Podarilo sa vám otehotnieť na prvýkrát?

materinaduska
10. okt 2007

ajojte! Som buduca snazilka a xcela by som vediet ako casto a ci je vobec sanca aby sa to podarilo na prvykrat. ☹ Otehotneli ste prirodzene alebo ste tomu pomohli nejakou metodou 😉 dakujem vela stastia a radosti s ratolestami 😀

moncika15
12. okt 2007

a ked budu xciet kazdy tyzden handry na disku 😀 poznam z vlastnej skusenosti 😝

maca793
12. okt 2007

tak nech idú za foťom anech im prispeje 😀
veď navyše im nič nedá len to výživné všetko ťahám ja.

moncika15
12. okt 2007

fuu tak to je sila. citala som si v inej teme ako to mas. nezavidim ti 😒

maca793
12. okt 2007

monci15ka
idem hajať zajtra mám ťažký deň pa dobrú noc

moncika15
12. okt 2007

DOBRU NOC 🙂

lenkaaa
15. okt 2007

denka28: prosim Ta, co to znamena, ked mas maternicu naklonenu dozadu? Bola by som velmi rada za Tvoju odpoved, pred 6 rokmi som potratila, bola som velmi mladucka a akosi som sa ani nepytala lekarov ze preco sa to stalo atd.... len si matne spominam, ze mi lekar povedal ze mam maternicu naklonenu dozadu alebo take nieco...teraz premyslam ze by som chcela babatko ale mooooc sa bojim aby som nepotratila ako prvy krat...

dea
15. okt 2007

Ahojte, tak aj my patrime k tym, ktorym sa to podarilo na prvykrat 😉 sme si s muzikom povedali, ze vyskuseme, ved na prvykrat sa urcite nezadari,no a zadarilo sa 😀 😀 cize tiez presne vieme kedy sme sa poznazili 😀 😀

jastericka
16. okt 2007

Nám sa to podarilo až na 6 - ty mesiac 😉

ruza11
16. okt 2007

ahojte,

NAm sa to podarilo uplne na prvy krat s manzelom a manzelom sme boli spolu 4 roky a potom sme sa vzali.nikdy pred svadbou ani po svadbe(az kym sme to nezistili) sme si netrufli milovat sa bez ochrany ,lebo babo sme este neplanovali. Ale moj napad bola aby nasa svadobna noc bola bez vsetkeho len tak. nikdy by ma ani nenapadlo ze by som mohla otehtniet a teraz uz nosim 17 tyzdnov pod srdcom nas maly vysledok svadobnej noci. A teraz si uzani nevieme predstavit ake by to bolo keby....

bianca
16. okt 2007

aj nam sa podarilo hned na 1 krat,ale nedopadlo to dobre

loss
16. okt 2007

ruza to je uzastne gratulujem 🙂

ruza11
17. okt 2007

dakujeme pekne Loss

katka444
17. okt 2007

Ahojte, prave vysadzujem HAK a asi tak za pol roka sa chceme zacat snazilkovat. Mam totizto na jar nejake povinnosti a ako sa poznam urcite budem pri nich stresovat, tak nechcem byt zatial tehu aby stres babatku neuskodil. No keby som vedela ze to na prvy sup nevinde tak zacneme aj teraz snazilkovat, no keby clovek vedel.

katka76
17. okt 2007

vsetkym snazilkam prajem, aby sa im podarilo mat ocakavane babatko. ja patrim k tym stastnym, kt. to mali dvakrat na poprve 🙂
no pri prvom dietati to podla vsetkych moznych metod ani nebolo mozne, ze by som otehotnela a predsa 😅
pri druhom - som sa pozitivne naladila na tehotenstvo, vypocitala si, kedy maturujem so svojou triedou, pripocitala mesacnu matersku a odcitala 9 mesiacov. kupila si calibrum babyplan a kyselinu listovu a zaciatkom oktobra som uhanala manzela. a 31.10. doktor potvrdil tehotenstvo 🙂

lenka34
17. okt 2007

pred dvomi rokmi sme sa asi pol roka snažili a nič - zistili mi zvýšený prolaktín,s tým že od januára začneme hormonálnu stimuláciu,v decembri som mala ťažký úraz, po ktorom nasledovala operácia, takže som si pre istotu vnútromatern.teliesko dala zaviesť naspäť. 6. apríla tohto roku som mala menštruáciu - 10.apríla mi lekár teliesko vybral, s tým že keď sa 3mesiace nepodarí mám prísť, 13. mája mi potvrdil tehotenstvo a straaaaašne pritom neveriacky krútil hlavou, manžel sa tiež dlho spamätával.... 😀 ešte predtým som bola s kamarátkou u veštice - povedala mi že v apríli si mám dať pozor ak nechcem mať bábo, lebo by som mohla otehotnieť - a aj sa stalo 🙂

gabriska
17. okt 2007

Ahojte, aj nam sa to podarilo na 1. krat a to dokonca 2x.
Prave dnes som bola v poradni, som v 6tt...Chvalabohu v tomto smere patrim medzi tie stastnejsie zeny a som za to velmi, veeeeeeelmi vdacna. Pravdupovediac, trochu som sa aj obavala, ze co ak to tentokrat nevyjde na 1.krat, ved pri 1. babatku to mohla byt predsa len nahoda. Bola som taka zvedava a netrpezliva, ze som si robila testy uz tyzden pred ocakavanou menstruaciou...v priebehu necelych 2 tyzdnov som si urobila asi 4 testy, dokonca aj ten, ktr. som si robila 1 den po meskani, vysiel negativne. Tak som pockala este 3 dni, a boli tam dve ciarky (zhodou okolnosti ako pri 1. tehotenstve 🙂))A priznavam, nic specialne sme kvoli pocatiu nerobili.Dokonca moje obavy boli o to vacsie, ze od zaciatku roka som prekonala opakovane anginy + uzivala takmer kazdy 2.mesiac ATB, naposledy 4 tyzdne pred oplodnenim. Baby plan som si kupila spolu s poslednym testom, odvtedy ho uzivam pravidelne.Odporuca sa ale tak 2-3 mesiace pred plan. teh.No a pokial zena nema nejake gyn.zdravot.problemy, ma pravid. cyklus, teda vie priblizne, kedy ma ovul., tak si myslim, ze nic tomu nebrani, aby oteh.Prajem vsetkym snazivym vela stastia a drzte palce aj vy nam.Dakujeme 🙂

danuska24
19. okt 2007

nam sa to tiez ,,v podstate,, podarilo na 1x - hned prvy cyklus po laparke 😅
aaaaale predtym 2 roky nic

tulka3
20. okt 2007

pri dcerke sme sa snazili 2 mesiaci a na treti uz mrcha neprisla a teraz cakame druhe, ktore sa podarilo neplanovane pri jedinom nechranenom raze u nasich na chalupe..sme si hovorili, ze na jeden raz sa aj tak nemoze nic stat a prislo to na nas, ked sme nemali kondom a teraz sme v 20.tt 😀

huncut
20. okt 2007

Ahojky...no hlásim sa k téme... nám sa to podarilo hneď po svadbe, a to hneď na prvý krát, čiže vlastne na takej svadobnej noci,a to totálne na prvýkrát, kedže som bola panna...sama som bola prekvapená ale príjemne...a teraz som v 18 týždni...

domeenika
20. okt 2007

huncut...obdivujem sex po svadbe.. 🙂

danciacik
20. okt 2007

No ja sa k vám možem pridať - my sme sa vtedy ešte s priatelom dohodli že ak sa bábo podarí tak sa zoberieme - no a od toho večera o štyri mesiace na to sme mali svadbu a už som aj bola v štvrtom mesiaci. 😀 Len teraz keď chceme druhé sa akosi nedarí.

maca793
20. okt 2007

loss
gratulujem k zamieseniu bábetka tak dlho ste sa oň snažili 😵
ruza11
tak to ťa obdivujem 😨

masinka
13. feb 2008

my sme zacali snazilkovat 6. januara 2006, vo februari som mala nejake problemy, brala som antibiotika a lekarka skonstatovala ze to vyzera na nepriechodny vajcovod naplneny tekutinou a ze je mozne ze deti mat nebudem.... poslednu mrchu som mala 27. februara a 4. decembra 2006 sa narodila Nelinka
lekarka sa dodnes cuduje...

iwuskaaa
13. feb 2008

Tak pridám sa aj ja k tým "na prvý krát" 🙂 .
S manželom sme si povedali, že skúsime, aký sme šikovný 😀 a šup, už to bolo. S tým, že som vedela, že je obdobie ovu 🙂 .

weroni
13. feb 2008

no baby teraz sa mysli na prvykrat akoze naprvykrat bez ochrany alebo naprvykrat akoze vydarene tehu - bez missed abort?

mywiel
13. feb 2008

Nam sa podarilo na prvy krat, asi sme sa trafili nahodou do ovu. 😀

tessa
13. feb 2008

Tak my sme sa pri oboch krpcoch trafili na prvy sup 😀 Som povedala muzovi, ze trenky si uz bude vesat odteraz sam 😀 😀

marse
13. feb 2008

u nas prva dcerka bola hned 🙂 a na tu druhu sme si museli pockat 😉

lucia31
13. feb 2008

tak u nas to bolo na prvykrat, co som oznamila, ze chcem druhe babo 🙂 ..a to sme si povedali, ze ak sa do roka podari, bude to ok 🙂 ale ja som nic nenechala na nahodu 🙂 zacala som si merat BT/o com manzel ale nevedel 😉 / a tak mam prvy grafik v zivote,ktory je zaroven aj uspesnym 🙂

tunylyk
13. feb 2008

nám sa to podarilo až po takmer 3rôčkoch snaženia,povedali sme si,že sa vezmeme a presne 6mesiacov po svadbe,v deň výročia som môjmu mužíčkovi dala ten najkrajší darček,zatiaľ 😉 testík s dvoma čiaročkami

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre