Pokec, rady a povzbudenie pre nové snažilky

perla200
23. jún 2009

skúsim založiť novú tému, ale neviem či sa mi to podarilo, alebo nie? tak šup sem kočandy moje

pikino
23. jún 2009

no trosku rozmazane neva vidim. pyzamka pre chlapeckaaa. 😀

juliett99
23. jún 2009

no zajtra to prefotim cez den,, teraz tu mame pohromu burku jak svet... 😠 😠

pikino
23. jún 2009

hih pred chvilkou bola u nas. tak som ti ju poslala. 😀

perla200
autor
23. jún 2009

no dievčatá u nás žiadna búrka neni.... kukávate rosalindu?

pikino
23. jún 2009

ja nemam joj plus. a moj muz obsadil tv a hrajka sa na xboxe tenis. akoze klasika. som odstavena 😠

juliett99
23. jún 2009

tak uz nas opustila,,, dohovie ci nesla teraz k tebe perluska,,, rosalindu to je cooooooooooooo 😲 😲

pikino
23. jún 2009

asi sa vratila naspat k nam lebo tu hrmi. 😀

perla200
autor
23. jún 2009

ja neviem, ale tu nič neni, klud na fronte....juli a zakolko ste kúpili tie podlahy???? lebo nam akurát priniesli do celého domu 😀

juliett99
23. jún 2009

perluska cena za m2 je 5,5 eura..vy ste kolko dali?? 😉

piki zas sa to k vam vratilo?? no fakt sila ,,, nas chlapcik-maznacik mi lezal pri nohach a sa bal,, 😠

lucul
23. jún 2009

caute baby, mna ta burka vyhodila z prace, taky lejak, ze prud ma vyhodil, tak som sa aj potesila a ficala domov, ale isla som 20, lebo lialo, ze ani na krok nebolo vidiet 😠 a este aj buracka na dialnici, tak som zaujimavo obchadzala kolonu 😀

perla200
autor
23. jún 2009

no juli - my sme chceli takú bianco podlahu - takú melírovú.... a tú sme pozerali v madarsku a mali ju za 300sk/m2 a tu nam ju dali za 265 Sk/m2, tak sme boli spokojní, potom sme si vybrali takú skoro bielu - myslím že je to buk? alebo dub? takú vyzerá ako kamen...a tú nam dali za 235sk/m2 tak sme spokojní, lebo sú kvalitné...ale dá sa vybrať myslím v diegu, ked je dobrá akcia.... ale ušetrili sme na obkladačkách tak sme to vrazili do kvality.....

juliett99
23. jún 2009

my sme zas chceli taku tmavsiu a aj sa nam podarilo zohnat presne taku aku som mala predstavu a je tiez kvalitna, 😉 dokonca sme uz aj dvere objavili v podobnej farby...
takze robi ich pojde asi kupit ci objednat 😉

lucul
23. jún 2009

je caute baby, vy uz zariadujete? aj ja chcem ☹ , ale tieto veci mam tiez uz vybrate, to mame kamosa a ten nam to preda lacno, len sa vraj nemam draheho pytat na ceny 😠 , to ma serie 😠 😠 😠

perla200
autor
23. jún 2009

juli a robi už ma robotu? lebo švagor zhána a v tejto kríze je to otras ☹ ☹ ☹

lucul.... no po dvoch rokoch sme sa konečne dopracovali do tejto fázy...doteraz sme kupovali len cement, kleber, piesok a tak.... konečne niečo iné 😝 😀 😀 😀 😀

juliett99
23. jún 2009

nie perlus nema,, na jednej strane sa jedujem ze este stale nic a na druhej strane ked sa teraz ma zacat s tou prebabkou a ja ze mam zakaz soferovania tak mi aj vyhovuje ze je doma,.. 😉

lucul
23. jún 2009

perli tak to ti verim, ze je to prijemna zmena 🙂
ja dufam, ze tiez uz pomaly budeme nosit na zariadovanie, teraz je tam len samy brajgel a sekacky, az mi je do placu pri tej rozbitej stene, ale co uz, treba rozvody porobit 😀

perla200
autor
23. jún 2009

no ja som čím dalej bližšie k cielu tak tým viac som zúfalejšia....to asi tým koncom🙂))

ale narodí sa náš poklad a potom mi tou utečie do septembra.... tak sa moc teším

vierka
24. jún 2009

dobre ranko baby 😀

tak ja som vcera zdrhla na skolenie, ani som sa rozlucit nestihla a dnes ma caka skolenie uz od 8.00 - takze toho moc nenapisem a este menej toho pocitam, kedze vy do 8.00 aj tak nic nenapisete 🙂

perla200
autor
24. jún 2009

no už je 8:03 takže som to zmeskala..... a inak rozmýslala som, že by sme mohli založiť tú novú tému, a dali by sme jej názov - "Cosmic girl - tehulky, snažilky a maminy" hm?

vierka
24. jún 2009

no ale ja som este stale tu, este ti pankovia neprisli 😀
no ked uz tak, tak tam daj aspon mnozne cislo ze girlS 😀 😀 😀

perla200
autor
24. jún 2009

no preto sa pýtam...dakujem za pedagogické usmernenie..... ale to bol návrh chcem aby sa vyjadrili aj ostatné a nech súnavrhy....

tigi
24. jún 2009

caute zienky 🙂

perlus tvoj nazov je vystizny. moze byt. keby sa ale chcel niekto orientovat tou nasou zvieracou risou, davam do placu nazov "vcielky, svinky, cicuse, bobry, kozicky a ine zvery sem!" 😝 😉 😀 ale to nam asi na koni neprejde, cooo? 😀 😀 😀

vierka
24. jún 2009

alebo este nazov: Kozmo Zoo alias prasačinky 😀 😀 😀

lucul
24. jún 2009

listicka zdravi zoo 😀 , cafteeeeeeee

tigi - mozem ti vybavit miestenku, a vezmeme si spolocnu izbu alebo samotku? 😀 😀 😀

perli pekny nazov, taky tu nikto nema, taky mily 🙂

tigi
24. jún 2009

luculi - jednoznacne spolocnu, nech nam je tam veselo. 🙂 inak ja by som sa tam aj tak citila ako na dovolenke. 😀

lucul
24. jún 2009

tigi ani nehovor, ja by som tak potrebovala vypadnut, a tam ani mobil by som nemohla, tak parada, nikto by neotravoval aj jest by mi dali, co by mi chybalo 😅 😀 😀 😀

juliett99
24. jún 2009

dobre ranko zoo .. hlasi sa zabka... :- 😀 😀
ako ?? vyspinkane?? 🙂

vierka
24. jún 2009

juli - ahojcek... no ja by som kludne este pospala 😀

juliett99
24. jún 2009

vierocka a ty si este tu?? pre nas super,, skolit sa mozes aj s nami 😀 😀

lucul
24. jún 2009

aj ja by som hajala 😔 , a hlavne sa mi dnes niiiiiiiiiiic nechce, keby lenivost kvitla tak je zo mna dnes jedna veeeeeeelka kvetinka 😀
juli ako? lezkas? dnes dufam nikam nejdes lebo bude na holu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre