Pokec, rady a povzbudenie pre nové snažilky

perla200
23. jún 2009

skúsim založiť novú tému, ale neviem či sa mi to podarilo, alebo nie? tak šup sem kočandy moje

vierka
23. jún 2009

mojka a preco si to nazvala takto???? ved my sme uz davno neni NOVE snazilky, ale stare konikovske "vrazdy" 😀 a nasa kozmo zoo 😀 😀 😀

lucul
23. jún 2009

aj ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀

ano vierka ta brusko.sk

perla200
autor
23. jún 2009

aby vedeli vsetky, že kde sú zaradené..... ale stále sa môžme tak tváriť nie?

perla200
autor
23. jún 2009

tak ak sa to dá, otvor novú a nazvi ju ako chceš

lucul
23. jún 2009

nevadiiii, ked budeme vsetky tehule alebo maminy tak sa otvori nova, ved o chvilu ju zapiseme a sup novu s novym nazvom 😉

perla200
autor
23. jún 2009

no v podstate ma vierka pravdu, lebo to bude skôr vaša téma ako naša

lucul
23. jún 2009

ale niekto nam musi radit a to ste zase vy 🙂 , cize tehule a maminy poradny organ a snazilky si nechaju poradit 😀

vierka
23. jún 2009

perluska - aka vasa, nie nasa??? to je jedno ako sa to bude volat...
ale toto s tymi snazilkami, to sem vzdy laka nove snazilky a potom si s nami nemaju chudatka co povedat....

lucul - no na to brusko.sk som pozerala - su tam kraaaaaaasne fotky 😀 a nevies kolko ju to vyslo tam take dotenie a kolko maju stadial fotiek??? 🙂

lucul
23. jún 2009

vierka neviem, ale napisem jej a ked mi odpise, dam ti vediet
ale preposlem ti jedno IP

vierka
23. jún 2009

lucul - ked budes taka dobra a da sa snou spojit, tak to by som bola rada keby si mi zistila... ja ti za to kupim v TT cokoladku 😝 😀

lucul
23. jún 2009

tak mas IP, a pisala som spoluziacke, dufam, ze mi odpise, ked nie, tak cinknem jednej co sa s nou stretavam a vypytam si na nu ciselko a cinknem jej, ja to zistim, aj ja to chcem do buducna 😀 , ale drahy sa rehoce, ze uz mozme, ale za tehulaka bude on 😀 😀 😀

vierka
23. jún 2009

dakujem, uz som si precitala... a fotecky robi vazne pekne... ved uvidim na co natrafim v TT a ked nie, tak sa prevezieme do Blavy, ved ja to teraz moc este nereisim... mame cas 🙂

perla200
autor
23. jún 2009

vierka - vy mate v TT tú prasaciu chrípku že?🙂 a počujte no čo sa mi môže stať po včerajšku? samozrejme, že sa mi pokazí auto v strede hlavnej cesty!!!! to sa môže stať len mne..... a napisem vám včerajšok....

ráno to začalo ako krásny den, hned sme isli do banky a vybavovali veci, nebolo mi z toho dobre, lebo to bolo také krajné riešenie....potom ma môj muž v dobrej vôli pozval do činskej reštaurácii, kde nam tak hrozne zle navarili že až...tak sme isli do madarska na obkladačky, samozrejme, že naše vysnívané nemali a pršalo strašne strašne strašne.... tak sme namiesto červených kúpili žlté.... ale nastastie na chodbu mali naše vysnívané.... ked som si myslela že už nič ma iné nestretne, tak som prišla domov a tam ma čakali zlé výsledky moču, koniec dna bol taký, že nám utiekol pes a to som už plakala a úplný záver bol rozbitý pohár..... na ktorom som si dnes ráno porezala nohu a pokazené auto....stačí nie?

lucul
23. jún 2009

ale mozno sa bude dat dohodnut, ved ked chces vonku a ona je z ivanky, tak niekde na polceste, napr. PK v parku, tam je krasne alebo budmerice zamocek

lucul
23. jún 2009

perli to bol teda den, hovori sa tomu den blbec, to sa stava raz za cas, dufam ze mna nic take dlhsiu domu nestretne, ja som to mala pre 1,5rokom, ale klinec posledny bol lopnuty mobil, ale ten tvoj pohar je tiez fasa 😖

vierka - ked si das tu brusko stranku, tak hned na zaciatku ta hnedovlasa babula v plachte je ta moja spoluziacka, oni maju aj svadobne foto tam, aj s bruskom aj s babom 🙂

monika0001
23. jún 2009

ahojte mozem sa pridat?

quitka
23. jún 2009

Ahojte, júúúú čo to nevidím, vierka je tehotnááá, super, moc,moc gratulujem, to je krásna správa. Džkajte sa a pekne si užívaj tehu 🙂 😵 😵 😵

vierka
23. jún 2009

perluska - ja mam vakcinu od Vanilusvinusky, takze mne nic nehrozi 😀
no to si mala veru dobry den... ale ber to z tej lepsej stranky, ze sa mohlo stat aj ovela horsie, takze ste na tom este dobre, aj ked to riadne naserie...

lucul - ved uvidim ako to s nou poriesime.... ale mangel o tom mojom plane este nic nevie, tak by som to mala najprv asi s nim prebrat 😅 😝 😀

monika - jasne, ved ty si myslim uz pisala k nam 🙂

lucul
23. jún 2009

tak to zacni najprv s nim preberat 😀 , to ja som uz drahemu oznamila xces nexces musis 😀 😀 😀

monika0001
23. jún 2009

vieruš ahoj.. hej písala a konkretne s tebou..... 😉
som si hovorila že už na koňa nepôjdem a vydržala som až dva dni.... 😀
Ja to nechápem tieto stavy bez ničoho.... najprv mi je zle idem k lekárke tá ma vypíše a keď sa už mám pomaly vrátiť do práce je mi zas na odpadnutie.. Asi mám alergiu na prácu 😀 Alebo je to varovanie ako mi všetci vravia, ýe mám byť ešte doma a dať sa do poriadku... 😅 Tak teraz neviem...
Juj a ešte aj to počasie.... 😖

lucul
23. jún 2009

monika a to mas z coho 😒 , mne byvalo na odpadnutie a aj som to so sebou flakla na stretnej a to bolo, spoluziaci chceli aby som odpadla ked sa malo skusat alebo pred pisomkou 😠 , ale uz tuk tuk tuk, nemavam take stavy, ale ani mi nedosli na to z coho 😖

monika0001
23. jún 2009

lucul- neviem z čoho to mám.. to sa práve snažia lekári zistiť... Po dvoch potratov to so mnou ide dolu vodou... 😠 Najprv mi zistili zvýšený cukor a teraz mávam stavy na odpadnutie.. 10.7. idem pre istotu na CT hlavy, potom by som ala ísť ešte na EKG a na ednokriolgiu... som zvedavá čo zistia... 😠

lucul
23. jún 2009

aha, no pekne, mne vtedy zistili len jedno ale povedali ze sa s tym mam naucit zit 😠 , tak reklamujem vzdy u nasich, ked ma boli hlava a chrbtica, ze ma nadrobili 😀

pikino
23. jún 2009

cafte micky.

konecne nova tema kukam.

perluska kukam ze is mala skvely den v uvodzovkach. ja na tvojom mieste by som si uz do nieoho vecer kopla.
trebars do manzela. 😀

ja mam den blbec dnes. krpata vkuse grca a ja nerobim nic len ju prezliekam. uz mam na nu take nervy, ze ju ignorujem. viem so svina, ale to sa nedaaaaaaa. 😠

monika0001
23. jún 2009

lucul prepáč volala som s kolegyňou - chcela vedieť ako sa má... a bola som pozreť moju kamarátku WC misu. teraz mám v ústach pachuť zelene z lesa 😀 (z voňavky na wc.... bleee)

pikino
23. jún 2009

monika nemozes to mat migrenu?

lucul
23. jún 2009

ahoj piki, len aby ti mala na stare kolena nepovedala, mama sa po..... ale uz ma to nebavi kaslem na nu 😀 😀 😀

monika ale to sa neje 😝 😀 😀 😀 😀 😀

monika0001
23. jún 2009

keby som mala migrenu nebolela by ma hlava...?
lucul - ked ono tak pekne voní... 😀 Ale chutí hnusne.... 😝

pikino
23. jún 2009

lucul na mna sa moze v klude vykaslat, ja sa na stare kolena odstahujem do nejakeho draheho sanatoria. 😀
nech sa o mna staraju.

hlava zacne boliet az neskor. ci ty len odpadavas grcas a hlava ta vobec nebolieva?

monika0001
23. jún 2009

bolieva ale nikdy nie ked mi je na odpadnutie... 😒 Neviem... nakoniec ma aj tak pošlú k psychiatrovi... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre