Podarilo sa vám otehotnieť na prvýkrát?

materinaduska
10. okt 2007

ajojte! Som buduca snazilka a xcela by som vediet ako casto a ci je vobec sanca aby sa to podarilo na prvykrat. ☹ Otehotneli ste prirodzene alebo ste tomu pomohli nejakou metodou 😉 dakujem vela stastia a radosti s ratolestami 😀

evitkamalicka
13. feb 2008

ahojky, tak nam sa to podarilo na prvy raz aj pred pol rokom, ale o babo sme prisli a teraz to znova vyslo na prvy raz, tak dufam ze uz to dotiahneme az do konca

mikimiska
13. feb 2008

Ahoj všetky 🙂 aj nam sa podarilo otehotniet prvy mesiac ako sme sa snazili...povedali sme si, zacneme po novom roku a mrska neprisla na teste // a u lekara potvrdeny 6TT...drzte palceky 🙂 a aj my drzime vsetkym

janka_fr
13. feb 2008

Ahojte, my sme sa rozhodli v aprili ze vysadim antikoncepciu a ze sa zacneme snazit o babatko.Myslela som si ze nam to bude trvat velmi dlho preto ze som mala cystu na vajecniku a museli mi z neho cast zobrat. No na nase prekvapenie sa nam to podarilo na prvykrat 🙂 . Zaciatkom juna som zistila ze som tehotna a teraz uz len cakame kazdym dnom kedy nas drobcek pride na svet.
Vsetkym snazilkam a aj tehulkam drzim palceky.

alionuska
13. feb 2008

Aj nam sa podarilo splodit deticky na prvy sup!Tri krat sme sa tak rozhodli a trikrat to vyslo.Aj ked mame len jednu dcerku,nase najvacsie stasticko.Druha nam zomrela po porode a tretie tehotenstvo mi vydrzalo len styri tyzdne. 😢 ☹ Uvidime,co mi povie doktor,kedy sa mozme znova pokusit o malicky zazrak...

junovka
13. feb 2008

juuuj, alionuska ☹ ☹ to mi je luto ☹

hanuky
13. feb 2008

ahojte... nam sa podarilo na 1vý x, a to mu akoze "ubehlo" 😀 ,
lebo sme vobec neplanovali.... ale sme stastní, ze to tak je. 🙂

anamor
13. feb 2008

nam sa to podarilo tiez na prvykrat, proste sme sli cez obdobie ovu /iba predpokladaneho stredu cyklu/ a bolo to, neverila som tomu, ze mozme mat take stastie, dufam, ze to dotiahneme do uspesneho konca 😉

audreyd
13. feb 2008

nám sa prvé podarilo na prvýkrát a druhé na druhýkrát 😀

certica
13. feb 2008

aj nam sa druhe ditko podarilo hned

jankapo
14. feb 2008

aj nam sa podarilo hned ako som na sebe pocitila plodny dnicek...ale mam pravidelne cykly, aj ovulky citim, takze tak... 🙂
mame sice tehulkovskych problemov az az...to sa smejeme ze kazdy si to dietatko odtrpi inak....ale vydrziime

elenita
14. feb 2008

Ahoj, nam sa podarilo na prvykrat a hned dvojmo 😀

luc22
15. feb 2008

ahojte, aj nam sa to podarilo na prvykrat a to prave vo svadobnu noc.... 🙂

moni1412
15. feb 2008

my sme skusali raz od polky cyklu, ale s tym sme ratali, ze to asi nevyjde. uz bolo pravdepodobne po ovulacii... a ten dalsi mesiac to vyslo 🙂 Ale tiez s tym, ze som si sledovala plodne dni. Inak by sme mozno cakali dlhsie 😉

rusovcanka
15. feb 2008

Ahoj,ja som vysadila antikoncepciu,3 mesiace sme si "davali pozor",chcela som telo trosku precistit.A potom hned na prvy sup bolo hotovo 😀 Nasa princezna bude mat zajtra tri roky a robi nam len radost 😀

bihan
15. feb 2008

Pridávam sa do klubu "na prvý šup" 😀

benitas
15. feb 2008

aj nam sa podarilo na 1-vy krat bez toho aby som si ratala plodne dni. Som na zaciatku 2-heho mesiaca. 🙂 🙂 🙂

zuzanocka
15. feb 2008

mne sa prva dcerka podarila hned prvy mesiac, co sme si povedali, ze ideme na to... druha sa podarila po 15 mesiacoch snazenia, ratania, mnedockavosti a minania x testov...

hedunecka
15. feb 2008

mne sa podarilo 2x na prvyy krat a ani som o tom nevedela a to iba s trenkami nado mnou zatrasol 😀 😀 😀 😀 😀 😅

blovitc120
15. feb 2008

aj ja sa pridavam medzi "na prvy sup 🙂"

graziela
15. feb 2008

Aj nam sa to podarilo na 1.krat a to dokonca uz 2.krat...a uplne prirodzene, bez nejakych specialnych priprav...Hoci pred 1.tehu mi moj dr. predpovedal take hrozostrasne diagnozy...moja maternica bola totizto taka mala ako slivka, obycajne je vraj ako hruska a ze mozem aj viackrat za sebou potratit a pod., ze kym sa mi trosku zvacsi a zosilnie maternica...Dokonca nam ani nedaval sancu, zeby som oteh.na 1.krat..Tie reci som vtedy nebrala vazne, ved dovtedy som ziadne zdr. kompl. nemala, citila som sa zdrava a naozaj to vyslo na 1.sup...
Druhykrat som uz mala vacsie obavy, pretoze este pred plan. oteh. som mala casto problemy s anginami, takmer kazdy 2.mesiac na ATB, mala som aj oslab. imunitu, no ale povedali sme si s manzelom, ze sa predsa len do toho pustime a vyslo to. Odvtedy ma akoby zazrakom aj choroba obchadza...s vynimkou kompl. spojenych s tehu, takze teraz som zial uz 2.tyzden PN a budem domka az do konca...dufam, ze stastneho 🙂

sisulik
15. feb 2008

nam sa mala podarila na prvy krat a to tri mesiace skor nez sme chceli zacat snazilkovat...cize nas nakoniec prekvapila ona sama..hehe..ja som sa pri nej prepocitala v dnoch.. 😀 😅 ale nelutujeme vobec ze ju mame... 😉

lyly
15. feb 2008

moj muz je tiez dobry strelec, na prvyx 😀

claudinka
16. feb 2008

caute baby som tu nova novucka.. mozem sa k Vam pridat? Som z Bratislavy a buduci tyzden idem na dalsi ultrazvuk, ale pravdepodobne som v 9. tyzdni. Chodim do prveho rocnika na vysku a popritom brigadujem pomerne skoro stale co sa tyka babatka, chceli sme s priatelom a akosi to hned vyslo. Po menstruacii som nezobrala tabletky (naschval) a hned prvy tyzden som otehotnela.. po troch tyzdnoch mi vysiel test negativny a ked mi neprisli prve kramy, tak som si spravila dalsi test a objavili sa vytuzene dve ciarky

fejusa
17. feb 2008

ahojte baby.som tu nova.co sa tyka na prvy krat,tak ked som vysadila tabletky,tak sme si raz nedali pozor a hned to bolo 😀 .a je z tobo nasa zlata dcerka. 😉 .ja stale vravim ze som jak ceresna a moj muz keby moze a da sa to tak tak by som stale bola tehotna,vzdy by vedel dore strelit 😵,neplodny chlapi mu mozu zavidiet.

lindda
17. feb 2008

aj ja som bola podobne ako fejusa vysadila som lieky a este raz som mala slabu menst, a potom uz iba II ciarky 🙂

fejusa
17. feb 2008

lindda-no ja som to mala o to taksie ze sa to stalo ked som studovala na strednej.a teraz chcem ist na vysku a to chcem dalsie babo 😀

luci
17. feb 2008

Tak u nas to bolo tiez na prvy sup.... 🙂

fejusa
17. feb 2008

len u nas to bol sok 🙂 lebo sme s tym nepocitali

cukruska1920
17. feb 2008

my sa snazime pol roka a stale nic....mmh

fejusa
17. feb 2008

cukruska-vies co sa vravi,ked sa budes snazit tak to akurat nepojde.a ked prestanete tak suuuuuch ho a je babo 🙂 aj moja kamaratka sa snazila devat mesiacov a stale nic.az sa nato vyjaslali a chceli ist doktorovi co sa vlastne deje a vtedy to prislo-maju maleho matthiasa 😵 .nezufaj ono sa to podari 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre