Podarilo sa vám otehotnieť na prvýkrát?

materinaduska
10. okt 2007

ajojte! Som buduca snazilka a xcela by som vediet ako casto a ci je vobec sanca aby sa to podarilo na prvykrat. ☹ Otehotneli ste prirodzene alebo ste tomu pomohli nejakou metodou 😉 dakujem vela stastia a radosti s ratolestami 😀

casy30
3. apr 2008

Ahojte..nám sa to tiež podarilo na 1. krát...mali sme okolo toho kopec srandy a ani nás nenapadlo, že by to mohlo na 1.krát vyjsť. a stalo sa.o))nezisťovala som si plodné dni, ani kedy mám ovuláciu...myslím si, že 80% úspešnosti je v hlavičke ženy.. čím menej sa tým budete zaoberať, tým je ľahšia cesta k bábenku..držím päste.

felixko
4. apr 2008

ja som to chcela len vyskúšať, lebo som sa strašne bála, že som neplodná. takže ani partner o tom nevedel a podarilo sa to na prvý krát.

dididi30
4. apr 2008

no my sme druhe tiez chceli len vyskusat a chcela som babo na jun a podarilo sa na prvy krat 😀

kubko
4. apr 2008

Ja som brala 11 rokov antikoncepciu, prve tehotenstvo nam vyslo na druhy pokus, ale skoncilo to zamlknutym potratom, po polrocnej prestavke sa nam podarilo na prvy raz otehotniet. Tehotenstvo a porod, uplne bez najmensich problemov

katulka11
4. apr 2008

Ja som podobne ako Kubko, po rokoch napchávania antikoncepciou som asi po 3 mes. pauze (kedy sme si ešte stále dávali pozor) otehotnela hneď na prvý šup ale bohužiaľ bol z toho missed a po 3 mes. chránenej pauzy zase prvý mesiac a bolo bábo... 🙂

jacquelinka
16. apr 2008

Ahoj - ja som si tiez myslela ze som neplodna - doktor mi povedal ze mam polycysticke vajecniky a ked budem chciet mat babo bude musiet podstupit liecbu a navyse som brala antikoncepciu - pre kazdy pripad. Asi mesiac po jej vysadeni (kvoli zdravotnym dovodom) a pri chranenom sexe (prezervativ) sa stala "nehoda" (uz sa na ne nikdy nespolahnem=(((( a po tomto jednom raze som otehotnela - neuveritelne ale je to tak... 😒 Takze da sa aj na prvykrat - aj ked nechcene...

biela
17. apr 2008

my sme plánovali bábätko až o pol roka neskôr, ale všetci mi hovorili, že to nie je také jednoduché splodiť bábo, že sa treba pár mesiacov posnažiť, tak sme to skúsili a ani sme neverili, že sa to podarilo na prvý raz. boli sme veľmi šťastní, najmä keď sme vedeli, že ľudia okolo nás to nemajú zďaleka také jednoduché...
samozrejme sme skúšali cez plodné dni.
držím všetkým snažilkám palčeky..

ruzomberok
17. apr 2008

ahojte ja tiez na prvy krat som bola tehotna mame 3rocnu dceru a teraz sa skusame o dalsie a stale nic a ratam si aj plodne dni a kazdy mesiac to prichadza a uz sme stoho zufali dufeme ze to konecne vide

ruzomberok
17. apr 2008

🙂 🙂

marcaradko
17. apr 2008

ahoj "nam sa to podarilo na prvy krat"!
a podotýkam,ze viem este aj kedy vzhladom k tomu,ze som citila ostru bolest v maternici ,ktora vyrazala az do konecnika,trvalo to cca 6hodin po oplodneni.je to neobvykle,ale som rada,ze sa to tak podarilo,a podla sona mi to aj vychadza presne na ten den 😉
horm.antikoncepciu som brala asi 8rokov a od septembra min. roka som vysadila uplne vsetky tabletky.
doslova "snazit" sme sa zacali 23.2.2008 a otehotnela som 3.3.2008 ,posledna mrska bola 16.2.2008 a ovu mi vychadzala na 17 DC 😉
tot,nas pribeh 😉
prajem vsssssssssetkym snazilkam nech sa im to podari tak ako si praju 😉

marcaradko
17. apr 2008

a co sa snazenia tyka,myslim si, ze nikto a nic tak neovplyvni oplodnenie ako vasa vzajomna chut na sexik 😀

soltysova1
6. máj 2008

ahojte všetky, písala som aj do iných tém, ale táto je asi najakuálnejšia. Pripájam sa k tým, ktoré otehotneli na 1-krát. Som síce po 2 operáciách, laparoskopii endometriozy, ale s plánovaním babätka sme to ani predtým nepredpokladali. Teraz po 2. operácii ma velmi lekár nepotešil, vraj mám len jeden funkčný vajcovod, a ešte k tomu ta endometrioza, sa môže opakovať a stále to nie je 100%. A stalo sa to, s čím sme fakt nepočítali, hned na 1-krát som ostala tehotná. Teraz som v 16. tyždni a dúfam, že bude všetko o.k. , tak držím všetkým palce. MAťa

ninac
6. máj 2008

ahojte pripajam sa aj ja 😉 nam sa podarilo prvy krat,bol to pre mna sok lebo vasade pisu ze na prvy krat niesu take velke sance.. 😅 😉

sisa.b
6. máj 2008

ahojte 🙂 nam sa tiez podarilo na prvy krat a to si moj priatel myslel, ze nemoze mat deti (jeho byvalka s nim neotehotnela za 6 rokov castych "preslapov" a s dalsim sa jej podarilo) no a nam tak isto. ked sme sa rozhodli, ze chceme babo, tak na prvy cyklus 🙂

pipinka82
7. máj 2008

ahojte aj nám sam podarilo na prvý krát hned po ms sme naplno fungovali a o 28 dní mi neprišla dalšia ms 🙂 ale dovtedy som si aj 2 testy spravila a nič tak son neverila že som až kým som nezavolala dokimu a on mi to potvrdil že som tehu a to práve den mojich narodenín takže krásny darček k narodkám 🙂 a už sa nevieme malého dočkat 🙂

anxuska
19. máj 2008

ahoj, nám sa to tiež podarilo na prvý krát,teda druhý pokus. Prvý krát som potratila, to sme sa aj trošku museli snažiť, no a potom,druhý pokus, ani sme sa snažiť nemuseli. 😵

jankamamka
19. máj 2008

ahojte aj nam sa to podarilo na prvy krat.Vysadila som po roku a pol cilest a hned som otehotnela.Teraz som v 9 tt.

jablonka
19. máj 2008

aj nam sa podarilo na prvykrat, z dokopy dvoch pokusov v ten mesiac, no a teraz uz 8 mesiacov nic ☹ ☹ ☹

mamamima
24. jún 2008

Ahojte, nám sa to tiež podarilo na prvý krát a to pri dvoch tehotenstvách 🙂 a nebrala som predtým ani antikonc. 🙂

sasenka
24. jún 2008

Nam sa tiež dcera na 1. šup, 2 týždne po svadbe som bola tehu a do svadby sme spolu neboli (teda v ten mesiac 😉 ) no a ked sme chceli druhé, tiež som bola tehotna hned v 1. mesiac snažilkovania, žial iba 6t. a potom som o babenko prišla.... No a syn sa nakoniec zadaril až o 8 mes. a predchadzalo tomu ešte jedno neúspešné tehu ☹

mirka8429
24. jún 2008

nam sa to podarilo na 5 mesiac snazenia

pipinka82
24. jún 2008

aj nám sa podarilo na prvú šupu 😀 1 novembra som ešte mala msku a už 28 mi nedošla 😀 a som velmi štastná ako aj ostatné maminky 😀

mirka8429
24. jún 2008

pipi ja som sa snazila az prilis a myslim ze k tomu ze sa to nezadarilo na 1 krat spôsobilo aj to ze mi zomrel ocko a prezivala som velky stres..a aj prilisna chcelost k tomu neprispela..ale na 5 mesiac sa nam chvala bohu podarilo..som zvedava na druhe babatko 😀

krasulka
25. jún 2008

Ahojte tak aj ja patrim nedzi tie stastne ktorym sa zadarilo na prvy sup 🙂 teraz som v 5 tyzdni 🙂
Mam 24, manzel 25, sme rok po svadbe,vysadila som HAK a sup, hned sa podarilo. 🙂

snehulienka
25. jún 2008

nam tiez na 1.krat. som myslela ze ktovie do roka hadam to bude a fuk ho, hned! som bola dost vyvalena... 🙂 😅

malaskoricka
25. jún 2008

snazili sme sa len kratko...kratulinko--a da sa povedat ze to vyslo na prvy sup....na prvy ozajstny suup

dupinka
28. jún 2008

baby, myslite, ze ked sa to podarilo na 1.sup, mozem hned par dni po citit zahniezdovanie? Mam 2-3 dni po ovulke, snazime sa, a citim akoby mala prist mrska,....

sirinka
28. jún 2008

ahojte...my sme planovali a podarilo sa na prvy sup...ani som neverila...ani som nic specialne necitila a vyslo to...som zvedava, ako to bude pri druhom 😅

miselin
28. jún 2008

Ahoj, my sme bábo plánovali a na moje prekvapenie sa nám podarilo na prvý krát. Myslela som si, že to bude na dlhšie, lebo pár krát sa nám už stala aj "nehoda" a nič z toho tak som mala aj trochu obavy. Ale kámoška, ktorej sa nedarilo otehotnieť mi poradila, aby som si hneď po "ťuťu-muťu" vyložila nohy na hore na stenu aspoň na 20minút a potom si ešte lahla na brucho no a zadarilo sa.












😀

maca793
28. jún 2008

ja som ten typ človeka, čo len zacítim slipy tak som v tom
😀 😀 😀 😀
dvojčatá na prvý raz
karolínka tiež 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre