez vravel, ze je treba si dat 3 mesiace pauzu a na 4. som hned otehotnela. Ale cele tie mesiace som preplakala, dost ma to vzalo lebo to bolo vytuzene babo. Ale nastastie to dopadlo dobre a teraz mame krasne dievcatko.

tamarar
7. feb 2013

@nalali ahoj, ja som tiez po cisteni. 3.1. este som nedostala mrchu, hned po nej chceme skusit. ty si bola kedy na cisteni?

janusa01
8. feb 2013

@livocka21 ahoj vidim ze pises ze po mesiaci sa podarilo...ked mozem sa spytat co ti bolo?aku si mala DG?ja som tiez teraz otehotnela po prvej ms.ja som mala anembriomolu.

livocka21
8. feb 2013

@janusa01 ahoj...ja som mala missed abort...ked som bola tehotna prvykrat tak to bola anembriomola....a potom 2x missed....samozrejme ze ta tymto nechcem strasit 🙂 ... uvidis ze ti to tentoraz vyjde 🙂 drzim palce 😉

janusa01
8. feb 2013

@livocka21 dakujem napodobne aj ja ti drzim palce.mala si to hned za sebou ?trosku mam strach ci nahodou sa nezopakuje,ale dufam ze nie.

chovancova27
8. feb 2013

@nalali ja som potratila presne na silvestra, v 12-tom tt, anembryomola, kyret, znova som otehotnela v máji ale to som sa už nevedela dočkať🙂 synček dnes oslavuje 2 rôčky... kamoška potratila v 4-tom mesiaci a otehotnela hned o mesiac a všetko ok, malý má 4 roky... moc držím palce

livocka21
8. feb 2013

@janusa01 anembryomola december 2011, missed maj 2012 a november 2012....stale som cakala 3 mesiace od kyretu....tak som to teraz skusila inak 🙂 uvidime 🙂 ... neboj sa...teraz je uz ovela mensia pravdepodobnost ze sa to zopakuje a hlavne treba pozitvivne mysliet 🙂...to bolo tvoje prve tehotenstvo???

janusa01
9. feb 2013

@livocka21 zena tak ty toho mas..... 😒 zelam ti tolko deti zdravych kolko sama chces.nie to bolo druhe...prve bolo super a nikdy by ma nenapadlo ,ze mozem mat problem pri druhom.tak sa drzme vidim ze sme narovnako. 🙂

livocka21
9. feb 2013

dakujem pekne 🙂 ja sa nevzdavam 🙂 ... uvidis ze uz bude vsetko tak ako ma byt 🙂

anita12323
21. nov 2014

Hallo

anita12323
21. nov 2014

Ahojte baby ja som mala us trety potrat a mam 17 rokou a
neviem prečo ? Posledni potrat bolo nieviem presne ale asi 2 dizne otom
A chcela bosom viediet keti mozem bit v tom :p

anita12323
21. nov 2014

😉

ivana1234567
4. júl 2017

Ahoj ja som bola tehu a v 9tt som potratila bo mi zistili infekciu a chcem sa spytat ze ci mozeme skusit hned po prvej menstruacii.Chceme strasne dietatko no 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre