Podarilo sa vám otehotnieť na prvýkrát?

materinaduska
10. okt 2007

ajojte! Som buduca snazilka a xcela by som vediet ako casto a ci je vobec sanca aby sa to podarilo na prvykrat. ☹ Otehotneli ste prirodzene alebo ste tomu pomohli nejakou metodou 😉 dakujem vela stastia a radosti s ratolestami 😀

jejke
11. okt 2007

Niekedy nechapem zeny ktore sa brania otehotneniu(bez nejakych zdravotnych dovodov)vydaju sa a chcu si uzivat, potom vidia ze taky zivot je nanic, vsetci ich znami uz maju deti a tak sa zacnu snazit a zistia ze si vobec nemuseli davat pozor.
Vravia ake su nestastne ale pritom si to same sposobili.
Prve co sme s manzelom zariadovali bola detska izba, zislo aj zo svadobnej cesty a prisla som o pracu, len preto ze sme hned chceli babatko
Som stastna ze sa nam podarilo hned po svadbe, aj ked niekedy su problemy ako v kazdom manzelstve, vela kriku a kde sa podela ta pohoda,
deti nas robia stastnymi aj zufalymi.
Neviem si predstavit svoj zivot bez nich.
Bol by prazdny.

Nechcela som sa nikoho dotknut, neukamenujtema, dobre?? 😎

Ja len ze sa dari tomu kto velmi velmi chce.
Treba len chciet.A kto lutuje, ze ma deti alebo ze uz"su na ceste" je obycajny SRAC.
Obdivujem tie ktore kvoli otehotneniu presli roznymi vysetreniami a procedurami, urcite si zasluzia mat babatko.Tym to naozaj prajem. 😉

moncika15
11. okt 2007

jejke,moja rec. tiez ix nexapem ale ked niekto proste nexce tak ho radsej nenutit.. trpel by ten nespravny clovek.malo by to byt na klucik 😀 : xces dieta potocis klucikom a mas ho,nexces dieta potocis naspät a nemusis ho mat... preco to priroda vymyslela tak, ze ty co xcu, tym sa mozno nikdy nepodari a naopak.. ☹

jejke
11. okt 2007

Moncika, tiez sa vravi ze ten kto place ze nemoze otehotniet, potom place ze uz ma vela...teda ked sa zacne darit potom to tazko zastavit 😀
Poznas to o tej sviecke,
😉 Pan farar nemozeme mat s manzelkou deti...
Nuz synu chod do Vatikanu a zapal tam sviecku, pomodli sa...uvidis ze sa podari...
O par rokov ich pride knaz navstivit, dom plny deti, manzelka zas tehotna a pyta sa:"Kde mate otca?"
"hmmm, siel do Vatikanu zahasit akusi sviecku... "😀

moncika15
11. okt 2007

😀 😀 😀 dobry vtip! ale ja osobne si myslim radsej vela ako nic 🙂 sama osobne neplanujem prezit zivot v porodnici a rodit ako na beziacom pase ale strane sa tesim na malinke 🙂

elenita
11. okt 2007

moncika presne 😉 .
My sme sa s manzelom bavili, ze keby sme ich uzivili, tak aj osem deti 😀
Ale zostaneme asi pri troch...... 😵

moncika15
11. okt 2007

elenita, 😀 preco prave 3? ja by som xcela par xlapca a dievca.. ale rada by som zacala dievcatkom

denka28
11. okt 2007

moj manzel by chcel 2 dievcata, ja dve dievcata a jedneho chlapca 😉
my s manzelom sme ani nebolimanzelia ked sme uz babo planovali... 6 rokov skusame a dva roky sme manzelia 😀 , milujeme deti, a nastastie aj deti nas.. uz sa nevieme dockat toho nasho maleho zazraku...

inak mam kamosku ktora mi povedala, ze ona nechce deti vsak ma psa... ona si predstavuje zivot plnych vyletov, zabava, kamosi a kamosky...

ale kym k nam budu chodit v starobe nase deti s nasimi vnucatami u nich bude skakat nejaky pes? to fakt staci?! 😠

moncika15
11. okt 2007

denka28, my sme spolu 3 roku a od januara planujeme babo a svadba nam este ani po hlave nexodi 😀 len to okolie nestastneee 😒 ako sa da nahradit dieta psom?! aj ja mam rada zvierata ale babo je nieco co mi rozumie je to moja krv a hlavne rovnaky zivocisny druh 😎

denka28
11. okt 2007

ved hej moncika... skratka existuju take zeny

a to okolie... viem o com rozpravas... vrali sme sa skoro po 6 rokoch, vies si predstavit... kaslat na okolie... aj ked teraz ze sme uz manzelia viem ze je to suuuuper pocit... nikdy by som si to nemyslela... fakt... vsak je to len papier, ale nie ,je to uplne iny pocit. 😀

geegee
11. okt 2007

nam sa podarilo 10 hodin po svadobnom obrade. dietatko sme chceli a v podstate keby sme chceli zostat sami nejaky cas, asi by sme sa nebrali 😉

moncika15
11. okt 2007

geegee, to ste nemali hostinu ? ci ste si odskocili 😉

elenita
11. okt 2007

geegee to bolo pekne 😵
moncika no dve deti sa mi zda malo...kazdy chce mat dve deti...ja asi ani nechcem parik...najradsej by som mala tri dievcence 😉
Ale ked vidim krstneho synceka, aky je zlaty... 🙂

maca793
12. okt 2007

ahoj materina duska
ja som pri Karolínke otehotnela hneď na prvý krát. ja som ten typ, že keď zavonia slipy, tak som tehotná.
taktiež pri dvojičkách.

moncika15
12. okt 2007

maca793,fiha to musela byt sprava...,ze dvojicky 😀

maca793
12. okt 2007

hahaha až po 5 mesiacoch hahaha 😀

maca793
12. okt 2007

ale prevdu povediac, nebola som nadšená s tým že dvojičky.

moncika15
12. okt 2007

preco si nebola nadsena 😕 , koli to mu ze dvojite vydavky alebo ze porod zazijes 2x 😀 😖

maca793
12. okt 2007

bol to šok. a hlavne aj po finančnej stránke. jednoducho som si nevedela predstaviť aj výchovu 2 detí naraz.

moncika15
12. okt 2007

a zvladla si to 😎 . uz su skolacky?

maca793
12. okt 2007

zvládla sama bez pomoci chlapa, už sú prváčky a je to zábava. kupuj všetko dvojmo a hlavne s ročným predstihom. zatiaľ som dala vyše 12000,- za školu - vymaľovanie izby, nový nábytok, stôl, pomôcky do školy.........

moncika15
12. okt 2007

tak to je sila! a este bez pomoci xlapa?! a pockaj ded ti dojdu do puberty 😀 😀 😀 tesis sa? 😝

maca793
12. okt 2007

už teraz 😝
už teraz viem, že to bude drina a hlavne fuška, keď im niečo nedovolím, tak pevne verím, že pôjdu ku nemu. ☹ a na mňa sa vykašlú 😢

moncika15
12. okt 2007

preco myslis? si rozvedena? 😒

maca793
12. okt 2007

jo už 5 rokov a to zásluhou jeho matky. mám na nich oboch ťažké srdce, ale už som to strávila a je mi lepšie samej ako s chlapom. terez nemám ten pocit mať niekoho prisebe, aj keby to padlo. teraz si musím vyriešiť záležitosti okolo malej a jej otca a potom sa uvidí. a ešte, kto by chcel rozvedenú ženu s 3 deťmi,? 😢

moncika15
12. okt 2007

😕 a odkial sa potom zobralo 1 a pol rocne dieta?! dux sväty? 😀

maca793
12. okt 2007

ex priateľ a to bolo už dávno aj 2 roky tomu len nejako sa nechce priznať

moncika15
12. okt 2007

no tusim si zle vyberas xlapov 😀 ale nie, klobuk dole, maloktora to zvladne bezproblemov 😎

maca793
12. okt 2007

no proste mám veľkú smolu na chlapov a veľké šťastie na deti 😀
inak díky ale tá výchova 3 detí zaberie čas a aj nervy 😝

moncika15
12. okt 2007

bud mas maximalne ryxli net albo si taka ryxla ty?! nestiham sa orientovat 😅 vyxova 3 dievcat podotykam 😎

maca793
12. okt 2007

neviem ani sa neviem orientovať v tomto chaose.
3 baby to dá zabrať, a hlavne keď budú mať svoje pubertiacke mamévre. 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre