Podarilo sa vám otehotnieť na prvýkrát?

materinaduska
10. okt 2007

ajojte! Som buduca snazilka a xcela by som vediet ako casto a ci je vobec sanca aby sa to podarilo na prvykrat. ☹ Otehotneli ste prirodzene alebo ste tomu pomohli nejakou metodou 😉 dakujem vela stastia a radosti s ratolestami 😀

cukruska1920
17. feb 2008

fejus...ja nezufam ani sa nesnazime...len sa normalne milujeme ale uz pol roka bez ochrany a nic

fejusa
17. feb 2008

ale v podvedomi to ocakavate.ja stale vravim ze psychuka tam hra ulohu.pride to ked to budete najmenej cakat 🙂

cukruska1920
17. feb 2008

a ako sa to da nemysliet nato? Kazda zena co sa chce stat matkou nad tym rozmysla

fejusa
17. feb 2008

ak to velmi chces tak to nepojde 🙂 .

cukruska1920
17. feb 2008

vsetky zeny to velmi chcu

fejusa
17. feb 2008

ak nemate problemy ini jeden ani druhy tak to pride.

deveronique1
17. feb 2008

Aj nám sa to podarilo na prvýkrát a ešte k tomu som mala aj menštruáciu. Strašne som verila, že to vyjde a tak sa aj stalo. Dokonca som si myslela, že nie som tehotná, lebo som ďalší mesiac dostala znova menštruáciu. No podľa toho, kedy som porodila, to vyšlo úplne na prvý pokus 🙂

ninka123
23. feb 2008

Caute baby.Nam sa to podarilo ani nevieme kedy,davali sme si pozor, lebo babo sme planovali o par mesiacov neskor,som 26tt.,doki mi potvrdila, ze ma kopu pripadov, ze ti, co sa snazia, tym to nejte, tak radi kockam, aby si davali pozor a otehotneju ani nebudu vediet ako.. moja skusenost.. 😉

sanik
23. feb 2008

ahojte,

aj nam sa podarilo na prvykrat. nam dokonca aj lekarka odporucila, ze ak chceme babo, tak teraz. bola to zhoda okolnosti, ze prave v den ovulacie, som bola u nej a ona dokonca videla na uzv moje uvolnujuce sa vajicko. tak sme zapracovali, vobec som nedufala, ze by to mohlo vyjst na prvykrat, no a vysledok nedal na seba dlho cakat.
takze vsetkym drzim prsteky, aby aj vy ste boli coskoro tehulky. je to krasny pocit.

sofik
24. feb 2008

Ahojky. Aj nám sa to podarilo na prvýkrát, priatel skúsil a o mesiac som si robila tehotenský test a boli tam dve ružové čiarky. A naše zlatíčko už bude mat rok. 🙂

zlatucka
26. feb 2008

Mne sa podarilo na prvú noc pretože prvý krát ked som sa pomilovala s mojím manželom bolo to za noc 6krát a tak neviem kedy presne.

jurocko
26. feb 2008

ahojte aj nam sa podarilo na prvykrat,prve dieta na prvy šup a druje ktore čakam teraz tiež na prvykrat,sme štastny že s tym nemame problem,držim snažilkam palčekyyyyyyyyyyyyy

krajcoanka
25. mar 2008

Aj nám sa obe podarili na prvú šupu.Starší bude mať v máji 3 roky a mladši má 5 mesiacov.

tinag
25. mar 2008

ahojte, tak aj nam sa podarilo na 1x uz 2x a teraz dokonca dvojicky. nebol ziaden problem. tiez som rada, ze to bolo take jednoduche. len aby nebolo na 3x az trojicky 😀 . zatial traja budu stacit 😉

majula009
25. mar 2008

Čaute babulky, gratulujem Vám k úspechu hned na prvý krát....my sme si s mojim drahým mysleli že to bude na prvú šupu a nakoniec sa zadarilo po trištvrte roku... ☹ ale hlavné je že sa podarilo 😀

mywiel
26. mar 2008

Aj nam sa podarilo po prvom pokuse. 😀 Drzim palce vsetkym co sa snazia o babo.

evitkamalicka
26. mar 2008

aj my patrime k tym na prvy sup 😀 😀 😀 a dokonca dvaktrat za sebou, ale prve tehu nedopadlo dobre

zanettka
26. mar 2008

Ahojte my mame oboch planovanych a oboch na prvý šup. musim davat teraz bacha 😀

anndrea
26. mar 2008

Sophinka bola planovana a ked sme zacali snazilkovat, tak sa nam hned na prvy pokus zadarilo 😵 az sa nam nechcelo verit ze mala je uz v brusku ... to clovek neovplyvni, drzim vsetkym snazilkam palceky pri cakani na dva //

lindulak
28. mar 2008

Ahojte! Nam sa mala podarila na prvy sup, ani som netusila, ze mam ovu, len sme sa prestali chranit a hned po menzese sme skusili a bolo to... az som z toho zostala zarazena 😀 Myslela som si, ze si este trochu uzijem nechraneneho sexu, kym otehotniem 😀 😉 Myslim, ze je to aj tym, ze sme sa predtym chranili kondomom. Mne to prislo tak, akoby moje telo zareagovalo na spermie, ktore daaavno v sebe nemalo a vyvolalo to ovulaciu predcasne - lebo to bolo na 6. den cyklu. Niekde som potom citala, ze ovulacia moze byt aj viackrat za mesiac alebo ze ju moze vyvolat aj vzrusenie pri sexe... Zeby? pa

livika
29. mar 2008

Caute!
My sme sice neplanovali,ale raz sme si nedavali pozor a hned som otehotnela,takze na prvy krat. 🙂

wladka
29. mar 2008

my sme tiez na prvy sup 😀 .. a 4-5 den menzesu.. viem to velmi dobre, bo som letela na dlhsie na sluzobku.. 😉

linddi
29. mar 2008

Ahojte.
Ani my sme to do tej chvíle neplánovali, ale stačil pohľad a vedeli sme, že to chceme. No a čuduj sa svete, na prvý krát 😉

zuzasza
30. mar 2008

ahojte no ja som otehotnela 3 krát neplánovane a je mi aj tak trošku lúto že neviem aké to je ked si to dvaja planuju a to vzrušenie či to vyšlo a táák - no ja som už bola a hotovo - n 😀 možno daľšie si už konečne naplánujeme háháhá 😉 😉

secret111
30. mar 2008

ahojte, nam sa podarilo na prvykrat, momentalne sme v 21. tyzdni, bude to chlapcek, vyzera ako ocko a sme velmi stastni, iba chcem odkazat tym co sa im nedari, netreba zufat, moja sestra skusala rok, uz prestavala dufat a potom ked jej prisiel manzel po dvoch mesiacoch domov sa im hned podarilo, zalezi vela ci clovek nie je v strese...

sandrika
30. mar 2008

to je fakt skvelé, keď sa niekomu podarí naprvý krát, my sme sa snmažili vyše dvoch rokov

dididi30
30. mar 2008

tak mne sa dcera podarila po prerusovanom roku a syn hned v ten mesiac 😀

katia7
31. mar 2008

tak nam sa podarilo na prvy krat. bol to jeden jediny raz co sme si nedali pozor s tym ze sak su AZ dva dni pred plodnymi a nas jediny raz ma teraz osem mesiacov 😀

sandrika
31. mar 2008

jej katia a kde v BB bývaš?

evicka1
31. mar 2008

ahojte... nam sa podarilo tiez na prvy krat... Nikdy som nebrala HA tak sme sa chranili len kondomom... Boli sme vsak na vianoce doma na slovensku s priatelom a ako sa to stava tak u rodicov sa nedalo a ani chut velmi nebola a ako sme prisli domov 4.1 tak sme na to vlietli a zabudli na pana strazcu a bolo to .... Teraz som tehotna a hned na prvy krat... 😀 Ale sama musim uznat, ze skoro a ked sme videli testiky tak sme skoro skolabovali... teraz nas caka priprava svadby ... prosim vas vydavala sa niektora z vas tehotna? potrebovala by som trosku poradit...
A snazilky velmi neprehanat to snazenie, lebo sa hovori ak nieco velmi chces tak to prichadza pomalicky... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre