Po jak dlouhé době se Vám podařilo otěhotnět?

nelli
1. júl 2006

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, milé těhulky a maminky, po jak dlouhé době se Vám podařilo otěhotnět?S manželem se snažíme 5.tý měsíc a začínáme být už trošku nervózní... ☹ Vím, že je to krátká doba, ale taky může být nějaký problém, proto bych Vás prosila o Vaše zkušenosti.Děkuji moc.Nela.

dili
11. apr 2007

ofkej, ved ono mi je aj tak cudne uzivat si viac, ako je clovek zvyknuty a ako mu je to prirodzene, dakujem, myslim, ze normalnym sposobom to pride skor ako keby sme sa snazili jak blby... 😒 a ochranu uz nemame... 😅

martinkamartinko
13. mar 2014

Baby poradte mi sa snazime skoro 2roky a bez vysledku;((ja som v poriadku a manzel ma spomalene spermie ako mam postupovat dalej?uz sme s toho na nervy ;((

erickatt
13. mar 2014

Dceru sme tak ze, v sobotu sme mali svadbu s v nedelu som. Otehotnela a tot ho mlada ma takmer 18 a zehli miesto mna

charlie1980
13. mar 2014

Urcite by som navstivila CAR...

renikar
16. mar 2014

Ahojte diavčatá, my s manželom sme sa pokúšali 1,5 roka ...ešte pred svadbou sme začali a presne na prvé výročie do roka a 2 týždňov som zostala tehotná. Pokúšali sme sa to robiť v mesiaci každý deň, druhý mesiac každý druhý deň, potom tretí mesiac každý tretí deň...stála som na hlave, jedla som len vitaminy, pila som veľa vody, proste bla bla všetko čo kto povedal aby sme skúsili sme spravili...až ma to prestalo baviť a jedného dňa som našla stránku Dr.Jonáša, vyplnila formulár, preposlala tuším 18 eur na ich účet, dostala som presný výpočet kedy mám sexovať a pokúsiť sa...a do 2 mesiacov som mala dve čiarky na teste...hoci ako rátam, jednoducho si musím priznať, že mi dopomohol výpočet človeka k terajšiemu tehotenstvu...nech je to už ako koľvek, som v 7 mesiaci a strašne každej držím palce, nakoľko viem precítiť to, čo sa vo vás odohráva. Vyskúšajte www.drjonas.sk, alebo http://beta.centrumjonas.com/sk/dr-jonas
Verím, že aspoň 1 som pomohla. Myslím na vás dievčatá a prajem vám konečne uvidieť vysnívane 2 čiarky 🙂

marcelakarol
3. apr 2014

@renikar ahoj, to ti gratulujem, ze sa vam to podarilo, mam otazocku, dala si si urobit ten maly vypocet alebo specialny, a uviedla si aj presne hodinu tvojho narodenia?

renikar
3. apr 2014

@marcelakarol uviedla som presne aj hodinu na +/- 4 minuty, máš to v kartotéke u obvodného lekára, treba zavolať a opýtať sa sestričky, ona sa mrkne a povie ti. 🙂

eweline10
10. apr 2014

ahoj, nam sa to podarilo po uzivani vitaminu E (200mg) v spojeni s Billingsovou metodou 🙂))

barbishkamiracle
14. apr 2014

Pozývam na seminár - Plánujeme bábätko
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/barbis...

humancare
23. apr 2014

Nedari sa Vam otehotniet? Mate cysty, alebo myomy, ktore sa Vam nedaju vyliecit? Prave pre Vas je tu cvicenie AVIVA, ktore je jedine na Slovensku. Uz sme pomohli viacerym zenam, ktorym sa nedarilo pocat babatko a nepomahali im ani umele oplodnenia. V maji robime prve 4hodinove cvicenie. Tento krat v Samorine. Nevahajte a prihlaste sa. Skuste prirodzenou formou pomocou jednoduchych cvikov otehotniet,alebo sa zbavit cyst a myomov.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre