Podarilo sa vám otehotnieť na prvýkrát?

materinaduska
10. okt 2007

ajojte! Som buduca snazilka a xcela by som vediet ako casto a ci je vobec sanca aby sa to podarilo na prvykrat. ☹ Otehotneli ste prirodzene alebo ste tomu pomohli nejakou metodou 😉 dakujem vela stastia a radosti s ratolestami 😀

nikollette
8. júl 2008

Ja hned na prvy pokus v zivote 🙂

moncici23
25. sep 2008

Ahojte dievcata.Aj nam sa smanzelom podarilo na 1 pokus a to sme ani neplanovali,ale skoncilo to v 5 tyzdni po 3mesiacoch sa nam znovu podarilo otehotniet teraz som v 16 tyzdni zajtra idem na kontrolu dufam,ze je vserko ok

moncici23
25. sep 2008

som stastna,ale zaroven pocitujem urcite obavy,ale to je asi prirodzene kazda zena sa bolji a este o to viac ta ,ktora potratila.stale si vravim,ze je vsetko dobre,treba verit nemoze byt predsa stale len zle a zle a zle drzim palce vsetkym ktorym sa podarilo otehotniet,alebo sa o to pokusaju aby sa im to podarilo co najskor,len treba zachovat chladnu hlavu a nemysliet na to ono ked to ma prist tak to pride samo pa 🙂 😀

sirinka
25. sep 2008

juj, tak to vyzera, ze toto uz je druhykrat na prvykrat 😀

etnicka
26. sep 2008

My sme s manzelom ani neskusali a podarilo sa 🙂 Ono to babatko si vacsinou zmysli, ze pride, ked je na to najmenej vhodny cas 😀 a je to tak super 😉

sonulik1
28. sep 2008

aj my na prvykrat 🙂

zadda1
29. sep 2008

aj my 😉

abetka
12. nov 2008

my obidve na prvy krat 😉

haniak
12. nov 2008

ja som vysadila tabletky a hned som otehotnela......

munu
12. nov 2008

aj ja som vysadila tabletky a hned som bola v tom 😀

berus222
18. nov 2008

ahojte baby. som v 14 tt a na 1.krat planovane. dufam, ze ako to dobre zacalo, tak to aj dobre dopadne. nebola ziadna specialna poloha, ziadne vylozene nohy, nic.

nadzieja
28. jan 2009

My sme tiez neplanovali a sup...sme v tom ....

susik77
28. jan 2009

Ja na 2.krat, ale tiez som vedela, kedy je ovulacia-bola som na ultrazvuku. 2.mesiac sme sa snazili okolo ovul. kazdy 2.den a vyslo to 🙂
ale sledovala som sa trochu viac-teda aspon hlien. teplota sa mi merat nechcela.

ssilviaa
28. jan 2009

My sa riadime podla prirodzeneho planovania rodicovstva a tiez su nase deti na prvy krat.A teraz som tehotna a neplanovane(tretie babo).Ale som rada,ze viem presne datum,kedy bolo ktore pocate

celine
28. jan 2009

Človek tu tak casto cita tie smutnejsie verzie (potraty, neplodnost, dlhodobe snazilkovanie), ze je radost vidiet, ze je vas aj tak cela kopa, ktorym sa to podarilo na prvy sup. Tak snad nie sme taka beznadejna generacia 😉

tigri
28. jan 2009

prva dcerka sa podarila po cca 1/2 roku snazenia a posledne 2 mesiace som uzivala Femigard...druha "pravdepodobne dcerka" vysla na prvy sup 😉
obe deti budu majove, takze dovolenka u mna vzdy isti 😀

kvietocekx
28. jan 2009

Ahojte... no strasne zlata tema 🙂
nam sa prva dcerka tiez podarila na prvy sup... len sme skusili, lebo sme sa nastahovali do nasho noveho bytu a hned to vyslo🙂)) s tymto druhym to neslo az tak sup sup... ale az na treti mesiac🙂

munu
28. jan 2009

kvietocek, ale to druhe bolo teda tiez dost rychle 😅

belanka
28. jan 2009

nám sa dcérka podarila na prvý krát.druhé trvalo asi 4 mesiace,ale vzhľadom na to,že muž bol doma len každý druhý víkend,dobrý výkon

dicinka1
28. jan 2009

belanka?nie si z belej nad cirochou? 😕

aspinka
28. jan 2009

Mala sa nam podarila na prvy vrz a druhe tiez len sme skusili a na teste boli // zial to nam nevydrzalo dlho ale do tretice vsetko dobre a prajem si na prvy smyk na ine si ani zvykat nechcem 😅

nika12
28. jan 2009

aspinka nebola si v julovkach nahodou??

aspinka
28. jan 2009

nie urcite som to nebola ja ;) lebo je tu este jedna babenka a ma nik aspina tak asi mysli ju 😀

krasulka
28. jan 2009

Nam sa podarilo na prvy sup, vdaka Bohu... 🙂 🙂 🙂

babullka1
28. jan 2009

nam sa to podarilo na druhy raz,ale aj tak si myslim ze je to super,ked tu citam ze niektore aj rok-dva.....

kaskya
29. jan 2009

Nám sa podarilo tiez na prvy šup, druhe dietatko čo teraz čakám tiez na prvy sup 😉 . Ale moja osobna skusenost bola taka, že sa to podarilo v čase, ked som na sex nemala ani najmensiu chut. moja rada - nemas chut, chodte na to 😀

etnicka
30. jan 2009

Mne 🙂

annamary
30. jan 2009

mne na prvy šup hned dve🙂) :DD

petra1985
30. jan 2009

tiez na prvy sup🙂

tinus20
31. jan 2009

nam sa to podarilo hned na prvykrat,moj priatel nevedel co chystam tak som si vypocitala kedy by bola nejaka sanca otehotniet ,vyslo mi to na tych par dni a tak sme sa cinili jak sa len dalo a BUM po mesiaci som drzala v ruke 2 pozitivne teh.testy a potvrdenie od lekarky,tak sme sa strasne tesili teraz som v 38tt a maly by sa mal narodit do tyzdna tak sa nevieme dockat kedy to uz dojde...
vsetkym drzim palce,nech sa zadari🙂))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre