Podarilo sa vám otehotnieť na prvýkrát?

materinaduska
10. okt 2007

ajojte! Som buduca snazilka a xcela by som vediet ako casto a ci je vobec sanca aby sa to podarilo na prvykrat. ☹ Otehotneli ste prirodzene alebo ste tomu pomohli nejakou metodou 😉 dakujem vela stastia a radosti s ratolestami 😀

matenka
10. okt 2007

ahoj, s manželom sme sa pred svadbou dohodli, že to skúsime, veď na prvý krát sa to nikomu nepodarí, no nie? 😒
TAK NA TO SA NESPOLIEHAJ!!!!
na svadbe som bola v 13tt, a bola som rada, že som sa dostala do šiat,ha 😉

materinaduska
autor
10. okt 2007

denka28,ty si si to tak zariadila? ved nestaci ked si to sama doma vypocitam? 😅

sstefi
10. okt 2007

aj nám sa to podarilo na 1."šup". 😅 😉 😀

andy.a
10. okt 2007

aj nám..plánovane obe deti.. 😉

moncika15
10. okt 2007

a to ako xceme deti = mame deti 😕 aj ja tak xcem!!!

nathalie111
10. okt 2007

Aj nam sa zadarilo na 1x.. 😀 a bolo to presne medzi dvoma cyklami..13 alebo 14-ty den...

zuzanat
10. okt 2007

my sme skusali min. rok asi 4mesiace a nic, tento rok, ked som skoncila VS sme si v juli povedali, ze ideme znova na to, a hned v ten mesiac som ostala tehotna. vobec sme nepocitali, ze sa to tak skoro podari, davali sme tomu tak pol roka 🙂

cuchre
10. okt 2007

nam sa podarilo po 2 mesiacoch od vysadenia HAK, to sme ani nedufali, ze tak skoro, lebo vsetci okolo s otehotnenim mali problemy a trvalo im to doooost dlho....ale brala som calibrum babyplan uz asi 2 mesiace predtym...
vela robis tres. kolegyna sa snazila o babo 2 roky, zmenila pracu, sla do skolstva z managerskeho postu a do mesiaca bola tehu 🙂

zuzannas
10. okt 2007

ahojky, tak my patrime tiez k tym stastnym ktorym sa to zadarilo na 1 sup! 😵 ale samozrejme, ze som si predtym vyratala svoje plodne dni a podarilo sa.....

biba12
10. okt 2007

aHOJ,

TAK NAM SA TO NA PRVYKRAT PODARILO. v DECEMBRI SME SI PRESTALI"DAVAT POZOR", V JANUARI SOM BOLA TEHU. NIJAKO SOM TO NEPOCITALA/ PLODNE, NEPLODNE DNI, GRAFY, BAZALNE TEPLOTY/. TO SOM SI PRECITALA NA SNAZILKOVANI TU NA TEJTO WWW. dOVTEDY SOM NEMALA ANI TUSENIA O NIEKTORYCH VECIACH. A ASI TO JE AJ DOBRE, PRETOZE SOM NEBOLA ZATAZENA A PRILIS SUSTREDENA NA JEDNU VEC. dRZIM PALCE.

andrea.m
10. okt 2007

mne obidve deti 😀

sue
10. okt 2007

...nám sa to podarilo na prvý šup... 4.4. som mala prvú MS po vysadení HAK a 1.5. pozitívny tehotenský test 😵 😵 😵 otehulkovali sme 20.04. 😵 😵 😵

katika1
10. okt 2007

nám 🙂

certica
10. okt 2007

tiez sa nam teraz podarilo hned bez nejakych vypoctov a pod., prve sa "rodilo" trosku dlhsie 😀

verulka
10. okt 2007

mne sa dari na nulty sup 😅 cize vtedy, ked sa darit nema. Plodenie deti nezavisi na nas...babatko sa rozhodne, ze pride, a my tomu nezabranime 😉 i ked dufam, ze ziadne dalsie sa kanm uz nevypyta 😅

lenkka
10. okt 2007

ahooj,
s manzelom sme sa dohodli ze po svadbe si uz nebudeme davat pozor a sup na prvy raz sa podarilo. Nechali sme to proste na nahodu a myslim ze to bolo uplne perfektne pretoze sme sa na to nikto nesustredil, dokonca som si myslela ze urcite hned neotehotniem, a hla uz sa tesime na prichod nasho miminka. Drzim palceky hlavne tym ktorim sa nedari..urcite to pride 😉

jajato
10. okt 2007

ahojte aj nam sa to podarilo na prvykrat ale dnes to asi lutujem :(

moncika15
10. okt 2007

jajato , preco to preboha lutujes? 😕 ved to je stastna udalost 🙂

jaja28
10. okt 2007

U nás to bolo tiež rýchle, september svadba, október vysadenie HAK, november manžel nebol doma a v decembri keď prišiel šup a bolo to. Teraz máme krásne malé zlatíčko Frederiku. Všetko plánovane po 7 rokoch. 🙂 🙂 🙂

jajato
10. okt 2007

pretoze to bolo len blaznostvo jednej noci:( vlastne s priatelom sme si powedali ze by bolo krasne mat babo a chceli sme to skusit len tak na prvykrat lebo sme si mysleli ze to nevyjde ale to vyslo,.....a prve tyzdne sme boli z toho velmi stastny ale teraz...on je ja vobec nie :(

moncika15
10. okt 2007

jajato ,a to ta predtym nenapadlo ze nie si pripravena?! to nexapem 😠 on o tom vie? a coho sa vlastne bojis?

tessa
10. okt 2007

No u nas je to asi tak, ze obe deticky sa nam podarili na prvy sup 😀 Mne sa staci pozriet na muzove trenirky a som v tom 😀 😀 😀

jajato
10. okt 2007

hmm aj napadlo ale tak som bola hlupa aj som ze vsetko preberam z maminou...a prosto ona povedala ze preco nie ze v tom nic nie je zle a som sa dala ukecat :( a on o tom vie a mam z neho pocit ze je z toho v siedmom nebi

zuzanat
10. okt 2007

jajato bud rada, ze je vsetko v poriadku a nemas ziadne problemy.

jajato
10. okt 2007

hmm problemov tam bolo par ale myslim ze su za nami ale tak newiem ci sa este dokazem tesit 😔

moncika15
10. okt 2007

jajato, si vydata?ale ci vie o tvojom postoji k tehu kolko mas rokov?

babulka
10. okt 2007

Tessa 🙂 😀
Aj nam sa to podarilo na prvy sup 😀

jajato
10. okt 2007

no som slobodna hmm a mam 19,,..no 11.11 to bude uz dvadsat

a partnerovi nemam to srdce povedat:( ked widim aky je rad........

denka28
10. okt 2007

materinaduska, dva roky som si myslela ze aj ja mam ovulku... nikdy som si nemyslela , ze ked mam normalne kazdy mesiac mrchu, tak by som nemala mat ovulku a predsa to bolo... ale to je len moj pripad... vies?! 😉

jajato, tebe len tolko ze sa tes ze sa vam to takto podarilo, nie ako nam... predstav si 6 dhych rokov, operacia, prefukovanie, umele oplodnenie, kopa penazi, kopa starosti, kopa nervozity, vy tu babenky ste najstastnejsimi zenami na svete... a tesim sa ze nie vsetkyzenu musie prejst cez to cez so sme s manzelom prechadzali... a nehovoriac o tom ze sme sa rok mohli milovat iba vtedy ked nam to doky dovolil a aj to nam povedal v akej polohe lebo mam maternicu naklonenu dozadu... ufff ale oplatilo sa 😀

jajato
10. okt 2007

hmm newiem ako sa mam teraz tesit :( neporozmyslala som sama otom a dala som zbytocne na rady inych.dnes by som sa tak nerozhodla

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre